Szok! Kandydat KO strzela do pisowskich zombie - zdjęcie
01.10.19, 13:57zdj. screen Youtube/Jacek Pająk

Szok! Kandydat KO strzela do pisowskich zombie

12

Politycy i przedstawiciele elit artystycznych i intelektualnych opozycji totalnej używali już wobec polityków i wyborców Prawa i Sprawiedliwości wielu określeń. Do ich repertuaru niniejszym dołączyły... zombie. Tak bowiem widzi rząd PiS jeden z kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu, Jacek Pająk. 

Patrząc na spot Pająka, utrzymany w konwencji gry komputerowej, można dojść do wniosku, że Klaudia Jachira ma we własnym obozie politycznym poważnego konkurenta...

Jacek Pająk, startujący w wyborach parlamentarnych z trzeciego miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej w Krakowie opublikował spot, w którym zabija zombie, które- w jego mniemaniu- symbolizują rząd PiS. Kolejne pokonywane przez kandydata potwory to m.in. "deforma sądownictwa", "wysokie ceny", czy "pazerność władzy". Nie zabrakło również starych, dobrych i zawsze chętnie wyrywanych z kontekstu "zdradzieckich mord". Podczas strzelania do potwora, którego nazwa nawiązuje do emocjonalnego wystąpienia prezesa PiS w Sejmie, Jacek Pająk wygłasza monolog: "Skończmy wreszcie z tą mową nienawiści. Wy do mnie brzydko, a ja mam dla Was wyłącznie DOBRE słowo"- przekonuje kandydat Koalicji Obywatelskiej. To "dobre słowo" to seria z karabinu, posyłana do potwora mającego symbolizować "pisowską" mowę nienawiści? Dalej Pająk sypie kolejnym komunałem: "Dość obrażania i dzielenia Polaków na lepszych i gorszych"- moralizuje. 

Po pokonaniu wszystkich zombie Pająk uwalnia złotego orła. "Zagrajmy razem. Wygrajmy Polskę"-kończy swój spot. Dodajmy jeszcze hashtagi, którymi kandydat opatrzył swój spot: to m.in. #DobroZwycięży, #WalkaZeZłem czy #WatahaZombie

Rzeczywiście, to jaskrawy przykład walki z mową nienawiści: brutalna strzelanka i manipulacja. Gratulujemy. 

yenn/Fronda.pl

Komentarze (12):

Konfederata2019.10.1 18:24
Hahahahah oryginalnie! Pogoniłbym platfusów razem z pisowcami, ale doceniam filmik! I wygląda na tanio zrobiony. Fajny!
Libori2019.10.1 17:38
DOCZEGO TO DOCHODZI?PRZECIEZ CI LUDZIE DURNIEJA.T0 TRZEBA NAZWAC PO IMIENIU.WYCHODOWANE LEWACTWO MYSLI ZE JEST MADRE,A TO SWIRY DO LECZENIA.
katolik2019.10.1 20:01
no właśnie,można ubolewać ,że ludzie są az tacy głupkowaci i podzielają poglądy dna i dają się takiemu dnu nabierać ,Nie wiadomo czy taki mają niedorozwój,czy szatańską wesołkowatość
andrzejhahn32019.10.1 16:56
jezusek zmartwy..................
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.1 16:25
Redaktorkowie frondy to tępa hołota.
katolik2019.10.1 15:54
Polacy ,którzy utożsamiają się z promowaniem śmierci ,nawoływaniem do zabójstwa,podżeganiem przez dno mor-społ-polit popslsldwiosnanowoczesna,obyw pr -czy wy jesteście głupkowaci? wasz osobisty szatan jest z wami ,ale tacy upadli zwróccie się do Boga, bo już nic wam nie pomoże i czeka was piekło,ono istnieje.Jeżeli mówicie że to brednie to wypuścmy morderców z więzień,oni na pewno już się nawrócili .MY wyborcy PIS stoczymy z wami wojnę o życie ! Bój to będzie ostatni ,ale wy ze smiercią nie wejdziecie do sejmu,Tak nam dopomóż Bóg
katolik2019.10.1 15:48
żaden szok -żywe trupy to my Prawdziwi Polacy ,na których w postaci eutanazji i aborcji ---plan śmierci chce wykonać dno mor-społ-polit popslsldwiosnsnowoczesna,obyw rp!!! PRAWDZIWI POLACY brońmy się przed smiercią ,bo dno chce nas zlikwidować.Mobilizacja -GŁOSUJEMY na PIS!!!
Jahu2019.10.1 15:16
Te kozy to pewnie ty Trzaskowskiemu wytłukłeś, tak latasz z tym kałachem. Żebyś tak capie postrzelał do mafiozów co vat rabowali, handlarzy roszczeniami, czy innych złodziei..
Cogito ergo sum2019.10.1 15:15
Pan Pająk zionie miłością. Podobnie jak Tusk
orgi2019.10.1 14:48
kolejny PO ....doleniec !!!!!!
anonim2019.10.1 14:27
Polityk maści PO KO
anonim2019.10.1 14:03
Niesamowite. Ofiary śmiertelne, ranni, wielkie straty materialne - temat NIE ISTNIEJE dla Frondy. Obawiacie się, że ktoś wam wypomni jak jechaliście po "strajku klimatycznym" ?