Jan Bodakowski: Brytyjski tęczowy dziennikarz zszokowany wolnością słowa w Polsce - zdjęcie
11.03.20, 09:10Fot. via Pixabay

Jan Bodakowski: Brytyjski tęczowy dziennikarz zszokowany wolnością słowa w Polsce

86

Na antyPiSowskiem portalu „Na temat” ukazała się wywiad „''Mówili mi w twarz, że geje nie powinni żyć". Reporter BBC o swoim pobycie w Polsce” przeprowadzony przez Annę Dryjańską z Benem Hunte dziennikarzem lewicowej brytyjskiej stacji BBC (znanej z szerzenia bredni o chrześcijaństwie), który przyjechał do Polski, by nakręcić reportaż o sytuacji tęczowych w naszym kraju.

Dziennikarz napisał na Twitterze, że pierwszy dzień pracy w Polsce „był przerażający”, bo jako „osoba czarnoskóra i homoseksualna miał(...) świadomość, że bardzo się wyróżnia(..), jest(...) na widelcu. To nie jest przyjemne uczucie”.

Moim zdaniem opinia dziennikarze jest rasistowska. Gdyby polski biały dziennikarz pojechał do Afryki i stwierdził, że pierwszy dzień jego pracy był „przerażający”, bo jako osoba białoskóra miał świadomość, że bardzo się wyróżnia i jest na widelcu, a to nieprzyjemne uczucie, to wszyscy by uznali, że jego wypowiedź jest rasistowska. To szokujące, że reporter lewicowej telewizji z Wielkiej Brytanii tak bezwstydnie manifestuje publicznie swoje rasistowskie uprzedzenia wobec osób o innym kolorze skóry (białym), i insynuując, że osoby o innym kolorze skóry (białym) stanowią, zagrożenie dla jego osoby.

Brytyjskiego tęczowego reportera zaszokowała wolność słowa w Polsce, to „że Polacy tak otwarcie wygłaszają negatywne opinie o ludziach czarnoskórych i LGBT”.

Szokujące jest to, że tęczowy brytyjski reporter, zamiast zachwycić się tym, że w naszym kraju panuje wolność słowa, i ludzie nie boją się wyrażać swoich poglądów, był zaszokowany wolnością słowa i tym, że Polacy z niej korzystają. Oznacza to, że dla przedstawicieli brytyjskim mediów cenzura i odebranie ludziom wolności słowa to norma, i – co gorsza – wolność słowa i brak cenzury nie są dla brytyjskich tęczowych dziennikarzy atrakcyjne — wręcz czują się lepsi od Polaków, lepsi, bo mają cenzurę i nie mają wolności.

Tęczowy reporter z Wielkiej Brytanii czuł się w Polsce „zagrożony”, bo „gdy nagrywaliśmy protest przed kościołem, w którym miał pojawić się abp Marek Jędraszewski. Policjanci zaczęli wyciągać ludzi z tłumu i ich spisywać za udział w demonstracji”.

To jak wyglądała ta demonstracja, opisał portal „Salon24” w dziale „Salon24 news”. Według autora serwisu 1 marca w Narodowym Dniu Żołnierzy Wyklętych w warszawskiej parafii pod wezwaniem świętego Ojca Pio przy ul. Fieldorfa na Gocławiu „abp Marek Jędraszewski przewodniczył [...] Mszy św. w intencji żołnierzy” wyklętych. Mszę zakłócało kilkudziesięciu tęczowych, lewicowych i antyPiSowskich aktywistów, którzy „wykrzykiwali hasła: "pedofile", "faszyści"”.

Jak informuje „Salon24” „w czasie, gdy w kościele trwała msza z głośników ustawionych przez organizatorów pikiety płynęła piosenka włoskiej partyzantki antyfaszystowskiej "Bella Ciao". Po Mszy pod adresem ludzi wychodzących z kościoła manifestujący wykrzykiwali hasła: "obrońcy pedofilii"”. Podczas Mszy tęczowi i lewicowi aktywiści profanowali „symbole narodowe, a podczas modlitw gwizdano i skandowano hasła, by ją zagłuszyć”.

Według relacji „Salonu24” „organizatorzy protestu to: Warszawski Strajk Kobiet, Bart Staszewski (aktywista, autor projektu "LGBT free zones"), Aleks Polak (organizator sierpniowego protestu w sprawie odwołania abp. Jędraszewskiego oraz "Warszawa przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem") i Dariusz Andrzej Woszczyński (członek załogi Miasteczka Wolności pod Sejmem)”.

W ostatnim numerze „Do Rzeczy” Rafał Ziemkiewicz stwierdził, że atak na katolików był ustawką przygotowaną, by tęczowy reporter z Wielkiej Brytanii miał plenery do swojego antypolskiego reportażu.

Smutne jest też to, że w Warszawie nie było komu bronić katolików przed agresją aktywistów z lewicy, tęczy i antyPiSu. Szokuje to, że my katolicy, że my Polacy, akceptujemy w Polsce prześladowania katolików i polskich patriotów. Wynika to z tego, że jesteśmy niezorganizowani, nie mamy organizacji w terenie i systemu wzajemnego powiadamiania. To nasz lenistwo sprawia, że jesteśmy terroryzowani przez lewicę, dyskryminowani, marginalizowani, lżeni, że padamy ofiarą lewicowej mowy nienawiści. Tracimy swoją wolność przez swoje lenistwo.

Jan Bodakowski

Komentarze (86):

