Jerzy Bukowski: Kampanijna komedia omyłek Koalicji Obywatelskiej - zdjęcie
01.10.19, 16:01(fot. flickr/PO)

Jerzy Bukowski: Kampanijna komedia omyłek Koalicji Obywatelskiej

5

                    

Wyobrażam sobie, z jakim napięciem podszytym niepokojem czekają politycy i sympatycy tego ugrupowania na każdy następny spot wyborczy.

Można było oczekiwać, że właśnie KO, którą popiera przecież sporo znanych artystów, będzie liderem w tej materii zadając efektowne ciosy przeciwnikom.

Okazuje się jednak, że jak nie idzie, to nie idzie na całej linii. Kampania wyborcza Koalicji Obywatelskiej to istna komedia pomyłek, a zamiast mądrych błaznów pojawiają się w niej żałośni trefnisie w rodzaju Klaudii Jachiry.

Obserwując ten intelektualny i moralny upadek ludzi pretendujących do bycia polską elitą nie mogę się powstrzymać od zacytowania fragmentu jednej z piosenek Wojciecha Młynarskiego, który przeszedł do skarbnicy tzw. skrzydlatych słów:

Co by tu jeszcze spieprzyć, Panowie? Co by tu jeszcze?

Jerzy Bukowski

Komentarze (5):

Szatan (pisane z wielkiej litery)2019.10.1 20:48
Panie Jurku! Nie sil się pan, drugim Władymirem (Bukowskim) pan nie zostaniesz.
kamila2019.10.2 5:14
Koalicja Obywatelska....to nie tylko pomylki ...to takze smrod fekali ...obiecanki macanki ....cos w odbycik ...i przekrety z VATem..i sedziowie na zawolanie.....stuknieta jachira na wybiegu...czerwont teczowa zaraza i mordy zdradzieckie tzw.poniemieckie SCHLAMPE...
Lennon2019.10.1 18:58
Zastanawiam się, czy Pan rozumie, że na Świecie są różni ludzie. Nie ma bożej sztancy produkującej takich samych. Niech Pan sobie wyobrazi - jest taka Jachira. Czy dla mnie to idiotka? No tak. Ale to moja prywatna ocena. Pan, panie Bukowski w szachy by ze mną przegrał (jak Pan chce - niech się umówi - wpiernicz za darmo, może Pan grać rewanże w nieskończoność, żeby zrozumieć, że Pan nie wyrga - ale czy z tego powodu nazwę pana klęskę upadkiem czy komedią pomyłek? No nie, zwyczajnie wietrzę swoją szansę w tym, że jestem arcymistrzem szachów, a Pan zapewne wie o nich tyle, co o innych tematach, w których wypowiada się Pan jako rzekomy znawca. Jak chodzi o tytuł - luz chłopie, jestem doktorem habilitowanym. Ale możesz mi mówić na "ty".
lolek kremowka2019.10.1 18:23
Wojciechowski nie przeszedł przesłuchania w Parlamencie Europejskim. Poległ na... tematyce rolnej
Stefan 2019.10.2 0:45
Nie prawda ! Lolku, Jutro ma być jeszcze dalszy ciąg !