Janusz Korwin-Mikke: Tak, jestem opcją prorosyjską - zdjęcie
29.05.19, 09:20

Janusz Korwin-Mikke: Tak, jestem opcją prorosyjską

133

Janusz Korwin-Mikke przyznał oficjalnie i publicznie: "To, że jestem opcją prorosyjską, ja, to oczywiście tak".

Janusz Korwin-Mikke udzielił wywiadu telewizji internetowej wRealu24.pl. Przyznał tam, że jest "opcją prorosyjską" i że jest naturalne iż "prawica jest prorosyjska". Wezwał też do postawienia Jarosława Kaczyńskiego przed Trybunałem Stanu za psucie relacji z Rosją. 

"Jarosław Kaczyński za to, że obraża Rosję, że jątrzy stosunki z Rosją, powinien odpowiedzieć przed Trybunałem Stanu. Naszym zagrożeniem w tej chwili jest Ukraina, gdzie mamy banderowców. Oni na razie mają tam poparcie niezbyt wysokie, ale przypominam, że wyższe niż Adolf Hitler na trzy lata przed dojściem do władzy. Ci banderowcy domagają się a to Zasania, a to Przemyśla, a to Łemkowyny, a to Chełma. Jeżeli mamy tutaj potencjalnego wroga, to musimy mieć dobre stosunki z wrogiem naszego wroga, czyli z Rosją. Kto zraża sobie Rosję, ten naraża Polskę. To jest zbrodnia. To co robisz, Jarek, to jest zbrodnia. Za to, mam nadzieję, odpowiesz" - powiedział Korwin-Mikke.

Zauważmy: niewielkie poparcie dla banderowców na Ukrainie uzasadnia zdaniem Korwina sojusz z Rosją. A zdecydowanie większe poparcie w Rosji dla sił nacjonalistycznych chcących usunięcia Polski z mapy (Dugin!) już nie uzasadnia innego sojuszu? To czysta manipulacja!

"Cała prawica była zawsze prorosyjska, Roman Dmowski był prorosyjski. To jest dość naturalne. Wtedy bycie prorosyjskim było bardzo ryzykowne, ale obecnie, gdy od Rosji dzieli nas Białoruś, Ukraina, Litwa, to nie rozumiem co jest złego w byciu prorosyjskim. Jak mogą nazywać [nas] agentem rosyjskim ludzie, którzy biorą pieniądze od Amerykanów, Niemców. To normalna obca agentura siedzi tu w Polsce i jeszcze oskarżają mnie, że jestem agentem rosyjskim. Ja nie biorę od nikogo pieniędzy" - deklaruje Korwin.

"Jeżeli mówimy o opcjach politycznych, o sojuszach, to [Roman Dmowski] stawiał na Rosję, prawda" - dodaje.

I stwierdza wreszcie

"To, że jestem opcją prorosyjską, ja, to oczywiście tak. Jestem opcja prorosyjska w tej sytuacji. Jeżeli Rosja jutro połknęłaby Białoruś i Ukrainę, to natychmiast staję się opcją antyrosyjską, prawda. [...] Mamy w tej chwili wspólne interesy z Rosją i zrażanie sobie Rosji jest zbrodnią".

Uwaga!!! Korwin-Mikke twierdzi, że Polska jest dziś "oddzielona" od Rosji. Zdaje się, że "zapomniał"  o... 210 kilometrach polsko-rosyjskiej granicy. O Obwodzie Kaliningradzkim, uzbrojonym po zęby w rakiety Iskander. 

Zapomniał. Zdarza się...

Portal Fronda.pl o rosyjskiej opcji Korwin-Mikkego pisał już kilka lat temu. Ileż było wtedy krzyku...

 

KONFEDERACJA OBNAŻONA - CYTATY Z KORWINA KU CHWALE PUTINA

Komentarze (133):

