09.09.15, 15:40

Grzesik: Znów niemieckie obozy na ziemiach polskich

Angela Merkel stawia sprawę jasno – albo Polska przyjmie nałożone przez Niemcy, dobrowolne kontyngenty uchodźców, które musi przyjąć, albo koniec strefy Schengen. Niemcy przeżywający rekordowy najazd uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu latami odsuwały wszelkie globalne, systemowe rozwiązania, choć problem nabrzmiewa od kilku dekad. To, co dziś proponuje Europie Pani Kanclerz, sprowadza się do uczynienia z krajów Europy Środkowo-Wschodniej miejsca budowy przejściowych niemieckich obozów dla uchodźców, na niemieckim wikcie, ale na polskiej ziemi – i tym razem pod polską strażą.

To u nas, biednych kuzynów ze Wschodu, zamierza zatem Pani Kanclerz dokonywać wstępnej selekcji przybyłych uchodźców: na tych, którzy przydadzą się przemysłowi niemieckiemu w Reichu od zaraz, od tych nieprzydatnych „muzułmanów”, jak mówiło się w Auschwitz o niezdolnych do pracy. Tych ostatnich Polska miałaby deportować lub użerać się z nimi na miejscu. Adaptując stare polskie przysłowie o posiadaniu dzieci i pszczół: kto ma ule, ten ma miód, kto ma uchodźców, ten ma smród. Oczywiście, Angela Merkel chce po pańsku za ten smród uczciwie nam zapłacić, to trzeba przyznać. Jak uczą jednak doświadczenia z historii, trzeba zadać pytanie: co się stanie, gdy kiedyś przestanie płacić?

Ano, pieniądze się skończą, a smród już u nas pozostanie. Skoro zatem, jak onegdaj ogłosiła Angela Merkel, islam jest religią państwową Niemiec, niech już Niemcy pozostaną konsekwentnie naturalnym miejscem migracji dla Afryki i Bliskiego Wschodu, a nam przestaną zawracać głowę swoimi szantażami likwidacji strefy Schengen. Kiedyś żelazna kurtyna dzieliła nas cywilizacyjnie od świata Zachodu.  Dziś likwidacja strefy Schengem może nas skutecznie ochronić przed Niemieckim Kalifatem! Wystarczą nam więzi gospodarcze NATO i obecność USA. Reszty nie trzeba, Pani Kanclerz, dzięki, reszty nie trzeba…

Tadeusz Grzesik

PS. A i dekadenckim elitom umierającej starej Europy przyda się w końcu takie miejsce wolne od islamu i tolerancji w stylu zachodnim, jak Polska, do którego można byłoby wpaść na urlop i podkurować uszy kaleczone codziennym wrzaskiem muezina z wieży byłego kościoła za rogiem. To jak, Pani Kanclerz Merkel?

<<< MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! JAK BÓG SZUKA CZŁOWIEKA i PO CO? >>>

Komentarze

anonim2015.09.2 10:21
To zresztą potwierdza głosiki wyznawców teorii spiskowych, że Unią rządzą Niemcy.
anonim2015.09.2 10:23
Niemcy i tak zamkną granicę, po to aby po rozdzieleniu już do innych państw nie mogli uchodźcy powrócić do Niemiec . To proste.
anonim2015.09.2 10:39
Panie Grzesik ja rozumiem, że nie jest Pan zbytnio sprytny, ale nie ma nic wspólnego z gospodarką. Co do tekstu gdzie Niemcy deklarują łożenie na uchodźców. Kontyngenty będą miały jeden cel po wprowadzeniu i przyjęciu będzie można zacząć deportacje z Niemiec
anonim2015.09.2 10:41
Wiadomo ze to pulapka,gdy juz wezmiemy uchodzcow to bedziemy mogli sie niemcow prosic bez konca zeby sobie ich wzieli,czyli wiadomo ze zostana u nas.
anonim2015.09.2 11:29
Trzeba zniszczyć państwo islamskie, póki można, ci ludzie tam mają swoje ojczyzny.
anonim2015.09.2 12:04
Jaka jest to solidarność Niemiec do członków UE. Solidarność UE ma dotyczyć państw w UE a nie ludzi, którzy przybywają ze świata. Szantaż Niemiec wobec członków UE jest niedopuszczalny, taka postawa przyczynia się do rozpadu UE. Tym bardziej, że emigranci nie mają dowodów tożsamości a mieli, wśród nich są też terroryści. Każda osoba przybywająca na teren UE nie posiadająca dokumentów, powinna być wprowadzona do systemu, ze zdjęciem, liniami papilarnymi i zewnętrznymi cechami. Taka osoba powinna dostać jakiś dowód tożsamości. Emigranci mają pomóc w prowadzeniu w UE idei lewicowej kultury multikulti, dlatego Niemcy tak twardo stawiają sprawę na ostrzu noża. Ryzykując nawet pogorszenie stosunków Polsko-Niemieckich. Teraz rozumiecie, dlaczego Niemcy świadomie osłabiają gospodarczo swoich sąsiadów aby mogli ich szantażować i narzucać swoją wolę. Silna gospodarczo Polska nie obawiałaby się takiego szantażu. Tak jak napisano powyżej, dla nas ważniejsze jest NATO a nie poddaństwo wobec Niemiec.
anonim2015.09.2 14:38
Tu ma Grzesik rację.
anonim2015.09.2 15:16
Przemówcie, do jasnej Anieli, że Polska nie miała w Afryce kolonii, ani nie eksploatuje aktualnie tych krajów. Do nas azylanci się nie pchają i źle by się u nas czyli, chyba tylko jako w obozie przejściowym.
anonim2015.09.2 21:41
To może się okazać , że to ,, koń trojański "
anonim2015.09.3 7:29
Zamknięcie "strefy schengen" to najlepszy pomysł aby wreszcie zatrzymać "uchodźców" u siebie, tzn. w krajach muzułmańskich. I broń Boże nie przyjmować Turcji do UE.
anonim2015.09.4 2:49
Brawo panie Grzesik. Prawdziwy Katolik z pana wylazł. Pełen miłości do bliźniego. Pełen współczucia dla ludzi uciekających przed wojną i śmiercią. Nazywanie tych ludzi smrodem jest takie chrześcijańskie.
anonim2016.02.10 13:05
Po co zaraz deportować, możemy przecież otrzymać od Ferkel licencję na działalność Auschwitz i Majdanka...