I ona jest przedstawicielką Polaków?! Prymitywny wpis Senyszyn o Janie Pawle II. ,,Karolek święty...'' - zdjęcie
28.12.19, 12:24(fot. screen)

I ona jest przedstawicielką Polaków?! Prymitywny wpis Senyszyn o Janie Pawle II. ,,Karolek święty...''

97

Joanna Senyszyn słynie ze swoim antyklerykalnych wpisów i wypowiedzi. Tym razem lewicowa "profesor" podzieliła się swoim prymitywnym wierszykiem na temat Jana Pawła II.


- JPII zasłużył na lepszy wierszyk, ale ze mnie taka poetka, jak z niego święty😂 Karolek święty Robił przekręty. Chronił pedofili, Bo za to płacili - napisała posłanka SLD

 Widać jak lewicę boli i uwiera sfera sacrum...

zb/FB

Komentarze (97):

JERZY2019.12.30 10:01
Szmata bolszewicka!!!
Jan Radziszewski2019.12.29 23:28
Jest pytanie dlaczego dwóch satanistów i trzech masonów zostało spalonych przez nieznany ogień. Jest zastanawiające dlaczego ten ogień najpierw rozrywa od wewnątrz całe ciało, spalając je całkowicie a dopiero na końcu pali nie rozerwane serce i głowę. Wg mnie ale tylko wg mnie, zarówno ci sataniści jak i masoni oddali swe ciało i duszę szatanowi na całą wieczność czyniąc to świadomie i dobrowolnie. Kiedy przekroczyli graniczę krytyczną w czasie wizji piekła własnymi zmysłami i rozumem poznali rzeczywistą prawdę. Doznali na pewno wielkiego wstrząsu i przerażenia. Szatan jako inteligentny byt osobowy wiedział, że jeżeli oni to przeżyją to mogą próbować uwolnić się z jego mocy i ostrzec pozostałych, że są oszukiwania, ogłupiani i prowadzeni na wieczną zgubę. Wiadomo, że mocą ludzką to jest własnymi siła nie byli by do tego zdolni. Ale zwracając się o pomoc do kościoła katolickiego mogli by zostać uratowani. I w tym chyba tkwi istota dlaczego zostali spaleni. Oddając się ostatecznie szatanowi byli jego całkowitą własnością, gdyż Bóg szanuje wolną wolę i wolny wybór człowieka. Szatan nie chcąc ryzykować postanowił ich spalić, gdyż w tym momencie byli całkowicie jego własnością. Podobnie i analogicznie można wytłumaczyć sytuację i postępowanie Judasza. Sataniści i masoni dopuszczają się większego grzechu niż Judasz, bo Judasz zdradzając Chrystusa Pana nie wiedział, że on Zmartwychwstanie i potwierdzi, że jest prawdziwym Bogiem. Na pewno słyszeli i wiedzieli czego naucza kościół ale świadomie i dobrowolnie odrzucili tą prawdę. Kiedy Judasz zrozumiał, że popełnił wielkie zło wpadł w rozpacz. Jest to stan umysłu i duszy, w którym szatan wmawia człowiekowi, że nie ma dla niego ratunku. Tylko skończyć z sobą, czyli popełnić samobójstwo. Gdyby w tym czasie zwrócił się o pomoc i ratunek do Jezusa Chrystusa uznając swą winę , byłby uratowany, ale będąc we władzy szatana nie miał woli i siły i zginął wiecznie. Jak ci spaleni sataniści i masoni. Niech to będzie ostrzeżenie dla wszystkich, tych którzy czynią podobnie niezależnie kim są i jak się nazywają. Sprzymierzeńcami masonerii na ziemi są wszelkie pogańskie religie i wierzenia, łącznie z buddyzmem, hinduizmem i sektami materializm praktyczny i wszelkie prądy filozoficzno-społeczne, sprowadzające człowieka do rangi zwierzęcia, który ma myśleć tylko o napełnieniu brzucha i swych egoistycznych pożądliwości ach. – W polityce masoneria opanowała partię liberalne i lewicowe. Platforma Obywatelska w Polsce jest całkowicie opanowana przez agentów masonerii. Największym zagrożeniem dla Europy, Ameryki i wielu innych krajów jest to, że masoneria opanowała media. Aby pokonać masonerię na ziemi w sensie ludzkim trzeba pozbawić ją siłą środków przekazu lub powołać nowe niezależne.
Nie wiem2019.12.29 18:18
co bierze Jan Radziszewski, ale towar wart każdej ceny!