Zbigniew2019.11.23 23:52
Szkoda że liderzy Konfederacji - cymbałami się okazali i swą głupotą z lewakami - się zrównali i rozwój Polski będą - spowalniali. Liderzy Konfederacji i Lewacy - smutne jest, że Prawda i Społeczna Sprawiedliwość, którą wprowadza PiS - jest dla was jadem i za to przez wyborców podejrzani jesteście o zdradę! Oszuści - nie łudźcie się BÓG-JEZUS CHRYSTUS nie pozwoli z siebie szydzić, a co człowiek sieje, to i zbierać będzie!!!
Irena2019.06.24 18:52
Cytat: ""To, że jestem opcją prorosyjską, ja, to oczywiście tak. Jestem opcja prorosyjska w tej sytuacji. Jeżeli Rosja jutro połknęłaby Białoruś i Ukrainę, to natychmiast staję się opcją antyrosyjską, prawda. [...]". Gada, co mu ślina na język przyniesie. Pewnie uważa, że Rosja nie "połknęła" Ukrainy, tylko "nadgryzła":(
Irena2019.06.24 18:47
JKM, jak się śpiewa w rosyjskiej piosence: bierz szynel i idź do domu! Бери шинель, пошли домой!
fixit2019.06.2 20:36
Przepis na miażdżące zwycięstwo PiS w wyborach na jesieni: 1. Poprawić stosunki z Rosją; skończyć z rusofobią 2. Zakończyć cyrk smoleński, po cichu lub przyznając oficjalnie, że oskarżenia Rosji były zupełnie bezpodstawne 3. Wobec Ukrainy zaprezentować zdecydowane stanowisko. Bez wątpienia zmięknie im rura. Gwarantuję, że taki program da PiS-owi zwycięstwo w granicach co najmniej 2/3 mandatów Rusofobi żyją w świecie iluzji, w wieku XIX Caratu już nie ma, szanowni rusofobi. Nie ma nawet ZSRR. Polska i kilkanaście innych krajów Europy wschodniej nie są już zależne od Rosji. Polska należy od NATO, organizacji militarnej, która ma dziesięciokrotną przewagę nad Rosją. Roska ma zaledwie 10 baz za granicą, podczas gdy USA ponad 700. Jeśli coś nam grozi, to koń trojański w postaci LGBT, gender i feminazistek. Obudźcie się rusofoby, bo prowadzicie Polskę do tęczowej dyktatury
fixit2019.06.2 20:27
Przepis na miażdżące zwycięstwo PiS w wyborach na jesieni: 1. Poprawić stosunki z Rosją; skończyć z rusofobią 2. Zakończyć cyrk smoleński, po cichu lub przyznając oficjalnie, że oskarżenia Rosji były zupełnie bezpodstawne 3. Wobec Ukrainy zaprezentować zdecydowane stanowisko. Bez wątpienia zmięknie im rura. Gwarantuję, że taki program da PiS-owi zwycięstwo w granicach co najmniej 2/3 mandatów
ireneusz2019.06.2 7:50
NOWY DZIERŻYŃSKI I INNE BANDY ZE WSCHODU
AutorzeDebilu!2019.05.31 20:38
Co za debile piszą te artykuły... kupa śmiechu
anonim2019.05.31 20:34
powiedział to dla pajaców z PiS brawo Korwin
Krzysztof Kaminski2019.05.31 18:00
Powiedział kilka zdań z elementarza politycznego. Czysta prawda. Dla dobra Polski sojusze trzeba zawierać z każdym z kim się to opłaca. Robienie sobie bez potrzeby wrogów nie ma sensu. Ludziska tego nie kumają i się jarają: tak, tak, wydało się!!! No i potem głosują na sługusów USA lub sługusów Niemiec. I nie mogą zakumać, czemu Polska nie rozwija się tak jak byśmy chcieli. Przecież zagłosowaliśmy na partie, które dbają o interes Niemiec i USA, to czemu nas tak ciągle wszyscy wykorzystują?
AniaZ2019.05.31 11:19
Panie Korwin , młodzi ludzie zostali zaniedbani, nie wychowywani a hodowani. Ja się pytam gdzie są rodzice, gdzie solidne wychowanie? Czemu rodzic nie wziął na wszarz i nie pojechali na głosowanie ze swoja pociechą. Rodzinne? Gdzie są nauczyciele i szkoła? Nie ma nauczycieli tylko politruki zlewaczałe. Za wychowanie tych młodych wzięli się **** tęczowi. Co robią młodzież i dzieci na paradach tych tfu *****. Młodzież jest na naszych oczach demoralizowana, deprawowana i gorszona w majestacie prawa! To gorsze od kul. Ci co organizują te parady powinni w więzieniach siedzieć. Jakie młodzieży chowanie takie Rzeczypospolite. Boję sie jacy ludzie z tych dzisiejszych dzieci wyrosną .. kim będą ... jakie rodziny założą jeśli w ogóle będą w stanie ze zniszczoną psychiką rodzinę zdrową założyć. W kwestii Rosji ... Z serii klasyka pytań: Kto jest wspólnym wrogiem Polski i Ukrainy ? Rosja . Kto jest wspólnym wrogiem Rosji i Ukrainy ? Polska. Kto jest wspólnym wrogiem Polski i Rosji? Ukraina... Tak interesy tylko i wyłącznie. My musimy patrzeć na to co przynosi korzyść Polsce.. długofalowo. W polityce wszystko sie zmienia. Dziś Ukraińcy są zagrożeniem dla Polski tak jak Niemcy... i tak jak Izrael. Ja nie jestem zawodowym politykiem ale odnoszę wrażenie że jesteśmy w sytuacji całkiem patowej. Jest ogólne poczucie beznadziejności, my tak naprawdę nic nie możemy. Coś trzeba robić ktoś powinien zrobić .. ktoś coś ...komuś... itd przez kolejne tysiąc lat.
HENRY2019.05.31 8:54
glupin ten Polski lud . . . juz niedlupgo Oficialnie bedzie POLIN . . wtedy przypomnimy sobie kto ma racje...
Przepis na Sukces2019.05.31 5:08
Polacy powinni być przedewszystkim PRO POLSCY. W stosunku do Rosji nie powinniśmy być ani antyrosyjscy, ani prorosyjscy, tylko neutralni, realistyczne mieć podejście. Pyskowanie na Rosję i wymachiwanie motyką. W stosunku do zachodu, który gra Polską od 100 lat i zdradził Polskę wielokrotnie, Polacy powinni również być oficjalnie neutralni. Tak jak Szwajcaria. Aby interesy jakie Polsce się opłacają móc robić zarówno z Rosją jak i z zachodem. Tak jak Chiny, pozornie miłe, tylko po to żeby zbudować się gospodarczo, umocnić militarnie. Wszystkim czapkować, uśmiechać się do każdego, ale po cichu zbroić się i bunkrować.
korekta2019.05.31 5:12
[A nie] pyskowanie na Rosję i wymachiwanie motyką.
jan2019.05.30 22:32
Mozna słuchać tego komuszego debila ale jak ktoś potrzebuje WIEDZY to polecam JACKA BARTOSIAKA ludzie pracujący nad tematem ROSYJSKIEJ geopolityki od 200 lat conajmniej maja jasno wyraźnie odważnie napisane POLSKĘ trzeba zlikwidować WIĘC tego debila nie należy słuchać albo go oskarzyć i zabrać mu jego 200 milionowy majątek....
Robert2019.05.30 22:26
