13.08.19, 13:22(fot. wikipedia/Domena publiczna)

Izraelskie media szantażują Polskę!

Izraelskie media dopuszczają się szantażu Polski, by wywrzeć na naszym kraju naciski. Chodzi oczywiście o Just Act 447. 

- Próbując naprawić niesprawiedliwość historyczną, prawie cała Izba Reprezentantów zmobilizowała się, aby zażądać od Warszawy uchwalenia ustawy o zwrocie mienia żydowskiego skradzionego podczas wojny. Walla! NEWS dowiedział się, że ruch ten może zadecydować o utworzeniu bazy wojskowej zwanej „Fort Trump” - pisze izraelski portal Walla.co.il

 

- Media izraelskie twierdzą, że "jeśli kwestia restytucji mienia pożydowskiego nie będzie w Polsce załatwiona, USA nie wybudują Fort Trump". Myślenie życzeniowe, zero konkretów i wiedzy faktograficznej. Ale tak się tworzy presję - warto być jej świadomym - napisał Marcin Makowski.

bz/TT

Komentarze

Jan Radziszewski2019.08.14 18:00
Szlomo Rozencwajgier - Nie ma dla ciebie jak widzę ratunku żydowski miłośniku mamony Ojca mamony Pierwszego Handlowca Biznesmena świata tj Lucyfera /Iz 14,12-15 Pieczęci podobieństwa /Ez 28,16-18) NMP 25 03.2019 "Zwiastowanie Pańskie" Nadszedł czas, kiedy przetrwa na świecie tylko ten człowiek z tego Narodu, /tj żyd) który się prawdziwie nawróci do Boga, inni zostaną pochłonięci przez ogień z nieba i ognie piekielne. Zginą całkowicie te Narody, które trwają w wielkiej bucie i pysze. Zagłada grozi Niemcom, częściowo Austriakom, Holendrom, Duńczykom, Krajom Skandynawskim, wielu krajom Azjatyckim i większości stanów USA. Jeżeli się nie nawrócą, zakończą swoje istnienie, znikając z powierzchni ziemi. Szatan przejął rządy większości krajów na ziemi, przez ludzi masonerii. /sterowanej przez ILLUMINATI/ Oni to dyktują wszelkie zmiany i szykują oddanie świata synowi zatracenia, Antychrystowi. Kończy się w wielu krajach oznaczanie biblijnym znamieniem Bestii, w tym zaczęto to robić po cichu także w Polsce. Kto podda się temu oznakowaniu, nigdy nie będzie mógł być zbawiony. Widzisz więc że mamona z grzechu złodziejstwa i oszustwa manipulacji nie przyniesie wam żydom wiecznego szczęścia bo wieczne PIEKŁO cezara /J 19,15) czeka miejsca przygotowane wg win waszych.
Bebik2019.08.14 10:16
Jakie skradzione w czasie II wojny światowej Żydom mienie???? Ktoś im coś ukradł??? Jeżeli zostawili mienie, to już dawno je odebrali. To o co chodzi???
babcia były wyborca pis i dudy2019.08.14 3:53
kiedy Żydzi oddadzą Polsce ponad 25,4 miliarda dolarów długów kahalnych jakie są winni oni i ich gminy żydowskie państwu polskiemu za nie zwrócone pożyczki jakie zostały im udzielone cisza co przedawnienia za niespłacone zobowiązania-długi nie ma
Robert2019.08.13 22:46
Najlepiej jakby Amerykanie nic w Polsce nie budowali i wynieśli się ze swoim wojskiem. Już kiedyś naiwnie wpuszczono krzyżaków ale Polak nie odrobił lekcji. Wszyscy chcą się pozbyć Amerykanów a "polski" rząd zachęca i błaga na kolanach żeby przyszli z całą armią do Polski. Nie oczekują zapłaty ale oferują im nawet płacić za okupację Polski. Kiedy Europa w średniowieczu wyganiała Żydów, Polska ich wszystkich przyjęła no i mamy problem. Żyd mieszkający w Polsce z dziada pradziada jest Polakiem i powinien być traktowany jak każdy inny obywatel a tym "447" powinniśmy sobie w toalecie podcierać.
