Jan Bodakowski: Marsz Powstania Warszawskiego i lewicowe prowokacje. Relacja - zdjęcie
02.08.20, 10:46Marsz Powstania Warszawskiego, fot. Jan Bodakowski

Jan Bodakowski: Marsz Powstania Warszawskiego i lewicowe prowokacje. Relacja

42

Jan Bodakowski

Kilkanaście tysięcy polskich patriotów przeszło w Marszu Powstania Warszawskiego (zorganizowanym przez Roty Niepodległości i Stowarzyszenie Marsz Niepodległości), jak co roku stali się oni ofiarami agresji ze strony środowisk lewicowych, pseudo liberalnych i etatowych bojówkarzy z antyPiS.

Marsz wyruszył po 17.00 z ronda Dmowskiego po spektakularnym racowisku. Nad tłumem głównie młodych ludzi i rodzin z dziećmi powiewało morze biało czerwonych flag. Wśród uczestników marszu widać było działaczy WiN, Ruchu Narodowego i Młodzieży Wszechpolskiej, delegacje z Włoszczowskiej i Słupska.

Na trasie marszu środowiska antypatriotyczne manifestowały swoją nienawiść do polskich patriotów. Na Nowym Świecie jakiś gej ubrany tylko w slipy, niczym małpa, wskoczył na barierkę balkonu i kucając z rozkraczonymi nogami, klepał się po genitaliach, gdy jego balkon mijali manifestanci. Liberalne i lewicowe media pisały o tym, że osobnika odwiedziła policja, nie wspominając o jego publicznych zabawach z własnym siusiakiem, tylko o tym, że policja represjonował go za wywieszoną tęczową flagę.

 

 

Na Nowym Świecie uczestnicy Marszu wspięli się na rusztowania i zerwali z nich ogromną tęczową flagą, która została rozszarpana przez tłum. Na tej samej ulicy z jednego z balkonów grupa bojówkarzy z antyFa (sądząc po nazwie grupa przeciwników mydła Fa) i działaczy partii Razem szkalowała uczestników Marszu.

Homoseksualni aktywiści sprofanowali też ponownie wejście do kościoła Świętego Krzyża na krakowskim przedmieściu. I tym razem, pomimo że bojówkarzy LGBT profanujących wejście do kościoła ochraniały trzy kordony policji, ich papierowy transparent i tęczowa flaga zostały podarte przez manifestantów pamiętających sprofanowanie tęczową flagą (symbolizującą afirmację szkodliwych dla zdrowia i niehigienicznych relacji homoseksualnych) figury Jezusa.

Etatowi aktywiści antyPiS usiłowali też zablokować wiec Marszu Powstania Warszawskiego przed pomnikiem Powstania Warszawskiego. Zanim patrioci dotarli na plac Krasińskich, aktywistów antyPiSu z terenu zgromadzenia wynieśli policjanci.

W 2019 kilkunastotysięczny Marsz Powstania Warszawskiego przeszedł ulicami stolicy z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego. Jego organizatorem były Roty Niepodległości. W marszu wzięli udział narodowcy i wolnościowcy. Marsz poprzedził koncert Andrzeja Kołakowskiego i Norberta Smolińskiego z Contra Mundum. Patriotyczny przemarsz usiłowali zakłócić lewicowi aktywiści. Swój odrębny marsz zorganizował ONR (podobnie było i tym roku). Po marszu przed pomnikiem ku czci powstańców odbył się koncert parabiotycznych raperów.

Marsz przebiegł w 2019 roku bez większych problemów. W 2018 roku władze Warszawy pochodzące z Platformy Obywatelskiej zaszokowały uczestników VII Marszu Powstania Warszawskiego decyzją o zablokowaniu tej patriotycznej manifestacji. Pretekstem miało być odpalenie flary przez jednego z uczestników (choć z okazji Powstania w całej Warszawie kibice od lat odpalają flary) i koszulka „Red is bad” z przekreślonym sierpem i młotem (uznana za promocje zakazanego ustroju – ratuszowi nie przeszkadzały nieprzekreślone swastyki na transparencie emerytów z groteskowej opozycji chcących jak co roku przeszkodzić w marszu).

