W końcu pojawiły się pozytywne informacje na temat zdrowia Kamila Glika, obrońcy w polskiej reprezentacji piłki nożnej. Czy Glik wykuruje się przed mundialem?

O sprawie donosi portal weszlo.com. Według niego istnieje szansa na to, że Glik na mundial jednak pojedzie. Obecnie trwa „rajd po lekarzach w całej Europie”. Na razie w Nicei dowiedział się, że operacja kontuzjowanego barku jednak nie będzie konieczna.

„[…]Istnieje szansa, iż Kamil Glik w miarę szybko zostanie postawiony na nogi” – brzmi wspomniana diagnoza. Nie ma jednak informacji co do tego, kiedy Glik rzeczywiście mógłby wyjść na boisko. Być może jednak realny jest już występ piłkarza w ostatnim meczu grupowym Polaków.

Polski obrońca ma zostać przebadany jeszcze przez jednego lekarza i obserwowany pod względem reagowania na leki i tego, jak goi się jego bark. Ostatecznie wszystkiego dowiemy się w najbliższych dniach.

Portal rozmawiał z Kamilem Glikiem, który przyznał, że o ile w poniedziałek nie mógł ruszać w ogóle ręką, dziś robi to swobodnie.

dam/weszlo.com,Fronda.pl