Jan Marek Chodakiewicz: Rewolucja seksualna. O tym się nie mówi - zdjęcie
24.07.19, 08:15(fot. pixabay/kevinsnyman)

Jan Marek Chodakiewicz: Rewolucja seksualna. O tym się nie mówi

43

Gabriele Kuby [The Global Sexual Revolution: Destruction of Freedom in the Name of Freedom (Kettering, OH: Lifesite, 2015)] pisze, że rewolucja seksualna ogarnia wszystko. Wymówką do niej jest „kontrola populacji”. Celem jest zniszczenie chrześcijaństwa i zastąpienie go „miękkim totalitaryzmem”. Autorka ostrzega, że jest to rewolucja odgórna, której „powód i cel są ukryte” („the cause and the objective are hidden”, s. 50). Taktyką rewolucyjną jest egalitaryzm, utopia powszechnej równości. W takt takiej taktyki dokonuje się „normalizacji gender” (mainstreaming gender), czyli wszelkich seksualnych ekscentryzmów i ekstremizmów. Celem jest tyrania perwersyjnych mniejszości nad nami wszystkimi - pisze Marek Jan Chodakiewicz na łamach portalu tysol.pl

Obecna odsłona rewolucji, w jej teraźniejszej seksualnej formie, zaczęła się od „kontroli populacji”. To wymysł państw zamożnych, szczególnie USA. Tam wprowadzano to jeszcze przed I wojną światową, aby ograniczyć ludność „umysłowo i rasowo poślednią” – głównie czarnych i katolików, szczególnie Irlandczyków. Po II wojnie światowej idea kontroli populacji rozszerzyła się na niemal cały świat, oprócz Sowdepii i jej satelitów. 

Chodziło o to, aby upadający demograficznie Zachód obronił się przed demograficzną bombą Trzeciego Świata. Miało też niesmaczne konotacje rasowe: biali przed czarnymi, brunatnymi i żółtymi. Naturalnie wszystko odpowiednio opakowano w postępowy język. Cała operacja odbywa się w imię wolności. Radykalny indywidualizm ma być naszym zbawieniem przed tyranią tradycji, która nie pozwala się nam samozrealizować. Szczególnie w łóżku. Najważniejszą bronią obecnie jest „gender mainstreaming”, czyli normalizacja wszelkich perwersji i preferencji kontra natura.

Tak jak w USA, argument globalny brzmi, że humanitarnie jest ograniczać zastępy ludzkości, aby tym sposobem zwalczyć biedę i wprowadzić prosperitę, która wybrukuje drogę do wolności i demokracji. Im mniej biednych, tym lepiej. Oczywiście podobne argumenty słyszymy w imię rewolucji seksualnej, która dla niektórych też ma być formą ograniczania ludności. Stąd postulaty przede wszystkim aborcji na życzenie, ale również wszelkich środków antykoncepcyjnych. Promocja homoseksualizmu też pełni ważną rolę, bowiem z takich związków nie powstają dzieci. Podobnie wspomaganie rozwiązań feministycznych, szczególnie radykalnego autosamicyzmu, który dąży do wyeliminowania najpierw ojców, a potem do rozbicia całkowitego tradycyjnej rodziny. Samotne matki mogą cieszyć się rzekomym „upotężnieniem” (empowerment), ale większość z nich ma wielkie kłopoty w samotnym wychowywaniu dzieci, które są wspaniałym celem dla wszelkich patologii. Patologiczne produkty takiego systemu mają bardzo trudny start, a wiele nie radzi sobie w trudnym projekcie odbudowania tradycyjnej rodziny. I znów mamy ograniczenie liczby ludności. 