Marsz w 2018 na polecenie ratusza zablokowała Policja. Narodowcy zachowali zimną krew, okazali szacunek ofiarom Powstania, i przez kilkadziesiąt minut grzecznie czekali na trasie przemarszu, a po rozwiązaniu Marszu, chodnikami, w asyście Policji, przeszli na Plac Zamkowy gdzie mieli zarejestrowane kolejne zgromadzenie.

W 2018 Marsz Powstania Warszawskiego zorganizowało Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Przed Marszem przez cały dzień przed Pałacem Kultury swoje stoisko edukacyjne miało Stowarzyszenie Narodowy Pruszków. W Marszu szły rodziny z dziećmi, harcerze, narodowcy (z Ruchu Narodowego, Obozu Narodowo Radykalnego, Młodzieży Wszechpolskiej), sympatycy PiS, kibice, przedstawiciele organizacji patriotycznych z Łodzi i Gliwic. Na marszu byli księża, punki, skini, rekonstruktorzy, młodzi, seniorzy, całe wielopokoleniowe rodziny.

Po rozwiązaniu Marszu w 2018 roku i odczekaniu kilkudziesięciu minut, uczestnicy Marszu przeszli trasę do kolejnego zarejestrowanego zgromadzenia chodnikami, w asyście kilkuset funkcjonariuszy policji. Narodowcy nie dali się sprowokować ani policyjną blokadą na zlecenie PO, ani dwoma antypolskimi demonstracjami emerytów z groteskowej opozycji – wielka w tym zasługa Straży Marszu Niepodległości. Marsz chodnikami świadczył o tym, że odebrano Polakom kamienice, odebrano ulice, jeszcze mogą przemykać chodnikami, jak powstańcy kanałami. Ale pomimo lewackiego „No pasarán — nie przejdą” polscy patrioci przeszli jak antykomuniści i mogli zakrzyknąć „Hemos pasado — przeszliśmy”.

Marsz Powstania Warszawskiego w 2018 miała zatrzymać nie tylko blokada policyjna na zlecenie PO, ale i dwie antypolskie manifestacje emerytów z groteskowej opozycji. Podczas pierwszej ekstremiści lewicowi znani z agresji wobec PiS prezentowali transparent z widoczni swastykami – kiedy pretekstem do rozwiązania marszu był przekreślony sierp i młot, to swastyki nieprzekreślone politykom PO nie przeszkadzały. Na transparencie było obraźliwe porównanie archiwalne zdjęć nazistów z flagami ze swastyką, ze zdjęciem narodowców niosących flagę biało-czerwoną i flagę z krzyżem celtyckim (od lat lewica kłamie, że symbol ten miał być widoczny na mundurach Waffen SS – w rzeczywistości nic takiego nie miało miejsca, a krzyż celtycki, choć używany współcześnie przez nacjonalistów europejskich, jest od wieków symbolem katolickim). Uczestnicy marszu narodowców w 2018 nie dali się sprowokować i prócz słusznych wyrazów werbalnego oburzenia nie podjęli akcji bezpośredniej wobec antypolskiej pikiety.

Druga prowokacja emerytek z groteskowej opozycji wobec marszu w 2018 miała miejsce na Placu Zamkowym. Kilka weteranek walki z Polską i Polakami, w towarzystwie młodszej osoby (trudno było po wyglądzie stwierdzić jakiej płci) próbowało sprowokować antypolskimi okrzykami młodych polskich patriotów. Lewicowe ekstremistki, pomordowanych przez nazistowskiego i sowieckiego okupanta polskich bohaterów walczących między innymi w Powstaniu Warszawskim nazywały „zerami” a uczestników Marszu „faszystami”. Choć nikt zastosował przemocy fizycznej wobec podłych istot bluźniących pomordowanym polskim bohaterom, to nie da się ukryć, że pod adresem uczestników antypolskiej prowokacji padły słowa obelżywe. Nie ma w tym nic dziwnego, pewnie, gdyby osobnik o mentalności ekstremistów z opozycji pojawił się na Marszu Żywych i zaczął skandować antyżydowskie hasła, też zostałby przez Żydów zbluzgany.

