Jerzy Bukowski: Koronawirusowy test dla opozycji - zdjęcie
16.03.20, 08:00Screenshot Youtube - ipn kraków

Jerzy Bukowski: Koronawirusowy test dla opozycji

5

Koronawirusowy test dla opozycji

W szczególnie trudnych sytuacjach najlepiej można ocenić zachowania polityków opozycji.

Kiedy w grę wchodzi życie i zdrowie rodaków, powinni się oni wykazać umiejętnością twórczego współdziałania ponad wszelkimi podziałami, co oznacza gotowość udzielenia poparcia rządowi, nawet jeżeli na co dzień toczą z nim bezpardonową walkę.

Zagrożenie koronawirusem jest takim właśnie nadzwyczajnym przypadkiem, w którym odpowiedzialni przeciwnicy obozu władzy mogą praktycznie udowodnić, że ich troska o dobro obywateli nie ogranicza się wyłącznie do głoszenia górnolotnych haseł.

Warto obserwować, jak sobie poczyna nasza opozycja w czasie pandemii. Jej postawa pozwoli Polakom na wyciągnięcie stosownych wniosków na przyszłość, kiedy politycy wszystkich opcji znowu staną w wyborcze szranki.

Jerzy Bukowski

Komentarze (5):

Misio2020.03.17 5:28
Ale się opisał ! Może na pół litra z honorarium będzie..
Moly2020.03.17 2:37
Bzdura. Test dla pariti rzadzacej i spolki. Nie wymodliliscie (!) sie za imunitet od wirusa! Hmmm dlaczego dlaczego? Tyle kasy
Saki Faki2020.03.16 8:59
Bukowski ma rację. Pamiętam jak po katastrofie smoleńskiej ówczesna opozycja, mianowicie pisiory, zamiast zająć się poważnymi problemami, odstawiała parówkowy szoł. Po zdobyciu władzy wyjaśnianie się skończyło. Wniosek? Testu trudnej sytuacji nie zdali.
Ciemnota to kupi?2020.03.16 8:32
Pisie jak komuniści uważają ze są nieomylni ? To oznaka tego ze z tego socjalizmu kulawy pokurcz nie wyszedl
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.16 8:25
Tyle, że to rząd ma władzę, a nie opozycja. Opozycja nie ma praktycznie żadnego wpływu na to co się dzieje. A to, że pan Bukowski, wykorzystuje politycznie epidemię pisząc: "Warto obserwować, jak sobie poczyna nasza opozycja w czasie pandemii. Jej postawa pozwoli Polakom na wyciągnięcie stosownych wniosków na przyszłość, kiedy politycy wszystkich opcji znowu staną w wyborcze szranki." - to świństwo jest.