Pan Janusz ma zupełną rację i jest wielkim polskim patriotą ale sprzedawczyki proamerykańskie z wypranymi mózgami będą mu tylko ubliżać bo jak można mieć wolną i suwerenną Polskę bez "przyjaciół" Amerykanina i Żyda, którzy już zawładnęli krajem totalnie a naród zadłużyli w swoich bankach. Oni tego nie rozumieją że rzeczywiście są zdrajcami i sprzedawczykami, kolaborantami okupantów i potrafią tylko wyzywać od komuchów i ruskich troli tych, którzy mają odwagę patriotycznie zaprotestować.
Polak2019.05.30 22:14
123 lata rosyjskiego Zaboru i Katyń pamiętamy !
MOskwa2019.05.30 22:08
Brawo Konfiedieracja !
Żydofobiczny Germanofob 2019.05.30 21:53
Ale już PiS-owi nie przeszkadza pro-rosyjskość Angeli Merkel, Bibi Netanjahu, CAŁEJ UNII EUROPEJSKIEJ z Timmermansem i Verhofstadtem :) Merkel od 40 lat chleje szampana przy każdym spotkaniu z Putinem. A Netanjahu średnio co 3 tygodnie wygrzewa się w z Putinem w saunie (tzw. bani) w Moskwie, przy wódce i dziw..ch
Waldemar antysłoniowy2019.05.30 21:47
Dowodem na pro-rosyjskość każdego Polaka po 50-tce jest jego umiejętność dosiadania słoni, nabyta na szkoleniach KGB w berlińskim ZOO
pss2019.05.30 20:31
Korwina przeważnie nie da się słuchać.Prawdę mówi tylko kiedy będzie miał z niej własną korzyść.Teraz opowiada,że jest prorosyjski,bo chce być głównym politykiem ze wschodnią orientacją.Nie ma czym podniecać się.Kto ma dobrą pamięć pamięta,że wcześniej zapatrzony był w usa.Korwin zaczął właśnie kampanię wyborczą do sejmu.Na razie nie daje o sobie zapomnieć plotąc trzy po trzy.
strus2019.05.30 19:00
pan Korwin ma racje. Tylko wrogowie Polski i Europy psuja stosunki z Rosja. pan Macierewicz jest albo glupi, albo chce oddac Polske w rece wrogow. Ci co narzekaja ze Prusy Wschodnie sa rosyjskie chcialyby oddac Gdansk Niemcom!
MarKan2019.05.30 19:00
Korwin-Mikke to człowiek szalony. W Realu24.pl powiedział: "zachęcam młodych ludzi do wstępowania do wojska i za parę lat, jak się dochrapią stopni oficerskich to jakiś pucz przeprowadzą". Słowa te padły w 25:23 w dniu 17 maja br. Kretyn czy przestępca?
MarKan2019.05.30 19:25
A oto jego wywiad: https://www.youtube.com/watch?v=WuicHKJynIk O byciu opcją pro-rosyjską mówi - 36:08'
heban2019.05.30 18:40
Temu kurwinie wypi....aj z Polski do patkina , czerwono onuco. WON
logiczny2019.05.30 8:20
Korwin ma rację z Rosją należy prowadzić mądrą politykę bo to kraj o ogromnym potencjale gospodarczym a nie z banderowską zacofaną Ukrainą, która wg rządzących stała się nagle wielkim przyjacielem Polski. Moja matka mieszkała przed wojną na wschodzie, Ukraińców charakteryzowała takimi zwrotami jak pijak, złodziej i nierób. Histeryczna antyrosyjskość na pewno nie służy polskim interesom, tak jak nie służy uległość wobec żydów z Izraela z którymi nie mamy żadnego interesu w tym przypadku tylko żydzi robią na Polsce geszeft.
Alek2019.05.30 17:50
Co ty nie powiesz , Moskalu ?
max2019.05.29 23:53
Podczas przemówienia Stalina ktoś kichnął. Stalin przerwał mowę i tocząc surowym wzrokiem po sali, zapytał: „kto czichnuł?” Sala zamarła i oczywiście nikt się nie odezwał. Stalin wtedy nakazał: „pierwyj riad – razstrielat’”. NKWD-ziści wyprowadzili siedzących w pierwszym rzędzie, po chwili salwa – a Stalin ponownie pyta: „kto czichnuł?” Sala zdrętwiała ze zgrozy, więc i tym razem pytanie pozostało bez odpowiedzi. „Wtaroj riad – razstrielat’” – rozkazał Ojciec Narodów. Znowu salwa i znowu Stalin pyta: „kto czichnuł?” Siedzący w ostatnim rzędzie starzec pomyślał sobie; ach, nadojeła mnie żizń pod bolszewikami, a ten tutaj ludojad tylu młodych wygubił. Zebrał się tedy na odwagę i powiada: eto ja, tawariszcz Stalin! Na co Stalin: na zdarowie wam dieduszka, na zdarowie!
Alojzy Cedzido 2019.05.29 23:38
Ej Królu JKM . Co się z Toba podziało . Skumałeś się z ,,KUNIEM " ? Jego dzisiejsi kompani i klijenci , ,,wczoraj ' chcieli z nim ,,do wora i do jeziora "
Arl2019.05.29 23:36
Pan Korwin Mikke bardzo mądrze mówi. Krytykanci mają zwyczajnie zaćmione umysły. Faktycznie większość jest głupia.. a mądrość to cenny nabytek.. dany nielicznym.. dlatego też powinna być monarchia..bo nigdy masa ludu nie będzie mądrzejsza od tych nielicznych, którzy posiadają prawdziwość mądrość. I taką mądrość m.in. posiada właśnie pan Janusz
kalinka2019.05.29 22:06
60-ciu senatorów z USA napisało do Morawieckiego dyscyplinujący list w sprawie roszczeń żydowskich i 447
Valentynka2019.05.30 20:19
Fake news, papa.
kalinka2019.05.29 20:48
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witold Gadowski wyrzucony z PR , oficjalnie nie ma dla niego miejsca w nowej ramówce (jako jeden z nielicznych mówił o ustawie 447), i co pajace z Frondy? spełnia się realizacja płacenia żydom 300 miliardów, zaczęło się od pozbycia niewygodnych, Adolf Hitler i Józef Stalin są dumni z żydowskiego kierunku nazikomunizmu tak lubionego w PIS
kalinka2019.05.29 20:34
oglądałem występ "Chóru Aleksandrowa" czy wg Frondy i obłąkańców z PIS jestem już "ruską opcją"?
Hej!2019.05.29 19:52
A ja jestem "opcją ukraińską"? https://youtu.be/jhaTXWEVgHA
Leo2019.05.29 17:28
JEŚLI KORWIN JEST TAK PROROSYJSKI TO DLACZEGO NIE WSZEDŁ DO PARLAMENTU KIEDY RUSKIE SERWERY ZBIERAŁY GŁOSY ?? ZA TO WTEDY PIS I PO MIAŁO SIĘ ŚWIETNIE !!
!2019.05.29 16:05
polak ateista dumny gej IP Address: 2.63.255.255 Continent: Asia, Europe Country Code: RU Country Name: Russian Federation Region Name: Novosibirskaya oblast' City Name: Novosibirsk City Latitude: 55.041500 City Longitude: 82.934601 ZIP Code: 630099 Time Zone: +03:00
Arturo2019.05.29 15:43
Rosja widziałem program 'Rosja z góry' i Japonia czy Tajlandia z góry ludzie płakać się chce na tym mocarstwem co z niego komunizm zrobił
Siesiek2019.05.29 15:36
Szczęść Boże!
yoka2019.05.29 14:15
Dmowski zmarł przed Katyniem, Smiersz, NKWD, 50 latami PRL i innymi przejawami "słowiańskiej przyjaźni" między nami a kacapami ...
Jan Radziszewski2019.05.29 13:53
