Jerzy Bukowski: Kto okazał się cynikiem? - zdjęcie
24.03.20, 07:40Fot. Platforma Obywatelska RP via Flickr, CC 0

Jerzy Bukowski: Kto okazał się cynikiem?

14

Kto okazał się cynikiem?

Wszyscy kandydaci na urząd Prezydenta RP - poza obecną głową państwa - zgodnie krytykują głoszoną przez obecny obóz władzy koncepcję utrzymania majowego terminu wyborów.

Patrząc na sondaże poparcia dla nich trudno się dziwić. W tej sytuacji jedyną nadzieję na odrobienie strat upatrują w tym, że Andrzejowi Dudzie zaszkodzi rozwijająca się pandemia koronawirusa.

Wniosek jest równie prosty jak okrutny: jeżeli liczba zakażeń oraz zgonów nie zmniejszy się w niedługim czasie, będą mogli wzmocnić i tak już rzucane od kilkunastu dni oskarżenia rządzących o nieumiejętność radzenia sobie w trudnych okolicznościach, co - ich zdaniem - zmniejszy szanse aktualnego Prezydenta RP na reelekcję.

I pomyśleć, że właśnie tak cynicznie kalkulujący politycy zarzucają Andrzejowi Dudzie, że to on chce wygrać wybory na ludzkich dramatach.

Jerzy Bukowski

Komentarze (14):

Szczurek2020.03.25 11:55
Wódzia jest pyszna !
krakus2020.03.24 15:49
Czyżby to była nieumiejętna próba ratowania kiepskiego prezydenta "długopisa" Dudy? O tym, jak traktowane są jego pomysły pokazał nawet PiS blokując jego ustawy pomocy frankowiczom i nakazując zaprzysiężyć komucha Piotrowicza.
anonim2020.03.24 15:46
Prawda jest bolesna? Ten rząd, jak i Duda nic poza dewastacją i grabieżą kraju nie zaprezentowali.
Ads2020.03.24 15:45
Bukowski znowu opowiada bzdury... cóż, typowe dla tego portalu.
Mgorzata K.2020.03.24 14:40
Korona wirus,wirus korona cała PO wirusem nienawiści zarażona.
anonim2020.03.24 15:47
Raczej PiS.
Agnieszka2020.03.24 14:14
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - http://loveto.one/agnieszka96
smutno mi staremu pedałowi 2020.03.24 12:46
Halo, Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam ponad lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Niestety szkoły są zamnknięte ale wiosna idzie. Już wiosna niedługo i chłopczyki będą w krótkich spodenkach. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Lubię takie pseudonimy jak "PolishPatriot" (choć nie jestem ani jednym ani drugim), "Polak" albo "Słowianin", "Sarmata"(a to dobre!) a ostatnio jestem "𝐋𝐞𝐬𝐳𝐞𝐤" - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami" 𝐭𝐚𝐤 𝐭𝐚𝐤 𝐣𝐞𝐬𝐭𝐞𝐦 𝐊𝐫𝐞𝐭𝐲𝐧𝐢𝐳𝐚𝐜𝐣𝐚, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚, itp. Nie tylko lubię źeńskie "nicki", ale i lubię się ubierać jak Rafalala - w zaciszu domowym. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Powinienem dostać Order Lenina za mój iście stachanowski trud.
Gawron2020.03.24 12:22
Jerzy, kup se flachę
Filmy online2020.03.24 10:20
Sala samobójców. Hejter 2020 https://filmvod.pl - Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem Polecam jak najbardziej!
Obserwator2020.03.24 10:13
Koronnym argumentem co do słuszności działań obecnego rządu w sprawie epidemii jest liczba zachorowań. Mówienie, że dane są fałszowane jest tak samo niedorzeczne jak to że ludzie ukrywają że nie mają objawów. Sytuacja jest prosta - masz objawy zgłaszasz - nie masz - siedzisz w domu. Życie - śmierć. Tylko ostatni kretyni - z wyjątkiem osób, które z różnych przyczyn w domach pozostać nie mogą- szwendając się obecnie stwarzają dodatkowe zagrożenie. Jak widać ludzi w różnym wieku zabiera kosa. Wystarczy porównać liczbę zakażonych i śmiertelnych w krajach sąsiednich by stwierdzić, że W KOŃCU POLSKI RZĄD Z PREMIEREM I PREZYDENTEM robią dobrą robotę. Czy można skutecznej, pewnie tak...Oczywiste jest, że spore grono tzw. polaków szczeka aby dowalić. Jeśli jest tak źle, to czemu tyle tysięcy powróciło nagle do kraju??
empower2020.03.24 8:44
ale pokrętna logika starego capa. Suweren chyb ajasno dał do zrozumienia czy dziadek nie skumałeś? Ponad 70% nie chce wyborów w maju. Czego nie rozumiesz? Chcecie mieć znowu krew na rękach?
MT (1)2020.03.24 8:04
Żadnych ustaleń z bandą 'totalnych" antypolskich szkodników ! Z renegatami niczego się nie ustala, z rynsztokiem sie nie negocjuje, renegatów się zwalcza ! Z "totalnej" bandy wrogów Polski i Polaków najlepiej gdyby został "h--j, d--pa i kamieni kupa". A do tego czasu niech piją dużo soku z buraka ! Można też ciepłej wody z kranu przegryzanej szczawiem i mirabelkami. A my róbmy swoje ! Strząsajmy tę lewacko-tęczową szarańczę z drzewa, a tam gdzie potrzeba, dorżnijmy watahę ! Bo polskość ma pozostać normalnością !
Marian2020.03.24 7:59
W konstytucji nie ma nic o tym ze to opozycja wyznacza termin wyborów.Sąd Najwyższy tez nie!