11.03.19, 08:40

Jak lewactwo szkaluje św. Jana Pawła II

Kościół katolicki jest barierą dla eskalacji lewicowej tyranii. Lewica, by monopolizować władze, musi za wszelką cenę niszczyć Kościół, nieustanie szkalować i pomawiać katolicyzm. W kolejnej odsłonie antykatolickiej agresji lewica oskarża Kościół katolicki o pedofilie. Ofiarami lewicowych pomówień jest też Jan Paweł II.

 

Pomówienia te są na tym samym poziomie co żydowskie brednie o tym, że Karol Wojtyła dostarczał podczas wojny Cyklon B do Auschwitz, lub brednie funkcjonariuszy bezpieki, o tym, że papież miał kochankę i nieślubne dziecko. Obecnie w ramach operacji ''każdy klecha to pedofil'' lewica oskarża papieża Polaka o wspieranie pedofilów, zapewne za jakiś czas zacznie oskarżać świętego o to, że gwałcił dzieci. Bredniom lewicy towarzyszą zapowiedzi burzenia pomników Jana Pawła II.

Na kierowanym do groteskowej opozycji portalu „Oko press” ukazał się artykuł Sebastiana Klauzińskiego (autora tekstów publikowanych w „Gazecie Wyborczej” i „Newsweeku”) „Jan Paweł II współodpowiedzialny za pedofilię w Kościele? Nie – 56 proc. Tak – 32 proc. Tabu kruszeje”. Już tytuł tekstu szkaluje papieża Polaka, insynuując, że święty był współodpowiedzialny za pedofilie w Kościele, i wokół tego panowała zmowa milczenia.

Według tekstu niepewność co do winy papieża „pojawia się nawet w elektoratach katolickiej prawicy, minimalnie przeważa w elektoracie Platformy, dominuje na lewicy. Ostoją wiary w niewinność Wojtyły jest pokolenie JPII, ukształtowane przez szkołę III RP”.

Komentując takie stwierdzenia, należy stwierdzić, że kolejny raz emeryci bezkrytycznie łykają wszelkie lewicowe brednie, a zdrowy rozsądek zachowują młodzi. Pokrywa się to z tym że najbardziej krytyczni wobec Unii Europejskiej są młodzi, a złudzeniami żyją emeryci.

Artykuł insynuuje, że Jan Paweł II chronił przełożonego zakonu Legionistów Chrystusa, który rzekomo „wykorzystywał seksualnie młodych seminarzystów oraz własne dzieci, był bigamistą, narkomanem i malwersantem”. Według lewicowego publicysty „od wielu lat mówi się o tym, że otoczenie Jana Pawła II lub nawet sam papież przymykali oczy na przestępstwa Degollado”.

Dla portalu „Oko press” został przeprowadzony sondaż, w którym pytano respondentów, czy „Jan Paweł II także ponosi odpowiedzialność za ukrywanie molestowania seksualnego i chronienie sprawców”. „Na odpowiedzialność papieża wskazało 32 proc. pytanych, 56 proc. uważa, że Jan Paweł II ma w tej sprawie czyste ręce”.

Z sondażu wynika, że „w niewinność Wojtyły wierzy znaczna większość prawicowych (w polskim znaczeniu słowa prawica) elektoratów »trzech panów K«: Kaczyńskiego, Kukiza i Korwin-Mikkego (z dodatkiem narodowca Winnickiego)”. „Na współodpowiedzialność papieża Polaka wskazało 15 proc. wyborców PiS, 20 proc. koalicji KORWiN z Ruchem Narodowym i 21 proc. – Kukiz’15”.

W winę papieża wierzy 47% wyborców Koalicji Europejskiej (PO+.N+PSL+SLD+Zieloni), „w elektoracie SLD winę JPII dostrzega 58 proc., niewinność – 36 proc. W koalicyjnym PSL — odwrotnie: 38 do 56 proc. […] Wyborcy Wiosny Roberta Biedronia” w „57 proc. wskazuje na odpowiedzialność papieża, 31 proc. go broni”.

Z publikacji lewicowego portalu wynika, że „w niewinność papieża najliczniej wierzą najmłodsi (18-29 lat). Aż 72 proc. z nich uważa, że polski papież nie był odpowiedzialny za ukrywanie pedofilii duchownych katolickich. Z czego 39 proc. (rekord) zdecydowanie. Na odpowiedzialność Wojtyły wskazało tylko 24 proc. Najstarsi Polacy (60 lat i więcej) byli dużo bardziej krytyczni wobec Wojtyły. 34 proc. odpowiedziało, że Jan Paweł II był odpowiedzialny za ukrywanie pedofilii. Broniło papieża tylko 48 proc. (rekord — najmniej spośród wszystkich grup wiekowych). Aż 17 proc. (znów rekord) seniorów nie miało zdania w tej sprawie”.

