Kaczyński: zjednoczenie polskiej prawicy jest faktem - zdjęcie
09.10.14, 11:27fot. YouTube/Pis.org.pl

Kaczyński: zjednoczenie polskiej prawicy jest faktem

3

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podkreślił na konferencji prasowej, na której przedstawiono wspólne listy do sejmików, że od teraz "mamy nową jakość na polskiej scenie politycznej". - Nowa jakość będzie nam służyła dla poprawy całości życia politycznego – dodał Kaczyński. I zaznaczył, że "to, co w tym momencie mówi, będzie się przejawiało na różne sposoby". - Także przez kolejne nasze inicjatywy.

I dodał dumnie, że "zjednoczenie polskiej prawicy jest faktem". - I jest to fakt bardzo ważny. To coś nie mniej ważnego, jak powstanie kiedyś AWS. Gowin dopowiedział: "My tworzymy obóz wolności - wolności od układów, od barier, obóz, który otworzy drogę życiowego awansu dla rzesz młodych, dobrze wykształconych, energicznych Polaków".

- Ten blok daje realną szansę, aby skutecznie zmieniać Polskę na lepsze - podkreślił Zbigniew Ziobro.

mod/Onet.pl

Komentarze (3):

anonim2014.10.9 15:00
Nie wiem na co liczą panowie Gowin i Ziobro. Zachowują się tak jakby Lepper i Giertych nigdy nie istnieli...
anonim2014.10.9 17:59
Niepokoicie się-parobki??Nowy pan też będzie potrzebował służby.
anonim2014.10.9 19:49
Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkich trolli internetowych, dziękuję Ci że dałeś im życie, że dałeś im rodziny, dach nad głową, zdrowie i przede wszystkim zbawienie w Twojej męczeńskiej śmierci. Dziękuję Ci za ich Aniołów Stróżów, którzy trwają przy nich nieustannie. Dziękuję Ci Panie że dajesz im cały czas kolejne szanse, że dajesz im łaski w jeszcze większej obfitości niż Swoim wyznawcom. Dzięki Ci Boże za dar dostępu do internetu dla tych ludzi, niech dzięki temu objawi się na nich Twoja Chwała i Miłosierdzie - nie dlatego że na to zasłużyliśmy, ale dlatego że Ty jesteś Pan Bóg nasz, i Ty czynisz cuda na chwałę Twojego świętego Imienia. Niech Duch Twój dotknie każdego z nas i da nam dar pragnienia świętości, wzrastania ku niej oraz obrzydzenie do wszelkiego grzechu, zwłaszcza tym, którzy nie otrzymali daru wiary. Daj nam dar wzajemnej miłości w Jezusie Chrystusie. Jezu ufam Tobie! Amen.