Jerzy Bukowski: Duda powinien odpowiedzieć Putinowi - zdjęcie
21.06.20, 10:10Screenshot Youtube - rdcpolskieradio / Screenshot Youtube

Jerzy Bukowski: Duda powinien odpowiedzieć Putinowi

6

Duda powinien odpowiedzieć Putinowi

Bardzo dobrze, że Instytut Pamięci Narodowej w rzeczowy i konkretny sposób odniósł się do kłamstw prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina na temat rzekomej współodpowiedzialności Polski za wybuch II wojny światowej.

Polityka historyczna obecnej Rosji nie odbiega od standardów wypracowanych w czasach Związku Sowieckiego. Obiektywnie trzeba pogratulować jej przywódcy, że uprawia ją równie konsekwentnie jak bezczelnie prezentując światu taką wizję dziejów XX wieku, jakiej nie powstydziłby się sam Józef Stalin.

Każda wypowiedź Putina jest nie tylko uważnie słuchana, ale także dokładnie analizowana w wielu stolicach i nie wszędzie traktowana jako kolejne kłamstwo. Dlatego musimy z nimi polemizować, ilekroć jesteśmy przedstawiani fałszywie i w złym świetle, a tak jest niemal zawsze.

Ciesząc się, iż głos zabrała w tej sprawie najbardziej kompetentna instytucja państwowa uważam, że w podobnym duchu powinien coś powiedzieć w najbliższym czasie prezydent Andrzej Duda. Skoro Rzeczpospolita Polska została zaatakowana przez przywódcę Rosji, to należy oczekiwać wystąpienia w obronie jej dobrego imienia głowy naszego państwa.

Jerzy Bukowski

 

Komentarze (6):

Lupcio2020.06.21 21:11
A Bukowski dalej pije.......i pisze bałwaństwa
Sprytny ninja2020.06.21 16:35
PO WYBORACH może ODPOWIE, spokojnie. Teraz trzeba się skupić na ważnych sprawach, m.in. spotkaniach z wyborcami, a polemikę z politycznymi chuliganami z zagranicy odstawić na pojutrze lub olać.
szarik2020.06.21 12:55
Najlepiej jak Pan Doktor sam wyręczy w tym temacie Prezydenta.
JonnyB2020.06.21 12:34
Nie odpowie bo jest zbyt miegki. Zreszta juz widzi, ze przerznal.
katolicka kretynizacja polski2020.06.21 10:18
Tchórzliwy PADalec będzie ujadał gdy jest przy nodze swojego amerykańskiego pana! żałosne...
Leszek 2020.06.21 10:16
Nikt lokai nie pyta o zdanie. Duduś przynieś fortepian bo na nim są okulary. To z propaganda żydowska trzeba zrobić porządek. Putinek jest tez tylko kukiełka i niczym więcej. Co mu żydki poleca to tak zrobi. Zydki powiedzieli dopóki Polska nie zapłaci roszczeń żydowskich będzie szkalowana na świecie. I jak widać jest to prawda, tylko intensywność ognia się zmienia .