Lewicowy portal sądzi, że zdrowy rozsądek młodych Polaków wynika z wpływu szkoły. Moim zdaniem głupota emerytów wynika z tego, że ograniczają swoją wiedzę o świecie z tego, co przeczytają w gazetach wydawanych przez Niemców, albo do tego, co zobaczą w telewizji. Młodzi Polacy nie ulegają bredniom, bo o częściej korzystają z niezależnych źródeł informacji w internecie.

Jan Bodakowski

Komentarze

Iluminato. 2019.12.22 22:09
4 Zbyt długo trupiej ręce pozwalano wyjaławiać żywą myśl!5 Zbyt długo prawda i kłamstwo, dobro i zło przeinaczane były, przez fałszywych proroków! 6 Żadnej wiary nie da się przyjąć na podstawie autorytetu "boskiej" natury. Religie muszą zostać zweryfikowane. Żadnego dogmatu moralnego nie można brać za pewnik-żadna miara nie może określać, co ma być deifikowane. Kodeksy moralne nie posiadają w sobie wrodzonej świętości, są jak drewniane posągi sprzed lat będące wytworami ludzkich rąk, a co człowiek stworzył, człowiek może zniszczyć!7 Ten, kto nie kwapi się, aby uwierzyć w cokolwiek lub wszystko, posiadł wielką mądrość, ponieważ wiara w jedną fałszywą zasadę jest przyczyną wszelkiej głupoty! 8 Podstawowy obowiązek każdej nowej ery polega na wyniesieniu nowych ludzi, aby ci ustanawiali, prawa prowadzące do materialnego sukcesu-aby zerwali zardzewiałe kłódki i łańcuchy obumarłych zwyczajów, które zawsze powstrzymywały zdrowy rozwój. Teorie i zasady, które mogły, dla naszych przodków oznaczać życie, nadzieje i wolność, mogą teraz oznaczać zniszczenie, niewolnictwo i hańbę!9. Ponieważ zmienia się środowisko, żaden ludzki ideał nie jest pewny!10 Dlatego tam, gdzie kłamstwo w jakimkolwiek momencie buduje sobie tron, niech będzie zaatakowane bez litości i bez żalu, ponieważ podczas dominacji niewygodnego kłamstwa nikt nie może pomyślnie się rozwijać.11 Niech ustanowione sofizmaty będą zdetronizowane, wykorzenione, wypalone i zniszczone, ponieważ są wyraźną groźbą dla wszelkiej prawdziwej szlachetności myśli i czynu!12. Jeśli wykaże się, że jakakolwiek domniemana "prawda" jest niczym innym jak pustą fikcją, niech będzie bezceremonialnie ciśnięta w ciemność pomiędzy umarłych bogów, umarłe imperia, umarłe filozofie i cały inny niezliczony zbiór odpadków i śmieci!13 Najbardziej niebezpiecznym ze wszystkich intronizowanych kłamstw jest to uświęcone i uprzywilejowane-kłamstwo powszechnie uważane za wzór prawdy. Jest płodną matką wszystkich innych powszechnych błędów i oszustw. Jest hydro-głowym drzewem bezrozumności o tysiącu korzeni. To rak toczący społeczeństwo!14 Kłamstwo, które rozpoznano, jest już w połowie wykorzenione, ale takie, które nawet ludzie inteligentni przyjmują za fakt - kłamstwo, które zostało wpojone małemu dziecku na kolanach matki - jest bardziej niebezpieczne i trudniejsze do zwalczenia niż szerząca się zaraza!Anton Szandor LaVey
Iluminato. 2019.12.22 21:54
Cóż prawda was boli ale prawda i tak zawsze wyjdzie na jaw. VOBISCUM SATANAS!
^^Luzifer2019.03.11 17:49
bo pan papiez Wojtyla duzo kryl, a taki swiety - kon by sie usmial. Krytykowac nie wolno, bo dobro narodowe. A teraz szydlo z wora wyszlo.
Iluminato. 2019.12.22 22:08
