Janusz Korwin-Mikke: Dlaczego TVN mnie nie promował? - zdjęcie
05.07.19, 16:54(fot. youtube)

Janusz Korwin-Mikke: Dlaczego TVN mnie nie promował?

33

Janusz Korwin - Mikke narzeka, że TVN... go nie promował. Jego zdaniem, głównym problemem Konfederacji jest brak dostępu do mainstreamowych mediów. 

Jak zauważył prowadzący wywiad, Konfederacja musi zebrać około miliona podpisów, aby przekroczyć próg wyborczy.

– Nie mam zielonego pojęcia, czy zebranie takiej liczby głosów jest wykonalne – stwierdził Korwin - Mikke

Polityk zaznaczył, że problemem Konfederacji jest brak dostępu do mediów. Według niego Telewizja Publiczna w czasie kampanii faworyzowała Wiosnę Biedronia. Powodem promowania Biedronia przez TVP miało być - według niego - odebranie głosów Platformie Obywatelskiej. 

– Dlaczego TVN nie promowało mnie, żeby odebrać głosy PiS-owi? Tego nie jestem w stanie zrozumieć – mówił polityk.

Zdaniem Korwina, jego elektorat wyemigrował poza granice Polki. 

– Jesteśmy partią ludzi młodych, my chcemy zmienić ten świat w kierunku wolności, ale ci ludzie wybrali wolność wyjeżdżając – stwierdził

bz/dorzeczy.pl/ You Tube - namzalezy.pl

Komentarze (33):