JD"A2019.12.29 18:18
Biedna kobieta bez rozumu,bez honoru i szlachetności bez miłości bez miłosierdzia całe przeciwieństwo św Jana Pawła II . Bardzo nieszczęśliwa zaślepiona nienawiścią i głupotą kobieta , samotna jak palec .Bóg się rodzi w sercach ludzi którzy tego pragną i szukają a nie bluźnią i sieją nienawiść poniżenie , szkoda że tego nawet nie potrafią zrozumieć i dalej są nieszczęśliwi i samotni . Biedne życie zwłaszcza w takie radosne święta jak w Narodzenie Boga
Raulin2019.12.29 18:02
Joanna Senyszyn W latach 1975–1990 była członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.Jej teksty ukazywały się także w antyklerykalnym tygodniku „Nie” oraz lewicowych czasopismach „Przegląd” i „Trybuna”. Określa się jako feministka, sojuszniczka osób LGBT, ateistka i antyklerykałka.
JD"A2019.12.29 18:20
Po prostu samotna nieszczęśliwa kobieta ale z własnej winy
ghost2019.12.29 16:47
Ta k.rwa jeszcze żyje..??
Stan2019.12.29 12:50
Pruka ją uwiera na głowę i dlatego bije jej w dekiel
anonim2019.12.29 10:55
Wierszyk faktycznie kiepski, ale za to jakże prawdziwy. Świadczy o tym wywalenie katolickiego szamba z debilem Radziszewskim na czele - ten wyrzygał ze swojej mózgoczaszki chyba większość jadu, jaki miał na dziś przewidziany. I została mu bolesna pustka...
Jan Radziszewski2019.12.29 14:28
To co z tego że Azaraei jest synem Złego w Satanizmie jego tzw. Ipsissimusem tzn. diabłem w ludzkiej postaci tzn ma PIEKŁO Zapewnione tj na 100 % pewne a jak powszechnie wiadomo diabeł nie miłuje nawet siebie samego tzn żyje jednie dla nienawiści w nienawiści wynika z tego że może jedynie nienawiść nazwijmy emitować na zewnątrz siebie
Azazel2019.12.30 9:14
Radziszewskie znów potwierdziło, że religia odmóżdża. Ale chyba się zdenerwowało, bo z Azaradela zrobiło "Azaraei". Widocznie kolejna dziura utrudnia mu pisanie i wychodzą kwiatki w stylu "może jedynie nienawiść nazwijmy emitować na zewnątrz siebie". Radziszewciu, może odpocznij w kąciku - i koniecznie zażywaj leki!
antek.b2019.12.29 9:41
Niestety,trzeba odważnie stanąć w prawdzie,gdyby jp2 z premedytacją nie ignorował doniesień o wszechogarniającej kościół pedofilii ,gdyby odpowiednio reagował a nie krył i gloryfikował zboczeńców[marcial maciel m. in]kościół nie miał by tego całego burdelu,nie żeby problemy kościoła martwiły mnie zbytnio,kościół to antyludzka korporacja,dla polaków to główny hamulcowy naszego rozwoju,chodzi mi o to że kościół zrobił go świętym tylko pod presją ludzi,dla których był taki przaśny,poczciwy,ale instytucji kościelnej wyświadczył iście niedzwiedzią przysługę.
Jan Radziszewski2019.12.29 15:18
powiedz mi dlaczego Synagoga Szatana /Ap 2.9; 3.9 zamrczyła ci rozum, że prostej Prawdy nie dostrzegasz? Głupim się stałeś !, bo co może czciciele Lucyfera /J 19,15 Iz 14,12-15) Sura 113,1) Raj ci zapewnią przecież oni do PIEKŁA zdążają drogą przeklętych przez Boga ?
antek.b2019.12.29 16:34
Nie bardzo wiem o co ci chodzi z tymi numerkami,przypominają mi zabawę w podchody z dzieciństwa,przypuszczam że masz dużo wolnego czasu na zajmowanie się takimi pierdołami,ja niestety jestem dosyć zajętym człowiekiem,jakbyś napisał po ludzku to bym się odniósł,a tak nie mam do czego.