Jednak Gabriele Kuby uważa, że w zasadzie „kontrola ludności” to jest albo wymówka, albo pewien aspekt rewolucyjnej gry strategicznej. Chodzi o rozpętanie globalnej rewolucji seksualnej, która doprowadzi do zniszczenia tradycyjnego, chrześcijańskiego paradygmatu. Podkreślmy, że nie jest to ideologia państwowa, bowiem pionierami, lodołamaczami, a potem kontynuatorami i wielkimi sponsorami kontroli populacji wszelkich aspektów rewolucji seksualnej pozostają organizacje pozarządowe. Naturalnie fundacje postępowych rodzin miliarderskich wpływają na rządy suwerennych państw. W świecie rozwiniętym wielu polityków oraz urzędników wyznaje taką ideologię i jest niechętna, a wręcz nienawistna wobec tradycji. W świecie rozwijającym się wielu polityków uważa, że można oddać suwerenność za pomoc zagraniczną. Ale pomoc ma cenę: wprowadzenie zasad globalnej rewolucji seksualnej, a w tym i kontroli urodzin. W ten sposób na świecie dominuje inżynieria społeczna narzucana przez postępowców zachodnich, którzy są władcami poważnych środków finansowych oraz mediów, jako globalnej maszyny propagandowej.

Kuby argumentuje, że wszystko zaczęło się od radykalnych myślicieli. We współczesnych trendach widać ślady gnostyków. Posiedli oni rzekomo sekretną wiedzę. Stąd oni wiedzą, jak historia się rozwinie i doprowadzą nas, bydło ludzkie, do raju na ziemi. A wiedza ta dyktuje, między innymi, oscylację między ultrarozwiązłością a ultrapurytanizmem. Rewolucja permanentna jest częścią przekazu gnozy. A w tym i rewolucja seksualna. Rozmaite aspekty gnozy przejęli rozmaici rewolucyjni filozofowie i praktycy.

Thomas Robert Malthus wykrakiwał fałszywie koniec świata przez przeludnienie i wynikający z niego głód. Marks i Engels pienili się przeciwko „tyranii” rodziny i obiecywali ją zniszczyć. Pogłębiła tę myśl bolszewicka działaczka Aleksandra Kołłątaj teorią promiskuizmu – rozwiązłość jest najlepszą bronią do rozwalenia rodziny. Ale skutki promiskuizmu trzeba kontrolować. Stąd konieczność powszechnej aborcji. Dlatego „postępówka” Margaret Sanger wprowadziła dialektykę walki klas i ras w praktykę eugeniki, czyli inżynierii społecznej reprodukcyjnej na masową skalę. „Pośledni” mieli być wyeliminowani przez aborcję bądź sterylizację. 

Budując na tym wszystkim, Sigmund Freud i C.G. Jung wyprodukowali pseudonaukową terminologię apologetyczną patologii seksualnych. Tymczasem komunista Wilhelm Reich postulował rewolucję seksualną, aby zniszczyć tradycję i kapitalizm. Magnus Hirszfeld borykał się z praktykowaniem homoseksualnego wyuzdania i teoretyzowaniem na temat tej „perwersji” w sposób, który można nazwać filozofowaniem w stylu “proto-gender”. Basowali im lewaccy giganci tzw. szkoły frankfurckiej: Max Horkheimer, Carl Grünberg, Theodor W. Adorno, Erich Fromm, Herbert Marcuse i inni. Doszlusowali do nich tacy jak Jürgen Habermas. Połączyli oni w syntezie rewolucyjnej marksizm i psychoanalizę. Rewolucja seksualna nabierała momentum.

Uzupełnił ich wszystkich rewelacje sfałszowanymi badaniami pedofilskimi masochista homofilski Alfred Kinsey, oznajmiając wszem i wobec, że homoseksualizm jest powszechny zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, a więc trzeba go dekryminalizować i szeroko praktykować. Basował mu John Money, który nie tylko wymyślił słowo „gender”, ale przepisywał jako terapię dla swych pacjentów „seks grupowy i biseksualizm”, a dla dzieci „zabawy w jebanie” (fucking games, s. 34).
cdn.