Waldek2019.07.6 16:52
Szkodnik od wielu lat
Richard2019.07.6 12:37
BO TVP brzydziło się o wogóle Panu cokolwiek dobrego powiedzięć. A my Polacy jesteśmy z Pana bardzo zawiedzieni. Zagubił się Pan pośród wartości!!!
Konfederata2019.07.6 11:02
Wiadomo dlaczego. Pan Janusz chce zabrać koryto, a tak PiS i jego telewizja TVP jak i PO i jej telewizja TVN nie będą wspierać takiego programu, to oczywiste. PiSowi zależy na utrzymaniu koryta jak najdłużej, a opozycji na jego odzyskaniu. Ot i cała tajemnica, obie frakcje chcą żreć za nasze a tu przyłazi jakiś dziadek i chce im to zabrać. No nie może tak być! hehehe. To wspólny front obrony koryta jest.
Maria Blaszczyk2019.07.6 17:00
Ależ skąd. Pan Janusz od 30 lat opowiada dyrdymały, na które się z jakiegoś powodu łapie młody elektorat. Jakby się sumował - to ten człowiek byłby już tym królem Polski. Ale pan Janusz nic w tym kierunku nie robi. I jak taki młodziak się zorientuje, że pan Janusz opowiada kompletne bzdury, złapie go na jednym, drugim, piątym kłamstwie, państwowa służba zdrowia uratuje mu kogoś bliskiego, urodzi mu się córeczka, i pomyśli, że to maleństwo wyrośnie na kogoś, kogo pan Janusz uważa, że można "troszkę gwałcić", a jak zostanie zgwałcona - to się liczy tylko, jak ma dwóch świadków - to nagle postanawia zagłosować na kogoś innego. Pan Janusz chce tylko zarabiać duże pieniadze za spanie w godzinach pracy, i co jakiś czas wymienić żonę na nową, spłodzić kolejnego potomka - i tyle. Koryto ma gdzieś, jeśli tylko jemu skapnie kilka euro.
mao2019.07.6 6:08
zdziecinniały staruch miłośnik porażek
MJ2019.07.5 19:13
Maria Blaszczyk 5.7.19 17:08 Z litości... Byłoby nieetyczne żerować na... no... jakby to określić.... skrajnym oderwaniu od rzeczywisości i jakimś najwyraźniej upośledzeniu w zakresie uczuć wyższych i zmysłu etycznego. No, przynajmniej raz lewaczka Zabłysła napisała prawdę o sobie. Że to prawda, to potwierdziła druga lewaczka niejaka Agnieszka Dz (tak się pisze o podejrzanych, przeciwko którym toczy się śledztwo). Nie spodziewałem się takiej samokrytyki, jestem pod wrażeniem..
Marcin2019.07.5 19:18
Rządzą na dzielni ;P Wolę swoje lumbago ;)
Agnieszka2019.07.5 19:33
Jegliński, nie umiesz korzystać z formy "odpowiedz"? Taki pomarańczowy prostokąt.
Maria Blaszczyk2019.07.5 19:54
Mateuszku, skarbie, a ten link, co prosiłam? Pamiętasz? http://www.fronda.pl/a/niespelnione-proroctwa-ekosekt,129370.html Bo obrażasz i obrażasz, a jak sie Ciebie prosi o to, byś przytoczył fakty, które rzekomo dają do tego podstawy - to znikasz.
Cogito ergo sum2019.07.5 18:43
Destruktor życia politycznego objawił swoje intencje. Uderzenie w PiS.
Maria Blaszczyk2019.07.5 17:08
Z litości... Byłoby nieetyczne żerować na... no... jakby to określić.... skrajnym oderwaniu od rzeczywisości i jakimś najwyraźniej upośledzeniu w zakresie uczuć wyższych i zmysłu etycznego.
Agnieszka2019.07.5 17:14
I tak ładnie to ujęłaś...
Marcin2019.07.5 19:15
Nie weszłaś Marysi za głeboko, no wiesz w co? :D
Agnieszka2019.07.5 19:31
Marysia była bardzo delikatna oceniając tego psychopatę, który lubi gwałcić kobiety, chce im odebrać prawa wyborcze, nie przeszkadza mu jak pedofil klepie po pupie jego córkę, upośledzonych nazywa "debilami' i uważa, że niepełnosprawność jest zaraźliwa. Nie zawsze się z Nią zgadzam, ale tym razem w pełni, co też podkreśliłam.
Marcin2019.07.5 19:47
