Jerzy Bukowski: Młodzież pamięta o bohaterach z najnowszej historii Polski - zdjęcie
03.11.19, 10:05

Jerzy Bukowski: Młodzież pamięta o bohaterach z najnowszej historii Polski

8

Młodzież pamięta o bohaterach z najnowszej historii Polski

Od wielu już lat z ogromną radością spotykam 1 i 2 listopada na krakowskich cmentarzach młodych ludzi kwestujących w szlachetnym celu poszukiwania w anonimowych dołach śmierci Żołnierzy Niezłomnych. Wiem, że pojawiają się oni także na nekropoliach w innych miastach.

Ta zbiórka pieniędzy przynosi wymierne efekty. Również dzięki niej pracownicy Instytutu Pamięci Narodowej mogą spełniać swój obowiązek przywracania szacunku dla bohaterów zbrojnego podziemia niepodległościowego z lat 40. i 50. minionego wieku.

Cieszy mnie, że młodzi Polacy czynnie włączają się w tę akcję licznie kwestując co rok w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny po to, żeby ci, którzy oddali życie za niepodległą Polskę i mieli być skazani na wieczne zapomnienie, nie tylko żyli wiecznie w naszych sercach, ale także zostali godnie, z należnymi im honorami pochowani w ojczystej ziemi.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (8):

Otto2019.11.3 10:53
Przecież nikt tych ateistycznych debili nie zaprasza do modlitwy, nikt im nie każe chodzić do kościoła, nikt im nie każe chrzcić ich lewackich dzieci, nikt im nie każe brać ślubu w kościele, mogą sobie robić co chcą, mogą sobie spacerować po ulicach z cipkami i penisami na patykach, mają nieograniczoną wolność ................... no to czego się przypie-rdalają do nas wierzących ?! Czy jak ja się modlę to ich to boli ?! WON od mojej religii, a najlepiej to WON za Don lewaccy debile !!!
Otto2019.11.3 10:52
Wiem, że jest jeszcze troszkę za wcześnie na życzenia noworoczne, ale mam jeszcze tylu znajomych brzydkich,alkoholików,i innych idiotów do których powinienem napisać. Zaczynam więc od tych atrakcyjnych, inteligentnych,pięknych oraz bogatych PO-wców i od razu pomyślałam o was lewackie szczochy z Frondy. Szczęśliwego Nowego Roku dla was i waszych bliskich. Niech was szlag trafi !!!
Zosia2019.11.3 10:50
Do czerwonej i różowej zarazy: Mimo to, że wy jesteście tacy brzydcy, pełni nienawiści i tacy durni, to nie zmienicie nas niczym żebyśmy wami gardzili, bo nasza wiara mówi - zło dobrem zwyciężaj !
KKK2019.11.3 10:48
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
anonim2019.11.3 10:50
"Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu..." kto się podpisał pod tą twoją "petycją" debilku? Lennon ,vivi ,ridado ,Andrzej ,KKK, Iza i inne nicki którymi się posługujesz... buhaha...
anonim2019.11.3 10:26
Każdy dziadek i babcia, każdy ojciec i matka ma swoje zasługi! Cześć i chwała tym, którzy walczyli o naszą wolność, oddali za to życie, zdrowie. Cześć i chwała "zwykłym" dziadkom i babciom, rodzicom, którzy wychowali pokolenia Polaków. Takich jest o wiele więcej! Mają takie same zasługi dla Polski, dla budowy jej wielkości i tradycji! Nie dajmy się podzielić PiSowskiej propagandzie!!!
WstęgaPapieruRumiankowegoZRadosnąTwarząBukowskiego2019.11.3 10:18
Pomnikomaniak krakowski Bukowski zawsze jest zadowolony. To widoczna cecha pewnego typu zaburzeń umysłowości. No, może nie zawsze. Marszczy czółko, kiedy normalne społeczeństwo Krakowa nie pozwala pomnikomaniakowi Bukowskiemu stawiać pomników. Jego własnego pomysłu, jego własnego umiejscowienia, jego własnej potrzeby.
Piotr Nowak2019.11.3 10:49
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !