Joga i Grzegorz Braun. Czemu nie! ZOBACZ SAM! - zdjęcie
07.05.15, 20:40

Joga i Grzegorz Braun. Czemu nie! ZOBACZ SAM!

50

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie przypuszczał, by na konwencji Grzegorza Brauna – kandydata na prezydenta Polski, który chce umieścić krzyż w koronie naszego godła, który chce intronizować na króla Polski Jezusa Chrystusa, zjawił się człowiek, który wyznaje New Ageowską filozofię. A jednak. W Auli Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie miało miejsce szamańskie wystąpienie Pana Morgulca, przy wielkim aplauzie zwolenników Brauna jak i samego „wodza”.

Powie ktoś, no i co? Każdy kandydat zaprasza różnych ludzi, o różnych poglądach by wzmocnić komitet poparcia. Jednakże w przypadku Brauna, obrońcy tradycji i katolicyzmu – jak sam o sobie lubi mówić, może to dziwić. Choć należy dodać, że np. Andrzej Duda nie otacza się szamanami!!!!

A oto co wygłosił w obecności kandydata na urząd prezydenta i jego licznie zabranych zwolenników, w tym wielu osób duchownych uznawanych przez wielu za „niezłomne”, Pan Morgulec:

„Czym jest joga, bo to jest najistotniejsze. Joga to ścieżka poznania. Poznania siebie, poznania rzeczywistości i poznania prawdy. Ale, żeby poznać tą prawdę musi być zapewniony pewien bardzo stabilny fundament. I tym fundamentem są uniwersalne zasady moralne. Tak jak dla zapewne dla większości tutaj zgromadzonych źródłem tych uniwersalnych zasad jest katolicka wiara - dla mnie te źródła są nieco inne. Różne ścieżki, różne drogi prowadzące do tego samego celu. Każda szanująca się religia, każda wiara, każdy system pracy nad sobą jest oparty na tych samych uniwersalnych zasadach moralnych (nie mylić z obyczajowością) i te zasady dostrzegłem w programie, projekcie wizji Polski, którą zaprezentował pan Grzegorz Braun”. (59,50- 1.01,39)

Otóż:
Rzeczywistość dostarcza nam licznych dowodów naprawdę teologii katolickiej, że nie istnieją „uniwersalne zasady moralne” wspólne dla wszystkich religii. Wiemy to na przykład stąd że docierają do nas wiadomości o tym że zasady moralne wyznawców dalekowschodnich religii pozwalają na mordowanie chrześcijan za ich wiarę. A przecież szacunek do życia rzekomo jest wartością dla tego kandydata na prezydenta, który pozwala przy sobie mówić takie brednie.

Jeżeli rzeczywiście jestem katolikiem to nie mogę uznawać że moja religia jest jedynie jedną z wielu dróg pracy nad sobą. Jezus Chrystus powiedział:  "Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.” (J.14,6) 

Czyli:
Jeżeli faktycznie uznaję Jezusa za KRÓLA (co tak uwielbia podkreślać Grzegorz Braun), to nie powinienem spokojnie słuchać bajdurzenia o jakichś innych „celach” i „ścieżkach”.

Podsumowano to następująco, że jogin może sobie stać na głowie, oby Polska nie stała na głowie. Odpowiadamy: owszem, jogin może stać na głowie, jeżeli to taka gimnastyka, ale jego podobne do masońskiego przemówienie o rzekomej równości religii, to już za wiele!