Sam mam z Korwinem problem, i to nie raz... przez swoje "złote usta" sporo sobie nagrabił, lecz szanuje człowieka za to że nie moczy ust w cukrze kłamst, i pustych obietnic... jest wyrazisty, nieraz nierozsądny, lecz taki inny od innych Mamy 30 lat lania wody, oraz "my nie ruszamy was, a wy nas" , już nie mogę scierpieć tych samych mord za sterami, lub w cieniu rządzących... oni się nami karmią, a na końcu, zawsze jest tylko kanał Maryśka, to cyrk na kółkach... bez hamulca, z jasno określonym celem, przez swojego oficera prowadzacego ...i robi to dobrze
Maria Blaszczyk2019.07.6 1:20
No dobrze. Nie moczy ust w cukrze kłamstw? To jest pierwszy filmik, który mi się wyświetlił, jak wpisałam "Korwin-Mikke" No więc nie wiem nic o tym Dionizym, ale wiem to i owo o niemieckim systemie edukacji. Posłuchajmy. "Odbiera się rodzicom dzieci w wieku lat 5 i posyła do szkoły państwowej". No więc nie. Obowiązek szkolny dotyczy dzieci kończących 6 lat, a nie 5. Lekcji jest jakichś 20 godzin tygodniowo w pierwszych latach - czyli tylko rano. Trudno to zatem nazwać odebraniem dzieci. Dodatkowo istnieje bardzo wiele szkół prywatnych - nie ma żadnego obowiązku posyłania dzieci do szkół państwowych. Są wśród nich również religijne. Nawet była ostatnio straszna awantura, gdy się okazało, że zgodnie z prawem szkoły prywatne nie muszą przyjmować dzieci nacjonalistów z AfD... Nie, żebym sie zgadzała, ale stanowi to chyba dowód na istnienie takich szkół. https://www.tagesspiegel.de/berlin/schulen-in-berlin-kind-von-afd-politiker-abgelehnt-berliner-waldorfschule-in-der-kritik/23771486.html I nie, nie uczy się tam homoseksualizmu. Jak by to niby miało wyglądać? Między uczeniem homoseksualizmu a uczeniem, że homoseksualizm istnieje, jest taka róznica, jak między spacerkiem z przewodnikiem po Saharze, a informacją, ze Sahara istnieje. Czyli zasadnicza. No więc wzywanie do zabijania kogokolwiek jest w ogóle niewłaściwe - a tu jeszcze z kłamliwych powodów. W kazdym razie - nic w tej wypowiedzi nie odpowiada rzeczywistości. Do tego - zechciej może udowodnic istnienie jakiegoś mojego oficera prowadzącego. Bo tak - to jest zwykłe pomówienie.
Marcin2019.07.5 19:12
Maryś o "zmyśle etycznym"... to dopiero trzeba mieć tupet Maryś, ja Ciebie widze w obozie koncentracyjnym ( w poprzednim zyciu) , jak noworodki topiłas w beczce, naprawdę W tym zyciu nie dali Ci szansy, na takie zabawy... to Twoim guru stał się Rada Globalna, z Planetarnym Sądem, i jego wizja depopulacji, gdzie 500 milionów ludzi to bedzie wszystko co ma zostac i basta Tyle głupot co nawypisywałaś, na przestrzeni roku, już książkę złozyłem, horror nowożytny wg Błaszczyk ;) Na tym forum, juz nie jednemu cudze słowa w usta wciskałaś, mamiąc i kłamiąc w zywe oczy, bezwstyd socjalistów Gdy ja cytowałem czyjąś myśl, od razu wysmiałaś, jakobym był jego zwolennikiem, oraz autorytetem! Ja zawsze cutując kogoś, podaję nazwisko, bo tego wymaga kultura... inaczej jest to rodzaj kradziezy intelektualnej Mozna wymieniać, ale mi się nie chce, jesteś uosobieniem, doskonałego politbruka, zawsze na czas, i z rozpiską na każdy dowolny temat Chodząca maszyna bez uczuć... sama mam wiele dzieci, ale innym tego odmawiam... bo tego Ziemia nie podoła ;) ...nie odpisuj, karm swoimi kłamstwami naiwnych... a kysz ... a was sie troche gwałci ;) to taka zabawa, dam, ale no wiesz, musze poudawać niedostepną... bo jak będę za :"łatwa", to, hmm, jak mnie nazwiesz ? ;) I tak się świat kręci, dama ciasteczko w serweteczkę, a uja w dwie garscie ;P ... nie jestescie ani gorsze... ani tym bardziej lepsze, od nas paskudnych samców ...zabawna jesteś, na czasy Maryś, jak ten któremu na frondelku w twarz zazuciłas ze chce Ciebie zabić Na jego miejscu, juz bym coś do swego adwokata niósł... koszmarny babiniec ;)
