Gwiazda Bollywood skazana na 26 lat za obrazę Allaha - zdjęcie
29.11.14, 09:30Gwiazda Bollywood skazana na 26 lat za obrazę Allaha (fot. archiwum)

Gwiazda Bollywood skazana na 26 lat za obrazę Allaha

3

„Bluźnierstwem”, jakiego miała dopuścić się Veena Malik było zagranie w scenie ślubu, która nawiązywała do ślubu córki Mahometa. Aktorka została skazana na… 26 lat więzienia!

Ponadto, pakistański sąd skazał również jej męża Asada Bashira Khan Khattaka oraz Mir Shakil-ur-Rahmana, właściciela GEO TV i prezenterkę Shaistę Wahidi.

Skazani zamierzają apelować. „26 lat! To dożywocie” -  komentuje Veena Malik. ”Wierzę jednak w wyższą instancję w Pakistanie. Kiedy zapadanie ostateczny werdykt, będzie sprawiedliwy. Jestem pewna, że nic złego mi się nie stanie” – uspokaja aktorka.

Kobieta obecnie przebywa w Dubaju, ale zapowiedziała, że pojawi się w Pakistanie, by zmierzyć się z oskarżeniami. „Miałam wzloty i upadki w swoim życiu, ale nie zrobiłam nic złego” – zapewnia.

MaR/Dziennik.pl

Komentarze (3):

anonim2014.11.29 10:26
oj naiwna naiwna
anonim2014.11.29 11:22
Niech lepiej nie wraca do tych oszołomów.W Pakistanie nie ma normalności. Za tego islamskiego zboczeńca Mahometa zabijają bez litości za byle co, każdego, kto im się nawinie pod rękę.A wystarczyłoby tylko opublikować szeroko jego życiorys i ....może by pojęli?
anonim2014.11.29 16:43
Takiesyny plują na Kościół. karą będzie to, że zamiast miłosiernej sprawiedliwości chrześcijańskiej zasmakują brutalnego ataku islamu.