Zwracamy uwagę również na zakończenie seansu pana Morgulca. Polecam samemu ocenić – Oglądaj od 59 min:

MP/SM

Komentarze (50):

anonim2015.05.7 20:56
teraz już chyba wiecie na kogo głosować w I turze. co joga ma wspólnego z Intronizacją Chrystusa Króla;)
anonim2015.05.7 20:58
chciał bym tylko zauważyć, że do wielu katolickich szkół na zachodzie chodzą dzieci muzułmańskie. Jakoś ich rodzice popierają te *nasze* szkoły wbrew świeckiemu syfowi. Katolicka wizja państwa jest najlepsza nie tylko dla katolików. Ona jest po prostu najlepsza. Dla wszystkich.
anonim2015.05.7 21:25
Społeczny sztab Pana Grzegorza Brauna szczelił golika - fakt, przedobrzyli... Relacja była na Radio Chrystusa Króla.pl - miał gościa wygonić? Oglądałem na żywo i natychmiast byłem przekonany, że Fronda tak właśnie zareaguje, czyli Grzesik jak zwykle...Czas zwinąć żagle.
anonim2015.05.7 21:28
portal Fronda chce żeby prezydentem został szogun :) bo taki będzie skutek waszych wypocin
anonim2015.05.7 21:39
Z tego, że pan jogin uważa katolicką moralność za uniwersalną należy się raczej cieszyć, bo jak autor artykułu stwierdził - nie wszyscy innowiercy są tego zdania. Bezzasadne jest natomiast krytykowanie pana Brauna za poglądy tegoż jogina na religię, skoro pan Braun ich przecież nie podziela. To nie była przecież debata teologiczna ani filozoficzna żeby wchodzić głębiej w ten wątek. Katolicki to inaczej powszechny i moim zdaniem to dobrze, że jogin się pojawił, bo dowiódł tym samym, że wizja katolickiego państwa nie jest wizją dobrą tylko dla katolików, w której innowiercom grozi dyskryminacja i prześladowania, ale pewnym oparciem dla wszystkich - nawet dla tych, z którymi się nie zgadzamy w wielu kwestiach.
anonim2015.05.7 22:05
Zobaczcie sami jak było; https://www.youtube.com/watch?t=128&v=Sks5Qdv2h0Y Polska katolicka jest dla wszystkich,bo jest katolicka jak za Jagiellonów. Ale Fronda szuka sensacji. Ten tabloid trzeba opuścić.
anonim2015.05.7 22:15
Gdyby dziennikarze wiedzieli ile praktyk pogańskich przejęli chrześcijanie do swojej tradycji, ile świąt kościelnych zostało ustanowionych na różnorakich tradycjach dalekich od Ewangelii - nie uprawialiby taniej propagandy. To że np. w Meksyku Indianie uprawiają pogański folklor na cześć Matki Boskiej, nie dziwi żadnego katolika. Masa księży im przyklaskuje. U Brauna na konwencji również był ksiądz, ba nawet dwa! Jeden stary, który odprawił modlitwę, drugi nieco młodszy. To jak droga frondo? Są to odmieńcy kwalifikujący się do ekskomuniki? Joga jeśli jest uprawiana przez chrześcijanina, w duchu chrześcijańskim przy silnej wierze, nie ma takiej możliwości by działa destrukcyjnie na wiarę. Zrozumcie to wreszcie.
anonim2015.05.7 22:16
Kiedy Kaczor uwalił projekt ustawy o obronie życia poczętego, to ani frondzia ani rydzyk się nie zająknęli. A Braunowi jakiś występ wytykacie"groby pobielane"!
anonim2015.05.7 22:16
Kiedy Kaczor uwalił projekt ustawy o obronie życia poczętego, to ani frondzia ani rydzyk się nie zająknęli. A Braunowi jakiś występ wytykacie"groby pobielane"!
anonim2015.05.7 22:16
ja zagłosuję na Brauna, bo to JEDYNY kandydat, która jest w100% przeciw aborcji i in vitro!
anonim2015.05.7 22:16
ja zagłosuję na Brauna, bo to JEDYNY kandydat, która jest w100% przeciw aborcji i in vitro!
