Grzesik: V kolumna na plażach Australii - zdjęcie
05.06.15, 09:05

Grzesik: V kolumna na plażach Australii

6

Przypomnijmy:

3 czerwca ukraińska armia odbiła atak separatystów, których wysłała Rosja na Marinkę i Krasnogorowkę. Żołnierze ukraińscy z z pierwszej linii frontu mówią: „Wróg został doszczętnie rozbity. Dookoła leży pełno 200-ch (określenie rosyjskich zabitych). A Mieszkańcy z Doniecka donoszą: „Już dawno czegoś takiego nie było. Na mieście w ogóle nie widać patroli „Małp” (separatystów) . Najwyraźniej wszystkich wrzucili do tej maszynki do mięsa”. Ukraińskie dowództwo podało, że w wyniku ataku separatystów, rannych zostało jedynie 7 żołnierzy ukraińskich.

Rosjanie rzucili do ataku na Marinkę około 1500 żołnierzy i 40 czołgów. Ukraińska armia odpowiedziała ogniem z ciężkich dział, co od razu spowodowało, że separatyści i rosyjscy najemnicy zostali pokonani.

Smok pożera własne dzieci, jak pisał  przed laty Milovan Dilas (kto go jeszcze pamięta) o wzajemnym mordowaniu sie komunistów. Dziś smok to Putin a jego dzieci to separatyści, których powołał do życia wywołując rebelię w Doniecku i finansując ich działalność. Dziś stali sie kulą u nogi, obrośli w piórka, tworzyli bandyckie zbrojne watachy trudne do sterowania i niesforne. Na Ukrainie czeka separatystów w najlepszym razie sąd za zdradę stanu. Dla Rosji są niebezpiecznymi, zbrojnymi hordami, zarazą, która zagraża bezpieczeństwu wewnętrznemu. Dlatego trzeba ich za wszelka cenę pozostawić – wytracić na miejscu przestępstwa, nim zaczną mówić.

To cenna lekcja z której czym prędzej wyciągnąć wnioski powinni polscy klakierzy Putina: Stanisław Michalkiewicz, Janusz Korwin Mikke, Adam Wielomski , Mateusz Piskorski, Marian Kowalski, Grzegorz Braun,  ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski,  Waldemar Łysiak , Tomasz Kwaśnicki,  i środowiska Ruchu Narodowego, Zmiany , Radia Chrystusa Króla, Fides et Ratio, kresy.pl inni z Listy FB „Polskie zaplecze Putina , których nazwiska litościwie pominę. Polska racja stanu całkowicie rozmija sie z uprawianą przez te osoby prorosyjską i antyukraińską propagandą.

Rosja jako imperium wchodzi w fazę powolnego obumierania. Wkrótce i wy staniecie sie jej więc  zbędni. Może juz pora poszukać swojego dołka w piasku...na jakiejś ciepłej plaży, jeśli nie na Krymie to choćby w Australii

Tadeusz Grzesik

Komentarze (6):

anonim2015.06.5 9:52
"polscy klakierzy Putina... ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski..., kresy.pl..." OHYDA. Fronda od dłuższego już czasu stała się obrzydliwą gadzinówką, bez czci i honoru. Niestety równa w dół. Wobec tego ja - Solidarny2010 ogłaszam wszem i wobec, że jestem KLAKIEREM PUTINA (jak zresztą mój nick wskazuje). Je suis klakier Putina. I wszystkich patriotów piszących na tym forum, mających odrobinę przyzwoitości również zachęcam do tego by powiedzieli Je suis klakier Putina. Żeby się frondzie czkawką odbiło. I panu Grzesikowi osobiście.
anonim2015.06.5 11:20
Tadeusz Grzesik to mason! Po czym poznać masona? Po masońskiej pysze! Pana Grzesikowa pycha każe mu wierzyć, że może być sędzią czyichś sumień.
anonim2015.06.5 16:30
Duda prezydentem, to Braun znów może być wujem. Etyka sytuacyjna na "Portalu Poświęconym"?
anonim2015.06.5 16:39
Tadeusz Grzesik to niby kto? Klakier banderowców? Księdzu Isakiewiczowi Zaleskiemu do pięt nawet nie dorastasz gówniarzu. Tfu!
anonim2015.06.5 18:33
Lepiej być klakierem Putina niż Obamy, który ogłosił czerwiec miesiącem dumy osób LGBT.
anonim2015.06.7 12:23
wpierw bylem oburzony, ale po chwili namyslu doszedlem do wniosku, iz felietony St.Michalkiewicza sa zwyczajnie zbyt trudne dla T.Grzesika... Panie Tadeuszu sama klawiatura + checi to zbyt malo, oj za malo...