Gwiazdowie wspierają Dudę: ,,Żadnych zachwiań, żadnych wątpliwości’’ - zdjęcie
24.06.20, 18:25fot. Screenshot/ youtube

Gwiazdowie wspierają Dudę: ,,Żadnych zachwiań, żadnych wątpliwości’’

4

Działacze „Solidarności” Joanna i Andrzej Gwiazda jednoznacznie wspierają kandydaturę Andrzeja Dudy: „W tych wyborach nie chodzi tylko o to, czy wybierzemy lepszego czy gorszego prezydenta, tutaj stawka jest dużo większa (…)W tych wyborach nie mamy żadnych zachwiań ani żadnych wątpliwości. Wiadomo, głosujemy na Andrzeja Dudę”.

W serwisie Youtube opublikowano spot, w którym legendy „Solidarności” mówią o zbliżających się wyborach. „Polityka, którą prowadzi Prawo i Sprawiedliwość, a opiera się ona o przywracanie tożsamości narodowej, o nieodrzucanie tradycji chrześcijańskiej i wzmacnianie władzy państwowej, wszystkich agencji państwowych – to jest coś, co zagraża wszystkim, którzy mają chrapkę na to, żeby dalej eksploatować Polskę. To wielkie koncerny, również nasi sąsiedzi z zachodu, bo im się tu już kończy to eldorado i już w tej chwili interesy gospodarcze Polski są dobrze bronione” – mówi Joanna Gwiazda.

Działaczka komentuje również ewentualny wybór Trzaskowskiego na prezydenta: „Przypuszczam, że gdyby, znaczy mam pewność, że gdyby prezydentem został na przykład pan Trzaskowski, to on nie będzie miał żadnych skrupułów, żeby powrócić do sytuacji, w której Polska to są takie dzikie pola, na których każdy może rabować, co mu się podoba”.

Andrzej Gwiazda ostrzega z kolei: „Jeżeli wybierzemy prezydenta, który uważa, że interesy innych państw są ważniejsze niż Polski, to już w zasadzie komentarz jest niemożliwy. Czyli będzie to człowiek, który w ostrej, konkurencyjnej walce między państwami nie będzie bronił polskich interesów. (…) W tych wyborach nie mamy żadnych zachwiań ani żadnych wątpliwości. Wiadomo, głosujemy na Andrzeja Dudę”.

ks/ Youtube

Komentarze (4):

f232020.06.25 9:22
Nie mogę sie oprzeć wrażeniu, że strannie umalowany dragqueen jest o wiele przystojniejszy niż pan Gwiazda z ubytkami uzębienia wraz z małżonką.
Tom Bombadil2020.06.24 19:10
Wybory po wodzie, opozycja na lodzie.
katolicka kretynizacja polski2020.06.24 19:09
Gwiazdowie to tajni współpracownicy SB którzy rozwalali "solidarność"!
Monika2020.06.24 20:48
...." kretynizacjo..." ! vel...LECHU KELLER-KRAWCZYK....itp.... DLACZEGO KŁAMIESZ!? PRZECIEŻ TO DOTYCZY CIEBIE, NIE p.GWIAZDÓW! TO TY JESTEŚ STARYM SB-kiem! WSZYSCY O TYM WIEMY! JESTEŚ NAWET W SPISIE IPNu ! MASZ TAM SWÓJ NR EWIDENCYJNY! CZYTAŁAM O TOBIE! MAM ZAPISANY TEN NUMER! NIE WYPRZESZ SIĘ ! ROBIŁEŚ, JAK WIESZ I MY WIEMY, OPRÓCZ TEGO WIELE ZŁYCH RZECZY DZIECIOM!