x2020.03.12 9:00
Gdyby Brytyjczycy siedzieli pod butem 50 lat, może zrozumieliby ile Polski naród musiał mieć w sobie pokory i przystosowywać się do cenzury i lewackich poglądów. Pomimo tego nie zapomniał o wartościach i tradycjach narodowych, atakowanych przez obce prądy. Nie można oczekiwać od nikogo tolerancji, nie szanując jednocześnie narodowych wartości religijnych. Trzeba mieć choć trochę przyzwoitości i opamiętania. Intrygi zawsze mają marny koniec.
Mateczka Wandzia2020.03.11 19:40
Pan redaktor znowu się odkażał wewnętrznie płynem sprzedawanym tylko osobom pełnoletnim. Na zdrowie redaktorze ,na zdrowie...
xxx2020.03.11 15:41
Dla mnie katolicyzm to jest choroba psychiczna . Nie uznaje tego nie jestem żadnym katolikiem jestem człowiekiem
Aureliusz2020.03.11 16:05
Cóż biedaku ,widać że cierpisz .Przy tak ostrej fazie polegającej na zaburzeniu postrzegania rzeczywistości ,natręctwie myśli i obsesji ,musisz iść do specjalisty .Życzę powodzenia w walce z chorobą.Z Panem Bogiem
Lefebvre2020.03.12 9:43
Dla mnie antykatolicyzm to jest choroba psychiczna . Nie uznaję tego, jestem katolikiem, bo jestem człowiekiem.
Sławek2020.03.12 11:03
Normalny człowiek nie może być Katolikiem? Zastanów się, jakie pełne pogardy do drugiego człowieka jest twoje podejście! Jestem Katolikiem i co wyzywam cię od chorych psychicznie?
co za idiota!2020.03.11 15:30
-"Nieumiejętność rozumienia rzeczywistości w podstawowym stopniu."- niepoprawnie. Nieumiejętność (Niemożność) zrozumienia rzeczywistości na podstawowym poziomie. - poprawnie.
Colargol2020.03.11 15:19
Jak rozpoznać artykuł Jana Bodakowskiego: 1) Okropny styl, domagający się powrotu autora do szkoły 2) Kolosalna ilość powtórzeń 3) Nieumiejętność rozumienia rzeczywistości w podstawowym stopniu. Skoro twierdzenia w rodzaju "grupa społeczna x powinna umrzeć" są absolutnie w porządku...
anonim2020.03.11 14:56
Byłem w sobotę z znajomymi w pubie, stolik obok siedziało dwóch murzynów i trzy białe dziewczyny, wspaniale się bawili pili piwo, swobodnie rozmawiali i śmiali się, a gdy trochę wypili stwierdzili że w Polsce jest o wiele ładniej i bezpieczniej niż w Holandii, gdzie mieszkają od kilku lat Gdyby biały dziennikarz pojechał do Kongo, Nigerii albo Sudanu, gdzie było nie było, jest 'troche' więcej czarnych niż białych, i ogłosił że jest pedałem, to by go ....zabili
pochwal się językami2020.03.11 15:02
To ty jesteś biegły w "holenderskim' może nawet "angielskim"? Brak ci pomysłów na "nick"? Poproś ładnie a dam ci kilka.
śledztwo prowadzisz? 2020.03.11 15:31
A co tu ma nick do rzeczy, albo znajomość języków? przecież mógłbym napisać że się nazywam Kidawa Blonska, uwierzysz.? Nie lubię się tłumaczyć, ale jeżeli chodzi o ścisłość, to koleżanki murzynów były Polkami, a faceci nie byli holendrami
pochwal się językami2020.03.11 15:35
No więc w jakim języku prowadzili rozmowę, że ty ją zrozumiałeś? Proste pytanie.
Lefebvre2020.03.12 9:41
W birmańskim, debilu.
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.11 14:53
Właśnie wydalam ostatnie szare komórki i przygotowuje odbytnice. ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ Mam HIV, koronawirus może skróci moją samotność.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.11 14:35
bodakowski to chory psychicznie zaburzony osobnik, którym nawet nie warto się zajmować
Lefebvre2020.03.12 9:40
Napisał chory psychicznie zaburzony osobnik, który z powodu swojego zaburzenia, nie może mieć potomka. I całe szczęście :)
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.12 10:22
Psychopata (tak trzeba być psychopatą, żeby bronić bodakowskiego normalności poglądu, że geje nie powinni istnieć) próbuje kpić z normalnego. Gdyby to było zaburzenie to bym faktycznie nie mógł mieć dzieci, a mogę kiedy tylko zechcę tak jak ma swoje własne biologiczne miliony gejów i lesbijek na świecie.
Moly2020.03.11 14:29
koronowirus jest kara przeslana przez boga na swiat za homofobie i szwrzenie nienawisci do blizniego wszechobecna w polsce
Tytus2020.03.11 14:16
Jaka wolność słowa - jest cenzura na wybrane tematy - by daleko nie szukać rząd po cichu oddaje Polskę Żydom, próżno tego info w większości mediów szukać: https://wiadomosci.wp.pl/dotarlismy-do-utajnionego-dokumentu-ktory-zawiera-propozycje-kompromisu-z-izraelem-6225659895277697a
bnm2020.03.11 12:55
Za sucesem lgbt stoją pieniądze i organizowanie ich aktywistów agentów. Jak duże pieniądze? Dziesięć lat temu to mogłobyć 20tys. euro. Dziś to kwota 1mln euro w skali Polski. Skąd są pieniądze? Na początku wykładali je antychrześcijańscy bogacze. Dziś pewnie płaci budżet UE. Zbiegiem lat regularnie opłacani ich agenci zasmakowali w lekkiej pracy i sukcesach. Tak zatacza to coraz większe kręgi. Podobnie kiedyś było z początkami hitleryzmu. Nic nie znaczący malarz nieudacznik Hitler zaczął dostawać finansowe i organizacyjne wsparcie od bogaczy. A bogacze głupkami nie są. Wiedzieli co robią i co chcą uzyskać. Do roku jego wyboru na kanclerza, wg. źródeł przekazano mu kwotę kilku miliardów wg. wartości na dziś. m.in. z Niemiec i USA. Duża część z tych pieniędzy szła na wykupowanie udziałów w firmach, i finansowanie wyższych stanowisk pracy dla członków hitlerowskiego ruchu. Tak w 20 lat zgotowano ludzkości piekło.
mięcik2020.03.11 13:42
to prawda, on są finansowani przez Sorosa i społkę
Maria Blaszczyk2020.03.13 15:15
A sprawdziłeś te sumy? No więc one są takie, że o.Rydzyk to by się nawet po nie nie schylił. Wystarczy mieć jakiekolwiek pojęcie o tych organizacjach by wiedzieć, jak walczą o każdą złotówkę. Jak na wszystko trzeba urządzać zbiórki publiczne.
xxx2020.03.11 15:50