Marek Jan Chodakiewicz
Waszyngton, DC, 15 lipca 2019
www.iwp.edu
Intel z DC 

źródło: tysol.pl

Komentarze (43):

twitter: @PromocjaPWS2019.07.25 23:06
Przypominam, że w UE od Traktatu z Mastricht jest organizowana według Manifestu z Ventotene - trockisty Spinellego. Poczytajcie główne założenie traktatu, a zrozumiecie polityczną i gosp. stronę UE. To samo jest z polit. gender mainstreaming (potocznie zw. równościową) - wpr. Traktatem Amsterdamskim z 97 r. Celem gender mainstreaming jest obalenie tożsamości płciowej, bo ta jest podstawą wszystkich innych, a jej obalenie prowadzi do zatracenia możliwości przez jednostkę do obiektywnej weryfikacji otaczającej rzeczywistości, a to jest niezb., by przepchnąć federal. UE bez oporu ludzi. UE musi się sfederalizować jak najszybciej (data podana przez Schulza to 2025 r.), bo elity europejskie są świadome nadch. kryzys - od dziesięcioleci Europa jest bankrutem, tzn. nie wytwarza dóbr, które konsumuje. Ten dobrobyt jest podtrzymywany przez pracujących Azjatów - głównie Chińczyków. Jeśli oni odmówią, to czeka nas tragedia, bunt i na tę okol. musi być stw. aparat terroru - zlikw. armie UE, stworzona armia UE i zlikwidowane państwa narodowe. Ważną rolę odgrywa tu też masowa imigracja z Afryki i Bliskiego Wschodu. Więcej o tym i procesie deindustrializacji jest tu: historiasztuki com pl/strony/024-00-02-DEINDUSTRIALIZACJA.html , Manifest z Ventotene: historiasztuki com pl/strony/021-12-00-ANTYKULTURA-SYSTEM.html#1 , EUROKOMUNIZM: historiasztuki com pl/strony/021-11-00-ANTYKULTURA-EUROKOMUNIZM.html , GENDER: historiasztuki com pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mag42 , NOWA WĘDRÓWKA LUDÓW: historiasztuki com pl/025-00-06-WEDROWKA-LUDOW.php
Maria Blaszczyk2019.07.25 0:05
Ten tekst jest, pomijając gorszy styl, zupełnie jak ten wierszyk, co człowieka bawi we wszesnej nastoletniości. Pamiętacie? "Kiedy Kara Mustafa, wielki mistrz Krzyżaków, szedł z licznemi zastępy przez Alpy na Kraków, do obrony swych posad zawsze będąc skory, pobił go pod Grunwaldem król Stefan Batory. I bitny, nieugięty, twardy jak opoka, zabrawszy z innym łupem chorągiew proroka, gonił przez godzin dziesięć w całym pędzie koni, uciekających wrogów aż do Macedonji. Tam królowa Pompadur, pani wielkiej cnoty, bawiła go w stolicy przez cztery soboty, a syn jej bohaterski, Aleksander Wielki, darował mu do zbroi dwie złote pętelki. Na północy tymczasem, w jakąś złą godzinę, Marjusz ogniem i mieczem niszczył Kartaginę. Potomek zaś jego Tytus, patrząc na to z żalem, od najścia dzikich Franków bronił Jeruzalem. (...)" Tylko jakoś mniej chce się śmiać...
JOANNA2019.07.25 0:26
Maria B. Już jesteś, już po urlopie? A tak dobrze było bez ciebie !Przykro!
JONASIK2019.07.24 16:35
"Seksrewolucja jest globalna" Na szczęście nas to nie dotyczy:)
wacula2019.07.24 15:04
A u homoseksualistów nigdy nie będzie miłości takiej jak w małżeństwie sakramentalnym i dlatego nie mogą się pobrać (polskie prawo nie uznaje małżeństw osób tej samej płci),tak jak KK.Całe dzieło stworzenia cieszy się swoją celowością. Każda bowiem najmniejsza roślina, drzewo czy zwierze stanowi ważny element w całej konstrukcji świata przyrody, stąd od samego początku Stwórca wiedział, że są one dobre . Zatem każda rzecz ma swoje zadanie i cel, dla którego została stworzona.PROKREACJA .A homoseksualistów jest odwrotnie zaparcie się PRAWA BOŻEGO samozagłada człowieka ku szyderczej radości diabła