anonim2015.05.7 22:31
Hasta la vista, lemmis! święto kościelne ustanowione w dniu *święta* pogańskiego służy zniszczeniu tegoż pogaństwa. czasem różne zjexxxy się ciskają jak wesz na sznurku, że czarni im coś tam zajumali. Kij im w dusze!
anonim2015.05.7 22:41
Michalinka Na przekór lewakom! Bo Ci chcą, aby te dzieci się urodziły jako dawcy narządów.
anonim2015.05.7 22:44
Michalinka Bo fronda ma swoich i swojniejszych:):):)
anonim2015.05.7 22:54
Dzięki dla frondy za obiektywne przedstawienie programu Grzegorza Brauna... Na tej samej konwencji było i takie wystąpienie, ale fronda o tym nie donosi: https://www.youtube.com/watch?v=OnHLW9LlUjs
anonim2015.05.7 23:12
Naciągany artykuł. Braun nie popiera jogi. A to, że jogin wystąpił i powiedział dobrze i katilicyźmie to nic złego. Braun to jedyny słuszny kandydat, nawet wita się słowami, " Szczęść Boże", nie wstydzi się wiary, nie ma w nim wyuczonych gestów manipulacyjnych itp. które są magią i szarlataństwem( manipulacja to magia- gesty i odpiwiednio dobrane słowa). W I turze głosuję na Brauna który Boga sie nie wstydzi. W II turze jeśli zostanie p. Komorowski i p. Duda zagłosuję na Dudę, ale Braun to dla mnie diament. On nie wstydzi się Boga i mówi o tym głośno i o to chodzi.
anonim2015.05.7 23:19
Od kilku tygodni obserwuję jak Fronda atakuje wszystkich kandydatów na prezydenta za wyjątkiem Dudy. Zachowuje się jak tzw. reżimowe media popierające PO. Fronda zaprzedała duszę PIS i popiera faryzeusza Dudę. Mam dość waszej obłudy i rezygnuję z korzystania z tego „katolickiego” portalu informacyjnego i radzę zrobić to każdemu kto ma dosyć manipulacji i oszołomstwa .
anonim2015.05.7 23:23
Liber Zostań! Ktoś tutaj musi trzeźwo spojrzeć na to całe politpoprawne bagno:)
anonim2015.05.7 23:27
No właśnie! Jedyny kandydat który Panią Ogórek pocałował w rękę, jak prawdziwy dżentelmen i jeszcze rozpoczął swoją przemowę o słów "Szczęść Boże". Ale frondzia w osobie pana redaktora woli konformistę Dudę, za którego plecami stoi cynik Kaczyński!
anonim2015.05.7 23:48
Jak polscy zakonnicy uprawiają medytacje i jogę - to cacy, postEMPOWI...
anonim2015.05.7 23:51
Liber Maj 7, 2015, 11:19 po południu Od kilku tygodni obserwuję jak Fronda atakuje wszystkich kandydatów na prezydenta za wyjątkiem Dudy. Zachowuje się jak tzw. reżimowe media popierające PO. Fronda zaprzedała duszę PIS i popiera faryzeusza Dudę.
anonim2015.05.8 1:16
Fronda osiąga poziom GW
anonim2015.05.8 1:34
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Jest to apel otwarty do redakcji frondy o opamiętanie się. Nie mogę milczeć kiedy fronda publikuje takie oszczerstwa i kłamstwa. Już od dłuższego czasu zachowują się państwo jak "wyborcza", "tygodnik powszechny" i tego typu portale. Proszę stawiać na rzetelność dziennikarzy i prawdę. Manipulacja wam nie pomoże w niczym. Otóż dziennikarz, który napisał ten artykuł z pewnością nie obejrzał całego filmiku, którego link umieścił pod artykułem. A jeżeli obejrzał, to nie zrozumiał go albo ma wadę słuchu. Zacytowane słowa pana Morgulca zgadzają się z jego faktyczną wypowiedzią na filmiku. Jednak przemilczana odpowiedź pana Brauna, która pada w czasie 1:13:00 jest po prostu perfidną manipulacją rodem