Jan Radziszewski2019.08.13 22:44
NMP 2.02 2019 . + Polacy, wzywam was do modlitwy i ofiary, jako wasza Pani i Królowa. Polska w tej chwili znajduje się pod multi okupacją, inną niż do tej pory, dlatego o wiele dla was groźniejszą. Udało się złemu duchowi dostatecznie odciągnąć was od wiary, a zwłaszcza od modlitwy. Grzechy, które na co dzień popełniacie, przebijają sobą Niebiosa. Coraz więcej grzechów jest pośród polskiego duchowieństwa wszystkich szczebli. Coraz częściej upadają kapłani, biskupi oraz kardynałowie w coraz więcej i w coraz cięższe grzechy. Cieszy Trójcę Świętą i Mnie Matkę Bożą fakt, że jest już mała grupka wiernych Bogu osób, które się modlą i ofiarują Bogu. Módlcie się do Boga o pomoc i o ratunek, bo niebawem zło zaleje wasz kraj, Moją umiłowaną Polskę nową, zwielokrotnioną siłą. Jest wiele, bardzo wpływowych osób, które walczą z wami, poświęcając w tym celu wiele pieniędzy, bo aż 2 000 000 000 000 (dwa biliony) zł. -- / tzn więcej niż żydki żądają / Niestety jest w Polsce zbyt wielu chciwych, którzy za odpowiednia ilość pieniędzy sprzedają swój kraj, za swoiste „srebrniki”
Topek2019.08.13 22:32
Czy wy Pisiory i pseudo katolicy zdajecie sobie sprawę że dla was wszyscy są wrogami, dlatego ta sekta zwana PiS musi dojść do swego szczytowania a następnie z wielkim hukiem zniknąć z życia Polaków umrzeć śmiercią naturalną i zgnić jak gnije trup
Paulina2019.08.14 1:50
A kto cię 'topku" prosi o zdanie i radę ! Schowaj sobie ją do kieszeni ! Poszedł stąd !
Agnieszka2019.08.13 22:23
Ale nas maja za debili. Akurat Fort tramp to najbardziej opłaca się Ameryce, bo jest klinem (nie tylko militarnym) miedzy TRosją i Niemcami, którzy ich olewają, lgnąc do Putina. My z niego e skorzystamy, bo wszelkie decyzje dotyczące sytuacji międzynarodowej, wykorzystania choćby zdobywanych info i wpływów będą zapadały w Waszyngtonie a nie w Warszawie, choć nas najbardziej będą dotyczyć, bo to my będziemy przedmurzem Ameryki - terenem do nawalania się jak będą chcieli poskakać sobie trochę do oczu poza swoimi granicami - i nasza krew się poleje, gdy tymczasem żołnierze USA będą mogli kilkoma samolotami ewakuować się przy pierwszym zagrożeniu. Aleście nas normalnie żydowskie gangsterki zaszantażowali :))) Chyba spać cała noc nie będę przerażona możliwością braku wojsk amerykańskich :)))
Alicja2019.08.13 21:28
No tak. Dobrze przedstawił moim zdaniem Zydow Tolkien jako Krasnoludy. Niestety władcy Krasnoludów cierpieli na nieuleczalną smocza chorobę czyli chorobliwą milosc do złotego cielca. I dlatego właśnie zostali oni pozbawieni super klejnotu czyli symbolu wybraństwa. Odtąd narodem wybranym są Hobbici czyli Polacy.
ruiny2019.08.13 21:15
No niestety 447 jest ryzykiem dla interesów Amerykanów. Może utrudnić współpracę z Polską. No ale już Abraham negocjował tak długo aż mu Bóg powiedział żeby nie przesadzał. Izrael przesadza.
anonim2019.08.13 20:22
Za 8 wiekow pobytu zydow w Polsce sa winni 18 bilionow dolarow ,plus odstki za zniszczenia jakich dokonali .Tylko taka prawda jest.
KDJ2019.08.13 17:42
Jest się czego bać wobec wiernopoddańczej w stosunku do Żydów postawy PiS i PO.
LEKARZ2019.08.13 16:51
Szukałem w internecie dobrego zdania o żydach, niestety nie znalazłem. Dla tego trzeba stwierdzić, że Żydzi to jest coś gorszego na kuli ziemskiej, niż gangrena na ranie.
Szlomo Rozencwajgier2019.08.13 16:40
Korzystając z okazji serdecznie pozdrawiam pana Kalksteina i pana koszer premiera! Zdrowia życzę i sukcesu w nadchodzących wyborach! Oby korzystnie wypadło wszystko wedle naszych planów!