Sam często wysyłam małe datki różnym organizacją lgbt .Sam jestem biseksualny
Kogel Mogel2020.03.11 20:34
Fantastyczna analiza przyczyn dojścia Hitlera do władzy ! Głupki piszą wielotomowe dzieła a tu szasr prast ,dwa zdania i w samo sedno.Polak jednak potrafi !
ZERR02020.03.11 21:14
Ty półdebilu, przecież nawet w procesach norymberskich skazano niektórych miliarderów-sponsorów Hitlera.
Maria Blaszczyk2020.03.15 2:50
No proszę, pomijając typowe dla Ciebie chamstwo, prawdę napisałeś, Właśnie, Hitlera nad wyraz chętnie sponsorowali niemieccy przedsiębiorcy. A teraz przypomnijmy sobie sekwencję zdarzeń, bo wiadomo, że jeszcze na początku lat 30tych Hitler z poplecznikami regularnie musieli żebrać o piwo, jak się spotykali w monachijskich knajpach. 11 lutego 1933 roku Hitler otworzył międzynarodową wystawę motoryzacyjną w Berlinie. Zaprezentował ambitny program budowy dróg oraz ulg podatkowych dla producentów aut. Dziewięć dni później na spotkaniu z przedstawicielami największych koncernów oświadczył, że demokracja w wydaniu Republiki Weimarskiej jest sprzeczna z interesami biznesu, a rosnący w siłę marksizm trzeba zmiażdżyć. Jak się ten fakt ma do tezy, że NSDAP była "lewicowa"? Od kiedy to przedsiębiorcy tak dbają o interesy pracowników, by finansować im polityczną reprezentację??? Dla porównania - Lenina sfinansował po prostu niemiecki rząd, który miał swój interes w upadku caratu, wyciągnięciu Rosji z wojny i oslabienia jej w obliczu daleko idacych reform..
Libori2020.03.11 11:41
OJ ROSNIE W SILE TO LEWACKIE BYDL0 BEZ WIARY I B0GA.A WY POLACY UWAZAJCIE !BO ZR0BICIE SIE TACY OB0JETNI JAK ZACHOD(KANADA,NOWA ZELANDIA ,ANGLIA I NIEMCY) I BEDZIECIE ZWALCZANI PRZEZ WIEKSZOSC LEWACTWA.
abc2020.03.11 16:24
Katolicy i Kościół zwalczany jest od dawna,to jest pierwsze założenie lewaków,drugie to jest rozbicie rodzin i trzecie likwidacja państw narodowych i patriotyzmu.
N.2020.03.11 11:18
„że Polacy tak otwarcie wygłaszają negatywne opinie o ludziach czarnoskórych i LGBT” - to wyraz wolności słowa. Z kolei Polacy otwarcie wygłaszający negatywne opinie o KK to już prześladowanie.
ZERR02020.03.11 11:53
Rzyg nienawiści i jawne groźby miotane w stronę katolików i Kościoła Katolickiego są tak z dwadzieścia razy agresywniejsze niż szczyt możliwości najgorszych antysemitów. Na przykład nikt nie oskarża homosiów o wymordowanie 200 milionów ludzi ani o miliardowe defraudacje, co jest normą w seansach nienawiści przeciwko katolikom. W zasadzie każda krytyka agresywnej sekty LGBT zaczyna się od rytualnego "nie mam nic przeciwko gejom, albo prosimy ich uniżenie, aby nie pouczali naszych dzieci w sprawach gejowskiego seksu' Dla odmiany "krytyka Kościoła" zaczyna się od "bandy pedofili, wszystkich do pierdla i pozabijać"
Maria Blaszczyk2020.03.11 15:31
To może trzeba było nie mordować - choć te 200 milionów to jednak trochę jest przesadzone, sporo tam było przypadkowych ofiar - i nie kraść miliardów? Poza tym - bez przesady, w Twoim poście jest zasadniczy błąd logiczny - Kościół Katolicki, a w każdym razie jego funkcjonariusze, w żadnym wypadku nie stanowi zbioru rozłącznego z "homosiami", wręcz przeciwnie, jest to wyjątkowo zhomoseksualizowana organizacja. Nigdy w życiu nie napisałam ani nie powiedziałam o kościele, że to "banda pedofili, wszystkich do pierdla i pozabijać" - ale też uprzejmie upraszam, by przestał się ze swoją ciemnotą i obskurantyzmem pchać do dzieci.
ZERR02020.03.11 20:31
Jedyną ciemnotą i obskurantyzmem wciskanym (przemocą i podstępem) dzieciom w chwili obecnej są wypociny propagatorów Edukacji Seksualnej wg WHO, przygotowane wg wytycznych znanego pedofila i masochisty Alfreda Kinseya. To sa , wiesz, te mokre sny zboczeńców o pouczaniu dzieci nt. ich prawa do masturbacji od 4 r.ż, albo o prawie do wyrażenia zgody na seks (również pedofilowi) w 9 roku życia.
Maria Blaszczyk2020.03.11 20:53
Chyba ponosi Cię fantazja, nie masz pojęcia o czym mówisz. Niby gdzie masz o "o prawie do wyrażenia zgody na seks (również pedofilowi) w 9 roku życia"? To dość przerażające, takie fantazje. Na Twoim miejscu bym się im przyjrzała. A tak z ciekawości - jak zamierzasz dzieciom zabraniać masturbacji? Były w XIX wieku pewne metody - wypalanie żywcem łechtaczek albio całkowite unieruchamianie. Chciałbyś do tych metod powrócić? No cóż, to równie przerażające jak fantazje o seksie z dziewięciolatkami. A ciemnotę i obskurantyzm widzimy chociażby w walce o brak nadzru sanitarnego nad kościołami.
leszczyna2020.03.12 23:33
Fakt bycia "wyjątkowo zhomoseksualizowaną organizacja", jak się wyraziłaś o Kościele Katolickim, jest wyjątkowo godny ubolewania i ma miejsce dlatego, że wierni nie mają wpływu na nominacje duchowne. Tylko to w niczym nie "wybiela" homoseksualizmu jako praktyk wbrew naturze, jedynie pokazuje ohydę wstrętnej hipokryzji hierarchów. Ja zaś upraszam, by się do szkół nie pchało LGBT, a jako rodzic mam konstytucyjne prawo do wychowania dzieci, nad którymi przysługuje mi władza rodzicielska.
Maria Blaszczyk2020.03.13 1:28
