Kardynał Turkson nie boi się poprawności politycznej. Dlatego środowiska homoseksulane szykują atak na kardynała - zdjęcie
21.02.13, 08:24

Kardynał Turkson nie boi się poprawności politycznej. Dlatego środowiska homoseksulane szykują atak na kardynała

11

Kardynał Turkson mówiąc o źródle skandali seksualnych jakie wydarzyły się  europejskim i amerykańskim kościele katolickim, argumentował, że podobne skandale nigdy nie wydarzyłyby się w Afryce, gdyż tamtejsza kultura jest wrogo nastawiona do homoseksualizmu. "Tradycyjny, afrykański system wartości ochraniał tamtejsza ludność przed takimi tendencjami (...) W większości społeczności homoseksualizm, a nawet jakiekolwiek bliskie kontakty pomiędzy osobami tej samej płci, są bardzo źle postrzegane. To kulturowe tabu chroni nasze społeczeństwo od wielu lat" - powiedział dla CNN.

 

Jeden z najpoważniejszych kandydatów na Papieża nie raz twierdził, że praktyki homoseksualne są odpowiedzialne za seksualne skandale. W przedostatnim wywiadzie kardynał "obwiniał także homoseksualnych księży z Europy, USA i Australii za zjawisko pedofilii w Kościele".

 

Po takiej wypowiedzi kardynała, nie trzeba było długo czekać na reakcję środowisk LGBT. "Ruth Hunt, działaczka organizacji walczącej o prawa homoseksualistów, jako jedna z pierwszych skrytykowała wypowiedź kardynała z Ghany. – Komentarz Turksona obnaża, jak bezdusznie można lekceważyć prawa człowieka – oświadczyła w rozmowie z The Times".

 

"Jesteśmy w stanie wskazać bardzo dużą liczbę seksualnych skandali z udziałem afrykańskich księży. Nie jest ich mniej niż przypadków z krajów rozwiniętych. Co więcej, księża w Afryce czują się bardziej bezkarni i rzadziej trafiają przed oblicze wymiaru sprawiedliwości – stwierdził John Nolson, rzecznik organizacji zrzeszającej osoby wykorzystane przez księży".

 

Maraton nienawiści jaki rozpoczęły środowiska lewicowe i lobby homoseksualne będzie się rozwijał. Bo trudno nie przyznać racji temu, co kardynał mówi na temat źródeł seksualnych skandali. A wiemy, że Prawda w oczy kole, więc by dalej wegetować w swoim kłamstwie homoseksualiści będą musieli po prostu iść w zaparte i krytykować (bez argumentów i dowodów) poczynania duchownych, którzy bronią normalności i godności człowieka.

 

sm/Onet/dailymail.co.uk/ cnn.com

Komentarze (11):

anonim2013.02.21 8:44
Lesbijka Ruth Hunt to typowy babo-chłop na liście płac koncernów aborcyjno-antykoncepcyjnych. Ten babo-chłop za "prawa człowieka" uważa prawo do życia w zgniliźnie moralnej jaka jest homoseksualizm. Ruth Hunt nie raczyła powiedzieć , że za skutki homoseksualizmu płacą normalni obywatele! Np. w USA na Aids choruje 600 tys. zboczeńców a co roku zaraża się 30 tys. nowych. Leczenie jednego tylko homoseksualisty kosztuje amerykańskiego podatnika 700 tys. $ . Co daje rocznie horrendalna sumę ponad 4 mld $ na leczenie zboczeńców!!!
anonim2013.02.21 8:56
na Frondzie jakiś czas temu głośno omawiano raport mówiący m.in. o "homomafi" w Kościele gdzie wspomniano że 70 czy 80 % przypadków molestowania dzieci dotyczyło chłopców, a więc mówimy tu o odmianie homoseksualizmu (nazwy nie pamiętam)
anonim2013.02.21 9:02
Lewactwo zawsze reaguje wściekłościa na prawdę, bo przecież tym co ich trzyma przy istnieniu są wyłącznie kłamstwa i negowanie faktów.
anonim2013.02.21 9:06
LeonM hebefilia i efebofilia - obie odmiany mają ścisły związek z homoseksualizmem
anonim2013.02.21 10:23
Księża lub klerycy którzy są przyłapani na hs powinni być natychmiast usuwani lub ekskomunikowani. Znaczy kleryk usuwany, a ksiądz powinien się nawrócić albo odejść. A biskup ma rację. Homomafia się powoli ujawnia i w polskim Kościele. Módlmy się o odwagę dla biskupów.
anonim2013.02.21 10:37
Dokładnie jestem za takim Papierzem który będzie walczył i eliminował patologię w szeregach KK niech Bóg mu Pomoże bo do tego trzeba dużo siły fizycznej i psychicznej oczyszczenie kościoła przede wszystkim
anonim2013.02.21 11:00
Już gość mi się podoba.
anonim2013.02.21 12:14
Mój wymarzony kandydat na Papieża. Przypuszczam, że temu właśnie miała służyć zaskakująca abdykacja Benedykta XVI, aby właśnie On miał szanse na wybór. Piotr Rzymianin - ten, który ma paść Owczarnie Pańską wśród cierpien i prześladowań. Godny następca Świetego Piotra :-)
anonim2013.02.21 14:13
dobry kandydat ma Papieża, radykalny i silny i młody ..... oj będzie się działo :)))
anonim2013.02.21 15:19
Cieszyło sie postępactwo z wyboru Obamy, że pierwszy murzyn. Jak ten kardynał zostanie papieżem, to chyba się nie ucieszą. A to będzie bardzo postępowe.
anonim2013.02.21 19:20
Boże daj nam odważnego i bezkompromisowego papieża.