Ikonowicz: Marta Lempart potrzebna Lewicy jak psu pchły - zdjęcie
30.04.21, 13:12Fot. screenshot YouTube (Monika Jaruzelska / Wirtualna Polska)

Ikonowicz: Marta Lempart potrzebna Lewicy jak psu pchły

14

Piotr Ikonowicz skomentował działania Marty Lempart i Strajku Kobiet w stosunku do Lewicy po podpisaniu porozumienia z PiS w sprawie poparcia Funduszu Odbudowy.

Prawo i Sprawiedliwość oraz Lewica doszli do porozumienia w sprawie wspólnego głosowania za przyjęciem unijnego Funduszu Odbudowy.

Lewica zobowiązała się zagłosować "za" w zamian za uwzględnienie ich postulatów w Krajowym Planie Odbudowy - dokumencie określającym wydatkowanie pieniędzy przekazanych przez UE w ramach Funduszu - więcej czytaj tutaj.

Wywołało to histeryczną reakcję Strajku Kobiet, który dwukrotnie postawił Lewicy ultimatum w sprawie wycofania się z porozumienia z PiS - więcej tutaj.

Zachowanie Strajku Kobiet skomentował Piotr Ikonowicz podczas rozmowy z Janem Śpiewakiem w internetowym programie "Lewy do lewego".

- Większość kobiet, tych które wyszły na ulice, z całą pewnością życzy sobie, by te pieniądze do Polski wpłynęły - stwierdził w pierwszej kolejności Ikonowicz.

- Zadajemy sobie pytanie, jakim cudem osoba o takich poglądach i tupecie, bo ona stawia warunki jak jakiś terrorysta, "za chwilę wysadzę waszą siedzibę"... Wszyscy się rozglądają gdzie pani Lempart z granatnikiem, bo takie ultimatum brzmi przerażająco, ale raczej śmiesznie - skomentował zachowanie przywódczyni Strajku Kobiet Marty Lempart.

- Mechanizm jaki uczynił taką osobę twarzą Strajku Kobiet jest bardzo tajemniczy, ale wierzę, że ruchy masowe potrafią, jak psy potrafią otrząsnąć się z pcheł, tak ruchy potrafią otrząsać się z takich fałszywych proroków - zakończył wypowiedź Ikonowicz.

jkg/dorzeczy

Komentarze (14):

JANOSIK2021.05.2 7:41
Skoro do tej pory nie siedzi to znaczy ze chodzi na pasku rzadu,podbnie jak koperciaz za chwile bedzie mial dziesiec pozwow od prokuratury a i tak bedzie marszalkiem senatu bo rzadzacym jest to potrzebne .Milego dnia
T.2021.05.1 7:36
Warto podkreślić jakie są warunki Lewicy: wsparcie finansowe dla szpitali, budowa tanich mieszkań na wynajem (75 tysięcy), przekazanie ok. 1/3 funduszy do zarządu przez samorządy i ustanowienie komisji kontrolującej wydatkowanie, żeby nie skończyło się jak z letnim funduszem dla samorządów, gdzie większe pieniądze dostawały gminy rządzone przez PiS.
ala2021.04.30 18:51
strajk kobiet- organizacja szerząca nienawiść i nawołująca do mordowania nienarodzonych dzieci! Lempart-wulgarna, prymitywna i agresywna, Suchanow, Scheuring-Wielgus, Jachira czy Pichowicz dawno POwinny siedzieć! Najwyższy czas przestać udawać i zamiast używać eufemistycznego określenia "aborcja" nazywać morderstwo morderstwem. Lempart ponosi odpowiedzialność za wszelkie zniszczenia mienia oraz kosztów policji. A życie jest darem. Bezcennym, choć kruchym. Najpiękniejszym, choć czasem trudnym do przyjęcia. Hojnym, choć może wydawać się nie w porę. To dar od Boga dla człowieka. Życie ludzkie rozpoczyna się od poczęcia. Już w łonie matki zyskuje świadomość i czuje ból, jest nową osobą ludzką.
Jahu🐟2021.04.30 17:44
Mogę lewusom sprzedać obroże przeciw lempartową..😂😂😂😂
Nina2021.04.30 16:58
Fakt zboczona wulgarna Lempart tylko szkodzi Lewicy swoim wulgarnym zachowaniem. To chora istota wykonuje nakazy Sorosa od niego swojego rodaka bierze za to pieniądze.
Józef Bonkzdupytuska2021.04.30 16:36
Kobietony są potrzebne kobietonom. Lewackie ścierwa.
kat2021.04.30 16:26
Powoli zaczynam zmieniać zdanie o Ikonowiczu. Dopuszczam nawet taką ewentualność, że obejrzę sexy kuchnię Magdy Gessler. Rozsądek jest podstawą do negocjacji. Jeśli tylko człowiek ma wolę porozumienia, to i upór swój poskromi. Wszystkiego najlepszego na tej drodze polskiej lewicy.
Zdzislaw2021.04.30 16:21
Tak jedni jak i drudzy tarzając się w bagnie cuchnącego trupem pomordowanych dzieci błota , w szalonym tańcu rozkoszy płynącej z pucharu zatracenia - piją krew niewiniątek walcząc o prym do pierwszeństwa w dokonywaniu zbrodni.
man.of.Stagira2021.04.30 16:07
Teraz! WSZYSCY! ROZSIEWAJ Sars-cov-2! HEIL Lempart! SIEG Heil!...ŻRYJ Covida! Zostaw Ślad! Zostaw Ślad! Zdejm KAGANIEC ludobójco! WY*******AJ na PROTEST! NA Protest Trzaskowski! Zostaw Ślad! SIEG Braun!...Na Czerską Go! Pod Respirator z Nim!...Na Czerską Jego Mać!.. // BRAWO Konfederacja i PO-Platfusy! Kij WAM w RYJ!..b a r a n y Brauna-Clowna!..Teraz!..Rozsiewaj Sars-cov-2! ..bo.. Zakończą lock-down! Wszyscy!...Wy Imbecyle od Brauna, Michnika i Trzaskowskiego…Wy Durnie Tanajny!..
zboczenie nie może rządzić2021.04.30 16:06
W końcu powiedział co myśli
Sk ultimatum dla Ikonowicza2021.04.30 14:13
do godziny 20.00
mam czyrak czerwony na toooopie2021.04.30 14:04
nie jest mi POtrzebny jak Wielka Locha
tylko jest potrzebna Wielka Locha2021.04.30 13:55
sanhedrynowi z czerskiej- na boczek wieprzowy, koszerny
Böno2021.04.30 13:47
Nic dodać, nic ująć. Strajk kobiet i ich liderki, to zapchlone szczekające kundle. Dziw, że tylu potrafili ogłupić, a szczególnie młodych, bezmyślnych ludzi.