Jan Radziszewski2019.08.14 17:34
Nie ma dla ciebie jak widzę ratunku żydowski miłośniku mamony Ojca mamony Pierwszego Handlowca Biznesmena świata tj Lucyfera /Iz 14,12-15 Pieczęci podobieństwa /Ez 28,16-18) NMP 25 03.2019 "Zwiastowanie Pańskie" Nadszedł czas, kiedy przetrwa na świecie tylko ten człowiek z tego Narodu, /tj żyd) który się prawdziwie nawróci do Boga, inni zostaną pochłonięci przez ogień z nieba i ognie piekielne. Zginą całkowicie te Narody, które trwają w wielkiej bucie i pysze. Zagłada grozi Niemcom, częściowo Austriakom, Holendrom, Duńczykom, Krajom Skandynawskim, wielu krajom Azjatyckim i większości stanów USA. Jeżeli się nie nawrócą, zakończą swoje istnienie, znikając z powierzchni ziemi. Szatan przejął rządy większości krajów na ziemi, przez ludzi masonerii. /sterowanej przez ILLUMINATI/ Oni to dyktują wszelkie zmiany i szykują oddanie świata synowi zatracenia, Antychrystowi. Kończy się w wielu krajach oznaczanie biblijnym znamieniem Bestii, w tym zaczęto to robić po cichu także w Polsce. Kto podda się temu oznakowaniu, nigdy nie będzie mógł być zbawiony. Widzisz więc że mamona z grzechu złodziejstwa i oszustwa manipulacji nie przyniesie wam żydom wiecznego szczęścia bo wieczne PIEKŁO cezara /J 19,15) czeka miejsca przygotowane wg win waszych.
LEKARZ2019.08.13 16:28
LGBT,komunizm ,marksizm żydzi zainicjowali.Soros ,mąciciel też jest żydem.Więc to plemie żmijowe jest odpowiedzialne za zamęt na świecie.
Ja 2019.08.13 16:28
Polacy po ostatnich wydarzeniach zmienili zdanie o Żydach, o 360'.
Alfred2019.08.13 18:00
Ty na pewno to chciałeś napisać?
Marian2019.08.20 9:04
Myślę, że chciał napisać 180 :)
Mirek2019.08.13 15:49
Nie byłoby żadnej Zagłady Żydów gdyby oni sami chcieli stawić opór Niemcom . Polacy zaraz po przegranej kampanii wrześniowej zakładali organizacje podziemne i Żydzi mogli się przyłączyć np. do AK . Ale Żydzi nie chcieli podjąć jakiejkolwiek walki o swoje przetrwanie . Niczym stado baranów dali się zapędzić do gett bo uważali że tam przetrwają wojnę . Niektórzy nawet będąc w gettach mówili że Niemcy wywiozą ich na Wschód i przydzielą im tam ziemię . I Niemcy wywieźli ich owszem....... ale do krematoriów . Dzisiaj domagają się od Polski odszkodowania . Jak chcą odszkodowania to niech idą do Niemców !! . Gdyby nie Polacy to żaden Żyd w czasie wojny nie miał nawet cienia szansy na przeżycie . Polacy uratowali 200 tysięcy Żydów a dzisiaj ci uratowani drą japy o odszkodowania . Odszkodowania to należą się ale Polsce .
Też Polak2019.08.13 22:39
Ale ilu Żydów Polacy wymordowali za przyzwoleniem Niemców, spalili i dzieci widłami do ognia wrzucali tego już nie napiszesz bo Polakowi trudno się przyznać do prawdy i przeprosić za dokonane zbrodnie
KAROL N.2019.08.14 1:38
Podaj fakty udowodnione! Ale już ! To oskarżenie bezpodstawne !
