Dantejskie sceny na wyspie Lesbos. Imigranci biją się z Grekami. ZOBACZ - zdjęcie
04.09.15, 19:41

Dantejskie sceny na wyspie Lesbos. Imigranci biją się z Grekami. ZOBACZ

19

To było do przewidzenia. Z powodu liberalnej polityki ws uchodźców, którzy tysiącami maszerują do Europy z Afryki i Bliskiego Wschodu, Europa staje się dziś polem wojny cywilizacyjnej. "Około tysiąca imigrantów przebywających na greckiej wyspie Lesbos wszczęło regularne zamieszki w jej stolicy - Mitylenie. Interweniowała straż graniczna i policja, która zmuszona została do użycia granatów ogłuszających".

<<< MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! JAK BÓG SZUKA CZŁOWIEKA i PO CO? >>>


<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! O DUSZACH ZMARŁYCH KTÓRE SIĘ Z NAMI SPOTYKAJĄ! PO CO? >>>


Wyspa Lesbos słynie z pięknych krajobrazów. Ale od momentu jak zadomowili się tam przybysze z Afryki w liczbie kilku tysięcy, to wyspa odstrasza turystów jak nigdy.

Ale nie to jest najgorsze. Agresja wewnątrz uchodźców narasta z dnia na dzień. Dziś doszło do regularnej bitwy między imigrantami a gospodarzami wyspy - Grekami. Do rozruchów doszło, gdy tłum nielegalnych imigrantów próbowały wtargnąć na prom płynący w stronę Grecji kontynentalnej. Gdy służby porządkowe chciały uniemożliwić przejęcie promu przez uchodźców, ci zaatakowali ich kamieniami. 

ZOBACZ SAM JAK TO WYGLĄDA:

philo

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze (19):

