Hołownia szykuje się do wyborów? Rzucił pracę w programie. ,,Gdy coś się kończy, coś się zaczyna'' - zdjęcie
29.11.19, 08:15Screenshot Youtube

Hołownia szykuje się do wyborów? Rzucił pracę w programie. ,,Gdy coś się kończy, coś się zaczyna''

6

Od pewnego czasu wiele mediów spekuluje na temat możliwego startu Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich. Pisał o tym „Wprost” czy „Polityka Insight”. Teraz dziennikarz zdecydował się na ruch, który może potwierdzać wcześniejsze informacje.

We wpisie na Facebooku Hołownia poinformował właśnie, że po 12 latach odchodzi z programu „Mam talent”, który na antenie TVN emitowany jest od września 2008 roku. Pojawiły się również pewne zastanawiające słowa:

Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna”.

Dodał też jednak:

Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) – dziekuję. I NA PEWNO się NIE rozstajemy!”.

dam/Facebook,Fronda.pl

Komentarze (6):

Moshe Cvel2019.12.3 9:19
Już był redaktor Lis na prezydenta było to na cichną z zaskoczenia. Lis obszedł wstydem i odszedł z pracy pohańbione. Hołownia na prezydenta jak ma mocodawców z dużą kasą to utopią kasę w błocie a wygra Prezydent Dr Andrzej Duda. To jednak świadczy odbierani są nadal Polacy jako ciemna masa która wszystko kupi.Tak nas widzą środowiska talibów w kippah którzy mordują Palestyńczyków od 80 lat.To tym środowiskom zależy na odsunięciu PiS oraz byłym SB-kom?
Wiem2019.11.29 13:34
Wariant Kukiz nr 2
Druh Ryszard 2019.11.29 10:25
Nie wiem jakiemu celowi mają służyć takie informacje, chyba tylko "odmóżdżaniu" percepcji Polaków. Po co Państwo bierzecie udział w rozpowszechnianiu zwykłych głupot. Gdyby nie Wasze "niusy", to w ogóle bym nie wiedział, że jest jakiś Hołownia i co on ma mądrego do powiedzenia. Jednym słowem, bierzecie udział w rozpowszechnianiu "śmieciowych" informacji. Nie czas na powagę ?
Olej2019.11.29 10:15
Kolejny pacan z przerostem ego, któremu wbili w łeb, że jest wielki. Zobaczymy jak wielka rzesza cymbałów wynosząca go na postument wyniesie go później na piedestał.
Glaudiusman2019.11.29 9:54
Na pewno nigdy, przenigdy nie oddam swojego głosu!!!!!!
Znowu planeta małp 2019.11.29 8:51
Oszołom i zwolennik ekologizmu! Może otrzymać głosy jedynie od małp ludzkich. Nikt normalny nigdy nie zagłosuje na pajaca!