Jan Radziszewski2019.12.29 5:42
d-c - Jak brylowali, świecili, afiszowali się, błyszczeli na scenie, na arenie tego świata, z powodu Interesu, z powodu Handlu, prowadzenia Biznesu, z księciem tego świata, dla władzy, dla rozpusty, dla mamony, dla zysku, dla pieniędzy – złota, dla przyjemności, dla radości z rozkoszy tego świata. To można powiedzieć również podobnie przewrotnie wprost, że tam również brylują na jego salonach i żaden zły – bo wierzący Bogu nie mąci im teraz radości życia, tak jak było na ziemi. + Dlatego cieszą się, radują się; chwalą się przed innymi, swoimi zasługami, zdobytymi medalami, odznaczeniami, kapitałem zasług, właśnie z powodu prowadzenia Interesu, Handlu, Biznesu z tym jedynym w swoim rodzaju i do tego największym w świecie Patrycjuszem, Lichwiarzem, Kapitalistą, Handlowcem, Biznesmenem z władcą tegoż Biznesu, Handlu, Interesu Piekielnego, ale to czynią już na zawsze, wiecznie. Gdyby ludzie nie słuchali, Węża Kłamcy (J. 8,44) tj. władcy, cezara, prezydenta, premiera Piekła, Natchnień zła, Iluminacji, Oświeceń tj. nie prowadzili z boginią-demonem Junoną Interesu Handlu Biznesu, oraz skarbów swoich w skarbcu, w banku tego Skarbnika Bankiera świata, nie gromadzili, tj. jego diabłów, demonów zła i nienawiści kuszenia - nie przyjmowali, nie grzeszyli i tzw. tą dobrą monetą się piekielną, nie radowali się, nie cieszyli się. Toby aniołowie potępieni – diabły, jak się mówi o dobrej potrawie, w własnym sosie sami by się dusili tj. żarli, gryźli, skakaliby sobie do gardeł jak najbardziej groźne, złe, podrażnione zwierzęta tj. nawzajem karaliby się. A tak to ludzie pozbawieni Mądrości Bożej, ogłupieni, otumanieni, okłamani, oszukani, przez nich, zapewnią im, nie chwilową, ale wieczną, tj. przez całą wieczność rozrywkę, cieszeniem się, radowaniem się, z cierpień potępionych grzeszników. Na nich więc będą odgrywać się w Piekle, w otchłani nieszczęśliwej, diabły, demony grzechu zła, z nienawiści do Boga, do tego Drugiego, bo Go bardzo nienawidzą, bowiem przez Niego upadli w ogień wieczny (Mt. 25,41), z Jego przyczyny tak się stało, bo Go nie uznali jako swego Pana i Króla - nie jeden raz, ale nieskończenie wiele razy, zawsze, wiecznie - będą się mścić. + Z głupoty pozwolili na to aby, pocałował ich szatan, i odtąd jego trąd jest na nich i w nich. + Gromadzili niezliczone błędy, jeden nad drugim jak piramidę, bo budowali z jego demonicznej, złej inspiracji „Nową Wieżę Babel” i dlatego też mówili „Oto jesteśmy podobni do Boga i wstępujemy do Nieba” + Ta świątynia szatańska „Zikkurat” Babiloński, a na jej szczycie Ołtarz kłamstwa, fałszu współczesnego świata. Ołtarz, gdzie tworzy się i powstaje idea wszelkiego grzechu, bezbożności, pragnąca wznieść się do Nieba, by przewodniczyć narodom. Prawdy w nim nie ma. Zbudowany jest z pomysłów szatana, na kłamstwie i przewrotności.
Jan Radziszewski2019.12.29 5:31
d-c Nie należy też fałszywie sądzić, że ten król Horroru i grozy wiecznej, nie zaszczyca swoich zasłużonych do piekła wybrańców, radością, szczęściem bycia w jego obecności, cieszeniem się życiem w obecności jego królewskiego majestatu pana i boga dla potępionych. Będą należeć do tzw. jego szczęśliwców, byli, bowiem jego świętymi, konsekrowani za życia jak Np. Mahomet, Luter, Marks, Lenin - wielbionymi, czczonymi w sposób szczególny na ziemi – bo byli usynowionymi synami złego, Ipsissimusami, Iluminatami tj. Adeptami sztuki diabelskiej, Szatanami, Lucyferami w ludzkiej postaci. + Dlatego swoimi wybrańcami Lucyfer z powodu ich zasług dla piekła, z powodu nagromadzenia wielkich skarbów win i grzechów w jego Banku, w jego Skarbcu, w sposób jedyny, w sposób szczególny tam nimi zajmie się, tak z zresztą dzieje się i na ziemi. + Inaczej jest traktowany właściciel miliardowego konta, a inaczej ten który ma niewielki wkład na koncie bankowym. Myśleli sądząc z doświadczania jego demonicznej opieki, teraz, za życia, że będzie o nich troszczył się, będzie nimi opiekował się dalej, bo ich jak to przewrotnie wielokrotnie zapewniał, szeptał do ucha, gdy kusił ich do złego, pieścił się z nimi, że ich bardzo lubi, miłuje, szanuje, i postara się w dowód wdzięczności za przysługi mu wyświadczone, aby również tam w jego królestwie, w piekle, brylowali, błyszczeli, afiszowali się wobec innych, popisywali się na wiecznej arenie, scenie piekła, że będą w nim z nim rządzić. + Ale oni źle myślą, bo nie chcą wierzyć Prawdzie Bożej mówiącej, że ta arena, ta scena - w tym złym, demonicznym teatrze szczęścia, radości wybrańców „słowa kłamstwa” I władzy zła. + Jest tą areną nie radującą, sceną nie przynoszącą chwały, nie cieszącą, występujących na niej, jej aktorów, aktorki – nie błyszczą tam te słynne w świecie primadonny, baletnice, amanci, kochanki, dobroczyńcy ludów, wielcy tego świata, ministrowie, premierzy, wezyrowie, prezydenci, itp., bo doświadczają tego strachu wiecznego, horroru piekła. Są bowiem na tej scenie, na tej arenie, jego aktorami, gladiatorami, niewolnikami tej areny śmierci, zabawiającymi otaczających tę scenę potępionych i hołdownikami swojego pana i władcy. Te występy gladiatorów doświadczających wiecznej śmierci, w tym teatrze, amfiteatrze wiecznej śmierci, są tylko dla diabłów. Tj. występują na tej estradzie - scenie piekła, w pierwszym rzędzie, dla władcy północy i zachodu – „jego wysokości” i „jego eminencji i ekscelencji - wybrańców z diabłów” - piekielnych ministrów, dyrektorów departamentów, wydziałów, generałów, marszałków i całej gwardii piekła, tych wszystkich diabłów którzy najbardziej zasłużyli się – zdobyli najwięcej dusz do piekła.
