Janusz Szewczak: Budka znów bez spodni. KO uczciwa jak paragon wstydu - zdjęcie
04.10.19, 16:45(fot. screen)

Janusz Szewczak: Budka znów bez spodni. KO uczciwa jak paragon wstydu

15

- Król wtopy i megalomanii, wiceprzewodniczący PO Borys Budka w debacie telewizyjnej perfekcyjnie wykorzystał swoją 1 minutę na zaoranie PO - pisze Janusz Szewczak na portalu tysol.pl


Potwierdził skutecznie opinię o tej partii, że „kłamali, kłamią i będą kłamać”. Rachunek wstydu PO z apteki posła Borysa Budki na 2tys. zł, choć w ryczałcie kosztuje 3,20 zł - to cała prawda o tej formacji: kłamstwo, brak wiedzy i kompetencji, manipulacja i niegospodarność. Nic dziwnego więc, że takim gospodarzom jak PO i Nowoczesna to i kozy nad Wisłą zdechną, a pieniędzy na wypłaty 500 plus zabraknie, choć dostali je na czas.

Ta wielka kompromitacja posła PO w debacie telewizyjnej na oczach całego kraju, to nic nowego i nic nadzwyczajnego w wydaniu tego środowiska politycznego po wyczynach z oczyszczalnią ścieków „Czajka” prezydenta Warszawy - też z PO - RafałaTrzaskowskiego, po kompromitującej nieznajomości własnego programu wyborczego przez szefa POKO, czy zdolnościach zakupowych kapusty na bazarku poseł PO Kamili Gasiuk - Pihowicz.

Wysłać posła PO Borysa Budkę po leki do apteki, to jak polegać na zakupach główki kapusty posłanki PO Gasiuk-Pihowicz. Efekt kabaretowy murowany i manko w portfelu.

Po wielce filozoficznych przemyśleniach potomka austriackich chłopów folwarcznych, dziś aktora Jerzego Stuhra, który ciągle wokół „widzi ciemność” i zbyt rzadko oddycha świeżym powietrzem z Tyrolu, być może minister kultury Piotr Gliński powinien nieco dokładniej przyjrzeć się wsparciu i dotacjom rządowym dla PWST - w końcu z pieniędzy potomków polskich chłopów folwarcznych.

Ewidentny sukces reprezentanta PO Borysa Budki w debacie telewizyjnej w nikczemności i zakłamaniu oraz żerowaniu na niskich instynktach i strachu przed ciężką chorobą powinna się obrócić zdecydowanie przeciwko PO, bo oni już zapomnieli, lub nie chcą pamiętać, jak wyglądała służba zdrowia za czasów premiera Donalda Tuska i Ewy Kopacz, że za ich czasów niestety ludzie też umierali w szpitalach, a nie zmartwychwstawali.

To za czasów PO wyprzedawano i prywatyzowano szpitale i fabryki leków, hulały tu mafie lekowe, które wywoziły kompletnie bezkarnie leki za 2-3mld zł rocznie, recepty nagminnie wypisywano na zmarłych pacjentów, a wydatki na służbę zdrowia były o blisko połowę mniejsze, zadłużono szpitale na ponad 10 mld zł.

Jakby się nie starał poseł PO Borys Budka, hasło „wystarczy nie kraść” będzie przez najbliższe 20-30 lat kojarzyć się nad Wisłą wyłącznie z PO i rządem PO-PSL. No cóż, jak się tak liczy deficyt jak to robi główny ekonomista PO dr Rzońca, płaci za kapustę jak posłanka PO Kamila Gasiuk-Pihowicz, płaci za leki jak poseł PO Borys Budka, to nic dziwnego - jak to mawiał były MF też z PO, J.V.Rostowski: „piniędzy nie ma i nie będzie”. Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada pośle Budka. I dobrze, że znów o swej kłamliwej naturze przypomnieliście Polakom. W spodniach czy bez, lepiej jednak nie łgać, bo Polacy was już znają - wy rządzić nie potraficie.