Zawsze mnie, Panie, zaskakujesz jak chcesz bym pytał to się tego nie spodziewam. Tyle już, Panie Jezu, powiedziałeś. - Pytaj jednak dziecko:) - Czy roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane? - Będą dziecko. - Niestety, Panie Jezu? - Czyż nie ma na was przyjść ucisk. - Ale im, Panie, Jezu, nie chodzi przede wszystkim o pieniądze ale o przejęcie własności w Polsce (?) - Tak, przede wszystkim dziecko. Dlatego kwota ta urosła tak aby Polska nie mogła jej dać waszym wrogom i wrogom Kościoła – synagodze szatana. Jak mówiłem synagoga szatana dotyczy przede wszystkim żydowskich elit i to tych, które mówią o sobie, że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią. - I nie wywoła to, Panie, protestów Polaków? - Wywoła dziecko lecz jeszcze nie w tym roku, to znaczy protestom przeciw którym wysyła się policję i wojsko. Jeśli robią to we Francji to myślicie, że nie zrobią tego u was? Gdyby to ugrupowanie (Konfederacja) oddało Polskę Chrystusowi i szło zawsze z moim sztandarem Chrystusa Króla byłoby inaczej. I musiałoby to być zapisane w ich statutach. Nie być tylko prywatną sprawę niektórych jej członków. Zresztą na jej czele stoją kryptożydzi a przecież to nie może przynieść nic dobrego.
Stefan2019.05.29 13:51
Jeśli ktoś dłużej śledził wypowiedzi i posunięcia polityczne JKM to wiedział o jego rusofilstwie. Tak, to nie jest przejęzyczenie. Jest rusofilem i brak tu miejsca, żeby cytować. Pierwsze z brzegu to wielka estyma do cara Aleksandra i faktu, że koronował się na króla Polski. Oczywiście Polska pod zaborami, więc wpływu nie miała. Niemniej uznawał cara jako króla i sprzeczał się o to na łamach nczasu.Winnicki, Braun, musieli o tym wiedzieć i raczej bsą podobni do JKM w tym "temacie". Braun nie wytłumaczył celowości udzielenia wywiadu do "Sputnika" kremlowskiego. Wtedy ostatecznie machnąłem ręką na tą Konfederację, ktora nie rozumie co to "Ruch Narodowy".
Hi, hi ...2019.05.29 13:48
Korwin szmaciarzu, nie jest was wielu, ale jest. Tu na blogach masz szerokie poparcie, że wyliczę niektórych: Piotr Nowak, Poliamorysta (Stachu, polyszpatryjot, lech keller-krawczyk), "polski gej", Reytan, Albert, andrzejhahn3, JPIII, Urszula, nikt, Maria Blaszczyk, itp., itd.
nikt2019.05.29 13:55
O , wymieniłeś też mnie . A ja akurat uważam imć Korwina za człowieka zdrowo zwichniętego . Nie wykluczam też jego żydowskich korzeni ( nie zadałam sobie fatygi by to sprawdzić , gdyż ten człowiek jest dla mnie nikim ) . A że mamy to samo zdanie w rosyjskiej kwestii ? Kto z nas ma nie za bardzo poukładane w głowie ? Ja czy Ty ?
Ho, ho....2019.05.29 14:16
spadaj q....o kremlowska !
Agnieszka2019.05.29 13:32
Dla mnie typowy przykład działania pod obca flaga czy jakoś tak. Oficjalnie dzierży dzielnie ruską flagę, włazi z nią i zmusza do potrzymania jej jedyną część prawicy, która zachowuje się patriotycznie, opierając się żydowskiej gangsterce w sprawie jej roszczeń wobec bez-spadkowego mienia ofiar holokaustu w Polsce i w ten sposób mąci, demoralizuje, rozwala tą grupę od środka, uniemożliwiając im zdobycie poparcia społecznego i skutecznego przeciwstawienia się roszczeniom. Efekt - zwyciężają żydowscy złodzieje z Izraela, Ameryki, Polski i innych krajów, którym zawsze bliżej do Moskwy niż stolic państw, które udzieliły im swojego obywatelstwa i po stokroć ważniejsze dla nich ich pazerne interesy niż zachowanie strategicznych sojuszy państw, na których pasożytując udając ich obywateli. A do tego wspierają ich w tym pożyteczni idioci i zdrajcy z Polski, którzy krzyczą, że Korwin jako ruski troll to to samo, co cała konfederacja i do tego ruskim trolingiem jest opór wobec 447 Korwin deklaruje ten opór i przyrzynaje się do opcji rosyjskiej. Prymitywna zagrywka i nie wiem czy mądrych przekona, ale na pewno głupcy i zdrajcy mają mocniejsze megafony, żeby mądrych i trzeźwych patriotów zagłuszyć. Jakie pochodzenie ma ten pan? Też liczy na odpał z zagrabienia mienia bez-spadkowego zabitych Żydów?
Jan Radziszewski2019.05.29 13:23
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata wtorek, 28 maja 2019 29 V 2019 Wybory zostały sfałszowane na niekorzyść Konfederacji. Środa, 29 maja Po 24:00 Zapisz dziecko - Cóż zapisać Panie? - Zastanawiasz się czy jednak wybory do Parlamentu Europejskiego nie zostały sfałszowane na niekorzyść Konfederacji. - Tak, Panie, zastanawiam się. Słuchałem wypowiedzi Bosaka, który to wykluczał, ale posłuchałem też wypowiedzi W. Sumlińskiego, który powiedział, że wymyka się to logice, to cofanie się wyniku w nocy przypomina mu sytuację z wyborami prezydenckimi. J. Kaczyński miał przewagę i to pięć punktów a potem ona malała, malała i przegrał. Ja też miałem to skojarzenie. - Wybory zostały sfałszowane na niekorzyść Konfederacji. Tak, Panie Jezu. Ty to mówisz, Jezus Chrystus? - (Upewniasz się dziecko:). Tak, Ja to mówię Jezus Chrystus. Twój Bóg i Pan. - Panie Jezu nie zasłużyliśmy abyś nam to powiedział. Chwała Tobie Chryste.
stop kacapowi !2019.05.30 17:48
Paranoik ?
nikt2019.05.29 13:16
Mnie Putin nie ukąsił a tym bardziej pogryzł czy użądlił :):):):):):):):) A też jestem pro rosyjska , gdyż to w sojuszu z nią widzę dobro Polski . A że Polacy pochodzenia żydowskiego wciąż szczują naród przeciwko Rosjanom ? Mnie wszystko jedno jak wyglądać będzie dalsze ich i potomków ,które już spłodzili lub też spłodzą -życie . " Róbta co chceta ". Ja jestem tylko obserwatorem . Nie mieszam się do żadnej polityki , ideologii , nurtów , mód itp . Wyrażam zawsze tylko własne , nie poddane żadnej propagandzie czy sugestiom zdanie . Dlatego tym , którzy czytają to , co piszę może często wydawać się sprzeczne , gdyż zawsze jest nietendencyjne , nikogo nie popierające , zupełnie obiektywne .
Do Konfederaty2019.05.29 13:07
Do konfederaty . Kurs historii na poziomie gimnazium to o wiele wiele za mało . Musisz się sam dokształcać , wiedza historyczna to podstawa aby zrozumieć politykę. Bo to wstyd wypisywać takie głupoty no chyba że jesteś zwykłym płatnym słabo rozgarniętym trollem
