Janusz Wojciechowski: Kto jeszcze w rządzie żyw, ten - hop, siup - i ucieka! - zdjęcie
06.09.14, 09:10Premier Donald Tusk (fot. spot PO/YouTube)

Janusz Wojciechowski: Kto jeszcze w rządzie żyw, ten - hop, siup - i ucieka!

6

Premier – na przewodniczącego,

wicepremier – na komisarza,

minister kultury, minister nauki, minister administracji – do Europarlamentu,

minister finansów i minister edukacji – też chcieli do Europarlamentu, ale się nie dostali,

minister spraw wewnętrznych – na śledczego we własnej sprawie,

minister spraw zagranicznych – na sołtysa

Na platformie rządowej pozostają już tylko ostatni nie dający oznak życia rozbitkowie, jak milczący i nieobecny minister sprawiedliwości, albo też rozbitkowie, którzy nie uciekają, bo utracili już kontakt z rzeczywistością, jak wicepremier i minister gospodarki, minister rolnictwa, czy minister szczęścia i zdrowia.

A kto jeszcze żyw w tym rządzie, ten - hop, siup – i ucieka.

Janusz Wojciechowski/Salon24.pl

Komentarze (6):

anonim2014.09.6 10:25
Dobre. Ale faktycznie wygląda to jak ucieczka w popłochu z tonącego okrętu (zadłużonego i z dziurą budżetową, z podsłuchaną i przyłapaną na łamaniu konstytucji, klnącą załogą).
anonim2014.09.6 10:41
@entymemat Słuchaj hołoto, jeżeli tak mówisz to twoja sprawa.
anonim2014.09.6 11:34
Panie Januszu, można by się ucieszyć z tego co Pan pisze gdyby nie fakt, że ci ludzie gdzieś indziej też będą udawali, że pracują, tak jak to było do tej pory.
anonim2014.09.6 13:59
Odczepcie się wreszcie od Totalna Pustka
anonim2014.09.6 15:56
Pusty śmiech mnie bierze jak czytam że Po była wspaniała. Nie była co Powiedział sam minister „państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje” Polskie Inwestycje Rozwojowe określa mianem „ch…, dupa i kamieni kupa. Tego nie ma” Co na to premier ?? jest oburzony językiem jakim posługiwali się politycy?????. Za co dostaje awans ponieważ potrafi jak nikt inny zamydlić oczy i powiedzieć że deszcz pada kiedy tak naprawdę przy soczystym potoku słów Pluje na wszystkie strony. Nic już mnie nie zaskoczy jak zaraz po aferze z niecierpliwością czekałem na oświadczenie premiera w tej sprawie. Oczywiście nie liczyłem na jakieś konkrety ale zmiażdżyło mnie to że na żywca jest realizowany scenariusz Hiszpański jakim zachwycał się minister na początku rozmowy z P Belką a ludzie pomimo tego że gazety huczą telewizja nadaje nie widzą nic złego w tym wszystkim. "Ciekaw jestem, jak by to wyglądało u nas, gdyby sytuacja była podobna" Co ciekawe nasze słonce Peru też się nie spociło co prawdopodobnie było dodatkowym atutem dla stołka w UE. Tacy ludzie w UE naprawdę są doceniani. Bariery językowe nie są żadną przeszkodą kiedy ma się takiego magika. Ucieczka z tonącego okrętu ? Goebbels też z czasem się wypalił. Kto Będzie pouczał i groził palcem Stefan?? Pamiętać należy Sztandarowe hasło PO "By żyło się lepiej!" dotrzymali słowa bo żyje się im lepiej takie 100 tyś. miesięcznie to nie jest mało. Cóż najgorsze jest to że nie było i niema na kogo oddać głos nawet gdyby ten głos miał jakiś wpływ na poprawę życia mojej rodziny i sąsiadów.
anonim2014.09.6 22:15
ruskim Laska robić !!!