Też Polak2019.08.14 14:31
Albo okłamujesz sam siebie albo jesteś niedouczony. Fakty to fakty i prawda która jest udowodniona. Pogromy np. w Jedwabnem, Wąsoszu, Rajgrodzie, Goniądzu były brutalnie przeprowadzone przez Polaków, dowiedz sie prawdy a potem posyp głowe popiołem i przeproś Boga i Żydów za nasz naród a będzie lżej na duszy
LM2019.08.14 9:42
TY *też Polak - chyba taki jak z koziej de trąba,weż lekcje historii bo chrzanisz jak POtłuczony,a wy zydzi wezcie się wreszcie do roboty ,bo "holokaust industry" przestaje działać gdyż prawdę o was świat poznał ,a więc zakasujcie rękawy i do roboty !
pat2019.08.13 14:57
Chazarskie plemię żyło wyłącznie z rabunku sąsiedzkich narodów i po rozgromieniu przez plemiona rusinów od setek lat nic się nie zmieniło- ich jedynym sposobem na życie jest rabunek całego świata - banki, ropa, wojny, podboje, często rękami głupich gojów, obecnie głównie amerykańskich.
man woman albo gender2019.08.13 14:40
Już niedługo, 1 września prezydent Donald Trump przypomni wam osobiście, że "jesteście małym, ale bardzo dzielnym narodem, który zapłaci komu trzeba 300 miliardów dolarów." Pan Michalkiewicz wybaczy mi ten cytat :)
KAROL N.2019.08.14 1:35
" durny geju" o następnym nicku! Aż się zdziwisz ! ? Nie zobaczysz tego nigdy, aż ci szczęka opadnie ze zdziwienia!
rabin Hood2019.08.13 14:34
Jeżeli neonaziści w jarmułkach będą rozwalać sojusze USA w Europie, mogą na tym wyjść niekoniecznie korzystnie.
dumny Polak2019.08.13 14:16
Czy bracia starozakonni nie pomyli czasem adresata swoich roszczeń, jeśli w ogole one są zasadne? Czy adresatem roszczeń nie winni byc ich przyjaciele Niemcy, ktorzy napadli na Polskę razem z /ruskimi celem obrony mniejszości narodowych?
heniek2019.08.13 14:12
dumny nie ma być z czego ale gej to po angielsku po polsku to pederasta
Jam Ci2019.08.13 14:11
Mame, tate. Mame, tate. Kot narobił na cerate. Przyszedł Eskimos, wziął na palec. Myślał,że to gęsi smalec.
Szlomo Rozencwajgier2019.08.13 14:02
Panie, takiej korzystnej sytuacji w Polsce nigdy nie było! Z panem Kalksteinem my dogadani, pan koszer premier na zicher szykuje wszystko na jesień zaraz pierwsze transze czekamy. Nawet koszer pierwsza dama przychylna sprawie jest! Korzystna bardzo sytuacja! Uspokój ich pan tam w Izraelu niech będą spokojne, bo sprawa idzie dobrze. Kwestia restytucji mienia pożydowskiego będzie w Polsce załatwiona korzystnie, a Fort Trump to przecież same Polaki wybudują i będą utrzymywać! Panie nie pisz pan takich bzdur jak pan nie wiesz jak korzystna sytuacja się zrobiła.
Jan Radziszewski2019.08.13 22:54
NMP 2.02 2019 . + Polacy, wzywam was do modlitwy i ofiary, jako wasza Pani i Królowa. Polska w tej chwili znajduje się pod multi okupacją, inną niż do tej pory, dlatego o wiele dla was groźniejszą. Udało się złemu duchowi dostatecznie odciągnąć was od wiary, a zwłaszcza od modlitwy. Grzechy, które na co dzień popełniacie, przebijają sobą Niebiosa. Coraz więcej grzechów jest pośród polskiego duchowieństwa wszystkich szczebli. Coraz częściej upadają kapłani, biskupi oraz kardynałowie w coraz więcej i w coraz cięższe grzechy. Cieszy Trójcę Świętą i Mnie Matkę Bożą fakt, że jest już mała grupka wiernych Bogu osób, które się modlą i ofiarują Bogu. Módlcie się do Boga o pomoc i o ratunek, bo niebawem zło zaleje wasz kraj, Moją umiłowaną Polskę nową, zwielokrotnioną siłą. Jest wiele, bardzo wpływowych osób, które walczą z wami, poświęcając w tym celu wiele pieniędzy, bo aż 2 000 000 000 000 (dwa biliony) zł. Niestety jest w Polsce zbyt wielu chciwych, którzy za odpowiednia ilość pieniędzy sprzedają swój kraj, za swoiste „srebrniki”.
KAROL N.2019.08.14 1:30
Durny Szlomo ! NUDZISZ NAS ! Ileż razy ,można to samo wstawiać ! Nam się to znudziło! Tobie nie !? Wymyśl coś ! Płyta ci się zacięła , że to już tyle razy kopiujesz !? Nie popisałeś się ! Czytamy, nie zaskoczyłeś tym nas ciołku bosy ,zamazany !
