Jak Rosjanie blokują pracę polskich prokuratorów? - zdjęcie
27.02.20, 10:16

Jak Rosjanie blokują pracę polskich prokuratorów?

10

Jak Rosjanie blokują pracę polskich prokuratorów badających katastrofę smoleńską? W jakich warunkach przechowywane są obecnie szczątki Tupolewa oraz co dzieje się z czarnymi skrzynkami, które wciąż nie zostały oddane Polakom? Tylko u nas o kulisach pracy śledczych opowiadają Marek Pasionek, zastępca prokuratora generalnego oraz Krzysztof Schwartz przewodniczący zespołu smoleńskiego w Prokuraturze Krajowej. Jako pierwsi pokazujemy dokumentację fotograficzną z pobytów polskich śledczych w Smoleńsku. Jakie restrykcyjne procedury obowiązują przedstawicieli polskiej prokuratury? Jak faktycznie wygląda współpraca z Rosjanami? Jakie fasadowe działania podejmuje strona rosyjska na potrzeby opinii publicznej? Jakie fakty świadczą o tym, że Rosjanie nadal nie pozwalają na profesjonalne badanie i śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:25 w TVP1.

Komentarze (10):

12020.02.28 8:45
Antos przedstawi raport, będą cyrki
JERZY2020.02.27 22:09
Albercie, Bez powodu nazywasz nas śmieciem! Więc przeczytaj, to dla ciebie! Cytuję ci jakże prawdziwe powiedzenie! "...SĄDZĘ CIEBIE WEDŁUG SIEBIE..." Rozumiesz to? Czyli siebie masz za śmiecia, więc innych tak samo traktujesz! W takim razie ty nie jesteś godzien, aby nawet na ciebie splunąć! Lubisz się sam poniżać! To siedź sobie w swoim bagnie, a nas zostaw w spokoju!
Zniszczą ci komputer!!!2020.02.27 16:44
Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Mendy blogowe podsyłają strony pornograficzne zainfektowane wirusami. Zniszczą ci komputer moga się dostać do twoich kont bankowych, email, itp.
anonim2020.02.27 16:22
Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na www.lexlale.com.pl --------------- ------------------ Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz za DARMO!
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.02.27 12:39
- "za pieniądze polskich podatników." - Nie jesteś jednym z nich, tj. podatników. Żyjesz z podatków katoli, moherow i prawaków. Bezwstydnie. Korzystasz z gościnności publikacji należącej do prawaków, moherów i katoli. Bezwstydnie
Albert2020.02.27 13:01
"Żyjesz z podatków katoli, moherow i prawaków." Nie mierz wszystkich swoją miarą katoćwoku, bo ci jej szybko zabraknie. "Korzystasz z gościnności publikacji należącej do prawaków, moherów i katoli." Ale utrzymywanej w większości przez ateistów, takich jak ja. Nie zapominaj o tym śmieciu.
Atheisten sind dumm - A. Einstein 2020.02.27 14:29
"Ale utrzymywanej w większości przez ateistów, takich jak ja." A jak ty utrzymujesz Fronde matole? Z czego? Jest was ateistów niewiele więcej niż moje poranne wypróżnienie. Zajrzyj do biblioteki. To takie miejsce gdzie są książki. Niektóre mają obrazki. Przyczytaj jedną. Einstein miał racje.
Albert2020.02.27 15:33
Jak myślisz, z czego się utrzymuje Fronda? "Zajrzyj do biblioteki. To takie miejsce gdzie są książki. Niektóre mają obrazki." Mamusia ci o tym powiedziała, czy od księdza o tym słyszałeś, że tam szatan panuje i masz się od tego trzymać z daleka? Koprofilnych wątków nie będę ciągnąć, nie mam do tego upodobań. Nie jestem katolikiem.
Albert2020.02.27 11:07
Bo Rosjanie mają centralnie wywalone na paru klaunów bawiących się w "śledztwo" za pieniądze polskich podatników.
Kris2020.03.1 14:06
Bo rosjanie to zwierzęta a nie ludzie. Nigdy nie powinniśmy ich traktować jak sobie równych . To swołocz i bydło .