Zygfryd2019.07.24 14:39
Myślę że trzeba dac tamę temu zboczeniu i ratować na razie siebie a potem niestety i europe ( po raz kolejny) zalew tego błota i chlewu niestety jest coraz agresywniejszy zwłaszcza dla rodziny i naszych wartości zachód powoli pustoszeje i smutnieje a miłabyc taki kolorowy i wesoły??? dziwne ? dawniej na placach zabaw na zachodzie mnóstwo dzieci teraz pustki co sie dzieje tylko u nas w Polsce jeszcze radosnie i hucznie dzieciaki sie bawia, jeszcze ?? no własnie nie przeoczmy tego o to was proszę.
edi2019.07.24 12:38
George Soros, amerykański miliarder (urodzony na Węgrzech), od kilkudziesięciu lat usiłuje wprowadzić w życie teorie swojego mistrza Karla Poppera i stworzyć »społeczeństwo otwarte«. Ideałem Sorosa jest likwidacja państw narodowych, wymieszanie społeczeństw, żeby już nikt nie był przekonany o swojej tożsamości, ideologia gender i LGBT, nieograniczony napływ imigrantów do Europy, prymat praw jednostki (np. aborcja, eutanazja, legalizacja marihuany) nad ogólnie akceptowanymi od lat przez społeczeństwo normami. Wydał ponad 32 mld dol. Na działalność licznie przez siebie zakładanych fundacji i organizacji pozarządowych. Od lat próbuje wpływać na politykę w rożnych regionach, nie mając ku temu politycznego mandatu” – czytamy na łamach „Sieci”. Jakubowska przypomina, że „także w Polsce działa kilkanaście organizacji, których powiązania z Sorosem są całkiem jawne lub niejako ukryte. wsieci.pl
Grizzly2019.07.24 12:34
Pedały urządziły sobie na Frondzie miejsce schadzek!
malinka972019.07.24 11:32
Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)
zatroskany2019.07.24 12:17
I ciebie niech Bóg uwolni od złych duchów, przez Chrystusa Pana naszego . Amen
robaczek 2019.07.24 9:42
KARAWANA JEDZIE DALEJ! ;] obrzydziliscie seks calemu spoleczenstwu;] o co ten hałas ! to jest tylko bzykanko!! ludzie!! ;] ech ksieża to jednak zdemonizuja wszystko. no ale pewnie jak bym mial jdoswiadczenia z ksiedzem tez bym ten seks tak jak wy traktowal teraz sie wszysko klei. WINA PROBOSZCZA!!! POLOWE PARAFII TRZYMAL ZA TORNISTER !!!!! skrzywdzil was zwyczajnie! if ju noł łot aj min ;]
JOANNA2019.07.25 0:22
ROBAKU! KELLER l. ! NIKT POWAŻNIE NIE BIERZE TEGO CO PISZESZ ! SPÓJRZ NA SWÓJ ŻYCIORYS! CZY TY JUŻ NIE MOŻESZ O CZYMŚ INNYM PISAĆ! ? Przeczytaj w końcu NASZE odpowiedzi na twoje ostatnie wpisy w artykułach I Nie wierzę, że nie czytasz? Odpowiedz nam najpierw na zadane tam pytania! Bardzo cie one bolą, udajesz, że nie czytasz? Prawda? A tam sa proste pytania! Potępiasz księży . prawda! Oni stanowią 0,17% pedofilii! RESZTA TO WY ! ALE CHCESZ TO ZAKRZYCZEĆ! JESTEŚ LECHEM KELLER! STARYM UB! JESTEŚ W IPN ZAREJESTROWANY! MASZ TAM SWÓJ NR ! JESTEŚ STARYM KARANYM PEDOFILEM ! POD ZIEMIĘ ZAPADŁABYM SIE, A TY SIĘ POPISUJESZ, JAK NAJGORSZA MIERNOTA ! SAM SIĘ NIE UWAŻASZ, MY TYM BARDZIEJ!
bogdanus2019.07.24 9:39