Jan Radziszewski2019.12.29 5:23
Na pewno będzie bardzo zadowolona jak trafi do PIEKŁA żydowskiego cezara /J 19,15) zamiast do NIEBA jak św.Jan Paweł II Tak jak mówi ten, który po pewnym czasie orientuje się po ślubie, że wybrał złą żonę lub wybrała niedobrego męża „widziały gały co brały”! Dlaczego? Bo został oszołomiony pięknem zewnętrznym, cielesnym, zmysłami, błyskotkami, bo nie interesował się kim jest ta osoba jako osoba, jaki ma charakter, jakie posiada cnoty moralne i dlatego potem wyszła na jaw cała, jego, jej zgnilizna moralna na jaw, bo nie musiał, nie musiała już jej ukrywać Np. że jest alkoholikiem, narkomanem itp. Podobnie jest z ludźmi potępionymi, diabeł obiecywał im złote góry pełne złota, jak to się mówi, a jak przyszło co do czego okazało się, że te obiecane góry złota, władza, zamieniły się w horror piekła. - Co chciał mieć, co tak bardzo pragnął, to ma już na zawsze, wiecznie i tego dobra pożądanego sercem umysłem i wolą - nikt go nie może pozbawić, nawet Bóg, bo to by było naruszenie, jego prawa do wolności, do dóbr osobistych, win które zgromadził w piekle, w Banku, w skarbcu wiecznego Bankiera, Handlowca, Biznesmena piekła. Jest to święte prawo, do Skarbu - własnej własności, własnego zgromadzonego kapitału, na bardzo wysoki procent, święte prawo do własnych dóbr osobistych, które nabył, zgromadził jako ten wieczny depozyt, złożony jego własnej skrytce bankowej, do tego zabezpieczonej przed złodziejami w sposób absolutnie pewny. Stał się bowiem handlując, prowadząc Interes przez życie całe, tym Patrycjuszem, bardzo bogatym właścicielem skarbu, gromadzonego w ciągu całego swojego życia, którego nikt, nie może jemu odebrać, zabrać mu. Dóbr których nie może utracić, bo to są jego dobra wieczne, na zawsze, bo ten jego wkład win, grzechów, dla absolutnej pewności, jest ponadto zaksięgowany w wiecznym rejestrze win – grzechów piekła. + Co z tego, że ten Biznesmen, Handlowiec, Kapitalista, Bankowiec świata, teraz różne dobra darmo daje, że je pomnaża, czego tylko ludzie pragną, w imię pozornej wolności mogą grzeszyć, w ten sposób jednak dokonuje on zniewolenia i uzależnienia, bo w rzeczywistości rechocze, śmieje się z ludzi i drwi z nich. Ponieważ jest Kłamcą i nie ma w nim żadnej prawdy (J. 8,44), dlatego potem te zaoferowane dobra ludziom odbierze i staną wtedy przed faktem demonicznej manipulacji, dostali się bowiem ci wszyscy potępieni w tryby diabelskiej machinacji, będą jego rarytasem, ofiarami już na całą, nigdy nie kończącą się wieczność. +
Jan Radziszewski2019.12.29 5:18
Na pewno będzie bardzo zadowolona jak trafi do PIEKŁA żydowskiego cezara /J 19,15) zamiast do NIEBA jak św.Jan Paweł II Ponieważ na żyjącym w Łasce św. chrześcijaninie nie ciąży, wina Grzechu Pierworodnego - ma on teraz prawdziwie wolną wolę, której wcześniej nie miał, gdy nie był chrześcijaninem, bo był wtedy w niewoli „Węża” tj. był niewolnikiem grzechu. (J. 8,34) Teraz gdy jest wolny ma także, bo ma nieograniczoną w niczym przez Boga, wolną wolę. Bóg bowiem „w Swoim Planie” daje każdemu, nie wyłączając nikogo <wolność wyboru> która polega na szukaniu i odnajdowaniu „Prawdy”. Każdy otrzymał tę niepowtarzalną szansę, gdy owoc Poznania Dobra lub Zła - został zerwany w ogrodzie Eden. (Rdz. 3,5 nn.) Bowiem Pan Bóg, jest Bogiem wolnych bytów, natomiast potępiony anioł, bóg-demon Lucyfer, jest bogiem zniewolonych niewolników grzechu. (J. 8,34 Ma takie samo prawo jak Adam i Ewa, prawo wybrać dobrze lub źle, bo są dwie drogi: Boża droga