09.08.13, 15:05got.Grafixar/MorgueFile

Katolickie szpitale w USA muszą współpracować z aborcjonistami

Nowe prawo, które podpisał gubernator stanu Scott Walker, stanowi, że pracownik gabinetu aborcyjnego musi otrzymać wsparcie od szpitala, który znajduje się w obrębie 30 mil od tego gabinetu. Chodzi tu o to, by lekarz mógł leczyć w szpitalu osobę, której źle przeprowadzono zabieg.

Trzy szpitale katolickie powiadomiły, że ze względu na wiarę chrześcijańską nie będą współpracować z lekarzami, którzy dokonywali aborcji.

Departament Sprawiedliwości stanu Wisconsin oznajmił, że placówki które odmówią swojej współpracy, stracą wszystkie pieniądze, jakie otrzymują od rządu.

PCh/LSN

Komentarze

anonim2013.08.9 15:27
Walker ?!!! No nie... Dotychczas miałem ogromny sentyment wobec tego nazwiska , pozytywnie się ono kojarzyło... Nie psujcie tego.... :))) Pozdrawiam , Przyjaciele :)
anonim2013.08.9 17:37
@blastocysta, Poseł Piecha zrozumiał swój błąd, nawrócił się i jeszcze daje świadectwo prawdzie publicznie wyznając swój grzech ale też mówiąc prawdzie o tym okrutnym procederze. Gdybyś nie był matołem albo prowokatorem to byś wiedział, że Pan Jezus wybaczył posłowi i ten ma nową szansę zostać świętym.
anonim2013.08.9 20:08
Jak widzimy, jak ważny jest odpowiedni dobór ludzi na polityków. Musimy wybierać ludzi przyzwoitych a nie udających przyzwoitych.