Jarosław Kaczyński: Polska pędzi naprzód. Przyspieszamy!!! - zdjęcie
26.01.19, 13:30

Jarosław Kaczyński: Polska pędzi naprzód. Przyspieszamy!!!

15

,,Można dziś powiedzieć, że bez słów dokonujemy przyspieszenia: gospodarczego, socjalnego, społecznego. Dokonujemy go z wielkimi sukcesami'' - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Polityk uczestniczył w spotkaniu w Sejmie z samorządowcami wszystkich szczebli.

,,W Polsce dzieję się bardzo dużo dobrego. Mam nadzieje, że te spotkania, to będzie cały cykl, będzie to pewna regularna praktyka - spotkania jest to, by zachęcić państwa, jednocześnie w jakiejś mierze skonsolidować nasz korpus samorządowym, ku temu, by to przyspieszenie odbywało się na poziomie regionalny, na poziomie gmin, powiatów, żeby działała tu synergia, żebyśmy wszyscy razem szli do przodu'' - wskazywał prezes PiS.

,,Część Polaków chce szybkiego postępu i lepszego poziomu życia: jesteśmy na tej drodze. Polska ma ogromny potencjał rozwoju'' - zaznaczał.

,,Polacy chcą, aby to co na Zachodzie jest dobre, a to dobre jest wysoki poziom życia, aby przychodziło do naszego kraju. Dziś jesteśmy na tej drodze'' - dodawał rozsądnie.

,,29 lat temu partia, która poprzedziła PiS ogłosiła plan przyspieszania. Dziś także dokonujemy przyspieszenia - gospodarczego i społecznego. Dzieje się to poprzez wielkie sukcesy'' - przekonywał Jarosław Kaczyński.

,,Trzeba, by to przyspieszenie, szybki marsz, rozpoczął się także tam, gdzie dotąd nie zawsze tak było'' - zauważał.

bb/wpolityce,niezalezna

Komentarze (15):