Na co liczy LGBT, chcą uchodzić za ofiary i prześladowanych. To im daje dalsze możliwości ekspansji. Zauważmy, organizują dwa rodzaje marszy, pierwszy, spokojny, radosny, drugi rodzaj, agresywny, wyuzdany przekraczający kolejny rubikon. Co należy zrobić, w drugim rodzaju marszu, należy zbierać materiały na łamanie prawa i podawać do sądu. Należy też postawić warunki organizatorom marszu, na przerwanie marszu, gdy będą łamać prawo np; (poniżać wierzących). Należy logicznie zdefiniować negatywne w przyszłości skutki na dzieci, młodzież, w oparciu o prawo, medyczną biologię, socjologię, psychologię. LGBT jest stworzoną destrukcyjną subkulturą w której uczestniczą politycy, koncerny, banki i inne podmioty. Po co to robią?, by osiągnąć w przyszłości polityczne cele, stworzyć bezrefleksyjnego, wyuzdanego, ateistycznego człowieka Multi-kulti. W takim duchu uformowane społeczeństwo zawsze będzie lewicowe, zatem jak będą wybierać polityków? Organizują, udostępniają to politycy za pieniądze miliarderów, przy pomocy prawników, sędziów. Jest to walka o władzę nad duszami i narodami. Przykład drugiego rodzaju demonstracji. https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=-nG_c6gf_9w
GrizzlyTC2019.07.24 9:01
Z Postępowych lewaków trzeba się modlić o dar rozumu i rozeznania. Proponuję aby nie używali słowa Polska gdyż za ojczyznę patrioci życie oddawali, a oni chcą to wszystko zmieszać z rynsztokiem nowoczesnej Europy. Porozmawiamy jak urodza i wychowają swoje dzieci i sprawdzą jak na zwierzatkach doświadczalnych wszystkie swoje racjonalizatorskie pomysły: rozwody, aborcje, gender, LGBT i inne patologie. Jak z tymi pomysłami nie doprowadzą do samounicestwienia to im pogratuluje. Czasem odnosze przemożne wrażenie że ci zagorzeli obrońcy patologii i nowych idei w domach lustra nie mają. A na pewno nie mają dzieci lub/i tak rozwalili wszystkie relacje że teraz nie pozostaje im nic innego jak kompać się w rynsztoku. Zakrywają oczy i zatykaja uszy zdrowego rozsadki i sumienia i skaczą na główkę do basenu z szambem nowych postępowych, destrukcyjnych idei.
Jan Radziszewski2019.07.24 8:54
dzielnicowy gnojku - wychodzą z ciebie WUMLowskie wykłady jakie nakładli ci do głowy partyjni żydzi z Synagogi Szatana abyś z nimi razem wiecznie wielbił w piekle ich cezara /J 19,15 tj Lucyfera / Iz 14,12-15 Sura 113,1 zw. Czerwonym smokiem Ateizmu w Moskwie /Ap 12,3 nn) tam dopiero w piekle ten diabelski pomiot nauczy cię moresu i rozumu takiego, że aż zadymi ci pod czachy głową ich piekielna jucha
Zerr02019.07.24 8:43
Lewacy sa tak ograniczeni że nawet nie próbują odnieść się do cytowanych powyżej słów swoich guru. Muszą szczelnie zasłaniać oczęta, aby dalej udawać że nie wiedzą w czym uczestniczą i co popierają myślą, mową i czynem.
Tomek2019.07.24 8:46
To wynika z tego, że stanęli po stronie złego. Wówczas robią wszystko odwrotnie niż to zaplanował Stwórca w swej Wszechwiedzy i Miłości do nas. Diabeł sam nic nie potrafi zbudować - umie tylko odwrócić to co jest do góry nogami i to jest sedno całego tego syfu jaki mamy od czasu utraty Raju.
JONASIK2019.07.24 8:38
To pisał nie tylko idiota, ale też grafoman: "fundacje postępowych rodzin miliarderskich" "oddać suwerenność za pomoc zagraniczną" "rewolucja permanentna jest częścią przekazu gnozy" Ręce opadają idę pobawić się w jeb...nie :)
