Holandia: Kolejna eksplozja w polskim supermarkecie - zdjęcie
09.12.20, 09:58

Holandia: Kolejna eksplozja w polskim supermarkecie

12

Dziś rano w Holandii miał miejsce kolejny wybuch w polskim sklepie. W dniu wczorajszym zniszczeniu w wyniku eksplozji doszło w dwóch innych polskich sklepach.

Tym razem do wybuchu doszło w centrum handlowym De Beverhof w Beverwijk, a wybuch uszkodził fasadę supermarketu.

Jak podają media, podobnie jak we wczorajszych wybuchach nikt nie został ranny. Policja na razie nie udziela żadnych szczegółowych informacji na temat możliwych powiązań pomiędzy wybuchami.

Zaczynają natomiast na temat możliwych powiązań pomiędzy tymi eksplozjami spekulować holenderskie media, które podały, że te trzy supermarkety mają tego samego właściciela.

 

mp/onet.pl

Komentarze (12):

Jan Radziszewski2020.12.9 12:15
++++Co robić jeśli islamiści, którzy są w Polsce wystąpią przeciw Polakom? listopada 12, 2020 12. XI 2020 11.50 - Tak, dziecko, jeśli ci islamiści, którzy są w Polsce, wystąpią przeciw wam i będą was zabijać, ranić, to należy ich wszystkich wytępić na ziemi polskiej, bez wyjątku wszystkich przybyszy. - A jak będą nawróceni na katolicyzm? - Poznacie, którzy są, bo będą fałszywie podawać się za katolików aby uratować życie. Nie będziecie się znęcać, ale nie będziecie też trzymać ich w niewoli. Wszystkim mężczyznom odetniecie głowy a kobietom i dzieciom poderżniecie gardła. Maczety muszą być dobrze naostrzone i starajcie się mieć więcej niż jedną na rodzinę. Amen. Opublikuj - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski) ++++Uwagi odnośnie reakcji na Słowa Pana Jezusa o islamistach jeśli będą nas w naszym kraju zabijać i ranić listopada 14, 2020 Uwagi odnośnie reakcji na Słowa Pana Jezusa o islamistach jeśli będą nas w naszym kraju zabijać i ranić. Najpierw należy sobie zadać pytania kto te wątpliwości stawia i czy one są rzetelne, czy zadaniowane. Gdy ukazywały się stale Orędzia publikowane na blogu „Cyprian Polak Wiara” wiedziałem mniej więcej kto publikuje. Tutaj dotyczy to części osób. Zacznijmy od absurdalnych stwierdzeń, że przykazanie mówi: „ Nie zabijaj”. W Ewangelii Jan Chrzciciel mówi do żołnierzy aby nikogo nie uciskali lecz poprzestawali na swoim żołdzie. W „Poemacie Boga Człowieka” Pan Jezus podobnie do żołnierzy. Pan Jezus nigdy nie mówił do żołnierzy aby nie zabijali, bo to jest ich zadanie gdy trzeba. Pan Bóg mógł przecież obronić Jasną Górę w cudowny sposób rękoma Matki Bożej, ale mimo pomocy trzeba było walczyć i zabijać. Takim rozumowaniem Jan Sobieski nie powinien iść pod Wiedeń, bo to zabijanie i nawet nie obrona bezpośrednia. Wreszcie Cud Nad Wisłą. Mimo potężnej pomocy z Nieba i modlitw trzeba było walczyć i to ciężko i polało się dużo krwi i dużo polskiej, często bardzo wartościowego elementu. Skoro była interwencja z Nieba aż tak potężna, że Matka Boża widziana na niebie odrzucała kule kartaczy sowieckich, które wracały na teren wroga, i to głęboko na zaplecze, to mógł przecież Pan Bóg doprowadzić do wcześniejszego zawieszenia broni, itd. A jednak miała polać się krew. Mieliśmy bowiem do czynienia z barbarzyńcami. Tacy są Ukraińcy i tacy islamiści.
leo2020.12.9 12:00
Może Holendrzy nie chcą u siebie obcych sklepów? Postanowili dać sprzeciw inwazji obcych cywilizacji i kultur. Widzą w tym zagrożenie dla narodowego państwa i tradycyjnego modelu rodziny.
mateusz2020.12.13 21:55
oj dużo do wysadzania u nas w takim razie będzie
Obok "polskości" to te sklepy2020.12.9 11:52
nawet nie stały. Rzucamy jednak gwnem w nadziei, że może coś się przyklei. I nie "w Holandii" tylko w Niderlandach, pani magister.
Lefebvre2020.12.9 15:10
Niderlandy to sobie mówią Holendrzy na swoje własne potrzeby. Wszędzie na świecie obowiązuje dotychczasowa nazwa tego kraju, w Polsce nadal Holandia, panie niedouczony
Nina C,2020.12.9 11:15
Holendrzy dziękują Polakom, za to, że ich bronili w II W.Ś. Polacy powinni mieć w doopie zarazę mieszkającą w starej UE. Wywalić wszystkie sklepy ich i szkopskie z Polski.
szok^22020.12.9 10:53
Dlatego VETO za wszelką cenę !!! Żadnych kompromisów !
cam2020.12.9 12:28
Nie będzie żadnego weta..., panowie bolszewicy zrobią trochę propagandowych zdjęć i dumnych minek na użytek swojego wstającego z kolana elektoratu i zgodzą się posłusznie na wersję z praworządnością tylko odroczoną.
cam2020.12.9 18:19
I jak zatkało kakao? Jest jak mówiłem a ty i 12 innych nienachalnie inteligentnych naprawdę wierzyliście, że załganym bolszewikom chodziło o coś więcej niż władza i kasa? HA HA HA...
MaxFiend2020.12.9 10:24
Polskim? Chyba raczej iracko-kurdyjskim. Widocznie kurdyjscy ziomale mają do siebie jakieś pretensje :-D :-D :-D
cam2020.12.9 10:05
Trzy markety mają tego samego właściciela.... Turka, a "polskie" są bo mają na szyldzie napisane Biedronka.... I to tyle z tej martyrologii...
Grizzly2020.12.9 10:02
Holenderska praworządność? ?To raczej ich bandytyzm i pazerność znane światu od wieków! Zrobić porządek z tym gwnianym krajem!