Homoseksualista Elton John został oskarżony o molestowanie seksualne przez swojego byłego, prywatnego ochroniarza. "W pozwie złożonym w Los Angeles prawnicy Jeffreya Wenningera zarzucają piosenkarzowi nieustanne nękanie ich klienta przez okres 12 lat. Wyszczególniono trzy przypadki, w których Elton John miał dopuścić się molestowania swojego pracownika. Mężczyzna twierdzi, że gwiazdor dopuścił się innych czynności seksualnych m.in. podczas ich wspólnych podróży samochodowych" - pisze wp.pl.

Prawnicy byłego ochroniarza gwiazdora twierdzą, że molestowanie miało również miejsce przy wielu innych okazjach i było całkowicie umyślne, a także niezwykle szkodliwe dla ich klienta. W pozwie nie określono jednak wysokości odszkodowania, jakiego w zamian za krzywdy psychiczne domaga się mężczyzna. Piosenkarz do tej pory nie udzielił żadnego komentarza w tej sprawie.

Wiele badań pokazuje, że aktywni homoseksualiści częściej niż zdrowi mężczyźni dopuszczają się molestowania seksualnego. Miejmy nadzieję, że uda się kiedyś uznać homoseksualizm za stan chorobowy, który nie należy lekceważyć!

mko/wp