z "wyborczej". Na spotkanie można zaprosić różne osoby, o różnym światopoglądzie, bo głowa państwa nie ma za zadanie wtrącanie się w wyznawaną wiarę swoich obywateli, dopóki ona nie zagraża dobru wspólnemu. Jednak pan Braun jasno wyraził swoje zdanie na temat światopoglądu pana Morgulca. Zacytuję: "I ta wolność, no cóż, przed chwilą mieliśmy tego taką piękną manifestację, że okazuje się, że ona nie jest straszna, ta katolicka wolność, że nawet i ci, którzy jeszcze nie znaleźli tego tropu, który my jak wiemy jest jedyny i prowadzi przez całe ludzkie życie aż na tamten świat, na jego dobrą stronę, nawet oni mogą znaleźć w naszej Polsce bezpieczne miejsce dla siebie i bardzo się cieszę, że to już jest doceniane". Myślę, że te słowa nie potrzebują komentarza. Pan Braun daje możliwość wypowiedzenia się każdemu, ale sam wie jaka jest doktryna katolicka. Niestety, ale niektórzy próbują to podważyć. Dlatego redakcji frondy proponuję się mocno zastanowić nad swoim światopoglądem, bo coraz mniej ma on cokolwiek wspólnego z katolicyzmem. Ks. Piotr Buda
anonim2015.05.8 2:09
@BratPit (ks. Piotr Buda) Zacytował Ksiądz wypowiedź Grzegorza Brauna "@Ks. "....prowadzi przez całe ludzkie życie aż na tamten świat, na jego dobrą stronę". To świat ma dobre i złe strony? A co to takiego ta "dobra strona świata". Jak rozumiem ta "dobra" to ma być gdzie indziej niż tutaj. Ale katolikowi nie wolno uznawać że rzeczywistość jest infrenalna, że tutaj mamy jakąś "złą stronę" a dopiero po śmierci "dobrą stronę", tylko mamy starać sie budować Królewstwo Boże na ziemi. Jak dotąd uważałam, że wszelkie idee intronizacji polegają na wierze że rzeczywistość tutaj ma szansę stać się lepsza, a nie jest skazana na bycie jakąś "złą stroną świata".... Szukam właściwego słowa.... Jesteście manichejczykami?
anonim2015.05.8 2:51
Pan Braun powiedział "na tamten świat" (mowa o życiu wiecznym, jeśli pani tego nie rozumie), na jego dobrą stronę (czyli niebo). Jeśli pani zna doktrynę katolicką, to wie pani, że wierzymy zarówno w wieczne potępienie jak i wieczną radość przebywania z Bogiem. Więc nie chodzi tu o podział ten świat zły a tamten dobry, a podział tamtego świata - niebo i piekło. Proszę słuchać ze zrozumieniem. I ciągle chce pani iść w zaparte w swoim kłamstwie? A może lepiej uznać swoje niedociągnięcie dziennikarskie? To by była lepsza postawa. Bo oczernianie w ten sposób ludzi jest grzechem. I proszę nie podważać mojego wykształcenia teologicznego. Normalnie brak mi słów na to co się dzieje na tym portalu. Państwo mają nakaz odgórny kłamania Polakom, czy sami od siebie państwo to czynią? Proszę dopowiedzieć. Ks. Piotr Buda
anonim2015.05.8 7:56
Maria Patynowska Po powyższym komentarzu widzę, iż kieruje się Pani złą wolą, a nie dążeniem do prawdy.
anonim2015.05.8 8:17
Acha, czyli g. Braun uważa że rzeczywistość jest infernalna (ten świat to piekło) ?
anonim2015.05.8 8:33
Czego to ma dowodzić? naprawdę -każdego należy wysłuchać! A jak miał się zachować?wyprosić z sali?No to nie byłoby grzeczne. Pan Jezus wszystkich wysłuchiwał co nie znaczy, że wszystko tolerował.
anonim2015.05.8 8:43