trwania w posłuszeństwie Bogu, druga złemu duchowi, droga czynienia źle. Dlaczego? Bo prawo przynależności do Boga i Jego Królestwa, ludzie mają w własnych rękach i umysłach, jest w ich wolnej woli. Potrójnie więc biada tym dzieciom Bożym, które wolały błądzić z dala od domu OJCA, sprzedając swoje boskie pierworództwo Wrogowi Boga. Otrzymali na Chrzcie św. Błogosławieństwo Boże, Laskę św. Aby ich oświecała, Prawo Ewangelii, aby postępować właściwie, mieli Jezusa Chrystusa jako Nauczyciela i Jego Boską Krew dla Zbawienia. Wówczas, wtedy, ma takie samo pełne prawo z wolności woli, jw. - wynikające z dokonanego dobrowolnego wyboru, być w piekle z nim na zawsze. Jest to takie samo święte prawo, na które w swoim życiu powoływał się, aby móc grzeszyć, takie jakie sam praktykował w życiu, także jakie to nowe prawo stanowił, wbrew Prawu Przykazań Bożych, nauce Ewangelii św. To jest pełne prawo do bycia, z swoim panem, swoim bogiem, tym władcą czeluści piekła, Panem Otchłani Jamą. Bóg mu takiego Prawa do bycia z swoim panem i bogiem, Szatanem umiłowanym za życia, nie może zabronić.
karol56usa2019.12.29 0:13
Za tych wszystkich lewakow wprowadzonych do europy i polskiego parlamentu odpowiada Schetyna i odpowie za to .
Indira2019.12.28 21:39
Dupsko odżyło po chorobie, że już kąsa?
aldomoro2019.12.28 20:25
To stare, komunistyczne pudło było głupie, jest głupie i takie pozostanie.
miki2019.12.28 19:30
Ta pani nawet na starość nie zmądrzeje nie ma nadziei.
kleofas2019.12.28 18:08
na co ty pusta babo zasługujesz, tylko by żygać na ciebie, jaka ty bidna a jeszcze bardziej pusta i głupia
n,m2019.12.28 18:08
andrzejhahn3 żywi się TYM CZYM SRA
Quec.2019.12.28 17:59
PARSZYWA GNIDA,niby polka!
AVI2019.12.28 17:55
Ta skrzecząca baba zieje taką nienawiścią do Boga, Kościoła i człowieka jak sam szatan. Wyjątkowo obrzydliwa kreatura. Ale w jej poniżających wpisach czuje się poczucie własnego upadku i bezradności. Nie może nic, tylko nienawistnie skrzeczeć i bluzgać. Święty Janie Pawle II, przebacz kobiecie zaprzedanej złu i pomóż jej wyjść z piekielnego upodlenia.
taro2019.12.28 17:46
to nie jest profesor,tylko franca bez mozgu. Ohydna istota.
Szymek2019.12.28 17:33
Problem w tym , że o tym co jest mową nienawiści wyrokują takie egzemplarze jak Biedroń , Śmiszek czy Rabiej , p Szenyszyn też pozwala sobie tym uroczym skrzekiem dworować ze świętości JP II ......dlaczego tak swobodnie pozwalają sobie się chichrać z katolików ?........bo mogą , co nie przeszkadza im jęczeć pod niebiosa wśród innych Brukselskich pedryli o prześladowaniach .......
poPO=kurw...i zodzieje2019.12.28 17:31
senyszka ale cię ordodonta zrobił!!!! w balona hahaha ZUCHWA mija ci sie hieno prymitywna ze szczeną o 10 cm!!!! a gówno z prawdo w twoim przypadku OBLASNA JEDZO nawet nie o 1mm
anonim2019.12.28 16:59
DLACZEGO TA PROFAN JESZCZE SIE PETA PO TYM SWIECJE
anonim2019.12.28 17:17
Bo ma jeszcze czas na nawrócenie Pan Bóg cierpliwy .
Agnieszka2019.12.28 16:50
Na egzorcyzmach w przedostatnich popisach przed wylądowaniem na dnie pieklą diabliska tez takie wymyślają. Nastepny etap to wrzask przerażenia, że Maryja z Janem Pawłem II się pojawia a potem cisza i już po "senyszynkach"
franek2019.12.28 16:20
I po co zajmować się tą bolszewicką szumowiną?
gość2019.12.28 16:17
Jak zdechnie to pochowają ją pod płotem, żeby psy miały na co szczać
marek2019.12.28 15:19
Ufffff.....i znowu piszecie o tym starym skrzypiącym zawiasie?! Frondo, dajcie sobie spokój, przynajmniej nie psujcie końcówki roku!
