Gwiazdor Telewizja Republika odchodzi ze stacji. "Zbieram na kevlar, może dotrę na Wschód" - zdjęcie
03.01.15, 16:08Gwiazdor Telewizja Republika odchodzi ze stacji (fot. archiwum)

Gwiazdor Telewizja Republika odchodzi ze stacji. "Zbieram na kevlar, może dotrę na Wschód"

3

Bartłomiej Maślankiewicz kilkakrotnie był gwiazdą internetu. Jego relacja z Marszu Niepodległości 11 listopada 2013 roku zrobiła furorę na YouTubie, a tekst „został z niego tylko szalik” stał się niemal kultowy.

Prezenter zasłynął z takich żywiołowych relacji z miejsc najważniejszych wydarzeń. Był na ukraińskim Majdanie, gdzie narażał się, aby przekazać widzom możliwie najwierniejszy obraz zdarzenia.

Maślankiewicz odchodzi jednak z Telewizji Republika. „Coś się kończy coś się zaczyna. Co? Zobaczymy. Nie ma mnie już w Republice” – napisał na Twitterze. Na napisał jednak, jakie są powody jego odejścia ze stacji. Na uwagę internauty, że z takim CV trudno mu będzie znaleźć jakąś pracę, odpisał: „Będzie bardzo, bardzo ciężko. Ale jak nie jest, to mnie to nie kręci. Zbieram na kevlar może dotrę na wschód”.

MaR/Wiadomosci.gazeta.pl 


Komentarze (3):

anonim2015.01.3 16:14
Szkoda, niezły był. Co prawda nie taki tuz jak Powiatowy, Stokrotka czy Lizzz :-) ale może zrobi jeszcze karierę. W końcu Tuskolandia nie może trwać wiecznie.
anonim2015.01.3 18:29
Ot Terlikowski to nie łatwy szef.Szkoda.
anonim2015.01.3 20:33
mądre głowy siedzą na frondzie i dumają.. i nic sobie z tego nie robią że za kazdym razem sa w błędzie.. od tego tu są by pitolić bez sensu..a świat gna dalej. Szkoda zycia panowie na takie życie co tu tracicie pisząc, komentując