PolakNieLeming2019.08.13 13:59
Niech sobie to wybiją to raz na zawsze z głowy ! Polska NIE JEST IM NIC WINNA ! To, co mieli odzyskać, dostać, dostali. Wara im od naszej kasy ! Wara ! Jak chcą niech sobie dalej doją Niemców i niech uważają, żebyśmy my nie zaczęli żądać odszkodowań za pomordowanych przez "czerwonych" Żydów Polaków. Co za bezczelność ! Chamstwo ! Próba wyłudzenia ! Polska powinna podnieść krzyk na cały świat i zagrozić Żydom wydaleniem z Polski jak dalej tak będą postępować do pozytywnie do nich nastawionego państwa polskiego.
bogdanus2019.08.13 13:54
Niech żydzi idą straszyć dzieci w przedszkolu.
Urszula2019.08.13 13:51
To wypad z Polski Amerykańców.. Po co oni nam potrzebni. Nie ma w Polsce odważnego polityka, który raz na zawsze załatwiłby żądania Żydów krótkim NIE. Jeśli Izrael oczekuje uchwały o restytucji to powinna ona być właśnie negatywna.
PolakNieLeming2019.08.13 14:03
Ruski trollu, mącisz na tym forum od dawna, ale niestety, nie wyjdzie ci ta prowokacja. Żydzi, to nie Amerykanie. Wypadać mogą z PolskiŻydzi, ale AMERYKANIE SĄ NAM POTRZEBNI DO OBRONY PRZED CZERWONĄ ZARAZĄ. Anglicy, Francuzi, Niemcy nam nie pomogą o czym powinien wiedzieć nawet średnio rozwinięty umysłowo człowiek.
Urszula2019.08.13 20:59
Głupiś jak każdy pismatoł. Poczytaj, małorozwinięty pisdzielcu, że właśnie Amerykanie uzależniają pobyt swojego dodatkowego kontyngentu od zapłaty Żydom za mienie bezspadkowe. Chcemy mieć jankesów w Polsce to musimy zapłacić Żydom. Tobie to odpowiada, ale nie mnie i nie muszę się na to godzić. Komu to na rękę aby rozdać Żydom pół Polski? I ty mnie nazywasz ruskim trolem? Takie z ciebie pół niczego.
To ja2019.08.14 17:06
Widzę nacjonaliści i antysemici że sami między sobą sie zagryzacie
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 13:46
Okręgowa Inspekcja Pracy: w zwolnieniu pracownika IKEA nie ma nieprawidłowości Nowa informacja w sprawie mężczyzny grożącego gejom śmiercią Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie wydała za pośrednictwem rzecznika praw obywatelskim Adama Bodnara oświadczenie w sprawie homofobicznego byłego pracownika sklepu IKEA, zwolnionego za cytowanie fragmentów Biblii mówiących o karaniu gejów śmiercią. Stwierdzono, że w decyzji firmy nie doszukano się żadnych nieprawidłowości. Pojawiła się nowa informacja w sprawie byłego pracownika sklepu IKEA, który został zwolniony po tym, jak w odpowiedzi na artykuł antydyskryminacyjny zamieszczony w wewnętrznym intranecie firmy, napisał na Facebooku: "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: 'Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich'. A także: 'Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich'". W sprawie zwolnienia interweniował rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie nie wykryła nieprawidłowości, dlatego kolejnym krokiem będzie zbadanie zdarzenia przez sąd. Bodnar zajął się sprawą z urzędu, zwracając się do firmy IKEA o zajęcie oficjalnego stanowiska oraz przekazanie odpowiedniej dokumentacji. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie sprawdziła m.in. wewnętrzne regulacje firmy, takie jak Regulamin Pracy i Kodeks Postępowania Grupy IKEA, a także sprawdzono legalność zatrudnienia i zakres prawnej ochrony, bezpieczeństwa i higieny pracy. Kluczowe informacje w regulaminach firmy dotyczą m.in. wsparcia dla fundamentalnych praw wszystkich ludzi i braku akceptacji dla dyskryminacji. RPO wydał komunikat, w którym czytamy: "W odniesieniu do wypowiedzenia umowy z pracownikiem, którego dotyczy sprawa, stwierdzono, że 'podano w sposób szczegółowy przyczynę wypowiedzenia ze wskazaniem naruszonych przez pracownika przepisów prawa pracy, w tym regulaminów wewnętrznych'". https://queer.pl/news/203214/decyzja-okregowej-inspekcji-pracy-w-krakowie-w-sprawie-homofobicznego-pracownika-ikea
Alfred2019.08.13 17:57
A pedał wszędzie i zawsze o jednym...