Od kilku lat patriotyczne demonstracje narodowców (w rocznice Powstania Warszawskiego, wojny 1920 roku, w Dzień Niepodległości, ku czci żołnierzom wyklętym) są atakowane przez lewicowych bojówkarzy, rozwiązywane przez władze samorządowe z PO – za czasów PO były regularnie pacyfikowane przez policje. Wszystko przy aplauzie mediów i establishmentu odmawiającego praw obywatelskich narodowcom (których zdaniem lewicy i pseudo liberałów bić można, a nawet trzeba).

 

 

 

 

 

Komentarze (42):

Anonim2020.08.3 10:49
Jak to jest że te ładne inaczej zostają feminazistkami? Jak ktoś lubi jeść musi od razu uczestniczyć w ideologii przeciw dietom odchudzającym?
Anonim2020.08.3 6:20
Policjanci powinni go poczęstować gumowymi kulami to tych jajach aż by spadł z tej balustrady balkonowej łopocząc tęczową flagą LGTB .
Cool2020.08.3 5:36
Tęczowi faszyści nikogo nie szanują ... nie szanują nawet siebie!
Mała162020.08.2 21:08
Błagam.... Piszcie.... faszystowskie tęczowe prowokacje....... "lewicowe prowokacje" - to do nikogo nie trafia !!!
znudził im się pokój???2020.08.2 19:29
już cztery europejskie pokolenia bez wojny.
Brawo !2020.08.2 19:03
Brawa należą się patriotom polskim i jak widać na foto jest jeszcze w Polsce sporo ludzi normalnych i patriotycznie uformowanych w domach prawdziwie polskich ! Reszta to swołocz .
Polak2020.08.3 4:48
Owszem ,na szczęście w Warszawie było sporo normalnych ludzi protestujących przeciwko tej neofaszystowskiej imprezie.
Mała162020.08.2 16:33
Kolejny raz apeluję. Zacznijmy wszędzie i powszechnie nazywać bydło z to lgbt - Faszystami !!!
czekista2020.08.2 16:23
Zapamiętajcie wszelkiej maści komentatorzy: nie ma TĘCZOWEJ flagi, jest tylko kolorowa szmata lub szturmówka (tęczę, znak przymierza od Boga, pozbawiono koloru indygo, nie 7 tylko 6 kolorów)!!!...
Donald2020.08.2 16:17
dlaczego policja nie strzela z kul gumowych do tęczowych pedałów.?
Andrzej z poznańskiego Piątkowa2020.08.2 15:42
Tego obscenicznego debila z balkonu natychmiast przekazać na 6 miesięczną obserwację do zamkniętego ośrodka dla obłąkanych. To niebywałe, aby w takim dniu, taki kretyn i zboczeniec robił cyrk na oczach dzieci.
Szybka Randka2020.08.2 15:25
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Kiedy pójdziesz do pośredniaka?2020.08.2 15:13
j.w.
na łykend parchu,2020.08.2 15:23
Hertrich-Woleński ?
Anonim2020.08.2 15:11
panie Bodakowski, proszę ustalić personalia tego onanizującego się tęczowego małpiszona i podać adres (to nie powinno być trudne, bo wiadomo gdzie i ktore piętro?
A później będzie płacz, że tylu zachorowało.2020.08.2 15:00
I że trzeba zamknąć granicę z Niemcami.
gosc2020.08.2 14:07
PRAWDA WYSZŁA NA JAW! KORUMPOWANE RZĄDY PRZEZ IMF I WHO - INTERESY IZRAELA I BANKIERÓW ....... youtube.com/watch?v=iq107v2pxzY
Polak2020.08.2 13:50
Neofaszyści oburzają się na straszne prowokacje - wypomniano im że krzyczą cytaty z der Sturmera :)
katolicka deratyzacja Polski2020.08.2 13:36
Dziwne ,ze komuchy nie przylaczyli sie do Narodowcow,przeciez ich poglady na temat Powstania Warszawskiego sa IDENTYCZNE ????? Bodakowski endek zawsze atakowl i krytykowal Powstanie, teraz chce je ukrasc Polakom??