norman2019.01.27 15:05
Jest sporo zmian sporo "ratunków" ,postawienia na nogi" rozwoju różnych branż gospodarki to niesamowite jak fantastycznym Narodem jesteśmy potrafimy działac dla siebie i dla innych szczere gratulacje i podziekowania tak trzymać! i proszę o więcej !
Olej2019.01.26 23:23
Panie Prezesie ! Żeby Pan był Piłsudskim to ja bym Panu uwierzył. Jak na razie łajają naszego konsula w Norwegii, Pani ambasadoressa Georgetta ustawia warszawski gabinet wedle ustalonego w Tel Awiwie formatu. Berlin via Bruksela daje głos alzackim wilczurom, które młócą Polskę 24 h na dobę. Rezonując jadaczkami wszystkich szkopskich polskojęzycznych gadzinówek. Kongres nowojorczyków z Wall Street co i raz daje pomruk co jest a co nie jest faszyzmem. Jak się w tym odnaleźć. I co ciekawsze jak Pan się w tym odnajduje ? My doprawdy przyśpieszamy, kierunek pozostaje tylko Panu wiadomy. Dobrobyt o którym Pan raczy powiadamiać naród w istocie daje się zauważyć w pędzącym liczniku Balcerowicza, no chyba że jest i był ów licznik fikcją. Per saldo ile my mamy swojego a ile tego naszego jest w kieszeni banków zachodu i firm korzystających z polskiej siły roboczej ? Byłoby ciekawiej operować liczbami. My naprawdę w swej masie nie jesteśmy tak durni, jak populacja metropolitalna, wybierająca równie owocne sukcesy w prezydenckich wyborach i osobach pańskich antagonistów.
rola2019.01.26 15:42
Najwiekszy sukces to to, ze odsuneli od wladzy tych brzydali czerwonych globalistow, w zwiazku z czym nie trzeba juz jak we Francji wychodzic na ulice…:-))
Andrzej2019.01.26 15:36
W oryginale przemówienie Prezesa brzmiało tak: Ludzie muszom wiedzic o tym co jest takie istotne społeczeństwo jest podzielone poczebny jest dialog ten podział prowadzi do sytuacji które nie powinny się zdarzyć czeba społeczeństwo tłumaczyć ten podział który niektórzy tworzom tworzom celowo jest w gruncie rzeczy sztuczny ten marsz do przodu, czasem pod góre był trwałym elementem by Polska awansowała by Polacy awansowali ićmy do przodu razem a będziemy mieli poczucie sukcesu przede wszystkiem życzę bardzo owocnych obrad żeby to była praca która suży konsolidacji konsolidacji ku dobremu
bicz na prawactwo2019.01.26 14:34
PiS idzie na dno. Kibicujemy!
Anaklamadzama2019.01.26 14:28
Normalnie jak Gierek...pomożecie?
LekiDlaSeniora2019.01.26 14:19
Znać kolano doskwiera i leki coraz mocniejsze. A może kolano najzdrowsze na świecie, ale śniadaniowy pasztet dziwnie faszerowany... I stąd ten zatrważający poziom bredzenia u JaroZbawa. Każdy satrapa tak kończył. Albo zdrowemu podsuwali podtrute frykasy, żeby zdyskredytować go bredzeniem, albo chorującemu lekarze musieli ordynować ciężkie świństwa, żeby satrapa w ogóle ustał na wizji czy na trybunie. Gdy się dorwał do głosu, to wiadomo było, że stał na stelażu, bo mózgowo już miał podpisany nekrolog.
nikt2019.01.26 14:19
Dokąd panie Kaczyński ? Dokąd ? Ku przepaści pędzicie stado baranów . A tak w kwestii żydowskiej : ojciec braci Kaczyńskich na pewno był Słowianinem . Co do matki mam ogromne wątpliwości , Ale też jej zdjęcie było niewyraźne , nie widziałam dokładnie . Odniosłam jednak wrażenie , że ma pochodzenie żydowskie . A bracia byli mocno związani z matką a nie ojcem .
nikt2019.01.26 14:36
Sama twarz czasem niewiele mówi . Często jest to twarz typowo słowiańska dlatego trzeba przyjrzeć się przodkom . Tak jest w przypadku Papieża Jana Pawła II. Typowo słowiańska twarz po ojcu . Ale matka na pewno była żydówką . Dokładnie przyjrzałam się zdjęciu .Ta żydowska pycha wyszła z niego tylko w momentach emocjonalnie ekstremalnych . Widziałam dwa takie przypadki . Jeden w godzinie śmierci . I nie była to pycha wobec drugiego człowieka , ale o wiele gorsza . Pycha wobec Boga .
Zenon2019.01.26 13:59
A dokąd tak pędzi, czyżby do Israela?
Zenon2019.01.26 13:58
Czyżby do Israela?
klawiatura2019.01.26 13:54
Z całym szacunkiem - to fajnie, że tak przyspieszamy. Oby tylko nie skończyło się twardym lądowaniem na przysłowiowego "ryja"
mordechaj2019.01.26 13:51
Co to są te "wielkie sukcesy" rządów PiS ? Czy ktoś wie ? Jak do tej pory za swój "wielki sukces" PiS uważa rozdanie 500+ z kieszeni podatników dla m.in. bogaczy czy patologii z drugiej strony. To jest sukces ?
xterxcygv2019.01.27 1:44
Popatrz gamoniu choćby na wzrost gospodarczy i liczbę dzieci wyciągniętych z nędzy, wskaźnik urodzeń itd., itp gamoniu...
mordechaj2019.01.27 17:24
Wzrost gospodarczy jest na całym świecie, nie tylko w Polsce. To po pierwsze. A po drugie PiS rozdał 500+ czyli 100 MILIARDÓW przez 4 lata, zamiast przeznaczyć te pieniądze na ROZWÓJ Polski, w tym modernizację Armii, a nie na przejedzenie mi.n. przez patologię.