Sądzę, że ma miejsce dlatego, że osoby wychowane przez niezbyt dobrze wykształconych rodziców i nienawistnych księży, próbują sobie z własną seksualnością poradzić, wybierając celibat. Pewien znajomy moich rodziców, ksiądz, ale już nie katolicki, walcząc ze swoimi grzesznymi skłonnościami, objechał ileś seminariów, a w każdym natychmiast robiono mu awanse i składano niemoralne propozycje. Ten człowiek szczerze szukał celibatu, a napotkał kler. Myślę, że dlatego jest tam tak wielu homoseksualistów. Obawiam się, że z tego samego powodu jest tam nadwyżka pedofili. Są to ludzie o zwichrowanej seksualności i zamiast poszukać specjalistycznej pomocy - a dość skutecznie da się im pomagać - to próbują sobie z tym poradzić sami, z wstydu i przekonania o tym, że chodzi o grzech, a nie o zaburzenie preferencji, któremu nie są winni, wybierając celibat. Naprawdę początkowo chcą dobrze. A potem trafiają w środowisko tak zdemoralizowane, rozwiązłe i zakłamane, że ich początkowe zamiary trafia szlag. A LGBT jest po prostu w szkołach. Chcesz wyrzucać ich ze szkół? Dzieci nieheteronormatywne mają wypie...lać? Czy też nauczyciele? To są ludzie, wokół Ciebie. Odmawianie im wstępu do szkół to łamanie konstytucyjnych praw. Aha, i nie. Twoje prawa do wychowywania dzieci nie mają charakteru absolutnego i nie stoją wyżej niż prawo do fizycznego bezpieczeństwa czyjegokowliek, w tym osób LGBT, prawa do nauki, a także prawa do ochrony zdrowia i dostępu do informacji ze zdrowiem związanych. Rodzice nie mogą oczekiwać, że wszystkie treści przekazywane dzieciom w szkole będą zgodne z ich światopoglądem (co potwierdził też Trybunał Konstytucyjny i Europejski Trybunał Praw Człowieka' po prostu, istnieją inne normy rangi konstytucyjnej, które mają pierwszeństwo gdy chodzi o interes publiczny). Podobnie jak nie masz prawa odmawiać dzieciom prawa do poznania twierdzenia Pitagorasa, teorii ewolucji, czy wiedzy o tym że to Wałęsa siedział, a Kaczyński nic nie znaczył.
leszczyna2020.03.13 13:07
Wiesz dobrze, że wykręcasz kota ogonem. Tak jak zarzucałaś mi, że kogoś nie chcę wpuszczać do restauracji. I wiesz, bo już Ci o tym wcześniej pisałam a propos edukacji w Wielkiej Brytanii, że nikomu nie odmawiam nauki ani chodzenia do szkoły, ale sprzeciwiam się propagandzie WHO, zawartej w "standardach edukacji seksualnej", promującej postawy, których nie akceptuję.
Maria Blaszczyk2020.03.13 13:45
Jeśli piszesz "ja zaś upraszam, by się do szkół nie pchało LGBT" to jest to jak napisać "a zaś upraszam, by się do szkół nie pchało się żydostwo" czy "a zaś upraszam, by się do szkół nie pchało katolstwo". Nie ma żadnej, zupełnie żadnej różnicy, poza tym, której akurat grupy nienawidzisz,. Nauka to nie propaganda. Mówienie "masz prawo nie zgadzać się na macanie po kroczu" albo "robiąc tak, unikniesz niechcianej ciąży" nie jest propagowaniem postaw. Nie jest tym również twierdzenie, że "homoseksualność nie jest zboczeniem". Jest INFORMACJĄ, opartą na współczesnej wiedzy naukowej i nformacją o systemie prawnym. Równie dobrze ja mogę się wkurzać, że moje dzieci w szkole otrzymały informację o wartościach odżywczych mięsa i jajek. A nawet bardziej mogę się wkurzać, bo nie dostały o wartościach odżywczych komosy i soczewicy. Co jest równie naukowe, jak to o mięsie. W przeciwieństwie do poglądu, że osobom homoseksualnym należy powiesić koło młyńskie na szyi i je utopić. A Ty się domagasz, by Twoje dzieci, w imię Twojej ideologii, nie dostały wiedzy, która może komuś uratować życie lub uchronić przed przemocą. Jak utopienie z kamieniem młyńskim na szyi albo chociaż złamanie chuderlawemu nastolatkowi obojczyka. No więc ja sądzę, że należy tego unikać. I prawo, w tym Konstytucja, jest po mojej stronie.
enre2020.03.11 12:31
mogą sobie mówić co chcą o KK i katolikach w domu, w swoich gazetach, na swoich spotkaniach - ale wara od zakłócania uroczystości religijnych, mszy, od ich parodiowania - bo to jest łamanie prawa. Różnicę poniał ?
Joanna2020.03.11 12:34
Wygłaszanie negatywnych, własnych opinii na każdy temat jest (jeszcze) w tym kraju dozwolone. Dotyczy to również negatywnych opinii kierowanych pod adresem KK. Każdy ma prawo je mieć i może się tym chwalić jeżeli chce. Obecnie to jest nawet bardzo na czasie i mile widziane. Gorzej w tę drugą stronę- jak widać po konsekwencjach (np. słynny pracownik IKEA). Ale wybacz, manifestacje pod kościołami, celowe zakłócanie Mszy Św., która jest dla tych ludzi w środku wyjątkową chwilą, dzikimi wrzaskami, wulgaryzmami, rozjuszonego tłumu, to nie jest wolność słowa, to już zahacza o prześladowanie.
Maria Blaszczyk2020.03.11 22:43
Słynny pracownik IKEI groził śmiercią przez utopienie i jeszcze kąpielami w krwi osobom, co to ich nie lubił. Opinia a groźba to co innego.
leszczyna2020.03.11 23:16
Pracownik Ikei nikomu nie groził i nie wypowiadał się z propos tematów, co to są dumą nie wiadomo z czego u wiadomo kogo, dopóki firma nie zaczęła do zmuszać do ich afirmacji. A wystarczyło zwyczajnie dać ludziom spokojnie pracować. Włoski minister, wystarczyło, że nazwał grzechem praktyki osób uważających je za wariant normy, i zostało mu odebrane bierne prawo wyborcze w postępowej Unii Europejskiej. Jaka Unia, taka demokracja - morda w kubeł i chwalić, co trzeba.
Maria Blaszczyk2020.03.12 16:23
Tak. Firma prosiła, by być miłym dla kolegów. To rzeczywiście sraszne i pracodawca nie ma prawa dbać o dobrą atmosferę w pracy. Ingika napisała, co następuje: "W Grupie Ingka chcemy, aby każdy czuł się szanowany i doceniany za to, kim jest i ceniony za swój wyjątkowy wkład, niezależnie od jego orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej. Oczekujemy, że każdy współpracownik ma prawo do obrony swojej indywidualności, jednocześnie szanując ją u innych i zapewniając, że wszyscy czujemy się włączeni w działania zespołu, jak i całej firmy. W IKEA zachęcamy też naszych pracowników LGBT+ do bycia sobą i nie akceptujemy żadnego rodzaju dyskryminacji". W jaki sposób zastosowanie się do tych wytycznych odbiera komuś możliwość spokojnej pracy, to ja naprawdę nie wiem. Serio, jak nie będziesz dyskryminować kolegów, bo nie przestrzegają zasad Twojej religii, to Ci to spokój odbiera? Nie możesz spokojnie pracować? I jak najbardziej groził. Napisał "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: "Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich". A także: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich". No więc powołał się na źródło, nawołujące do mordowania innych ludzi w sposób z pewnością aprobujący. I tak, faszystwskie poglądy, także ubrane w religijne szatki, stanowią powód do wykluczania z życia publicznego. Nie wiem nic o włoskim ministrze, ale istnieje całe mnóstwo poglądów, za które ludzi należy wykluczać. Są to te poglądy, które dyskryminują ludzi, ze względu na ich cechy wrodzone czy inne, zgodne z prawem. Jestem jednak prawie pewna, że to nie było tak, ze pan minister powiedział coś w rodzaju "Sam nie praktykuję kontaktów z mężczyznami, bo moja religia uważa to za grzech", podobnie jak nie słyszałam, by kogoś spotakło coś złego za podobne twierdzenie w kwestii jedzenia mięsa w piątki, jeżdżenia samochodem w soboty czy przestrzegania ramadanu. Ale jak możesz, to zalinkuj, bo bardzo jestem ciekawa.
leszczyna2020.03.12 23:13
Czyli Twoja lewicowa wolność to zasada takiej tolerancji, która nakazuje prześladowanie za poglądy inne niż nakazuje owa tolerancja. Firma nie prosiła, by być miłym dla kolegów. Firma urządziła "promocję Dnia Solidarności z LGBT", a to co innego niż zwyczajna uprzejmość wobec kolegów w pracy. Następnie firma na wewnętrznym forum ogłosiła, że "wdrażanie wartości LGBT jest obowiązkiem pracowników". Wtedy rzeczony pracownik dokonał wpisu na tymże forum o treści, jaką przytoczyłaś i wobec nieusunięcia wpisu został zwolniony z pracy. Nie on zaczął i nikomu niczym nie groził. Po prostu nie uległ firmowej presji. Nikt nie ma prawa zmuszać ludzi do zachowań sprzecznych z ich sumieniem, w tym odwołujących się do motywacji religijnej. Natomiast praktyka pokazuje, że LGBT nie przyjmują do wiadomości, że ktoś może nie podzielać ich światopoglądu i nie zgadzać się na "promocję Dni Solidarności z LGBT". Bardzo dobrym tego przykładem są publikacje dziennikarza twórcy TVP Info, Marcina Dzierżawskiego, który jasno mówi, że homoseksualiści nie oczekują od Kościoła Katolickiego współczucia, miłosierdzia czy innej tolerancyjnej postawy, ale domagają się pełnej akceptacji i błogosławienia ich związków. Czyli przekreślenia nauczania chrześcijańskiego wobec płciowej natury człowieka i znaczenia sakramentu małżeństwa. Dlatego nie będę Ci przybliżać rozumienia cytatów podanych przez człowieka z Ikei, gdyż jakiekolwiek by one były bez pochwały i akceptacji homoseksualizmu, byłyby uznane przez Ciebie za homofobiczne, faszystowskie, rasistowskie czy jeszcze jakieś inne wykluczające. Bo wykluczać to może LGBT, lewica i inne "postępy", reszta morda w kubeł i za drzwi. informacje wg : https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/IKEA-zwolnila-pracownika-ktory-sprzeciwil-sie-promocji-LGBT-powolujac-sie-na-Pismo-Swiete "Buttiglione zapytany jednak, czy wciąż uważa homoseksualizm za grzech, odparł, że może tak myśleć. (..) Kandydatura Buttilionego wywołała ostre kontrowersje i została odrzucona przez komisję do spraw swobód obywatelskich Parlamentu Europejskiego z powodu dyskryminacji, jakiej zdaniem deputowanych, dopuścił się on nazywając homoseksualizm "grzechem i nieładem moralnym." wg Komisja Europejska: Buttiglione wycofuje swą kandydaturę ... https://queer.pl/news/189356/komisja-europejska-buttiglione-wycofuje-swa-kandydature Mnie nie przyszłoby do głowy, by kogoś zwolnić za protest przeciw obowiązkowi popierania "Dnia Katolicyzmu", jeśli nie podziela światopoglądu katolickiego, Ty jak najbardziej uważasz na prawidłowe wyrzucanie ludzi na sprzeciw wobec popierania LGBT. Tak się różnią moja i Twoja tolerancja.
Maria Blaszczyk2020.03.13 1:43
Owszem. Mamy prawo zmuszać ludzi do "zachowań sprzecznych z ich sumieniem, w tym odwołujących się do motywacji religijnej". Dlatego wprowadziliśmy w Polsce zakaz bicia dzieci, stojący w jasnej sprzeczności z nakazami religii katolickiej. Dlatego w Indiach nie pali się już wdów. Dlatego zapobiegamy poślubianiu dziewczynek przez muzułmańskich zboków. I dlatego nie zgadzamy się, by grozić ludziom, którzy nic złego nikomu nie robią, wieszaniem im koła młyńskiego na szyi i topieniu. A miedzy tym, że ktoś się skompromitował i wycofał swoją kandydaturę a "pozbawieniem go biernego prawa wyborczego" jest taka różnica, jak miedzy zakazaniem mi tańczenia a stwierdzeniem faktu, że nie mam warunków na baletnicę. Jest to po prostu kłamstwo. Komisja europejska ma prawo nie wybierać na komisarzy ludzi, których poglady stoją w sprzeczności z wartościami europejskim. I nadal, jeśli nie jesteś w stanie pracować, bo nie mozesz niedyskryminować kolegów z powodu czegoś, co Cię nijak nie dotyczy i musisz pisać o sposobach ich mordowania - to nie jest opinia. Opisy sposobów mordowania kolegów są niedopuszczalne i żadna firma nie powinna na to pozwalać. Także, jeśli dotyczy to katolików. I kościół nie musi nikogo błogosławić - ale jak jedzie goebbelsem i mówi o "zarazie", zrównuje ludzi ze "zboczeniami, "agresją", czy "pogardą", to łamie własne zasady mówiące o oddzielaniu ludzi od grzechu.
leszczyna2020.03.13 13:14
Widzisz, jak kolejnego kota wykręciłaś ogonem. Człowiek spokojnie pracował, nic nikomu nie robił złego, nie mobbingował ani nie donosił, robił swoje, a że go zmuszono do zachowań dla niego nieakceptowalnych, bo godzących w jego wiarę i sumienie, to jesteś po stronie jego prześladowców. Podobnie z UE, wg Twoich zasad to nie forum wolności obywatelskich, ale zamordyzm w imię popierania LGBT. Reszta Twojej nowomowy i wypaczania sensu wyrazów nie warta komentowania.
Maria Blaszczyk2020.03.13 13:54
