Jerzy Bukowski: Kolejny sojusznik rządu - Patryk Vega - zdjęcie
25.06.19, 08:10screenshot Youtube - Onet flesz

Jerzy Bukowski: Kolejny sojusznik rządu - Patryk Vega

8

Kolejny sojusznik rządu - Patryk Vega

Nie udało się obrzydzić Polakom Zjednoczonej Prawicy dwiema wieżami, nie wyszło z filmami „Kler” Wojciecha Smarzowskiego i „Tylko nie mów nikomu” braci Sekielskich, totalnymi porażkami zakończyły swoją działalność Komitet Obrony Demokracji i Obywatele RP, nie odniosły zakładanego sukcesu kuriozalne wypowiedzi oszalałych z nienawiści do Prawa i Sprawiedliwości profesorów, publicystów, celebrytów.

Zamiast buńczucznie zapowiadanego przez nią zdecydowanego zwycięstwa Koalicji Europejskiej w ostatnich wyborach, oglądaliśmy jej spektakularną klęskę. Sprawujący obecnie władzę obóz okazał się odporny na wszystkie ataki, które tylko przysporzyły mu, a nie odebrały zwolenników. Polacy przekonali się bowiem, co to znaczy skrupulatnie wypełniać obietnice polityczne, a co tylko gadać po próżnicy.

Dla lawinowo rosnącej liczby sympatyków Zjednoczonej Prawicy kolejnym argumentem, aby oddać głos na jej kandydatów w jesiennych wyborach parlamentarnych będzie szeroko reklamowany jako antypisowski film Patryka Vegi pt. „Polityka”. Jeżeli ktoś po stronie opozycji łudzi się, że zohydzi on rodakom Jarosława Kaczyńskiego i koalicję pod jego przewodnictwem, to znaczy że niczego nie rozumie i powinien dyskretnie wycofać się z życia publicznego.

Jerzy Bukowski

Komentarze (8):

romak2019.06.25 13:23
Patyk tylko się nie poknij o siebie. pajac.
rebeliant2019.06.25 12:55
Pytam raz jeszcze : Co on taki podobny do dżoszuły danielsa ?
Krzysz2019.06.25 10:41
Wszyscy Polacy to jedna rodzina, chłopak czy dziewczyna, hetero czy homoseuksualista, prawak czy lewak, przedsiębiorca czy pracownik, wierzący czy niewierzący, pełnosprawny czy niepełnosprawny, wykształcony czy niewykształcony, patriota, nacjonalista czy kosmopolita. Czy można nas wszystkich pogodzić? Czy można sprawić, że wszyscy będą się szanować? Czy można stworzyć konsensus, który każdy uzna? Pierwsza władza czy środowisko, które to uczyni zasłuży aby rządzić wiecznie i zasłuży aby ich pomniki stały na każdym skwerze, placu i ulicy.
robaczek 2019.06.25 8:40
OJOJOJOJ!!! AZ TAKI STRACH PADL NA PIS!? ;] słitaśnie!!;] ja sie tam ciesze;] KRYSIA BEDZIE Gfiazdą!!!! ANTOS pewnie tyż ;] oj pięknie sie to zapowiada ;]
Lennon2019.06.25 8:25
Vega jakby dużo chudszy teraz. Ale rozumiem, że stare zdjęcia przedstawiają go w gorszym świetle...
Cogito ergo sum2019.06.25 8:24
Vega, Smarzowski i Sekielscy to są takie prymitywne pistolety opozycji. Takie obrzyny. Sprzeniewierzyli się swojemu powołaniu i zmienili zawód na prostytucję polityczną. Pewnie są przekonani wbrew faktom, że PiS prowadzi Polskę ku katastrofie. Takim przekonanym był Balcerowicz, który ostatnio zamilkł aby nie mierzyć się ze swoimi przepowiedniami sprzed 4 lat. Albo mówi, że mamy teraz koniunkturę i kiedyś nadejdzie dekoniunktura i będzie źle. Każdy to wie o tzw cykliczności w gospodarce
MK.2019.06.25 8:45
Pozwolę sobie zapytać - co jest prymitywnego w ukazaniu ,,nieudolności'' (delikatnie mówiąc) nieudolności władz kościelnych jak i państwowych z walką z pedofilią w Kościele?Sami hierarchowie przyznają, że jest z tym problem, więc o co chodzi?
Kacha2019.06.25 9:20
a to że nagle się obudzili, bo za poprzedniej władzy nic im w tym nie przeszkadzało. A film Latkowskiego o pedofilii wśród polityków i celebrytów lata temu poszedł na pólkę. Bo ne był any PiSowski. I tu leży problem. Dasz radę pojąć?