Cyprian2019.05.29 13:06
Fronda ma rację. Lepiej robić za darmo laskę Amerykanom i mieć nadzieję, że się kiedyś odwdzięczą niż szukać innych sojuszy.
Agnieszka2019.05.29 13:05
Dmowski stawiał na komunistyczną międzynarodówkę zalęgłą w Moskwie i zrezygnowanie z niepodległości Polski na rzecz bycia kolejną republiką sowiecką? No pierwsze słyszę. Może jeszcze dla tej "szczytnej idei" ginęli z rąk NKWD kontynuatorzy idei Dmowskiego - polscy żołnierze II konspiracji z NSZ? Się już Korwinowi do reszty we łbie pomieszało od zapatrzenia się w jakichś giertychowskich przebierańców za prawicę, co się dali ubowcom złamać albo zwyczajnie łajdacko, interesownie zdradzili Polskę służąc im pod ukradzionymi hasłami wcześniej zniszczonych bohaterów. PRZESTAŃ ŁAJDAKU PLUĆ NA GROBY BOHATERÓW w tym tych z NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH! ZE SWOIMI POP... POPISAMI SPADAJ DO KODZIARSTWA I NIE STRÓJ SIĘ W SZATY OFIAR TYCH, KTÓRYM SŁUŻYSZ! Że wlazł w prawicę, żeby ja rozwalić od środka umożliwiając grabież polskiego majątku przez gangsterkę żydowsko-moskiewsko-amerykańsko-izraelską to jasne, ale może ktoś uczciwie wyjaśniłby jego prawdziwy udział w "nocnej zmianie" czyli albo rozwaleniu rządu Jana Olszewskiego albo przynajmniej zatuszowaniu prawdziwych przyczyn jego rozwalenia? Dlaczego wtedy nie ujawniono agentury obcych służb i współpracowników wojskówki a tylko SB?
Saki faki2019.05.29 13:02
Orban to jest gość, też jest prorosyjski. Tylko głupie pisiory myślą że jak powiedzą że Rosja jest be, to ona zniknie. To nie nazywa się polityka zagraniczna, tylko gówniarstwo.
lala2019.05.29 13:02
Kurwin jeden wymyśla bzdury jak mało który.
PiS zastosowa\305\202 UBecko-rosyjskie metody2019.05.29 12:54
Wojciech Cejrowski: „Głosowałem na Bosaka (...) ja mego głosu nie żałuję” Dzięki Panie Wojciechu! 👍🏻 http://kontrrewolucja.net/kosciol/cejrowski-glosowal-na-konfederacje-nie-chodzi-o-to-by-glosowac-na-zwyciezcow-ale-zgodnie-z-sumieniem
zawiedziony2019.05.29 12:45
Co za TUMAN !!!
Saki faki2019.05.29 12:31
Pisiory, gdzie węgiel kupujecie? Pewnie w San Escobar, bo przecież nie w Rosji.
Batko2019.05.29 12:18
@ Grizzly --A co Ty Buc masz przeciw Narodowca ? Nie lubię Korwina ,ale popieram Jego podejście do Rosjan. Czyli NIE KOMUNISTA ( byli to Polak-Dzierżyński ,Gruzin-Stalin,Żyd-Trocki ,ITD.Czyli ZBIERANINA Międzynarodowa). Czy WIESZ Bucu ,że to ROSJANIE złożyli największa daninę Krwi ,walcząc z Komuna? Czy Wiesz że ROSJANIE ,Polacy ,ITD to BRACIA Słowianie? ZAWSZE Polska Prawica była zwolennikiem Słowiańszczyzny ,niż tzw.Zachodu.
kacapy za Ural2019.05.29 17:21
Poszedł won za Ural !
bogdanus2019.05.29 12:13
Jaka to patriotyczna prawica w której dba się o interesy Rosji w Polsce. Konfederaci usuńcie ze swoich szeregów tych sprzedawczyków.
PiS zastosował UBecko-rosyjskie metody2019.05.29 12:10
Pamietacie Ogórek vel co tu robi Bartyzel? I szarpanie chłopaka wyrzucanego z niby otwartego studia? PiS przkeroczył "łajdacką granicę " mówi S. Michalkiewicz:https://www.youtube.com/watch?v=veLE1J2XBy4
MJAKM2019.05.29 11:26
Panie Korwin car wszechRosjii gospodin W.Putin przygarnie cię do swej piersi jak wielu innych przed tobą : G.Depardieu,S.Seagala, byłego kanclerza Niemiec Schrodera etc. Dostaniesz obywatelstwo rosyjskie i wiele przywilejów zapewnią ci. Diagnoza: SYNDROM SZTOKHOLMSKI
Gabriel2019.05.29 11:00
Jacy banderowcy, jaka Ukraina? Pokrzyczeli trochę kilka lat temu, jak to kozactwo, a teraz połowa ich wyjechała na zachód, bo na Ukrainie się nie da normalnie funkcjonować. Groźny może być silny wróg, a nie przeżarty korupcją, szpionami i bezsilnością ludzi twór, jakim jest obecna Ukraina. Zabierać nam chcieli ziemie, a nie potrafią obronić swoich.
Cyprian2019.05.29 13:13
Takie były Niemcy w latach 20 tych. Korwin ma jedną wadę, jest piekielnie inteligentny a ludzie nie lubią mądrzejszych od siebie.
edi2019.05.29 10:43
ciekawa JEST CIĄGŁA AKTYWNOŚĆ POLITYCZNA TEGO PANA - od 30 lat ciągle przegrywa i ciągle w polityce - MASONERIA JAKAŚ CZY CO ???
zoom2019.05.29 10:30
W Rosji każdy polityk i nie tylko ma po 3 kochanki i myślę, że to tak uwiodło Korwin-Mikkiego ;) On też lubi sobie pociupciać na prawo i lewo ;)
Ziomek2019.05.29 10:29
PIS jest opcją pro USA, PO pro niemiecką to Korwin nie może być prorosyjski? A co Rosja to gorszy sort? Głosuję na Konfederację by PIS nie miało większość w sejmie i musiało się liczyć z głosem wolnorynkowców.
ada2019.05.29 12:48
Zabierając sieroto głos PISowi, automatycznie wzrasta szansa na powrót do władzy PO-PSL, Nowoczesnej i in. Tak ciężko ci to zrozumieć ?
czy fronda tez ma związki z WSI?2019.05.29 10:23
https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/6426-niebezpieczne-zwiazki-tomasza-sakiewicza
Tom Bombadil2019.05.29 10:18
Najlepiej, żebyś się pan od nas odwalił na zawsze. To, że prorosyjski - to raz. A że pyszałek, mitoman i polityczny nieudacznik - to dwa.
Wies2019.05.29 10:14
Cep Cepem Cepa Pogania.
Olej2019.05.29 10:08
Konfederata 29.5.19 9:5 Słuchaj cepie ! Dobrze słuchaj i zapamiętaj ! Twoi protoplaści kiedyś przed 1917 r byli Rosjanami jeszcze wtedy mieli zdolność honorową, dotrzymywali umów. Po 1917 stałeś się cepie częścią sowieckiej dziczy, której sposobem prowadzenia polityki jest mord, podstęp i zdrada. Potrzeba wam cepie setki lat zanim zaczniecie być cywilizowanym narodem, cywilizowanym w stopniu szanowania swoich własnych zobowiązań. Każdy Polak dobrze znający historię traktuje was jak zarazę, tę zarazę w słowach poety, stojącą pod Warszawą w 1944 Wszystko trzeba zrobić żeby z wami cepie nie mieć nic wspólnego !!!!!
edi2019.05.29 10:45
ROSJA NIGDY SIĘ NIE ZMIENI - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA. Mają POTĘŻNY KRAJ i nie robią NIC żeby działać dla poprawy bytu NORMALNYCH LUDZI - to szatańska mentalność !!