ZERRO2019.12.28 15:30
JPII to nie stary skrzypiący zawias! Jak masz bluźnić to lepiej zamilcz!
anonim2019.12.28 16:06
Mi się wydaje ,że Markowi chodzi o skrzypiacą Szenyszyn ,bo ona tak skrzypi jak mówi .
mo2019.12.28 15:13
dyplom przysłany w paczce od pzpr - od razu widać, głupków sie nie cytuje, nie dyskutuje się z nimi, po prostu się ich lekceważy
Hania2019.12.28 15:11
Nie mam zamiaru "wieszać psy" na ludziach niestabilnych emocjonalnie i pełnych złej woli.Dlaczego? Dlatego,że ich własne wypowiedzi i ich działalność całkowicie eliminują ich z grona autorytetów.
Wojtek Polak2019.12.28 14:41
senyszyn czerwona zaraza z kraczącym głosem może w obwoźnym teatrzyku służyć jako straszydło na nie grzeczne dzieci. tytuł profesora mamusia Jasi zdobyła za masło i mleczko bo Jasia taka śliczna że sama nie zdobyła by nawet przez łóżeczko. nie czarna a czerwona peruka bardziej by tej pokrace pasowała.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.28 16:42
Niegrzeczne pisze się razem ruski trollu jeszcze polskiego się musisz podszkolić.
Wojtek Polak2019.12.28 17:05
te tęczowy trollu nie masz pojęcia do czego służy odbyt a chcesz polskiego uczyć. a bujaj się pedrylu.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.28 17:31
Zamiast fantazjować o męskich odbytach powinieneś otworzyć słownik języka polskiego.
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.28 17:33
Zamiast fantazjować o męskich odbytach powinieneś otworzyć słownik języka polskiego...
GabaGaba2019.12.28 14:26
Jakie pochodzenie taka kulturka!
Henryk2019.12.28 13:48
A co już się odzywa!?Kręgosłup anatomiczny i moralny już wyleczyła???W takim starym łbie wszystko się sypie!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.12.28 13:33
Wojtyła miał sporo za uszami. Dobrze, że Senyszyn o tym przypomina, zwłaszcza tym, dla których Karolek to "święty".
Janek2019.12.28 20:42
POLAK SZANUJE WIELKIEGO RODAKA. ATEISTA POWINIEN SZANOWAĆ PRZEKONANIA INNYCH. DYMNYM MOZNA BYĆ ZE SWOICH OSIĄGNIĘĆ. PRZEMYŚL TO SOBIE KOCHANY POLAKU!
anonim2019.12.30 16:02
ty nie jesteś gejem tylko PEDAŁEM !!!!!!!!!!!
Michauowa2019.12.28 13:14
SENYSZYN MISTRZYNI!!!
anonim2019.12.28 15:10
Tak mistrzyni głupoty i chamstwa to się zgadza!!!!!!!
marianl2019.12.28 13:06
Joasiu ty po prostu jesteś głupia!
turkuć podjadek2019.12.28 16:41
... i purchawa ......
andrzejhahn32019.12.28 13:01
wojtyla to parszywa kreatura i dlatego SRAM NA TEGO SZMACIARZA
em2019.12.28 16:38
zamilcz, nędzna kreaturo
Quec.2019.12.28 17:50
Jesteś gnojem wielkim. Nie myślę, żeś miał matkę, czyli kobię, która cię urodziła. A propo. czy ty kapujesz o czym mówię, bydlaki to chyba nic nie kapują! Wampir jezdeś, gnida pilnująca tylko co tu i jak tu wyzywać Polaków i katolików!! Ty wypierdziały gnojku. Kapujesz co?
AVI2019.12.28 17:59
Święty Michale Archaniele, szatana i inne duchy złe, także te, co skrzeczą na tym portalu, Mocą Bożą strąć do piekła, Amen.
nM2019.12.28 18:09
andrzejhahn3 żywi się TYM CZYM SRA
Ignac2019.12.28 19:15
debilu czy ty czytasz ze zrozumieniem co wypisujesz jak ci JPII nie pasuje to jedz do Moskwy i bij poklony do truchla niejakiego Lenina
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.28 12:51
Ciągle czytam: "kardynał pedofil", "ksiądz pedofil", "biskup pedofil"! Ten pedofil to chyba musi być jakiś honorowy tytuł kościelny skoro go tak wszędzie pełno przy duchownych!
anonim2019.12.28 15:19
To może dla odmiany poczytaj to https://www.planeta.pl/Kronika-policyjna/pruszcz-gdanski-nauczyciel-pedofil-z-zarzutami-molestowal-26-uczennic wiecej z chęcią podeślę .
orzech2019.12.28 18:35
Tylko nauczyciela wsadzą a nie przeniosą do innej szkoły
acotomadorzeczy2019.12.28 12:51
"Były kardynał Theodore McCarrick przekazał katolickim duchownym, w tym dwóm papieżom, ok. 600 tys. dolarów - podaje "Washington Post". Kilku z nich decydowało w sprawie stawianych wobec niego oskarżeń dotyczących czynów pedofilskich."