Janusz Szewczak/tysol.pl

Komentarze (15):

Zygfryd2019.10.5 18:15
Patrzy sie prosto w oczy i łże jak pies swołocz Borys sowieckie łajno
Aleksander2019.10.4 23:49
budka - "prawnik, doktor nauk ekonomicznych, nauczyciel akademicki" - produkt Oxfordów im. Kaczora Donalda i Myszki Miki. On nie powinien otrzymać nawet matury.
Niejestemrobotem2019.10.4 18:49
Ten lek zaczął być refundowany dopiero tuż przed kampanią wyborczą. Paragon pochodzi z okresu władzy PiSu, takie ceny były jeszcze nieco ponad miesiąc temu. Więc to co najwyżej kompromitacja PiSu, że nie myśli o obywatelach, a jedynie przed wyborami zaczyna pudrować rzeczywistość. W ochronie zdrowia dobra zmiana nie zdołała w żaden sposób jej poprawić, mimo ciągłego wzrostu gospodarczego (to na pewno) i podobno coraz większych pieniędzy w budżecie. Także, może Fronda daruje sobie propagandę sukcesu i tylko ataki na opozycję?
Adam2019.10.4 20:51
Łżesz. Nie jesteś więc robotem. To prawda.
Zephyr2019.10.4 18:25
Przecież ten Budka to kompletny ignorant. Mały człeczek z nadmuchanym ego. Całe to POwskie, SLDowskie i PSLowskie szemrane towarzystwo takie jest. Kradli ile się da. Mieli po swojej stronie sądy i prokuratury, prasę i telewizję. Myśleli, że tak już będzie zawsze. Że Polskę można okradać a z Polaków kpić. Ale się przeliczyli. PIS pokazał, że wystarczy nie kraść a kraj będzie się rozwijał, zaś jego obywatele nabiorą godności, która im się od zawsze należy. Mam nadzieję, że wszyscy ci bezwstydni i cyniczni złodzieje znajdą się wkrótce na śmietniku historii.
andrzejhahn32019.10.4 17:31
za to fronda jest uczciwa jak paragon bezwstydu
kamila2019.10.4 17:42
twoja matka za to bardzo uczciwa ...kasuje za oral a daje analka...
Jan2019.10.4 18:11
by słów Ci nie brakowało! "Wróbel powieszony, patyk wiszący, kot uduszony-powieszony, Ludwik powieszony. Jak składnie! Jaka konsekwencja! Trup idiotyczny stawał się trupem logicznym [...]." Witold Gombrowicz – Kosmos
JS2019.10.4 17:10
Myślę, że Pan Bóg pozostawił w Polsce takich gangsterów politycznych i posłuży się nimi. Kiedy ? Jak zobaczy co jest w naszych sercach taką da nam władzę. A co jest w naszych sercach ? Czy jesteśmy wspanialsi, lepsi w języku, sposobie myślenia niż tacy Neuman, Brejza, Arułkowicz, oksfordczyk Sikorski i inni ? Dlaczego na Polskę, Polaków przyszły tak cięż czasy po 90-ym roku ? Myślę, że dlatego ponieważ, Polacy prosili Boga, Jezusa o wolność aby żyć tak jak na zachodzie. No i otrzymaliśmy taką niby-Wolność. A ile było nędzy, samobójstw, ucieczek z kraju ? Bo nie słuchaliśmy św. Jana Pawła II, ani Ewangelii a w serach mieliśmy rządzę pieniądza i tego co mają na zachodzie. Pozdr. Króluj nam Chryste
dzielnicowy2019.10.4 16:57
A Kaczyński bez majtek
kamila2019.10.4 17:40
bez majtek twoja matka biega ...i lupiez rozsypuje po okolicy...
Jan2019.10.4 18:09
"Tu maska maskę dręczy! Zrzućcie maski! Zwykłymi stańcie się ludźmi!" Witold Gombrowicz – Operetka ps. zachęcam do lektury by słów nie brakowało?
PO........PRL.............2019.10.4 20:21
cupcia błońsko od ............... a ty ..............
dzielnicowy2019.10.5 17:17
ale mi się pier------oli to po merysze od brejzów --przepraszam za to że jestem debilem ,chamem i JUHEM
prima2019.10.5 19:11
.....ale ma olej w głowie a borysław glowę po to by mu deszczu nie nalało