nie dla opcji zydowskiej2019.05.29 10:04
"A tymczasem grupa amerykańskich kongresmanów zgłosiła postulat, by budowa Fortu Trump została uzależniona od spełnienia żydowskich roszczeń restytucyjnych. Wychodziłoby zatem, że za amerykańską bazę zapłacimy dwa razy – najpierw Amerykanom (bo zadeklarowaliśmy już chęć współfinansowania budowy), a potem wielokrotnie więcej − Żydom. I tak oto zamiast Fortu Trump będziemy mieli „Fort Netanjahu”. https://warszawskagazeta.pl/felietony/gadajacy-grzyb/item/6423-pod-grzybki-161
yoka2019.05.29 13:21
gdy będziemy was dalej słuchać, to będziemy mieć FORT PUTIN
krzysztof 54+2019.05.29 22:02
CHCEC LIZAC IM JA DO GLOSUJ NA ZMIJOWATE PLEMIE [PIS]
Irena2019.05.29 10:02
Dobrze, że "toto" się nie dostało do PE. W 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej mielibyśmy pakt Ribbentrop-Mołotow bis i Rosjan w Suwałkach. Lepiej niech się NIGDY nie pokazuje we Lwowie ani Kijowie, bo mu pysk spiorą.
Bilans musi wyjsc na zerr02019.05.29 14:15
a ty co, product bandehroffców wysiedlonych w Akcji Wisła?
Irena2019.05.29 15:20
Jestem Lwowianką. Napisałam, co mu batiary zrobią. W bałaku "pysk" - to "kłapacz" (do JKM pasuje jak ulał).
Jam2019.05.29 9:59
Przez Korwina przemawia chory człowiek. Jego strategie polityczne należy rozpatrywać w kategorii - ciekawostka.
HENRY2019.05.31 9:20
CO TY WIESZ.... GDZIE BYLES, CO WIDZIALES.. KIM TY JESTES...
Miś Uszatek2019.05.29 9:59
Roman Dmowski był prorosyjski – takie sformułowanie z cynizmem użyte bez wyjaśnienia kontekstu historycznego, czym i dlaczego kierowali się w tamtym czasie polscy patrioci by odzyskać Polskę, ma za zadanie dowalenie polskim narodowcom i przypięcie im na stałe ruskiej łatki. Korwin udający od lat antysystemowca idzie tu ręka w rękę z Żydami, Sakiewiczem i PiSem. Korwinowi ruska łatka nie zaszkodzi bo nie chodzi mu o to by królicza złapać, ale by go gonić. JKM pracuje na skłócenie, rozwalenie i wizerunkowe zniszczenie Konfederacji, tak by nie mieli szansy przekroczyć progu i nie stanowili dla niego konkurencji. Sam z Konfederacji wyjdzie lub pozwoli się wyrzucić (lepiej go wywalić wcześniej) by samodzielnie uzyskać wynik, który pozwoli wziąć subwencję z budżetu. Korwin won za Don,a wraz z nim ruscy agenci którzy rekomendowali liderom konfederacji wywiady w Sputniku!
Olej2019.05.29 9:57
Żadna Konfederacja ! Narodowe Zjednoczenie Polaków (patriotów) – wszędzie gdziekolwiek się znajdują, w Polsce i na świecie. Każdy kto pozostaje lojalny wobec tradycji polskiej, kultury, wobec państwowości polskiej, wobec suwerenności i dążeniu do osiągnięcia siły militarnej i politycznej jest pożądany. Otwarcie się na wszystkich, którym są bliskie wartości naszej historii, bohaterów, bez względu na zaszłości historyczne i podziały w rozumieniu kierunków polityki i sposobu sprawowania władzy. Wszyscy, którzy są i byli za Polską mają ten sam kierunek idei narodowej, on jest wspólny. Trzeba szukać łączenia sił i środków, dążyć do niwelowania podziałów i partykularyzmu politycznego, związanego z taktyką wewnętrznej walki politycznej. Czyścić Polskę z warcholstwa, ze zdrajców i agentury, z korupcji i łajdactwa. Trzeba uderzyć w każdą chorą tkankę społeczną i urzędniczą - Sądownictwo, szkolnictwo, nauka. Urzędy, wielkie miasta. Tam jest trzęsawisko czerwonego bagna tam trzeba uderzyć ! Radykalnie ! Naprawiać państwo demaskując wszystkie patologie, złe zarządzanie państwem. Bez demagogii politycznej i krytykanctwa dyktowanego kryterium ideologicznym i ideowym. Punktować fakty złej organizacji, błędów merytorycznych władzy, słowem patrzeć na ręce i podnosić wrzask gdy jest źle tak jak z 447. Ponad to jednoczyć siły pozytywnych działań od podstaw. Organizować struktury terenowe NZP szkolić politycznie młodych ludzi, kierować na uniwersytety zdolną młodzież, aktywizować zawodowo, społecznie i gospodarczo. Tworzyć zawiązki samodzielności ekonomicznej i finansowej. Wprowadzać w struktury państwa ludzi z NZP. Oddolnie przejmować państwo, naprawiając jego funkcjonowanie. Kierować młodzież na uczelnie renomowane uczelnie wojskowe techniczne w USA i innych zaawansowanych technologicznie krajach. Zamiast politykierstwa, chrzandolenia o polityce wektorowej bez siły, bez zaplecza politycznego, w zasadzie bez niczego, tę bandę durniów o ambicjach wodzowskich należy wywalić na zbity pysk ! Potrzebni są ludzie zrównoważenie emocjonalnie, wybitni umysłowo, wyrobieni politycznie, o nienagannej etyce prowadzenia własnego życia. Tacy ludzie, którzy byliby autorytetami dla młodych, którzy nieśli by wartości ,,Żołnierzy Wyklętych, którzy podjęli by testament tych wszystkich co oddali życie za Polskę.
edi2019.05.29 10:50
właśnie to wszystko o czym piszesz SPEŁNIA PiS w ZP i trzeba ich popierać BO TO JEST NAJLEPSZY RZĄD po II Wojnie Światowej
Cyprian2019.05.29 13:00
Największym sukceerm PiS będzie zwrot 300 mld dol za mienie bezspadkowe.
bird2019.05.29 11:39
Leć do sklepu po kanapę, będzie wam potrzebna.
krzysztof 54+2019.05.29 21:59
naprawde mowiac na to jest juz za pozno ,to moglo by sie jeszcZe udac 20 lat temu ,teraz jest na to za pozno , uwazam trzeba DAC SZANSE KONFEDERACJI , NA PROGRAM ,PIS WAS ZDRADZIL O ODERWANYCH NIE WSPOMNE ZOSTALI ZAORANI.
Go\305\233\304\2072019.05.30 0:02
Piękne hasła , zacznijcie od siebie robić porządek.Zapominacie że ludzie żyją nie od dziś.Hasłami można mamić , na szczęście ludzie wokół was w pustelni się nie wychowali i są znani , również ich przeszłość.Stwórzcie formację jak łza czystą a potem zacznijcie głosić wielkie hasła.
HENRY2019.05.31 9:19
GLUPIM JESTES . . .
rece opadają2019.05.29 9:53
w taki razie Korwinie jak najszybciej wraz ze swą KONFEDERACJĄ TARGOWICKĄ kandyduj do Dumy rosyjskiej a nie do PE ps co tak późno ta szczerość ? dlaczego przez lata to ukrywałeś ? przez twoje oszustwa raz nawet zagłosowałem na ciebie. tfu w tą kacapską mordę