Maria Blaszczyk2019.07.5 21:01
No to sobie popatrz, jak chce podpalać Europę i ruszać na "żołdaków imperium" - z kontekstu wynika, że chodzi, m. in., o mnie i drag queen Lolę. Bo "chcemy krzywdy zwykłych ludzi". Cztery dni temu, a tych wstawek było więcej, ale akurat tę pamiętam. http://www.fronda.pl/a/poznan-drag-queen-czytal-dzieciom-bajki-moglaby-pani-grac-glowna-role-w-horrorze,129251.html Nikomu też nic nie odmawiam. Po prostu - widzę coś, czego nie widziałam decydując się na dzieci. I podziwiam ludzi, którzy dla dobra ludzkości i planety z dzieci rezygnują. Tak, jak podziwiam kapitankę Carolę Rackete czy Pię Klemp - choć sama nie robię tego, co ona, z wielu powodów, wśród nich wygodnictwa i innych zobowiązań. To już nie wolno uważać jakiejś idei za słuszną, nawet jeśli samemu się nie wdraża jej w życie? I nie, pewnie nie jesteśmy lepsze. Ale to nie znaczy, że mamy mieć mniej praw. a ja jednak wolę, by nikt mnie nie gwałcił, nawet troszeczkę. Zabawa to nie zgwałcenie. Jak się umówię na grę - to jestem umówiona. Wraz z hasłem bezpieczeństwa.
Marcin2019.07.5 21:46
Wiesz co? To przykre jak przekrecasz i przeinaczasz dosłownie wszystko, zmieniając sens... chyba że jesteś tak nieudolna, i nie systematyzujesz... raczej to pierwsze, wiesz jaki masz osiągnąć cel, i go realizujesz z cała jego perfidią Przeczytaj dosłownie wszystko w temacie Korwina, tu zamieszczone... znajdziesz odpowiedz na ten cały "gwałt" i cała resztę... nie mam zamiaru z Tobą się bawić, i robic podchody Twego autoramentu... Wystarczy ze Jerzy ma zabawę Ja mam was serdecznie dość, z waszymi "standartami" moralnymi Słodkie usta pełne kłamstw, wielkie słowa bez pokrycia... życie na pokolenie, a potem się zobaczy ... pisz na Berdyczów
Zerr02019.07.5 22:02
Eeeej! Juz nie przesadzaj. Żadne z was żołdaki. A poza tym ty uważasz, że ja chcę krzywdy zwykłych ludzi, ja uważam, że ty chcesz. Ja tam nie chcę. A wasze 'dobre chęci' to te którymi jest piekło brukowane.
Maria Blaszczyk2019.07.5 23:15
Ja nie uważam, byś chciał krzywdy zwykłych ludzi. Gdzie ja coś takiego napisałam? Ja tylko uważam, że bardzo duzo ludzi - zapewne większość - wykluczasz z kategorii "zwykłych" ludzi. Jeśli chcesz strzelać z automatów do Afrykanów i Caroli Rackete - to chcesz ich krzywdy. Przy czym Carola Rackete nie jest zwykłą osobą, tylko osoba zupełnie wyjątkową. Bohaterką. Ale już ci ludzie na statku - to zwykli ludzie. Jeśli wolisz, by osoby trans popełniały samobójstwa, niż dac im wsparcie i edukację - to chcesz ich krzywdy. Jeżeli piszesz, że biali to gwałcą w miły sposób, a kolorowi z użyciem cegłówki - to grasz na krzywdę kolorowych. Itd.
Zerr02019.07.6 0:00
Jakich automatów? napisałem: otomaty to coś zupełnie innego
Maria Blaszczyk2019.07.6 1:22
O, to mnie oświeć, cóż to takiego. Mój słownik internetowy nie zna tego słowa, potraktowałam je więc fonetyczno-pidżinowo.
Zerr02019.07.6 17:33
https://en.wikipedia.org/wiki/Otomat
Maria Blaszczyk2019.07.6 21:29
Aha, widzę. Dzięki. Ale to chyba jeszcze gorzej. Poza tym - mówimy o stateczku mniejszym od luksusowego jachtu, długości bodajże 50m. To chyba nie jest stosowna broń, nawet gdyby jakiś psychol chciał tych, zupełnie niewinnych przecież ludzi, zamordować?
Jahu2019.07.5 20:31
" ...upośledzeniu w zakresie uczuć wyższych i zmysłu etycznego.".....w twoich ustach to brzmi jak żart.
POrada2019.07.5 16:55
POskarż się na nich w Rosyjskiej Ambasadzie !
Kaczka2019.07.5 19:36
Cichutko pisiaki, Trump kazał ci kochać Rosję,to grzecznie to wykonuj, bo się Kaczor obrazi.