Dla mnie żenujące jest to, że Fronda znajduje haki na wszystkich kandydatów oprócz Dudy. A tymczasem z katolickiego punktu widzenia Braun to naprawdę sensowny wybór, nawet nie wiem, czy nie lepszy niż Duda. Fronda zbyt często zapomina o wierze i sumieniu na rzecz politycznego targu.
anonim2015.05.8 8:50
Teraz Fronda zaczyna lustrować elektorat Brauna i wykrywa podejrzane jednostki. Jaki problem ma Fronda z tym, że jakiś jogin, Hindus czy Żyd chciałby popierać Brauna, to tylko świadczy o atrakcyjności jego programu....problem byłby wtedy gdyby to Braun popierał jogina, albo przejął jego wizję....Wartało by też zauważyć - droga redakcjo - że Braun na tej konwencji powiedział także odnosząc się do owego jogina, że ma nadzieję że ten człowiek odnajdzie na swej drodze, jednego prawdziwego Pana....i tu sprawa powinna być ucięta. Czy wobec Dudy też jesteście tak szczujni i lustrujecie przekonania jego elektoratu?
anonim2015.05.8 8:56
Czy umie pani słuchać ze zrozumieniem? Gdzie pan Braun napisał, że ten świat to piekło. Dalej pani brnie w brednie. Niech sobie zresztą pani interpretuje słowa pana Brauna jak chce, pani sprawa. Napiszę więc wprost, jeśli mnie pani ciągle nie może zrozumieć. Jak powinny działać niezależne i obiektywne media? Napiszę pani, jeśli pani nie wie. Gdy pojawia się taki zarzut jaki pani wytoczyła w tym artykule panu Braunowi,to nie piszę się od razu swojej interpretacji tego faktu. Zwłaszcza, że pan Braun publicznie określa się jako katolik. Co robi rzetelny dziennikarz? Idzie do źródła. Prosi o wypowiedzenie się na ten temat samego zainteresowanego. A najlepszą formą w ogóle byłby wywiad, bo na tym portalu padły inne oszczerstwa na temat pana Brauna, a dziennikarze frondy nie pokwapili się o to, żeby wyjaśnić z panem Braunem te zarzuty. Dlatego proponuję państwu takie oto rozwiązanie, abyście mogli wyjść "z twarzą" z tej wtopy medialnej. Kierujecie państwo zapytanie do pana Grzegorza Brauna na temat spotkania, gdzie był pan Morgulec. I później umieszczacie państwo to na tym portalu, a usuwacie ten artykuł. Tylko pytanie czy szanownej redakcji zależy na tym, żeby się dowiedzieć prawdy, czy może ma inne intencje? Czekam na takie właśnie rozwiązanie tej kwestii. Ks. Piotr Buda
anonim2015.05.8 9:14
@Maria Patynowska Swoją odpowiedzią na wpis @BrataPita udowadnia Pani, że albo jest Pani człowiekiem złej woli, który celowo manipuluje wypowiedzią Brauna, albo intelekt Pani nie pozwala na bycie dziennikarzem. Co do Pani intelektu sądzę że jest na przyzwoitym poziomie więc niestety pozostaje pierwsza opcja.... Zresztą jak widać w powyższym artykule ( i wielu innych dotyczących Brauna) jest to opcja coraz bardziej całej redakcji Frondy bliska
anonim2015.05.8 9:42
zero obiektywizmu Fronda, żenada
anonim2015.05.8 11:04
Co tu komentować portal jest własnością braci starszych .Tak nawiasem Dawid dalej podziwia i walczy w batalionie Azow ? Podobno bandyci z UPA to teraz bohaterowie Ukrainy. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-honory-dla-upa-podczas-wizyty-komorowskiego-w-kijowie/49fjsq Najgorsze jest to że równie okrutnie UPA mordowało też żydów ,obcinano sutki kobietom lano wrzącą smołę do pochwy . Teraz dalej mordują idąc w ślady dziadów z UPA. Oczywiście ruskie też . https://www.youtube.com/watch?v=7p4oN1u9l_8
anonim2015.05.8 12:17