Urszula2019.12.28 16:35
Wśród tych obdarowanych był też JPII.
anonim2019.12.28 12:51
pani profesorek jaka pani jest wyrozumiała. Tytuł profesora chyba pani zdobyła już w przedszkolu i chyba wiem za co.
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.28 12:48
JPII przy całej świadomości co się dzieje był sponsorowany przez kolegów pedofilów ale nic tam, został świętym! A teraz najważniejsza dla kościoła jest "walka" z LGBT i ekologią tak niebezpieczną dla całego świata i wiary katolickiej!
Polak Ateista Dumny Gej 2019.12.28 13:12
jesteś po prostu synem swej matki --czyli skurw,,,,,n
Waldi2019.12.28 20:36
Stalker, lewak, satanista, czyli ? ideolog LGBT i nowej zielonej religii z papieżycą Thunberg na czele. Po faszyzmie-czarnym, potem komunizmie-czerwonym, przyszedł czas na kolejny totalitaryzm lewacki LGBT-zielony.
Jan Radziszewski2019.12.29 22:13
To co z tego że Staslker jest synem Złego w Satanizmie jego tzw. Ipsissimusem tzn. diabłem w ludzkiej postaci tzn ma PIEKŁO Zapewnione tj na 100 % pewne a jak powszechnie wiadomo diabeł nie miłuje nawet siebie samego tzn żyje jednie dla nienawiści w nienawiści wynika z tego że może jedynie nienawiść nazwijmy tak emitować wylewać na zewnątrz siebie
turkuć podjadek2019.12.28 12:42
założyłem katalog Q...w .... pierwsze miejsce ma pawełek r. drugie miesto ma volksdojcz tfuSSk .... na trzecim zafiksuje tą larwę senyszyn
Polak2019.12.28 12:40
Czy to normalna sytuacja, że duża część tzw. profesorów to tytani intelektu pokroju tej prymitywnej antypolskiej i antykościelnej komediantki?
Durczykiewicz2019.12.28 12:40
Niech Pani spojrzy w swoją duszę, i jeśli Pani jest niewinna, to może wtedy niech Pani tak wyśmiewa nasze świętości...JPII z pewnością popełniał błędy i nie miał pełnej wiedzy co do pedofilii w K.nie wiedział pewnie jak z tym się rozprawić...nie wiem, nie twierdzę, że wszystko dobrze zrobił, ale jest świetym KK, są na to znaki, dowody, cuda...więc należy Mu się szacunek, od wszystkich....także od Pani.
turkuć podjadek2019.12.28 12:44
jaka pani ? jest tylko bolszewickim pomiotem i przez pomyłkę P Oślicą .....
Urszula2019.12.28 12:55
Nie można szanować kogoś kto był głuchy na pedofilię swoich przyjaciół. JPII wiedział o przestępstwach Maciela, ale nie wierzył w nie. Mógł przecież zbadać sprawę, ale straciłby miliony dolarów. O Irenie Kinaszewskiej, jego kochance z czasów przedpapieskich nawet nie wspominam.
anonim2019.12.28 17:07
Jesteś zwykłym plociuchem Urszulo . https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzekomy-romans-jana-pawla-ii/1rf14l4?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2#slajd-2
anonim2019.12.28 17:11
Obrzydliwy plociuch z ciebie ,wstydz się ,nie mam szacunku dla takich ludzi jak ty Fuj ,fuj brzydą mnie tacy ludzie twojego pokroju.
Michał 2019.12.28 18:34
Na szacunek trzeba zasłużyć. Nie należy się dlatego, że napiszesz w komentarzu o "cudach" i bredniach. Naprawdę wierzysz, że papież nie ma wiedzy o tym, co dzieje się w Kościele Kat.?! :)))) Tylko po śmierci robi cuda I dlatego każdy, nawet myślący człowiek, ma odczuwać do niego szacunek.
Iza2019.12.28 21:09
Nie należy się mu szacunek- tuszował pedofilię, miał na tym punkcie duże zasługi.
JS2019.12.28 22:21
Nie szanuję takich ludzi
Iza2019.12.28 12:38
Sfera sacrum - branie pieniędzy od biskupa pedofila. O k...wa, mam w d...e takie sacrum.
Leon Napoleon2019.12.28 13:42
Czyś ty się, chamie w rynsztoku wychował? Jeśli każdy piszący komentarze musiałby... - napisać na kartce komentarz, - zapakować tenże komentarz do koperty - pójść na pocztę, - kupić znaczek, - wysłać go jak zwykły list... to wielu idiotom, którzy wylewają na forach ścieki swoich chorych z nienawiści umysłów, nie chciałoby się ruszyć czterech liter z kanapy i dzięki temu zaoszczędzone byłoby nam czytanie tych ordynarnych, odrażających wypocin jakimi zalany jest internet przez asie, basie, joasie, iza i wszystkie inne odmiany trądu i zarazy.