anonim2015.09.4 19:51
ma Pan na myśli, l e s b i j s k i e sceny na wyspie Lesbos, jak rozumiem. hę? ... zgadza się, lesbijskie jako żywo xD
anonim2015.09.4 20:52
Oglądałem sporo filmów...Obozy, imigranci, rodziny, kobiety, mnóstwo dzieci...Czy tylko ja tutaj widzę wyłącznie młodych mężczyzn (nieźle ubranych)?
anonim2015.09.4 21:08
@marekwu Zobacz sobie materiały z Macedonii (filmy w komentarzu) https://www.reddit.com/r/videos/comments/3i2dmd/refugees_in_europe_throwing_away_aid_packages/cuf5j9x Ja tam widzę w większości rodziny i normalnych ludzi. Tak sobie na frondzie czytam, że dzieci to rzadko, że zdjęcia z dziećmi pokazują media, a w rzeczywistości to sami młodzieńcy właśnie. Po czym oglądam takie materiały jak np. te podlinkowane, i jakoś tych młodzieńców za wielu nie widzę. Nie wiem która strona jest bardziej tendencyjna.
anonim2015.09.4 21:49
"przejęcie promu przez uchodźców" co za stek bzdur... 1. Uchodźców było 200 a nie 1000 2. Nie próbowali przejąć promu, lecz prom zwyczajnie zabierał imigrantów. Zamieszki rozpętały się, gdy policja odseparowała i odmówiła wejścia na prom imigrantom którzy wciąż nie otrzymali papierów uchodźcy. Co do zarzutów o dominującą liczbę mężczyzn nad kobietami. Będąc w tym roku w Turcji miałem okazję poznać kilku takich chłopaków. Są to przedewszystkim synowie, którzy jak mogą to pracują w Turcji, zaś gdy pracy brak szukają jej w innych miejscach. Zbierają pieniądze by wydostać rodziny z Syrii, a niektórzy zwyczajnie chcą zapewnić jako taki byt rodzinie, która w Syrii została i nie zamierza nigdzie wyjeżdżać, a ze względu na brak możliwości zarobkowych jak i wysokie ceny i deficyt podstawowych produktów niezbędnych do życia, nawet takich jak woda. W tym przypadku jest to jak najbardziej postawa godna pochwały. Trzeba więc też wziąć poprawkę dlaczego ci ludzie są tak zdesperowani i sfrustrowani faktem, że przyszło im siedzieć i czekać, gdy rodziny powierzyły im swój los w ich ręce. Na logikę, jeśli uchodźca rejestruje swój pobyt i znajduje się już na terenie kraju, dlaczego zabrania mu się przemieszczenia z wyspy na kontynent? "Będziesz miłował Pana Boga twego całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą. To jest największe i pierwsze przykazanie. Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego. Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy. (Mt 22,37-40)" Mamy dzisiaj piątek, polecam się zastanowić do niedzieli nad tymi słowami wypowiedzianymi przez Boga... Tym którym się nie podoba polecał bym wybrać się zamiast na msze do plebanii dokonać apostazji.
anonim2015.09.4 21:53
https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8
anonim2015.09.4 22:45
Dantejskie sceny to beda jak Europejczykom beda podrzynac gardla.
anonim2015.09.4 22:45
oni chcą tylko nie być bombardowani chcą pokoju :))))
anonim2015.09.4 22:49
>Białynia To oficjalna wiadomość, że część uchodźców ogłosiła głodówkę, do czasu kiedy nie zostaną przepuszczeni... Z tego co widać na nagraniu, głodówkę przeprowadzają jedynie mężczyźni, z czego co bardziej zawzięci odmawiają też przyjęcia wody. Czy coś w tym dziwnego? Dzieci itp. biorą darowaną żywność i nikt ich za to nie karci...
anonim2015.09.5 6:29
"oni chcą tylko nie być bombardowani chcą pokoju :))))" https://www.youtube.com/watch?v=zhyvi0y4AII ............
anonim2015.09.5 6:33
zamiast:" https://www.youtube.com/watch?v=zhyvi0y4AII" wpisz : hebron moja ziemia
anonim2015.09.5 10:01
Dziwne, że miał się kto bić tutaj. Nie ma kobiet, starców, dzieci. Gdzie ci biedni ludzie?? Zatapiać te wszystkie tratwy, zanim dopłyną do lądu. Nie wpuszczać i wypie****ć na zbity pysk. A jeśli Niemcy, czy Francja chcą tego, to niech sobie sami ich biorą. Prosto z tej dziczy, gdzie mieszkają/mieszkali.
anonim2015.09.5 14:12
@Hugo Cała Twoja wiedza w temacie pochodzi z tego filmiku, brawo. "Zatapiać te wszystkie tratwy, zanim dopłyną do lądu" - kolejny katotalib.
anonim2015.09.5 20:42
Przecinku, Przecinku ...Obrażanie innych ma być Twoim sposobem na pokazanie Twoich horyzontów?? No to jakie są Twoje kontrargumenty?? Bo dziś kolejny wpis: http://www.fronda.pl/a/wstrzasajace-tak-wyglada-relacja-polaka-z-napadnietego-przez-imigrantow-autokaru,56427.html Chłystku, spieprzaj stąd.
anonim2015.09.6 0:23
@Hugo Też pokazujesz klasę. Druga sprawa, linkujesz mi frondę jakby to miało jakiekolwiek znaczenie, przecież fronda już ma ustaloną linię w tej sprawie i nie opublikuje niczego innego. Zobacz sobie choćby te nagrania: https://www.reddit.com/r/videos/comments/3i2dmd/refugees_in_europe_throwing_away_aid_packages/cuf5j9x Fragmenty tych filmików można zobaczyć w zmanipulowanych wersjach. Rzecz w tym, że ja nie wiem do końca co myśleć o tych sprawach, bo jedna i druga strona przegina, ale żeby pisać o zatapianiu łodzi trzeba być niezłym bydlakiem.
anonim2015.09.6 11:01
Ja nie mam klasy. Jestem bydlakiem. Zajmę się zatapianiem tratew z bydlakami dyszącymi żądzą "kesim, kesim" z ulgą i radością. Kobiet, dzieci i starców tam nie będzie. Nie było ich w żadnym reportażu. I to jest trzon tych informacji.
anonim2015.09.6 16:18
@Hugo "Kobiet, dzieci i starców tam nie będzie. Nie było ich w żadnym reportażu." ??? Pisałem że całą Twoja wiedza pochodzi chyba z jednego filmiku na youtube, bo gdybyś sobie zadał minimum trudu i sprawdził choćby to co jest w linku ode mnie, to byś takich pierdół nie pisał. Skoro źródło ode mnie Ci nie pasuje, to jak w takim razie to skomentujesz: http://www.fronda.pl/a/papiez-wzywa-niech-kazda-parafia-kazdy-klasztor-przyjmuja-uchodzcow,56465.html
anonim2015.09.6 17:14
:-) Ciężka praca, co Przecinku. Żeby to jeszcze opłacalne.... hehe W linku od Ciebie? Nie wchodzę na Twoje idioty, bo muszę się zniżyć do jego poziomu, a wtedy i tak mnie zniszczy doświadczeniem. Te minimum trudu jakie sobie zadaję, to odpisywanie takiemu wyrobnikowi jak Ty.
anonim2015.09.6 20:02
@Hugo Tia, reddit i naoczni świadkowie to wróg, w dodatku zero komentarza, muzyczki, tylko sfilmowane wydarzenia - kto by to chciał oglądać, co? Na linka z frondy o papieżu Franciszku też nie wszedłeś? Czy nie wiesz co powiedzieć?
anonim2015.09.8 13:16
https://www.youtube.com/watch?v=ksHvEjY8rf0#action=share Polecam. Poza tym admini - usuwać komentarze nie dotyczące tematu artykułu. W tym moje od pewnego momentu.