Marysiu. Przypisujesz księdzu Budzie to czego nie powiedział, było tak; -''prowadzi przez całe ludzkie życie aż na tamten świat, na jego dobrą stronę" Jest na ''tamtym świecie'' dobra strona-niebo i zła, piekło. Przecież to oczywiste, szczególnie w mowie potocznej. Słucham Brauna bardzo uważnie, i jego sensum fidei jest precyzyjne, bez skazy. U wielu frondowych katolików można by się doszukać wiele więcej heretyckich skaz na umyśle niż u Brauna. Np. wiele poważniejszym błędem jest brak rozumienia, jak bezbożnym ustrojem jest socjalizm, a jednak nikogo za socjalizm nie ścigamy, bo wg. doktryny Włodkowica, pogan nie nawraca się siłowo. I dlatego nie głosujemy na jogina, ale pozwalamy mu żyć, i błądzić, ale nie wybierajmy też socjalisty, niech prywatnie błądzi, nie we władzy.
anonim2015.05.8 13:12
@neonen Starszych czyli młodszych...Przypominam, że judaizm rabiniczny kształtował się w opozycji do chrześcijaństwa w IV-V wieku po Chrystusie.
anonim2015.05.8 14:07
jogin ...ulalalala Grzesiu pojechałeś albo albo ....albo chce się intronizować Chrystusa albo hinduizm rozdwojenie jaźni
anonim2015.05.8 14:20
Pan Braun wspaniały człowiek.Będę na niego głosować jak i cała moja rodzina. Takiego Prezydenta nam trzeba.
anonim2015.05.8 14:54
Mam dosc frondy! Wszyscy kandydaci sa źli tylko nie wyuczony Duda. Oczywiscie ci co mowia prawde sa zli, nie sa zli rozumiem ci ktorzy ciagle zmieniaja zdanie tak jak np. Duda w kwestii in vitro.
anonim2015.05.8 15:19
Mam dosc frondy, robicie sie jak wszystkie stacje telewizyjne. Wedlug was duda jest najlepszy. Zli sa ci co mowia prawde, a ci ktorzy ciagle zmieniaja zdanie tak jak Duda w kwestii in vitro sa dobrzy oczywiscie.
anonim2015.05.8 15:40
Bardzo ładna przemowa jogina i egzotyczne wystąpienie. Spokojnie - i na niego przyjdzie kiedyś czas, że powróci na łono Kościoła. Niech żyje Chrystus Król i Wielka Polska Katolicka!
anonim2015.05.8 16:03
marekwu - I starsi i młodsi jak zwał tak zwał by było koszer. Jedynych braci starszych których szanuję to chasydzi .Terlikowskich Dawidków mam w czosnku . https://www.youtube.com/watch?v=Ik8Uy7UZNqU
anonim2015.05.8 21:11
Braun powinien być śmielszy i zaprosić islamistę, buddystę, krisznowców, mormonów, jehowych i kogo tam jeszcze święta Ziemia nosi i poprosić o wsparcie. Nie chce mi się wierzyć, że Braun to idiota i za nic ma zalecenia KK w sprawie zagrozeń duchowych o których trąbią egzorcyści od wielu lat. Rozumiem, że Kuikiz jakiś może nie wiedzieć co robi joga ludziom w głowie ale gość, który jedzie na radykalnym katolicyźmie? Mało to roztropne ale do Brauna podobne. Jak uzna, że wie lepiej od papieża co i jak powinno się dziać w KK to będzie siał zamęt jak trąba powietrzna... Coraz bardziej niebezpieczny gość z tego reżysera.
anonim2015.05.8 21:35
frondzie mówię dobranoc
anonim2015.05.8 21:58
