Biorąc pod uwagę wiele nietrafionych i bardzo wątpliwych inwestycji Rafała Trzaskowskiego, a także sponsorowanie byłych pracowników SB, to zaczyna to wskazywać na sposób gospodarowania budżetem przez Rafał Trzaskowskiego.

Na domiar tego z budżetu miasta Warszawa szkolone były skrajne lewicowe bojówki, a na doradców PO bierze sobie hejterów z „Soku z Buraka”, a nawet zatrudnia w charakterze doradcy byłego szefa SKW Piotra P., powiązanego z rosyjskimi służbami, o czym mówił były szef MON Antoni Macierewicz:

- Bierze sobie za doradców ludzi, którzy nielegalnie współpracowali z rosyjskimi służbami, to wyznacza jego kierunek do polityki i jego stosunek do ludzi łamiących fundamentalne zasady bezpieczeństwa państwa i to jako dowódcy służb specjalnych. Te działania miały miejsce także w związku z tragedią smoleńską. To charakteryzuje pana Trzaskowskiego bardzo dobrze i wyjaśnia dalsze jego zachowania

 Z kolei przewodniczący komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Sebastian Kaleta mówił dzisiaj o bezprawnym i skandalicznym zachowaniu obecnego prezydenta Warszawy w stosunku do mieszkańców Warszawy, którym nie wpłaca należnych odszkodowań. Kaleta Wezwał też prezydenta stolicy do "opamiętania się".

Powiedział:

 - On konsekwentnie staje przeciwko mieszkańcom swojego miasta. To jest niedopuszczalne, żeby włodarz polskiej stolicy ciągał przed sądy tych, którzy tak dużo już wycierpieli

Zaapelował też:

Niech da już spokój lokatorom, niech w końcu pozwoli żeby odzyskali oni sprawiedliwość i godność

Kaleta podkreślił:

 - Skoro Rafał Trzaskowski nie wypłaca tych odszkodowań, sądzi się ze swoimi mieszkańcami, to środki, które komisja odzyskała dla Warszawy, zostaną przekazane na fundusz reprywatyzacji i z tego funduszu mieszkańcy, którzy mają decyzje komisji otrzymają należne odszkodowania i zadośćuczynienia"

 

mp/pap/niezalezna.pl/fronda.pl