A ja jeb*ę ich dobro narodowe. Cytując LaVeya. :,, 4 Zbyt długo trupiej ręce pozwalano wyjaławiać żywą myśl!5 Zbyt długo prawda i kłamstwo, dobro i zło przeinaczane były, przez fałszywych proroków! 6 Żadnej wiary nie da się przyjąć na podstawie autorytetu "boskiej" natury. Religie muszą zostać zweryfikowane. Żadnego dogmatu moralnego nie można brać za pewnik-żadna miara nie może określać, co ma być deifikowane. Kodeksy moralne nie posiadają w sobie wrodzonej świętości, są jak drewniane posągi sprzed lat będące wytworami ludzkich rąk, a co człowiek stworzył, człowiek może zniszczyć!7 Ten, kto nie kwapi się, aby uwierzyć w cokolwiek lub wszystko, posiadł wielką mądrość, ponieważ wiara w jedną fałszywą zasadę jest przyczyną wszelkiej głupoty! 8 Podstawowy obowiązek każdej nowej ery polega na wyniesieniu nowych ludzi, aby ci ustanawiali, prawa prowadzące do materialnego sukcesu-aby zerwali zardzewiałe kłódki i łańcuchy obumarłych zwyczajów, które zawsze powstrzymywały zdrowy rozwój. Teorie i zasady, które mogły, dla naszych przodków oznaczać życie, nadzieje i wolność, mogą teraz oznaczać zniszczenie, niewolnictwo i hańbę!9. Ponieważ zmienia się środowisko, żaden ludzki ideał nie jest pewny!10 Dlatego tam, gdzie kłamstwo w jakimkolwiek momencie buduje sobie tron, niech będzie zaatakowane bez litości i bez żalu, ponieważ podczas dominacji niewygodnego kłamstwa nikt nie może pomyślnie się rozwijać.11 Niech ustanowione sofizmaty będą zdetronizowane, wykorzenione, wypalone i zniszczone, ponieważ są wyraźną groźbą dla wszelkiej prawdziwej szlachetności myśli i czynu!12. Jeśli wykaże się, że jakakolwiek domniemana "prawda" jest niczym innym jak pustą fikcją, niech będzie bezceremonialnie ciśnięta w ciemność pomiędzy umarłych bogów, umarłe imperia, umarłe filozofie i cały inny niezliczony zbiór odpadków i śmieci!13 Najbardziej niebezpiecznym ze wszystkich intronizowanych kłamstw jest to uświęcone i uprzywilejowane-kłamstwo powszechnie uważane za wzór prawdy. Jest płodną matką wszystkich innych powszechnych błędów i oszustw. Jest hydro-głowym drzewem bezrozumności o tysiącu korzeni. To rak toczący społeczeństwo!14 Kłamstwo, które rozpoznano, jest już w połowie wykorzenione, ale takie, które nawet ludzie inteligentni przyjmują za fakt - kłamstwo, które zostało wpojone małemu dziecku na kolanach matki - jest bardziej niebezpieczne i trudniejsze do zwalczenia niż szerząca się zaraza!"
NajdroższeLiniePapaAirways2019.03.11 9:41
JanPapaBis nie ukrywał klero-pedofilów, bo ciągle był w samolotach podczas nieustającej podróży dookoła płaskiej Ziemi. A w samolocie nie można nikogo ukryć, bo za pasażerów odpowiada wyłącznie i zawsze "kapitan statu powietrznego", czyli pierwszy pilot. A trudno podejrzewać pilotów papieskich maszyn, że chowali w lukach bagażowych czy we własnej kabinie klero-pedofilów. Piloci to męscy, uczciwi i odpowiedzialni ludzie w mundurowej służbie. Nie to, co przebierańcy w złotych sukniach, sprzedający drogo bajki ciemnocie i mizdrzący się do nieletnich w komeżkach.
Antoni2019.03.11 9:37
Jeśli JPII wiedział o pedofilach księżach i nic nie zrobił w imię tzw. "dobra Kościoła" (co kolwiek to znaczy dla katolioków) to nalezy go z tego porządnie rozliczyc. I może sie okazać że święty nie jest.
Real2019.03.11 11:06
Ewentualnie można dodać mu patronat nad pedofilami, bo chyba pedofile nie mają swoje patrona.
michalina2019.03.11 16:14
A MOZE POMYSLICIE KTO DOSTARCZAL INFORMACJE PAPIEZOWI PRZESTANCE OBRZYDLIWIE OSKARZAC
ciekawski2019.03.11 9:30
Wszystkiemu winne niemieckie gazety a nie fakt ukrywania zboków w sutannach.