"Rzeczywistość dostarcza nam licznych dowodów naprawdę teologii katolickiej, że nie istnieją „uniwersalne zasady moralne” wspólne dla wszystkich religii." Wyłaniający się w tym stwierdzeniu brak wiedzy redaktora jest porażający. Od kiedy to religia utożsamia się z moralnością. Moralność to jedno, a religia to drugie. Moralność związana jest z człowiekiem jako osobą, jednostką obdarzoną naturą ludzką, jest związana z rozumem i wolą. I w tym sensie jest wszystkim ludziom wspólna, niezależnie od tego czy oni tego chcą czy nie, czy sobie to uświadamiają czy nie. Bez wątpienia istnieją uniwersalne zasady moralne. Pomyśl redaktorze, choć przez chwilę. Jak mógłbyś wymagać od Chińczyka, Eskimosa czy Pigmeja, by ich kobiety nie przerywały ciąży, gdyby nie mieli naturalnej (wrodzonej) wiedzy, że nie należy zabijać, zwłaszcza dzieci. Dana religia może wpływać na moralność, może ją nawet częściowo zniekształcać, ale nigdy jej nie zastępuje. I nie piszę tu, by sympatyzować z joginem, absolutnie NIE! Denerwuje mnie jednak nieuctwo redaktorów Frondy, w większości ludzi młodych. Powinni jeszcze coś postudiować, by się nie kompromitować.
anonim2015.05.9 15:26
Ergo: nie chodzi o to co powiedział Grzesiu Braun i co powiedział jaogin i w ogóle nie chodzi o to, jak to wytłumaczymy sobie i innym. Pytanie zasadnicze brzmi: po co w ogóle coś tłumaczyć. Czy Braun jest powołany do ustalania nowych norm dla katolików i do oswajania w ten spsoób złego? Niech sobie to robi w domu a nie lansuje wolność jakąś bliżej nieokreśloną, dziwnie odważną, na forum, gdzie tysiące ludzi to ogląda i ma znak zapytania nad głową. Myślą niektórzy: to jak to jest z tą jogą, unikać i dzieciaków nie puszczać... czy puszczać i cieszyć się z tolerancji? Po co - się pytam - takie ryzykowne ruchy, dla jakiej reklamy? Czy papież zaprosi joginów na występ w Watykanie i siedząc wespół z egzorcystami będzie się cieszył, że właśnie storpedował ich wieloletnią pracę? No raczej nie a nawet na pewno nie! Braun dobrze wie, jaki będzie oddźwięk a pomimo to - robi swoje. Pytanie dla kogo, bo na pewno nei dla KK. I rzecz się ma podobnie z Węgrzynem, Rajdem Katyńskim, Nocnymi Wilkami... dobrze wiedzieli jaki zrobią dym i jak bardzo zamącą w Radiu Maryja, które przez tyle lat ich promowało. To szydło z worka wyjdzie - prędzej czy później...
anonim2015.05.9 21:26
Michalinko a jak Duda ma się do wpływu monsunów na dorożkarstwo w Kenii?
anonim2015.05.11 11:08
Od 1:00 min o Jodze. Albo Joga albo Pan. Dla tych co nadal mają wątpliwości polecam tę wypowiedź - O James Manjacal Homeopatia, Joga, Joga od 3:46 min. (James Manjackal)
anonim2015.05.13 20:17
Joginów w Polsce jest tysiące, przeważnie młodych ludzi. Fronda i Terlikowski, proponuje spalić ich na stosie, bo to szamaństwo. Nie popieram tej filozofii - ćwiczeń fizycznych i duchowych dalekiego wschodu- i nie zauważyłem,aby Pan Grzegorz Braun je propagował, a w prost przeciwnie. Niestrudzenie i wytrwale prezentuje wartości Katolickie, wpisane w tradycję wolności poglądów i wyznania w dawnej Wielkiej Polsce. " Nie jestem Królem waszych sumień " To, że młody Jogin chce popierać program naprawy naszej Ojczyzny, nie może być spostrzegane jako coś nagannego. To właśnie jest nie Polskie i nie Katolickie, aby wykluczać ludzi, bo wierzą inaczej. Joginów w Polsce jest tysiące. Należy ich przyjąć, jak przychodzą sami, a nie odrzucać. Trzeba być skończonym draniem i sekciarzem, aby tego nie rozumieć ! Pan Grzegorz Braun jeszcze raz potwierdził - zapraszając młodego Jogina -,że jest WOLNOŚCIOWCEM, że jest wiarygodnym i stałym w swoim wizerunku, wspaniały to człowiek .
anonim2015.05.13 21:16
Znaczy się, Braun miał joginowi przegryźć tętnice szyjne?