Jerzy Bukowski: Niech PiS opublikuje podziękowania dla GW! - zdjęcie
29.01.19, 17:25screenshot twitter - Beata Mazurek

Jerzy Bukowski: Niech PiS opublikuje podziękowania dla GW!

6

Czy „GW” przyjęłaby płatne podziękowanie od PiS?

Dzisiejszą publikację „Gazety Wyborczej” najlepiej podsumował wicemarszałek Sejmu oraz przewodniczący klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości profesor Ryszard Terlecki.

Podczas krótkiej konferencji prasowej powiedział:

- Jesteśmy zaskoczeni że „Gazeta Wyborcza” publikuje laurkę naszego prezesa. Czy oznacza to zmianę linii gazety? Gdybyśmy dysponowali swoimi gazetami chętnie byśmy ten tekst przedrukowali, żeby Polacy mieli większą możliwość przekonać się jak prezes naszej partii funkcjonuje zgodnie z prawem i jak jest uczciwy.

Mam propozycję dla władz PiS: jak najszybciej (najlepiej jeszcze dzisiaj) powinny dać płatne ogłoszenie do „GW”, w którym znalazłoby się wymowne podziękowanie dla jej redakcji za przedstawienie Jarosława Kaczyńskiego jako człowieka, który - by raz jeszcze zacytować Terleckiego - „bezwzględnie przestrzega prawa i nie chce się tu zgodzić na żadne rozmowy czy umowy dotyczące omijania przepisów”.

Byłaby to znakomita odpowiedź na publikację, która zamiast skompromitować i ośmieszyć prezesa PiS przyniosła mu wielkie uznanie nie tylko w oczach zwolenników, ale także wszystkich potrafiących czytać ze zrozumieniem.

Ciekawe, czy „Gazeta Wyborcza” przyjęłaby takie płatne ogłoszenie?

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (6):

lolek kremówka2019.01.29 19:28
zjednoczeni wokól Al Kaczone - możecie się pakować
Stanisław znad Dunajca2019.01.29 17:48
A co znaczą te obrazki i blokada strony: http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/imnages/kurza_twarz.gif. Jestem bardzo ciekawy, na jakich stronach, w jakich tematach to się wam zdarza, jak mnie?
Stanisław znad Dunajca2019.01.29 17:50
Link poprawiony: http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/kurza_twarz.gif.
Piotr Nowak 2019.01.29 17:51
wystarczy odświeżyć strone. Skrót F5 Albo zapłacić za internet ;)
KONIEC PiS2019.01.29 17:36
prawactwo: nic się nie stało :) aniołki Glapińskiego... prawacki mord na prezydencie Adamowiczu... im większy pisi hejt na WOŚP tym większa szczodrość Polaków... misio zapuszkowany... taśmy Kaczyńskiego... ...z pewnością kolejne wybory wygracie z palcem w duupie :D
validol2019.01.29 19:21
Ty z tymi zarzutami tak na poważnie ?