11.05.15, 11:12Grzegorz Braun (fot. wikipedia_tdobe)

Nowa partia Grzegorza Brauna?

Na swoim wieczorze wyborczym Braun zapowiedział swoją dalszą drogę polityczną. Powiedział, że przyjmuje ten wynik jako dobry prognostyk.

Kandydat również zachęcał do odwiedzenia strony www.pobudka.org. Pragnie przekonać Polaków do swojej wizji państwa, apelując o wzięcie udziału w akcji "budzenia śpiących rycerzy"

Grzegorz Braun dziękował swoim wyborcom i wszystkim tym, którzy pomagali mu w kampanii wyborczej. Ocenił, że niskie zainteresowanie mediów miało wpływ na jego wynik.

Nie wyklucza założenia partii.

„Nie należy oddawać walkowerem tego, o co można zawalczyć.” - mówi.

Braun zapowiada uczestnictwo w mozolnej walce politycznej, ponieważ uważa, że na tym świecie zmiany zachodzą powoli.

KZ/Interia.pl
Komentarze

anonim2015.05.11 11:48
Jako wyborca głosujący na Pana Brauna gratuluję Panu Grzegorzowi wyniku. Biorąc pod uwagę czas poświęcony Panu Braunowi przez media oraz stopień niezrozumienia i całą nagonkę na Jego osobę to wynik jest naprawdę dobry. Proszę zauważyć, że faktycznie przegraliśmy z 3 kandydatami wyraźnie, cała reszta można powiedzieć albo za nami albo w zasięgu. Biorąc pod uwagę, że Pan Braun mógł się w większości wypowiadać na dworcach czy za pośrednictwem internetu powyższy wynik jest nawet bardzo dobry. Oczywiście nie satysfakcjonujący. Życzę Panie Grzegorzu sił i zapału i zapewniam, że są ludzie do których trafia oczywista prawda po stronie której Pan niezmiennie się opowiada. Oczywiście walka będzie trudna patrząc na jad mediów, który na Pana się wylewa. Najdobitniej było to widoczne wczoraj na tzw. "wieczorze wyborczym" w reżimowej tvp. Tylko podczas wejścia antenowego ze sztabu Pana Brauna miała miejsce "usterka" techniczna i nie było żadnej informacji ze sztabu. Do tego zapowiedź niedouczonej szczekawki Pani Tadli, która zarzuciła Panu na antenie szerzenie antysemituzmu !! To ostatnie moim zdaniem śmiało może podchodzić pod sąd.
anonim2015.05.11 12:44
A nuż się uda i przez 5 lat byt zapewniony,bo z tych pierdół którymi raczy swoich wyznawców to kredytów nie spłaci.
anonim2015.05.11 12:51
Jestem za tym by takie osoby jak on byly w polityce ; ) Jeszcze jak zreflektuje swoje poglady odnosnie kary smierci, bedzie super : )
anonim2015.05.11 12:54
Też głosowałem na Brauna. Też jestem zdegustowany "katolickimi" mediami. Wszystkimi!!! Poziom embarga informacyjnego na Pana Grzegorza osiągnął w nich, wydawałoby się, niedościgniony wzorzec goebbelsowskich gadzinówek z czasów II Wojny Światowej na terenach GG, w których istotne problemy dotykały tak "ważnych" problemów, jak zwycięstwa Wehrmachtu i aktualny repertuar w kinach. Czasami komuś ukradli kunia...
anonim2015.05.11 12:55
Lart - Czym innym jest antysemityzm, a czym innym krytykowanie masonerii. Jesli ktos nie widzi roznicy, albo jest ignorantem, albo ma zla wole... albo nie chce znac prawdy. Niektorym tak wygodnie... Z Bogiem : )
anonim2015.05.11 12:57