Michał 2019.12.28 18:25
Przeczytaj to, co sam napisałeś i twoi koledzy w komentarzach powyżej.
Beno2019.12.28 14:01
Ty, to chyba jakaś Iza spod latarni. Co to bierze pieniądze za dawanie d....
Iza2019.12.28 21:07
Nie potrafisz [polemizować- WOJTYŁA wiedział o pedofilii, bronił pedofili,,, przyjmował kasę od biskupów tuszujących pedofilię. Nie był święty, był złym człowiekiem. Wierzycie w świętość Wojtyły, a on miał swoją mroczną stronę.
anonim2019.12.28 15:08
Iza brak ci kultury ,wstyd ,żeby kobieta w ten sposób się wyrażała .
anonim2019.12.28 15:25
Reprezentujesz poziom Senyszyn,mam nadzieję ,że przynajmniej jesteś od niej ciut ładniejsza.
Jędrzej2019.12.28 17:01
To co masz w d...ie obchodzi tylko Ciebie I tych co tam zagladaja.
Michał 2019.12.28 18:21
Dokładnie takie katolickie sacrum: przestępstwa, łajdactwa i bogactwo w tajemnicy, przypudrowane "Panem Bogiem" o ile wogóle w niego wierzą?
Adam S2019.12.28 12:36
Kto tego chama i tępaka zrobił profesorem? To jeden, wielki skandal.
Moshe Cvel2019.12.28 12:31
Co ta karlica w peruce chce od JPII.?
Cipak2019.12.28 12:57
Ano - amerykańska gazeta ustaliła i napisała - że kardynał .............., oskarżany o pedofilię - wysłał do JPII 90 000 $ a do jego następcy Benedykta - 260 000 $. i za tyle kupił sobie parasol papieski.
tomasz2019.12.28 13:24
Moshe nie martw się ta karlica skończy w piekle. Jak każdy komunista który wyznawał ideologie komunistyczną. Spotka się z Stalinem Dzierżyńskim Leninem i Hitlerem. To są jej koledzy lewicowi którzy tak jak ona wyznawali ideologię lewicową. Ta była zbroczona po łokcie krwią. Senyszyn na temat kościoła powinna milczeć za jej czasów mordowano księży i za to też jako propagatorka ideologii lewicowej będzie odpowiadać przed Bogiem i to niedługo. Mam nadzieję że popieracie moją wypowiedź na ten temat.
J.P🧞‍♂️2019.12.28 14:03
Zdecydowałaś już, jesteś sądem ostatecznym co sądzi żywych i umarłych. Bog z tobą nie ma szans.
Jerzy............2019.12.28 14:47
Brak jej jakichkolwiek tematów to zaczyna to co nie nawidzi diablica wcielona !!!
man.of.Stagira2019.12.28 12:29
W z r o s t przychodów budżetu państwa w czasach koalicji PO-PSL wyniósł -zakładając równomierny rozkład dla celu porównania tego co porównywalne ergo 4-ech lat do 4-ech lat - 26,5 mld złotych (53 mld w czasie 8 lat rządów -> 26,5 mld w czasie 4 lat) W z r o s t przychodów budżetu państwa za czas Prawa i Sprawiedliwości z koalicjantami wyniósł za 4 lata - 143 mld złotych. W z r o s t przychodów –dla okresu 4 lat rządów- w czasie rządów PiS był większy 5,39 RAZA od w z r o s t u przychodów budżetu państwa za rządu PO-PSL. ERGO W z r o s t przychodów do budżetu państwa był z cała pewnością co najmniej 5 RAZY większy za czasu Prawa i Sprawiedliwości niż za czasu PO-PSL dla przyjętego okresu porównania – 4 lata rządów. tyle ....i aż tyle
MaxFiend2019.12.28 14:40
Lubisz takie demagogiczne brednie? No to o ile zwiększyło się finansowanie opieki zdrowotnej i skróciły się kolejki do specjalistów skoro jest tak cudownie?
man.of.Stagira2019.12.28 15:06
Źródło: Puls Medycyny https://pulsmedycyny.pl/ponad-97-mld-zl-na-ochrone-zdrowia-w-2019-roku-951174 Wiceminister zdrowia Sławomir Gadomski poinformował senatorów, że łącznie ze środkami ujętymi w budżecie Narodowego Funduszu Zdrowia nakłady na ochronę zdrowia ogółem w 2019 r. wyniosą 97,6 mld zł - o 7,6 mld zł więcej niż w 2018 roku i o ponad 1,2 mld zł więcej niż wartość referencyjna określona w tzw. ustawie 6 procent. Ustawa ta przewidywała, że w 2019 r. nakłady na zdrowie wyniosą 4,86 proc. PKB, tymczasem na wyniosą one 4,92 proc. PKB.