Człowiek pisał, że jego kolegów należy topić z kamieniami młyńskimi na szyi. A jeśli bycie kulturalnym jest dlaniego nieakceptowalne, bo godzi w jego wiarę i sumienie, to się nie nadaje do pracy z ludźmi. Cóż było niezgodne z jego religią? Docenianie i szanowanie ludzi za ich wyjątkowy wkład w pracę? Serio??? No a nazywanie "zamordyzmem" możliwości bycia niewybranym na jakieś stanowisko bo się twierdzi, że bycie Żydem - a nie, pardon, w tym wypadku - to grzech... No cóż, idę w tym nawet dalej. Jestem zwolenniczką takiego zamordyzmu, gdzie każdy, odmawiający godności komukolwiek z powodu wieku, stanu zdrowia, płci itd nie powinien być wybierany na stanowiska płatne z podatków. Jak ktoś np. twierdzi, że "kobiety zawsze się trochę gwałci" - to wg mnie powinien zostać wykluczony z debaty publicznej i pisać książki o brydżu - mój tata kazał mi się z nich uczyć i bardzo je sobie cenił, więc to się wydaje rozsądne. A nie za pieniądze podatnika obrażać ludzi, nawet jeśli da się udowodnić, że jest to opinia zgodna z całą masą religii.
Joanna2020.03.12 8:58
Nieprawda. Nie groził śmiercią, cytował Pismo Św. dokładnie tak: "Pismo Święte mówi: Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich". A także: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich". Wiele jest osób nawet tutaj, "grożących" karami boskimi, za to czy za tamto, ale tak szczerze powiedz, czy np. Polak Ateista Dumny Gej i wielu innych traktuje je poważnie, czy raczej mają z tego ubaw? Zdaje się, że groźba, aby była groźbą musi być realna i budzić u adresata strach przed jej spełnieniem.
Maria Blaszczyk2020.03.12 16:33
Ja nie wiem, co Polak Ateista myśli. Serio. Nawet nie jestem pewna, czy on istnieje. Uważam, że nie należy komuś grozić śmiercią z wyjątkiem sytuacji zupełnie skrajnych - "jak nie oddasz mi tego detonatora, to cię zastrzelę", gdy na szali leży życie innych ludzi, jest OK, ale już "Należy ukarać cię śmiercią, bo nam się nie podoba, z kim uprawiasz seks" - nie jest w porządki Natomiast ataki na gejów stanowią ich codzienność. Pełno jest takich, co zaatakują kogoś, bo nie tak wygląda czy trzyma ze rękę innego faceta. Większość gejów tego doświadczyła. Ostatnio nawet był wyrok, za złamanie dziecku obojczyka podczas Marszu Równości w Biąłymstoku - te gnoje atakują nawet dzieciaki i co drobniejsze dziewczyny. Co czwarty młody bezdomny jest nieheteronrmatywny - rodzice wyrzucają te osoby po prostu na ulicę. Depresje i próby samobójcze w tej grupie są istotnie częstsze niż w populacji ogólnej. Ci ludzie się boją. Boją się jak jasna cholera. Nie wiem, czy często z nimi rozmawiasz, ale mnie się zdarza. Jakiś czas temu pewna bliska mi osoba powiedziała, że boi się, że to będzie jak z Żydami, którym się wydawało, że już gorzej być nie może - a wszyscy wiemy, jak to się skończyło.
Michnik ze Szwecji2020.03.11 10:10
Zakaz pedałowania w Europie krzyczę tak bo jestem bolszewickim liberałem europejskim jak Timmeramns !
Joanna2020.03.11 10:01
Taktyczna zagrywka, nie pierwsza i nie ostatnia. Kłamliwe, z premedytacją przedstawienie siebie w roli ofiary rzekomych prześladowań, opartych na fałszywych sloganach i własnych prowokacjach w stylu tablice „stref wolnych od LBGT”. Działanie w celu odwrócenia uwagi i zakwestionowania wiarygodności prawdziwych ataków na katolików, ze strony coraz bardziej zuchwałych i agresywnych osób LGBT.
Agnieszka2020.03.11 9:51
Może warto by powołać jakiegoś Rzecznika ds. prześladowań religijnych jeśli nie w strukturach państwowych to chociaż kościelnych. Nasza wiara jest bezkarnie ośmieszana i my jesteśmy ośmieszani.... My też chcemy korzystać z praw...
K.K.2020.03.11 9:57
To o czym piszesz jest jednym z dowdów prawdziwości chrześcijaństwa. Co do powołania rzecznika odpowiem słowami Pisma Św. "Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie".
Colargol2020.03.11 15:36
Podobne słowa można sformułować (a były formułowane) w odniesieniu do praktycznie każdego wyznania/grupy/poglądu i tak dalej. Mogłyby być nawet formułowane przez autentycznie zbrodniczą grupę (nie, to nie jest żadna sugestia, przynajmniej w tym miejscu). Podobne demagogiczne stwierdzenia sprowadzające się do "prześladują was bo mówicie prawdę" nie są żadnym dowodem słuszności, są wręcz kompromitujące.
Lefebvre2020.03.12 9:38
A to zacytuj nam, bo bardzo jesteśmy ciekawi, gdzie to tak błogosławi Bóg w innych wyznaniach?
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.11 10:01
Robisz sobie jaja? Wy macie specjalny, kuriozalny, głupi, ale macie paragraf w Kodeksie Karnym: Art. 196 Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Dwa lata!!!! Czego oczekujesz kary śmierci???
leszczyna2020.03.11 10:29
Ja oczekuję braku znieważania obrazu jasnogórskiego gejowską flagą. Tylko tyle, nie trzeba uruchamiać paragrafów.
Maria Blaszczyk2020.03.13 1:14
Nikt się do obrazu jasnogórskiego z "gejowską flagą" nie zbliżył bardziej niż do podnóża Jasnej Góry. Za to dla faszoli z ich flagami jest tam jak najbardziej miejsce. Każdy może mieć swoje upodobania, można woleć faszystów od ludzi ceniących wolność i równość. Czyli bardziej lubić tych, co dzieciakom łamią obojczyki, niż tych, którzy próbują sprawić, by dzieciakom obojczyków nie łamano. Ty również możesz tak woleć. Ale myślę, że się zgodzimy, że zarówno faszystowskie flago wnoszone z błogosławieństwem paulinów, jak i tęczowe flagi społeczności LGBT są dla nich ważnymi symbolami i niczego nie mogą w założeniu wnoszących na Jasną górę - czy pozostających w Częstochowie - znieważać. Ja np. rozumiem, że jak ludzie wieszają krzyże, to na ogół przynajmniej nie próbują tego robić przeciwko ludziom. Że jest to szanowany przez nich symbol i wcale nie chcą znieważać ważnych dla mnie ośrodków władzy czy mojego miejsca pracy.
