Joachim Brudziński o Schetynie: Zwariował czy postradał już wszelkie hamulce? - zdjęcie
21.10.19, 06:20Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0 / screenshot Youtube - Telewizja Republika

Joachim Brudziński o Schetynie: Zwariował czy postradał już wszelkie hamulce?

6

Jeżeli stawia się znak równości, jeżeli komunistycznych siepaczy zestawia się dzisiaj z politykami demokratycznie wybranymi, z demokratycznie wybranym rządem, to pytanie do Grzegorza Schetyny. Czy te przegrane wybory, panie Schetyna, rzuciły się panu na głowę, na rozum?” - mówił dziś europoseł PiS Joachim Brudziński.

W rozmowie na antenie TVP Info komentował skandaliczny wpis na twitterze Grzegorza Schetyny, który porównał śmierć śp. ks. Jerzego Popiełuszki do samobójstwa Piotra Szczęsnego, który podpalił się w Warszawie przed dwoma laty. Napisał on:

Dziś 35. rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. I 2. rocznica śmierci Piotra Szczęsnego - "Szarego Człowieka".

Obaj starali się poruszać nasze sumienia w czasach ciężkich.

Składamy Im hołd”.

Jak stwierdził Joachim Brudziński:

Czy aż tak rozpaczliwie z młodymi wilkami w PO pan walczy, że już pan nie kontroluje, co pan pisze? Dla każdego, kto widział ciało udręczonego, umęczonego księdza Jerzego Popiełuszki i zestawi to z tym idiotycznym wpisem Schetyny, to pytanie musi być tylko jedno. Zwariował czy postradał już wszelkie hamulce?”.

dam/300polityka.pl,Fronda.pl

Komentarze (6):

Karolina Karolajn2019.10.21 7:37
zestawienie tych dwóch panów to coś niewiarygodnego. Joachim Brudziński -facet z klasą,spokojny,mądry,budzący zaufanie... a po drugiej stronie szczekający ratlerek,z marketingowo wybielonymi ząbkami,histeryk,głupi do kwadratu... I choć nie chce się w to uwierzyć on i jego kolesie dorwali się do władzy i rządzili naszym krajem przez kilka długich ,mrocznych lat i mogło to się dla nas skończyć tragicznie. A teraz robią wszystko żeby nadal dewastować Polskę-materialnie,wizerunkowo,duchowo i moralnie o czym świadczy to porażające porównanie. A ponieważ mamy w Polsce demokrację i przestrzegana jest Konstytucja to ci szkodnicy ciągle maja zagwarantowane prawa i przywileje obywateli Polski... Polski -którą każdego dnia opluwają i poniżają... Gdzie im będzie lepiej???
kumaty2019.10.21 7:28
Moim zdaniem, zwariował.
ladychapel2019.10.21 7:21
Ziobryści z Gowinistami znów jątrzą. Wśród wprowadzających zamęt jest Beata Szydło. Precz z zepsutą reakcją wewnątrzpartyjną! Bądź czujny - wróg nie śpi!
Przemyslaw2019.10.21 19:27
A może napisałbyś nam jakies szczegóły? O co tak naprawdę ci chodzi?
anonim2019.10.21 6:55
Odbył rozmowę z Tuskiem, który postawił mu warunek przetrwania: bezwzględnego posłuszeństwa doradcom wywodzącym się z przedwojennego półświatka!
JS2019.10.21 6:54
Agentura niemiecko-brukselska nie może mieć sumienia, nie może kierować się prawdą, nie może kierować się sprawiedliwością, nie może być uczciwa, nie może kierować się nauką Jezusa, nie może wspierać Kościoła Powszechnego, bo inaczej Berlin i Bruksela nie osiągną swoich CELÓW ! Pozdr.