Joanna Lichocka: Politycy PO mają polską wieś w głębokiej pogardzie - zdjęcie
09.04.19, 09:20screenshot Youtube - Telewizja Republika

Joanna Lichocka: Politycy PO mają polską wieś w głębokiej pogardzie

5

To jest uderzające jak politycy PO, w ogóle postkomuny, rechoczą z polskiego rolnictwa, z tego programu ogłoszonego przez Jarosława Kaczyńskiego. Oni się ośmieszają” - powiedziała poseł Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka.

W rozmowie na antenie Polskiego Radia 24 podkreślała:

Nie wiedzą [opozycja – red.], że wiele państw w Europie stosuje ten program i że są na to fundusze”.

Lichocka podkreśliła też, że dopłaty dla rolników, które zapowiada PiS, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i na wsi wiele osób pytało ją o to, jak szybko program zostanie uruchomiony.

W rozmowie z Dorotą Kanią, Joanna Lichocka podkreślała:

Program dotowania ekologicznej hodowli trzody chlewnej czy krów bardzo wspiera polski typ rolnictwa. Mamy w Konstytucji zapisane, że polskie rolnictwo opiera się na gospodarstwach rodzinnych. To wymarzony system do ekologicznego sposobu uprawiania rolnictwa”.

Dodawała również:

Gdyby program dla rolnictwa ogłosił nie Jarosław Kaczyński a lider partii Zielonych, to „Gazeta Wyborcza” i cała reszta tych, którzy dzisiaj „rechoczą”, byliby zachwyceni. Bo to jest bardzo europejski i bardzo ekologiczny program”.

Mocno oceniła też:

Politycy PO mają polską wieś i polskich rolników w głębokiej pogardzie”.

dam/niezalezna.pl,Fronda.pl

Komentarze (5):

Foster2019.04.9 18:30
Czy to ta pani, którą prof. Wolniewicza tak zdenerwowała sugerowaniem, iż to Rosjanie zestrzelili Tu -154 z polskim prezydentem na pokładzie, że zdecydował się opuścić studio i nazwał jej sugestie kłamstwem ?
Foster2019.04.9 18:13
Nie tylko politycy PO - pani również instrumentalnie traktuje rolników.
D\305\274ambo2019.04.9 12:54
a ta stara rura też ma gdzieś POLAKÓW
anonim2019.04.9 21:30
To ta stara kukła PiSuaru, która kolejny raz się posikała.
DinozaurZArkiNoego2019.04.9 9:33
Ja myśle że jakby wdrożyć program traktor+ czyli traktor dla każdej rodziny na wsi to też by on się cieszył dużym zainteresowaniem na wsi ^^ Tu nie chodzi o to, że dajcie rolnikom ale, że robicie to w formie przekupstwa na "chwile" przed wyborami i to w momencie gdy mówicie innym (nauczyciele...), że dla nich kasy nie ma.