Żydowska pierzyna w łóżku Polaka2019.08.13 13:35
jan nowak2019.08.13 13:32
Polityk z prawdziwego zdarzenia przyznałby,że reprywatyzacji nie załatwiono w Polsce uczciwie,ale nie dałby się szantażować i miałby gdzieś te ich bazy.
PolakNieLeming2019.08.13 14:06
To nie są żydowskie bazy, wojska ! Żydki sobie mogą dawać, albo nie dawać nie swoją własność, ale tylko gębą. Nic wyłudzaczom do Armii USA !
Szlomo Rozencwajgier2019.08.13 16:43
Panie Polak nie mąć pan już nie nerwuj się niepotrzebnie. Wszystko idzie swoim dobrym torem. Pozytywnie pan patrz, bo pozytywnie wszystko się rozwija. A pan taki negatyw się robisz, i po co to? Jak wszystko już ustalone jest.
Paulina2019.08.14 1:45
Szlomo! vel ...... "dumny geju" z nowym nickiem! Aż się zdziwisz ! Możesz dalej sobie głąba rżnąć ! Tyle twojego starcze ! Nie masz sie do kogo odezwać w domu, ani nie masz znajomych ! To tu się wyzwierzasz ! Pisz dalej swoje bajeczki! Może ktoś ci uwioerzy ! Ale nie my !
Alef2019.08.13 13:30
W Duszanłyku, w Duszanłyku Siedział indyk na chodniku Siedział indyk duży Przerwę miał w podróży
Marian2019.08.13 13:30
Nauczyli sie zyc na koszt innych wiec trzeba im zrobic terapie odwykowa
tomasz2019.08.13 14:22
Marian proponuję retorsję czyli żydzi przyznają się do mordowania Polaków za czasów Stalina. W tym okresie w NKWD było 100 % żydów którzy zamienili żydowskie nazwiska na radzieckie. Poza tym żydzi gryzą rękę która ich karmiła gdy byli narodem bez państwa. Polacy przyjęli pod swój dach i ratowali im życie w czasie wojny . Podczas gdy inni wysyłali do komór gazowych od Francji do Holandii żydzi trochę pokory mniej pychy . Pycha kroczy przed upadkiem a ten nastąpi wkrótce. Ponieważ Iran i Hezbollah zrobią wszystko żeby Izrael zniknął z mapy świata a wtedy znowu plemię żmijowe - żydzi będą wracać do tych których tak tępią - Polaków. Mam nadzieję że przeczytacie i dojdziecie do tych samych wniosków że żydzi powinni spokornieć.
WIERSZYK O ŻYDACH:2019.08.13 13:26
Żyd mnie obraża ja go nie mogę, Od razu staje się ksenofobem, Antysemitą albo rasistą, Choć tylko flagę trzymam ojczystą. Wróćmy do wojny i do Hitlera, Na dziesięć Żydów Polak umiera, Ale dlaczego ?, Bo Was chowali, I własne życie tym narażali. A Ty w tej chwili razem z Niemcami, Właśnie nazywasz Nas Faszystami. Tak z tymi ludźmi i wielkiej skali, Co Was miliony wymordowali. Powiedz to babci, powiedz dziadkowi Być może prawdę wtedy Ci powie. Kto był faszystą - czy to Polacy ? I co to słowo naprawdę znaczy. To wasza nacja tworzyła Kapo, W gettach, obozach niczym Gestapo. By tylko sami wojnę przetrwali, To własnych braci na śmierć wydali. Czemu akurat o tym nie mówisz?, Czym był Kapo tym się nie chlubisz. Ale Ty z błotem mieszasz Polaka, Już widać Wasza natura taka. Bo Polak nigdy się nie poddawał, I nawet w Waszej obronie stawał. Walczył na frontach w całej Europie, A dziś go nawet Europa kopie. Poznałeś prawdę przez całą dobę, Choć mi jest przykro, Wybaczam Tobie. Na koniec powiem Ci prawdę taką : Być może żyjesz dzięki Polakom..