@Lart - w tych chorych czasach każdy drży przed zdaniem Mośków, toteż nie dziwota, iż większość znanych osób obawia się zarzutu antysemityzmu tak jak kiedyś tego, że zostanie wrogiem ludu, kułakiem, amerykańskim szpiegiem, zaplutym karłem reakcji i tym podobne. Lobotomia Polaków przez michnikoidalne środki masowego ogłupiania zaszła już tak daleko, iż nie zdziwiłbym się, gdyby jakiś leming widząc w parku tatusia/mamusię wymierzającego klapsa swojemu dziecku zadzwonił na policję. W tych zdegenerowanych czasach kandydat na prezydenta katolickiego kraju witający się życzliwie słowami "szczęść Boże!" uważany jest za dziwoląga.
anonim2015.05.11 13:00
@ufam - niech on niczego nie reflektuje, jego poglądy są bardzo dobre jak na prezydenta Polski.
anonim2015.05.11 13:06
Pan Braun jest człowiekiem bardzo utalentowanym, także w sferze polityki. Poziom jego argumentacji, duża wiedza, celność wypowiedzi, nienaganna polszczyzna dają mu zdecydowaną przewagę nad innymi politykami i osobami publicznymi. Pozostawia ich daleko poza sobą. Być może w tej chwili jest dla wielu zbyt trudnym w odbiorze intelektualistą (dziennikarze "wysiadają" przy nim, zapominają języka, sztywnieją), ale przyszłość należy do niego. Grzegorz Braun to prawdziwa perła pośród polskiej bylejakości i przeciętności. Byłoby dobrze, gdyby "Fronda" przestała sekować Pana Brauna.
anonim2015.05.11 13:33
Szanowni zwolennicy Pana Brauna - z całym szacunkiem, ale na razie - w/g podawanych sondaży - to ma poparcie mniejsze od takiego Palikota, a więc jest Was mniej niż palikociarzy... Zmarnowaliście glosy i potencjał - zjednoczenie, wspólnota dają siłę, a Wy co? pluliście i plujecie na tych, którzy nie tylko mają realne szanse, ale zależy im na Polsce i Polakach dużo bardziej niż Wy deklarujecie... Bo Wy jesteście na etapie wyłącznie deklaracji z jednej kanapy... może warto to przemyśleć - i połączyć się z polskimi patriotami, a nie wspierać prorosyjskich...?
anonim2015.05.11 14:07
@athos nikt go nie sekuje, ale jeśli ktoś - nawet świetny reżyser, mówiący nienaganną polszczyzną wali publicznie tekst, że największa tragedia narodowa od II wojny światowej jaką była katastrofa pod Smoleńskiem to jest "maskirowka" to każdy normalny człowiek natychmiast zadaje sobie pytanie czy ten gość jest przy zdrowych zmysłach...(a to sam słyszałem) jak "maskirowka" to co się stało z samolotem i 96 osobami - marsjanie porwali? wyparowali, a ktoś na ich miejsce podłożył innych , ale z tym samym (w wielu przypadkach) DNA? athos, athos - zastanów się...
anonim2015.05.11 15:52
Jedyny prawdomówny ...reszta to krętacze!
anonim2015.05.11 16:13
Lart i inni Gdzie ta nagonka na Brauna? Nie słyszałem. Może koleś ma manie prześladowczą i rżnie głupca za każdym razem, jak się rozczula nad sobą i swoją domniemaną martyrologią. Trzeba robić swoje dla Ojczyzny i nei czekac na brawka. Z pokora i bez nagród. Resztę zauważymy sami. Od jakiegoś czasu nie kręci filmów tylko lansuje się w niewiadomym celu skarżąc się i wyzywając nas od gadzin, naganiaczy, antypolonusów, etc... A to tylko słowa, słowa, słowa...
anonim2015.05.11 17:17
www.pobudka.org Jedyny Sprawiedliwy. Serdeczne gratulacje!
anonim2015.05.11 19:14
Pan Jezus miał podobny wynik. To dobra prognoza.