08.09.15, 11:36

Horror na wyspie Lesbos. Imigranci wywołali wojnę!

To co robią nielegalni imigranci, którzy przybywają nieustannie na grecką wyspę Lesbos, można nazwać wojną. Obecnie sytuacja całkowicie wymknęli się spod kontroli. Nawet Służby porządkowe Grecji nie mogą dać sobie rady z coraz większym terrorem nielegalnych imigrantów.

Grecja nie jest miejscem do celowym dla imigrantów, to przysłowiowy przystanek na Zachód. Jednak to co dzieje się na wyspie Lesbos od kilku dni daje przedsmak tego, jacy to są imigranci.  W piątek około tysiąca uchodźców przebywających na greckiej wyspie Lesbos wszczęło regularne zamieszki w jej stolicy – Mitylenie. Interweniowała straż graniczna i policja, która zmuszona została do użycia granatów ogłuszających.

Wczoraj w nocy kolejny raz doszło do zamieszek imigrantów z grecką policją i strażą przybrzeżną. Imigranci chcieli siłą dostać się na statek płynący do Aten. I doszło do bijatyki. 

Najgorzej czują się w tym wszystkim mieszkańcy wyspy, którzy codziennie boją się tego, co się wydarzy, Jedna z Greczynek mówi: " 

Boimy się, codziennie jesteśmy zagrożeni. Wchodzą do środka. (…) Nie wiemy już, co robić. Ktoś musi coś zrobić, ktoś musi nas obronić. Przecież nie jesteśmy na wojnie, to my tu jesteśmy ofiarami, nie oni. Chcę wyjść do pracy i nie mogę. Moje dzieci nie mogą wyjść do szkoły. Zabrali nam nasze życie.Ktoś musi ich stąd zabrać. To jest miasto, a nie miejsce dla takich ludzi, jak oni. Są już wszędzie. Brzydko pachną, nie da się z nimi wytrzymać".

ZOBACZ FILM

philo


Komentarze

anonim2015.09.8 11:56
Rząd Grecji bardzo dba o swoich obywateli,podobnie jest z rządem Kopacz,ten sam autoryment.To rodzaj władzy ,która jak mówił klasyk :"rząd się wyżywi"
anonim2015.09.8 12:01
to jest wielka bzdura, policja ma bron i amunicje, ale niestety tolerancyjnie nasrane w glowie (ta tolerancja to jest tylko do pederastow i islamistow). Jeden Breivik by tam wystarczyl. Wyspa otoczona woda do tego pompy wodne, weze strazackie, kilkanascie atmosfer i po kilkudziesieciu minutach wszyscy plywaja w wodzie, i wyciagasz ich pojedynczo bez szkody dla swego organizmu.
anonim2015.09.8 13:10
Na akcję - reakcja. Na mocną akcję - mocna reakcja. To już konieczność.
anonim2015.09.8 15:50
Macie, czego chcieliście - mówię to do zwolenników państwa opiekuńczego. Przejęło ono opiekę nad człowiekiem od kolebki az po grób - wyręczając rodzinę i NISZCZĄC tym samym jej pozycję, podkopując sens jej istnienia. Dawniej to SPOŁECZENSTWO opiekowało się materialnie swoimi członkami, w ramach budowanych ODDOLNIE I NATURANIE struktur: rodziny, relacji sąsiedzkich, parafii. Państwo specjalizowało się natomiast w zapewnieniu bezpieczeństwa, w obronie przed napaścią wewnętrzną i zewnętrzną. WASZE wymarzone państwo próbuje Wam zastąpić rodzinę, sąsiadów, przyjaciół - tak, aby stali się oni zbędni - ale robi to kosztem własnych obowiązków. KTO ZATEM MA ZASTĄPIĆ PAŃSTWO W JEGO NORMALNEJ ROLI ZBROJNEGO OBROŃCY PRZED PRZEMOCĄ?
anonim2015.09.8 17:54
A czemu tu się dziwić. Oni przyjechali z rejonów, gdzie bitwy uliczne są co i raz. Problemem jest tutaj nasza postawa wobec chwastu, który nami zarządza. To przez ten chwast państwa islamskie zostały zaatakowane i ludzie stamtąd musieli uciekać. Zesrael się nie rozrośnie bez wymordowania i przegonienia tamtejszej ludności. Co tam goje i innowiercy, toć to bydło - poparło to wielu papieży - najważniejsza jest obrzezana pała i festiwal na placu grzybowskim. Wojny ustaną gdy USA oraz Europa, w tym i Polska wyjdą spod władzy żydowskiej.
anonim2015.09.8 19:34
Popieram moich poprzedników.