Tomek2019.07.24 8:44
To co piszesz demaskuje cię.
Zerr02019.07.24 8:48
Wygląda na to że jesteś zbyt głupi aby zrozumiec tak prosty i oczywisty przekaz. Lewacy tak mają - zerowa zdolność kojarzenia faktów. Jak to mówił poeta: "I oto idą, zapięci szczelnie, Patrzą na prawo, patrzą na lewo. A patrząc - widzą wszystko oddzielnie Że dom, że Stasiek, że koń, że drzewo"
orgi2019.07.24 8:36
kiedyś Sodoma i Gomora dostała nauczkę za rozwiązłość , q...wo , etc , etc ..i historia lubi się powtarzać .....
Jan Radziszewski2019.07.24 8:35
Pan "„Boża Sprawiedliwość dopuści na ludzi grzeszących grzechem nieczystym, zwłaszcza w jego najgorszych odmianach, wiele nowych chorób. Śmierć i piekło zbierać będą plony u wszystkich, lubujących się w nieczystości, szczególnie tej, przeciwnej naturze. + Choroba ta, będzie dotykać wielu ludzi żyjących i praktykujących homoseksualizm obojga płci (geje i lesbijki). + Będzie to choroba śmiertelna i bardzo zaraźliwa. + Objawy tej choroby zaczynać się będą dość łagodnie, a zarazić się nią będzie można jedynie grzesząc w ten sposób. Odmiana tej choroby, ale w o wiele bardziej srogiej formie, dotykać będzie osoby praktykujące zoofilię, a zwłaszcza jej skrajne odmiany (współżycie ze zwierzętami). Biada grzeszącym taką nieczystością! Jeżeli nie nawrócicie się, jeżeli nie rozpoczniecie surowej pokuty, to czekać was będzie straszny koniec w ciężkim poziomie ognia piekielnego. 616
Tomek2019.07.24 8:32
Dlatego właśnie zdecydowałem się żyć w biedzie i skromnie ale nie jechać do wielkiego miasta za chlebem. Nie mam auta, jeżdżę rowerem gdzie mi trzeba ale mieszkam tam gdzie żadnych Fekalian nie ma. Oni zawsze ciągną do dużych miast, bo tam można nie pracować albo udawać pracę i oddawać się rozpuście. Takie miasto to idealny cel dla planetoidy, która podobno spadła na Sodomę. Mieszkając z dala od tego syfu czuję się spokojnie i bezpiecznie. Polecam.
JONASIK2019.07.24 8:46
Czyli nie ruszasz się z Warszawy? Eee tam, spróbuj pomieszkać i popracować w dużym mieście. Tak rok, na próbę. Jak ci się nie spodoba to wrócisz. Polecam Nowy Jork. Tam łatwo wtopić się w tłum.
Zerr02019.07.24 8:50
marzenie wlewaka - wtopić sie w tłum podobnych sobie klonów
ebe ebe2019.07.24 8:30
NIE PRZEJMUJCIE SIĘ - NIE PRZEJMUJCIE SIĘ - przecież WSZYSTKO - dzieje się wg BOSKIEGO PLANU.
Zerr02019.07.24 8:28
Cel nie jest jakoś specjalnie ukryty. Szczególnie dzisiaj, gdy od czasu do czasu jakis bezczelny luminarz palnie prosto z mostu - dlaczego chcą się nas pozbyć. Śmieszna sprawa, ale ani razu żaden wLewak nawet nie spróbował polemizować ze słowami Lewackich Polityków. Wlewacy po prostu udają że nie słyszą słów "europejczycy znienawidzą nas za to co zamierzamy zrobic ha ha ha". Jest taki wykład, sprzed prawie 40 lat https://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak Prawi i prawacy odniosa go do dzisiejszej sytuacji z łatwością Reszta? Reszta śpi snem oczadziałym.
Kamil2019.07.24 9:34
Kościół jest globalny dlatego sodomia z Watykanu wylała się na cały świat.
Reytan2019.07.24 13:20
Czy twoja glupota jest wrodzona,czy nabyta ?
Kamil2019.07.24 19:16
A jakie to ma znaczenie?
