Jerzy Bukowski: Nikodem Dyzma wiecznie żywy - zdjęcie
18.07.19, 07:20screenshot Youtube - RP TV

Jerzy Bukowski: Nikodem Dyzma wiecznie żywy

7

Nikodem Dyzma wiecznie żywy

Biję brawo Robertowi Biedroniowi. Ten dość jeszcze młody polityk wykazał się mistrzostwem, jakiego mogą mu pozazdrościć doświadczeni wyjadacze o wieloletnim doświadczeniu. Wzorowo zakpił sobie ze wszystkich: członków swojej partii, profesor Moniki Płatek, na rzecz której obiecał zrzec się mandatu europosła, sporej liczby Polaków widzących w nim nadzieję na przełamanie duopolu Zjednoczonej Prawicy i totalnej opozycji.

Cynicznie, obłudnie i z uroczym uśmiechem na ustach zrealizował jedyny zamiar, który był dla niego naprawdę ważny: wysokie uposażenie w Parlamencie Europejskim. Liczni członkowie Wiosny długo nie mogli uwierzyć, że zostali wystrychnięci na dudków przez człowieka, któremu naiwnie i łatwowiernie zaufali, chociaż patrząc na przebieg jego dotychczasowej kariery powinni być znacznie bardziej ostrożni.

Kreowany jeszcze niedawno na przyszłego lidera opozycji i poważnego kandydata na urząd Prezydenta RP chłoptaś pokazał wszystkim figę. Zrobił to bez większych problemów, żerując na głupocie wielu rodaków, a przede wszystkim tych, którzy uwierzyli w jego żarliwie zapewnienia o chęci przemeblowania krajowej sceny politycznej. Teraz jako kolejne wcielenie Nikodema Dyzmy może się spokojnie zająć meblowaniem mieszkania z daleka od Polski.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (7):

vwłodek2019.07.19 8:37
Proszę nie pisać o ustach Biedronia,bo mam skojarzenia,które powodują odruchy wymiotne...Co zaś tyczy się porównywanie tego trybuna ruchu LGTB wyciągającego pedofilskie łapy po nasze dzieci do Nikodema Dyzmy jest co najmniej nie na miejscu. Dyzma w porównaniu z Biedroniem to świetlany przykład i wzór inteligencji.
Zenon2019.07.18 21:12
Jak ktoś żyje w totalnym zakłamaniu (homo versus natura!!), to ma tak wszędzie !!!
QAZ2019.07.18 12:12
Ilu jeszcze ten zbok wykorzysta głupich osłów?
Kanonik2019.07.18 10:09
Lewy czerwcowy
Marta2019.07.18 10:05
Oj, to było do przewidzenia, przecież nie tylko kasa nim kierowała. W PE aż roi się od zboków jak on. "Narzeczonych" panów będzie mógł wybierać, przebierać ile się da. Tam może wziąć ślub z ukochanym.
madzia2019.07.18 8:03
Uprasza si ę o nieobrażanie Pana Nikodema Dyzmy.
Tomek2019.07.18 7:34
I super! Jednego zboka mniej w Polsce. Niech jedzie i nigdy nie wraca.