Konfederata2019.05.29 10:02
Pan chyba słabo zna p. Janusza jednak. Nigdy on nie ukrywał, że w sprawach zagranicznych jest prorosyjski. PO jest proniemiecka, PiS jest prożydowski, co w tym złego że prawica orientuje się prorosyjsko? Podzielam zdanie p. Janusza, że ta opcja dla Polski jest korzystniejsza. Niestety odrzucana.
Irena2019.05.29 10:14
Niech "Konfederata" powie to samo Polakom we Lwowie (wcale nie Rosjanom, tylko Polakom). Potomkom tych, którzy w 1939 r. zostali "żywymi tarczami", byli wyrzucani przez sowieckich dygnitarzy z mieszkań, wywożeni na Syberię i do Kazachstanu, a potem walczyli w AK Obszaru Lwowskiego im. Orląt Lwowskich. Ludziom, którzy dobrze wiedzą, czym jest "russkij mir" - ten z lat komuny i ten po aneksji Krymu.
Del'Toro2019.10.2 10:43
O zbrodniach niemieckich już zapomnieli tak? Otwarta praca pod butem narodu niemieckiego, jego unijnych przepisów i wpływu na nasz kraj jest ok, ale polityka balansu między zachodem a wschodem jest zła?
HENRY2019.05.31 9:17
TAK GLUPICH LUDZIE SWIAT NIE ZNA....TO POLIN
MK2019.05.29 9:52
Od Rosji nas nic nie dzieli - rosyjski Okręg Kaliningradzki, najgęściej zmilitraryzpowany obszar w tej części Europy mamy tuz za naszą na granicą. Trzeba o tym przypomnieć Panu Januszowi to natychmiast, jak sam w tym wywiadzie obiecał, stanie się anty-rosyjski.
Olej2019.05.29 9:49
Skończony cymbał ! Powiedz to tym na ,,Łączce'' ! I innym których zamordowali kaci z NKWD Powiedz to rodzinom, którym zamordowano bliskich w Smoleńsku. Jego się nie da komentować jak tylko słowami Józefa Mackiewicza - zostałeś zamieniony w g.........o ! Już dawno temu mówiłem, że wiedzie młodych, wartościowych ludzi na manowce. Dajcie mu młodzieży kopa w d.......ę żeby odleciał jak najdalej od polityki.
Konfederata2019.05.29 9:55
W Smoleńsku szanowny panie to p. Jarosław kazał lądować swemu bratu bez względu na okoliczności. Jeśli ktoś kogoś zamordował to tylko on. Choć tak po prawdzie to tylko się znacznie do tego przyczynił, bo przecież osobiście tego nie robił. O NKWD i komunizmie to szkoda strzępić ryja. Komunizm nie był pomysłem ani wykonaniem rosyjski.
ada2019.05.29 10:50
Dlaczego oskarżasz bezpodstawnie Jarosława Kaczyńskiego ? Wskaż mi gdzie takie słowa padły oszuście jeden ? Wszystkie rozmowy były prześledzone, odtworzone i nic takiego tam nie ma. W przeciwnym razie Kaczyńskiego w przestrzeni publicznej dawno by nie było ! Faktycznie na takie komentarze jak twój szkoda strzępić języka, bo jesteś zwykłym trollem !
Konfederata2019.05.29 12:03
Była rozmowa między braćmi, tuż przed lądowaniem, której do dziś nie opublikowano. Dlaczego?
ada2019.05.29 12:11
Przecież napisałam, gdyby była taka rozmowa to wtedy rządząca PO-PSL "rozszarpałaby" Kaczyńskiego na strzępy !!! Domniemywać to sobie można ale nie ma to nic wspólnego z faktami !!!
Alojzy Cedzido 2019.05.30 7:11
Jako ,,Konfederata " ,przyjaciel Wałodi ,powinieneś mieć tą wiedzę. Jeśli masz i nie powiesz to tylko potwierdzasz to co Wasz WódzJKM twierdzi. Polacy powinni Wam przeglądnąć życiorysy .A tak prywatnie . Zrob iłeś świńską przysługę Konfederacji.
Bilans musi wyjsc na zerr02019.05.29 11:26
Cymbale, kaci z NKWD to nie byli Rosjanie. Wiesz kim byli, ale ci przez mózg ta bluźniercza myśl nie przejdzie.
krzysztof 54+2019.05.29 21:52
jak trzeba byc kretynem zeby rosja oskarzac o smolensk , kolejny beton smolenski odezwal . To samo mozna powiedziec co rodziny rosjan by powiedziały na mord ich synow co zgineli tragicznie nawet cmentarza nie maja . Jeszcze jedno ile w tym NKWD bylo rosjan a ile bylo ze zmijowatego plemienia
Tomek2019.05.29 9:47
No i wszystko jasne. Pewne portale też się odsłoniły - na przykład zmianynaziemi.pl. Trzeba nam się uwolnić od wszelkich opcji poza Chrystusową. Tylko Jezus Chrystus da nam prawdziwą wolność, bezpieczeństwo i pomyślność. Żaden światowy przywódca i żadna ludzka komitywa nam nic nie da tylko zabierze. Pamiętamy jak nas wszyscy wycyckali w Jałcie. Niechaj naszą konstytucją będzie Dekalog, a wówczas wszystko się ułoży i będziemy szczęśliwi.
Wies2019.05.29 9:44
Zapomniał dodać że graniczymy z Rosją przez okręg królewiecki. Swego czasu za PO-PSL zielone ludziki przechodziły bez problemu przez zieloną a granicę na Mazurach. Rżnie głupa bo tak mu kazali.
krzysztof 54+2019.05.29 21:46
a rosyjski wegiel nie przeszkadza co za hipokrycja kc+ , uwazam ze z rosja dobre stosunki , wasz zachod olal polakow 1939 1944 a takie sa warte sojusze wasze
HENRY2019.05.31 8:52
zapomniales ze Rosja wyzwolila Polske....jak by nie Rosja nie bylo be Polski.... niezapominaj ze to Polska wywowala WW2.... E.Rydz glupi....to on wypowiedzial wojne Niemcom. „Polska chce wojny z Niemcami i Niemcy nie będą w stanie jej uniknąć, nawet jeśli chce”. ~ Polski marszałek Rydz-Smigly, jak donosi Daily Mail, 6 sierpnia 1939
Konfederata2019.05.29 9:39
No i co złego powiedział pan Janusz? Nic. Elementarz polityczny. Lewica od 200 lat Rosji nienawidzi, nienawiść do ruskich jest elementem ich łączącym ponad drobnymi podziałami. Niewiele rozumieją z geopolityki. PiS tak samo jak PZPR jest zaciekle antyrosyjski. Hodują sobie banderowskiego gada za nasze pieniądze. PiS to zdrajcy.
MK2019.05.29 9:55
:) :) wróć do nauki historii chłopie. :).
Agnieszka2019.05.29 13:14
Za późno. On już chyba z tych, co piszą historie "na nowo".
Tom Bombadil2019.05.29 10:19
Wiedza na poziomie siedmioletniego Bambo.
znudzony student na SO2019.05.29 11:21
rozumiem, że chodzi o Polski Związek Piłki Ręcznej, bo mówienie że Polska Zjednoczona Partia Robotnicza była antyrosyjska jest dość ekhm ekscentrycznym poglądem :)
Bilans musi wyjsc na zerr02019.05.29 11:25
Ekscentrycznym głupkiem ty jesteś. CCCP to był potwór niewolący i mordujący głównie Rosjan. Polaków wymordował raptem 3 miliony, Rosjan 30 milionów.
Konfederata2019.05.29 11:59
Nie, młody człowieku. Chodzi własnie o partię, nie o związek sportowy. Z ciekawostek - KPZR była jeszcze bardziej antyrosyjska.