JANINA2019.07.25 0:01
KAMIL! BO JAK głupota NABYTA, TO MOŻE ŁATWIEJ JĄ WYLECZYSZ! WRODZONĄ GORZEJ LECZYĆ! A JEŻELI MASZ JUŻ BARDZO CHORY UMYSŁ, TO MOŻE CHOCIAŻ ZACZNIJ NOGI LECZYĆ, JAK NA ROZUM ZA PÓŹNO!!
Maria Blaszczyk2019.07.25 0:38
A tymczasem, gdy tylko podrapać co się znajduje pod "antydżenderowymi" hasłami - odkrywa się armię proklemlowskich propagandzistów. To LGBT - to symbol Zachodu, wraz z jednym z jego największych osiągnięć - równouprawnieniem. Oczywiście, z tych samych źródeł biorą się antyislamskie bzdury, antyszczepionkowe humbugi (nie, epidemie to nie jest dobry sposób kontroli populacji ludzi), próby ograniczania prawa do aborcji, historyjki o płaskiej ziemi i na nowo propagowana tradycja tłuczenia żon i dzieci. Widzisz, przez te 40 lat to i owo się zmieniło. Okazało się, że prawa człowieka, równouprawnienie, swoboda obyczajowa i w ogóle opieranie się na wiedzy, a nie na tym, co wzbudza emocje i polaryzuje - przynosi dobre skutki. Spolecznie, psychologiczne czy materialne.
Zerr02019.07.26 14:51
tak zwane równouprawnienie nie jest żadnym równouprawnieniem, tylko pozbawieniem praw dzieci bożych. jesteśmy takimi 'równozgnojonymi' niewolnikami Co się zmieniło przez 40 lat? WSZYSTKIE równouprawniające sie narody ida na smietnik historii. czyli zbrodnicze teorie o 'prawach człowieka' są ludobójstwem
anonim2019.07.24 8:25
IDEOLOGIA PiS - pogarda dla Polaków, szczucie ludzi na siebie, nienawiść, ksenofobia, pazerność, chamska propaganda.
Zerr02019.07.24 8:30
IDEOLOGIA WLEWACKA - nienawiść do Polaków, szczucie ludzi na siebie, wściekła nienawiść, zbydlęcony internacjonalizm, chciwość nieznana w dziejach kraju, wulgarna i nasycona pogardą do Polaków propaganda.
Jan Radziszewski2019.07.24 8:58
dzielnicowy gnojku - wychodzą z ciebie WUMLowskie wykłady jakie nakładli ci do głowy partyjni żydzi z Synagogi Szatana abyś z nimi razem wiecznie wielbił w piekle ich cezara /J 19,15 tj Lucyfera / Iz 14,12-15 Sura 113,1 zw. Czerwonym smokiem Ateizmu w Moskwie /Ap 12,3 nn) tam dopiero w piekle ten diabelski pomiot nauczy cię moresu i rozumu takiego, że aż zadymi ci pod czachy głową ich piekielna jucha
JONASIK2019.07.24 8:21
„zabawy w jeb...” (fuc..ng games) Takie słownictwo na portalu "poświęconym" ???
JONASIK2019.07.24 8:27
Zabawne jest to, że jak wkleiłem cytat z artykułu tak 1:1, bez kropkowania, to oczywiście system wywalił błąd z powodu oczywistych wulgaryzmów. Czyli Fronda sama siebie cenzuruje. Paranoja ...
Zerr02019.07.24 8:30
Paranoja to ty.
JONASIK2019.07.24 8:43
Kiedy jestem sam to czuję, że mam taką siłę Kiedy jestem sam to czuję, że mam taką moc Którą mógłbym zniszczyć wszystkie paranoje moje Którą mógłbym uzdrowić cały chory świat
Reytan2019.07.24 13:18
Janosik to chory psychicznie komuch i pedofil. Takich Was chcemy !!! BRAWO !
JONASIK2019.07.24 15:17
Racja! Tylko dodam, bo może jednak się pomyliłeś, ja jestem JONASIK, od Jonasza. A Janosik, to taki słowacki zbójnik, chory psychicznie komuch i pedofil. Z tym, ze on już nie żyje, nabili go na hak.
Sebastian Lorenc2019.07.24 15:49
Agnieszce Dz. pisze, że wymordowała miliony katolików, więc Ciebie i tak łagodnie traktuje nasz Zbigniew z Amserdamu, czyli Reytan.