leszczyna2020.03.13 13:00
Flagi z falangą onr-owską są równie złe jak te gejowskie, żadne nie powinny plątać się wokół obrazu jasnogórskiego. Sama wiem, co mam woleć. Wolę, żeby jakiś aktywista nie wsadzał do grobu wielkanocnego gejowskiej flagi, która jest mi wstrętna i obraża moralność mojego Kościoła. Podobnie kala wizerunek Maryi flaga symbolizująca bunt wobec natury stworzonej przez Boga i Jego praw. Jeżeli ktoś jednak działa przeciw wierze i jej wyrazowi kultowemu, to jedynie ograniczenie władz umysłowych może go "usprawiedliwić". Żadne prowokacje i manifestacje.
Maria Blaszczyk2020.03.13 14:57
Eeeee.... Jeśli ja przez wiele lat działałam przeciwko, m.in. wierze i jej wyrazowi kulturowemu, jakim jest znęcanie się nad dziećmi, to nie da się mnie usprawiedliwić. No cóż, ja uważam, że jeszcze jest podział na to co dobre i właściwe i na to, co złe i podłe. A twierdzenie, że ci co biją są równie źli jak ci, którzy są bici, też się nie mieści w moim rozumieniu dobra i zła. Do tego ludzie chodzący po ulicach mają do tego prawo. Nawet, jeśli jest to w mieście z sanktuarium. Faszole też mieli prawo tam być. zaprosili ich tam gospodarze tego miejsca. Tylko że to właśnie robi różnicę. To zaproszenie. A jak do grobu wielkanocnego wkłada się ludzi razem z grzechami, nie czyniąc między nimi z rozróżnienia, to też wolisz?
ZERR02020.03.11 12:02
Oczekujemy tylko i wyłącznie, aby Sekta LGBT przestała poniżać publicznie wiarę katolicką, przestała przejmować wychowanie dzieci w szkołach, przestała narzucać kulturowo i prawnie swoje 'wartości' i przestała utrudniać ludziom zawierania normalnych związków małżeńskich. Po prostu - niech pozwoli ludziom żyć i przestanie zmuszać ich do oglądania i akceptowania swoich zboczeń.
Colargol2020.03.11 15:45
"Przestała utrudniać ludziom zawierania normalnych związków małżeńskich." Czy osoby heteroseksualne na tzw. Zachodzie mają utrudnione zawieranie "normalnych związków małżeńskich", a jeśli tak to w jaki sposób?
ZERR02020.03.11 20:40
Utrudniacie w dokładnie taki sam sposób, jak to robili bolszewicy - wprowadzając związki partnerskie i ułatwiając jednostronne rozwody, oraz uprawiając masowy kidnaping dzieci, aby zastraszać normalnych ludzi.
Maria Blaszczyk2020.03.13 18:36
Czyli utrudniamy dając inne opcje? Dając ludziom możliwość zjedzenia jabłka utrudniamy im jedzenie gruszek? A pozwalając, by ludzie mogli sami decydować, czy chcą żyć w danym związku chyba jednak ułatwiamy? Jednym z powodów mojej niechęci do instytucji małżeństwa jest utrudnianie rozwodów. Otóż, jakby ojcu moich dzieci odbiło, to nie chcę tłumaczyć się sądowi, że co prawda poszłam z nim do łóżka 5 miesięcy temu, ale 4 miesiące temu niczym pan poseł Pięta, słynny obrońca rodziny, postanowił się związać z inną panią. Albo że wtedy mnie nie bił, a potem zaczął. Oczywiście, jakby mi odbiło, to też chciałabym żeby miał możliwość żyć jak człowiek. Bo to porządny człowiek jest i te sytuacje są czysto hipotetyczne. A masowy kidnaping dzieci to jest wtedy, że jak rodzice piją i biją, a młody człowiek 5. raz został złapany na włamaniu, to sąd decyduje o ograniczeniu władzy rodzicielskiej? Bo to sa najczęstsze sytuacje, gdy dochodzi do ograniczenia tego prawa. Czy może chodzi Ci o takie przypadki jak niemowlę tak gwałcone i katowane przez kochającego tatusia, że aż złamane żebro przebiło jej serce? Ale tam przecież to dziecko oddano do rodziny, po prostu takie rodzicielskie prawo.
Joanna2020.03.11 12:54
Dokładnie tak jest, jak napisali poprzednicy. Widzisz jak dałeś się ponieść? Wmawiasz (jak i niektórzy inni tutaj), że katolicy czyhają na życie osób LGBT. Cytujesz art. kodeksu karnego, ale nie przeszło ci przez myśl, że katolicy po prostu chcą tylko albo aż, respektowania prawa i przestrzegania tego artykułu. A nie karania śmiercią kogokolwiek. Katolicy nie włażą do domu i łóżka osób LGBT (chociaż w sumie nie muszą bo oni sami często eksponują się publicznie), ale żądają tego samego i nie pozwolą, aby te osoby wkraczały do ich rodzin i wymuszały, w jakich wartościach lub ich braku, mają wychowywać swoje dzieci.
Colargol2020.03.11 16:03
Owszem, osoby LGBT eksponują SIĘ publicznie, jak każda inna osoba wychodząca z domu. A takie eksponowanie SIĘ nie jest chyba ekspozycją aktu seksualnego. Może się mylę, ale na pewno w mediach o czymś takim mowy nie było. Teraz mogę odliczać aż ktoś wyciągnie jakiegoś osobnika z niemieckiej parady z dildem przyklejonym na czole. Straszne rzeczy. Zaś skoro katolicy tak bardzo poważnie podchodzą do kwestii wychowania dzieci w wartościach i mają się za dominującą wyznaniowo grupę społeczną mogę im tylko poradzić żeby przykładali większą wagę do samego tego wychowania w chrześcijańskim duchu (zamiast piania na ulicach i wypisywania się na forach), bo rezultatów tego wychowania w jakiś jaskrawy sposób nie widać, patrząc chociażby po wskaźnikach przestępczości.
Joanna2020.03.12 9:12
Pisząc o ekspozycji pierwsza moja myśl to znany wszystkim p. Rabiej w łóżku ze "swoim chłopakiem". Po co komu to było? Czy znasz podobny przykład wśród par, małżeństw polityków, heteryków? A co do wychowania dzieci, jestem jak najbardziej za. Niech każdy zajmie się wychowaniem swoich własnych w wartościach jakie uważa za najlepsze, a efekty będzie podziwiał lub ponosił konsekwencje w stosownym czasie.
Maria Blaszczyk2020.03.13 18:53