Urszula2019.05.29 13:17
Pewnie nie znasz historii i tego co sie działo w czasach gdy Polska była pod wpływem ZSRR. To nie PZPR zapraszał Rosjan do Polski, to panowie w Jałcie rzucili nas pod pantofel Stalina. Nikt sie Polaków nie pytał czy chcemy być w tej a nie innej strefie wpływów. Nie mieliśmy nic do gadania. Węgrzy próbowali się uwolnić i fatalnie sie to dla nich skończyło. Czechosłowacja tak samo. Nic nie wiesz, a zabierasz głos. Członkowie PZPR pracowali dla Polski. Nie byli prorosyjscy. Plujecie na Jaruzelskiego, a on uchronił Polskę od doświadczeń Czechosłowacji i Węgier. Wojsko rosyjskie bylo w Polsce. Dodatkowo na granicy stały rosyjskie oddziały gotowe do wkroczenia do Polski.
MJAKM2019.05.29 11:30
Taaaaaaaaaa a Lenin, Stalin i spółka to była skrajna prawica... chłopie skąd się wziąłeś? to mówisz ty a co na to twój lekarz? Nu towariszcz idi damoj
02019.05.29 11:58
pzpr jest antyrosyjski? gdzie zes ty chlopie do szkoly uczeszczal? masz wypaczone podwaliny rozsadnego myslenia....czlowieku
Konfederata2019.05.30 13:19
Może nie chodziłeś do szkoły w czasie PRL lub nie uważałeś na lekcjach historii. Ja chodziłem i wiem, że nauczano tak jak teraz, że Rosja jest wrogiem. Propaganda w szkołach była antyrosyjska.
Krzysztof 2019.06.2 11:05
Absurd!
yoka2019.05.29 13:43
no tak, Verhofstadt, Timermans, Merkel, Macron i te wszystkie Zielone, Socjaliści, komuniści , altierospineliści nienawidzą Rosji... a Putina w szczególności... Przestań katować się tym Realem24 i ich "rasowanymi" komentarzami na czacie, wyjdź ze swojego okopu teorii o polin, masonach i zdradach, i uzmysłów sobie to że chcąc pomóc Polsce, wpedzacie ją w ręce Putina i Niemiec
krzysztof 54+2019.05.29 21:44
tepa fronda slucha tego targalalskiego jak wyroczni . masz racje kukiz kaczynski i inni wspierali banderowcow , a zapomnielicie ile kasy przeznaczyl wasz prezydencik , a oni dalej szkaluja polakow
Gość2019.05.29 23:57
O ile mnie pamięć nie myli lewica ponad 50 lat rządziła w Polsce i to z ramienia ZSRR.Zanim zaczniesz pleśćgłupoty najpierw się zastanów a nie powtarzasz jak mantrę jedynego słusznego dyktatora o upośledzonym umyśle słowa.przysłuchaj sie dokładnie jego wielu wypowiedzioom , może coś z tego zrozumiesz i być moze dotrze do ciebie że Korwin to zagrozenie dla istnienia Polski i Polaków.A co do niechęci do Rosji - gdybyś znał historię naszej Ojczyzny to wiedział byś że od zawsze ten kraj dążył do usunięcia Polski i likwidacji do korzeni naszego narodu.Przy czym jakiekolwiek układy z nimi kończyły się w momencie ich podpisania.Dawały im argument do nielegalnego działania na naszych ziemiach i mordowania nas Polaków.To nie nienawiść to tylko zdrowy rozsądek oraz nieufność wobec tych którzy na przestrzeni wieków mordowali nasz kwiat narodu. Czy wy naprawdę nie dostrzegacie kto jest autorytetem dla tego człowieka ? Na własne życzenie chcecie dyktatora w Polsce ? Nie podoba wam się demokracja , uważacie że dyktat , rząd jednostki jest lepszym rozwiązaniem ? N aprawdę współczuję waszego zauroczenia tym kłamliwym i fałszywym do szpiku człowiekiem
bea2019.05.29 9:38
wiedzialam ze to roski trol
Agnieszka2019.05.29 13:13
A dlaczego nie żydowski? Przecież rozwala od wewnątrz tą część prawicy, która sprzeciwia się 447, robiąc wszystko, by można było im przykleić gębę ruskich troli za samo bycie z nim w jednej konfederacji. Ja tu bardziej działanie na rzecz żydowskich interesów w jego zachowaniu widzę, choć akurat Żydom zawsze było bliżej Moskwy niż czegokolwiek i może nawet bliżej Moskwy niż Tel-Awiwu, więc jedno licho.
HENRY2019.05.31 9:08
ty glupi . . .
Kuba2019.05.29 9:36
Ivan co Ty tu robisz. Szoruj do Rosji tam na Cibie czekają.
Mirek2019.05.29 9:31
Korwinowi coś się stało złego na umyśle i klepie co mu ślina na język przyniesie . To już jest wiek . Wiadomo że niektórym ludziom na starość .... . A może Pan Bóg go ukarał . Bo istnieje taki pogląd że jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera .
Maciek Arczyński2019.05.29 12:22
He, he, he... Najpierw Rosjanie zlikwidują wyznawców p. Bandery a potem zlikwidują Polaków. Tylko szalenie mnie interesuje jak p. Cejrowski dogaduje się z p. Korwinem. "Porozumienie ponad podziałami", "pięknie się różnią" czy co?
Grizzly2019.05.29 9:26
Tylko, że ty jesteś uj a nie prawica!
BrawoPolacy!!!BrawoPIS!!!2019.05.29 12:04
A jeszcze parę dni temu konfederaci obrażali się za ruskie onuce i straszyli sądem.I proszę sam guru ogłasza że jest ruską onucą. Naczelny liberał , od 30 lat głoszący totalną wolność gospodarczą dla uwłaszczonych na majątku narodowym postsowieckich kacyków, kolesiów z pezetpeeru
krzysztof 54+2019.05.29 23:25
CEPIE WIESZ CO TO JEST ONUCA ROSJA NIE UZYWA ONUC
ktoco2019.05.29 12:06
Daj głos, dostaniesz 500+.
janda2019.05.29 13:00
Daj głos dostaniesz dotacje na teatr
alcapone2019.05.29 18:42
Kto organizował manifestacje po mszach świętych które doprowadziły do wybuchu Powstania Styczniowego? Myślicie misie gumisie, że to byli polscy patrioci co dzikiego rusa nie znosili? Historycy wolą dyskretnie omijać ten temat. To byli żydzi świeżo przechszczeni na katolicyzm. Po Powstaniu Styczniowym żydzi masowo przejmowali majątki konfiskowane szlachcie za udział w powstaniu. Tak się robi prowokacje. Teraz też tak się robi prowokacje, to jest to samo, mamy zostać wmotani w szaleńczy konflikt z góry przegrany. W zasadzie już zostaliśmy wmotani w sytuację beznadziejną. Bo jeżeli Ukraińcy, Niemcy, Francuzi, Żydzi, Amerykanie traktują nas z buta, to dlatego że wiedzą że mamy bardzo poważny konflikt z potężnym sąsiadem i jedyne co możemy zrobić to błagać wszystkich wokoło aby pomogli w razie czego. Nawet potężne Stany Zjednoczone unikają takiego zaognienia stosunków z Rosją, nawet oni wolą nie grzać tak konfliktu choć mogliby sobie na to pozwolić.