katolicka deratyzacja Polski2020.08.2 13:20
Narodowcy zawsze zwalczali Powstanie,tak samo jak komuchy,a teraz probuja je ukrasc Polakom.
katolicka deratyzacja Polski2020.08.2 13:26
I to tez jak Komuchy.
Anonim2020.08.2 13:37
Zgadza się. Zapomniałeś dodać, że "żydowscy narodowcy". I to się nie zmieniło. Popularność "tęczowej zarazy" w Izraelu staje się już legendarna.
Masij Łagodny2020.08.2 12:51
@ PARCH Ty się zgłoś do KONOWAŁA ,by IDIOTO leczył Ciebie ,bo na głowę ZA PÓŹNO.TYPOWY DEBIL OGARNIĘTY SCHIZOFRENIA na punkcje Prezesa --PiS.
bez propagandy2020.08.2 12:48
Piękne zdjęcia i atmosfera.
Masij Łagodny.2020.08.2 12:46
Policja MUSI UŻYWAĆ BRONI GŁADKOLUFOWEJ ( gumowe pociski) ,Hukowych Granatów ,Gazu i Polaryzatorów. LGBT i LEWACKIE BYDŁO Musi zrozumieć ,KONIEC MIŁOSIERDZIA i Nastawianie drugiego Policzka. Władza---Policja Musi tak p-=--- aż ZABOLI.REAKTYWOWAĆ ODZIAŁY PREWENCJI ,typ Dawne ZOMO.
Kasia2020.08.2 12:18
"ie wspominając o jego publicznych zabawach z własnym siusiakiem" Infantylizm pierwsza klasa :-)
AntySzwab2020.08.2 11:59
Tysiące ludzi.
Portofino2020.08.2 11:43
Uczestnicy tego marszu to potomkowie tych co brali udział w Powstaniu. Stalin mówił podczas spotkań z przywódcami zachodu że to faszyści współpracujący z Niemcami. Występujące pod kryptonimem PAL nieliczne komunistyczne bojówki oraz sowiecka radiostacja "Kosciuszko" nawoływali do powstania. Gdyby ono wybuchło z ich inspiracji byłaby to polityczna katastrofa dla rządu londyńskiego. Na Frondzie widać że jeszcze teraz są tacy którzy powtarzają brednie Stalina. Powtarzają bezkarnie, jak w PRL.
Webmaster Arnold2020.08.2 11:38
O ja pierdziu.... Gdyby do Frondy dodać pogodę, horoskop i plotki byłby to portal na poziomie bogatej i zaawansowanej Wp lub Interii... :O gratulacje awansu
MT(*)2020.08.2 11:35
Przepiękne fotki, piękni na nich ludzie, a zwłaszcza maluchy. To narodowy skarb...
Herojam słava!2020.08.2 11:34
V
parch Lech Keller-Krawczyk2020.08.2 12:01
Wstyd mi za moją rodzinę, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Na szczęście moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Kolej na mnie.
Friedhelm2020.08.2 11:29
Mein Grossvater też był w powstaniu musiał uspokajać polskich awanturników
parch Lech Keller-Krawczyk2020.08.2 12:02
Wstyd mi za moją rodzinę, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Na szczęście moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Kolej na mnie.
AntySzwab2020.08.2 11:26
Marsz nacjonalistyczny najlepszy.......
Friedhelm2020.08.2 11:30
Du Scheiss Polake
Portofino2020.08.2 11:57
Germański Arschloch.
Ty parch Keller-Krawczyk2020.08.2 12:04
My chłopcy z Waffen SS mamy dla ciebie bezwonny Zyklon B.
Und Du ?2020.08.2 19:04
Du bist grosse deutsche Schweine !
katolicka deratyzacja Polski2020.08.2 13:24
Marsz Nacjonalistow Rosyjskich. Cala Rosja zachwycona.
Super2020.08.2 11:22
Ilu się zakazi?
katolicka deratyzacja Polski2020.08.2 13:30
Podejrzewam ,ze Konfederacji o to wlasnie chodzi,bo przeciez nich to wirusa nie ma,i jest to tylko wymysl Kaczynskiego. Taka jest ta Konfederacja Rosyjska.