Tak, znam, całe mnóstwo, może niekoniecznie polityków, ale par hetero. Kilka przykładów? Służę: https://images.app.goo.gl/AH52bNuwTnHAoGs76 https://images.app.goo.gl/q2y6VmBdCqNPpCNE7 https://images.app.goo.gl/egyQ9Bi3x5JxoPpt9 https://images.app.goo.gl/rUaNYWncb5ARnVTKA No i nie. Wychowywanie dzieci w swoich własnych wartościach prowadzi do tego, że bandy faszolków atakują dzieciaki i dziewczyny na paradach, kopią i opluwają ludzi o ciemniejszej skórze i nie wiedzą, skąd się biorą pieniądeze na 500+. Otóż nie wszystkie wartości są tak samo dobre i np. faszyzm czy ignorancja należą do tych, które należy eliminować.
K.K.2020.03.11 9:38
To jest fenomen socjologiczny i psychologiczny, że 2% populacji potrafiło sprawić, że poświęca się im tyle samo uwagi co pozostałym 98%. Tojest chore, tak jak chory jest homoseksualizm, jak chora jest ta cała lewacka wizja rzeczywistości!
XYZ2020.03.11 9:41
Fenomenem jest to że mniejszość seksualna, która nigdy nie miała takich samych praw jak heteronormatywna większość nie może się doprosić równego traktowania wobec prawa.
K.K.2020.03.11 9:46
Wystarczy rozjrzeć się po świecie pięć minut i 2 minuty zastanowić nad tym, aby zrozumieć, że naturą rzeczywistości jest nierówność. Zostaliśmy stworzeni do nierównośći!!! Chorzy ludzie próbują na siłę wbrew naturze wszystko i wszystkich zrównać. To jest bardzo niebezpieczne.
leszczyna2020.03.11 10:27
Za to samo przestępstwo homoseksualista dostaje w Polsce wyższy wyrok, jak chłop wobec szlachcica w XVI wieku?
ZERR02020.03.11 11:46
Niby dlaczego Owieczki miałyby dać "równe prawa" wilkom? Może jeszcze dostęp do małych owieczek na prawach równych rodzicom tych małych owieczek?
.2020.03.11 14:15
Wracaj "owieczko" do swojego pasterza, a nie się wypowiadasz. Tylko pamiętaj, ze pasterz trzyma owce, żeby je strzyc.
leszczyna2020.03.11 17:40
To dobry pasterz, który owce strzyże. Lewicowe rządy poddane owieczki demokratycznie obdzierają podatkami ze skóry.
Maria Blaszczyk2020.03.13 15:12
I dlatego najlepiej ludziom żyje się w krajach socjaldemokratycznych. A jeszce lepiej im się żyło, zanim zapanowała neoliberalna doktryna i gwałtownie obniżono podatki. W indeksie szczęścia jakoś na górnych pozycjach znalazły się socjaldemokratyczne welfare state, gdzie podatki są wysokie, ale za nie dostaje się sługi dobrej jakości. Na pierwszym miejscu Dania, potem Szwajcaria, Islandia, Norwegia, Finlandia... https://www.sciencealert.com/the-world-happiness-index-2016-just-ranked-the-happiest-countries-on-earth Bo to nie chodzi o strzyżenie. Tylko o umowę, obustronną i przez obie strony na poważnie realizowaną. My płacimy kosmiczne podatki - a Wy dajecie nam służbę zdrowia na wysokim poziomie, dobre szkoły dla dzieci, kolej i drogi, a w sytuacji niezdolności do zarabiania pieniędzy - nie dacie nikomu zdechnąć z głodu, bo nas stać na to. Aha, i jeszcze w przypadku wielu tych krajów wysoko na liście, dorzucimy się do szkół, dróg i aquaparków dla tych, którzy nie mieli tyle szczęścia co my - np. dla Polaków.
K2020.03.11 18:21
Misiaczku!. Gdyby stosowano takie samo prawo wobec wszystkich ludzi w Polsce, to Tobie podobni siedzieliby w kryminale. Prawo w Polsce traktuje Was jako obywateli specjalnej troski.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.11 14:33
Fenomenem jest zaniżanie populacji przez homofobów. Nie 2% a ok. 20% społeczeństwa to osoby LGBT, gdzie najbardziej zaniżaną i najprawdopodobniej najliczniejszą są biseksualiści. Natomiast chore jest to, że większość ubzdurała sobie, że należy jej się więcej praw od jakichkolwiek mniejszości. Na szczęście nie cała większość sobie tak uzbdurała, tylko nieliczni agresywni szczekacze.
ktoś tam2020.03.11 16:26
Jakie 20%? Od razu napisz, że 50 a jak to wywiad dla TVN "to bez kozyry pińćset" procent normy.
Polak Ateista Dumny Gej2020.03.11 22:36
Jakby było 50% to bym tak napisał. Statystyki są mocno zaniżone o czym mówią sami badacze się tym zajmujący. Większość społeczność LGBT pozostaje w ukryciu lub dla takich jak ty jest niezauważalna.
ZERR02020.03.11 20:38
Wszelkie badania pokazują, że tylko 1% społeczeństwa to zboczeńcy. Przy czym połowa z nich to ofiary gwałtu pedofilnego (ataku pederasty), które to zdarzenie patologizuje rozwój psychoseksualny dziecka. Ale masz rację - wśród dzieci molestowanych seksedukacją wg LGBT od przedszkola, odsetek zboczeńców sięga 20%, a czasem osiąga 25% lub więcej. Sam dostarczasz dowodów na to, że zboczeńcy muszą być ostro karceni za każdą próbę zbliżenia się do szkół i dzieci. I tak będzie, czy się to wam podoba czy nie podoba. Sekta - do ula marsz!
Maria Blaszczyk2020.03.13 1:31
A co jest złego w byciu osobą LGBT? Nie należy oczywiście gwałcić dzieci - aha, bądź tak dobry i zalinkuj do tej połowy... Ale co takiego dobrego jest w koncepcji heteronormatywności, która jest toksyczna dla wszystkich.
Colargol2020.03.11 15:26
Zawsze wiedziałem, że to o zazdrość i uwagę chodzi. Bo przecież ta większość, chwalona nieustannie za każdy "kamień milowy" w życiu (praca, małżeństwo, dzieci) wprost kisi się z żalu kiedy nie utwierdza się jej w "dzielnych" (tak naprawdę całkiem zwyczajnych) dokonaniach. Naprawdę przemyślał to Pan dobrze przed zatwierdzeniem posta? Naprawdę chodzi o to żeby mówić o większości więcej i do bólu mielić twierdzenia w rodzaju "rodzina jest najważniejsza, państwo sobie bez was nie poradzi"? Heteroseksualna większość bez tego nie wytrzyma i wpadnie w depresję?
Grizzly2020.03.11 9:24
... a powinno się połamać gnaty s..synom, pedałom!
XYZ2020.03.11 9:42
Misiaczku proszę, łam gnaty ludziom, którzy Ci się nie podobają - szybciej wylądujesz tam gdzie miejsce dla takich jak Ty :)
Lefebvre2020.03.12 9:34
Ja bym na twoim miejscu nie namawiał do popełnienia przestępstwa, bo to przestępstwo.
robert2020.03.22 22:38
Grizzly, V.Nie morduj!