Grzegorz Braun po opuszczeniu więzienia: „Popereelowscy sędziowie i prokuratorzy to największa zorganizowana grupa przestępcza” - zdjęcie
05.08.14, 15:17Grzegorz Braun

Grzegorz Braun po opuszczeniu więzienia: „Popereelowscy sędziowie i prokuratorzy to największa zorganizowana grupa przestępcza”

16

Grzegorz Braun po tygodniowym pobycie w więzieniu jest już na wolności. Reżyser został skazany na tak kuriozalną karę za nazwanie policjanta „bandytą”. Bardziej groteskowe jest chyba jednak to, że jak podaje portal Stefczyk.info, dopiero jutro sąd rozpatrzy zażalenie na karę, która została już odbyta.

Po opuszczeniu więzienia, Braun skomentował karę, jaką została na niego zasądzona tymi słowami: – Wizytacja wypadła pomyślnie. Ten areszt, obiekt zabytkowy, ale solidny w dalszym ciągu, a także jego załoga w większości, świetnie nadają się na przyjęcie tych sędziów i prokuratorów, którzy mnie tutaj zesłali i jestem przekonany, że spełnią swoją rolę, kiedy chwila nadejdzie, tzn. kiedy Rzeczpospolita będzie łajdactwo karać należycie – powiedział Braun. Wobec postpeerelowskich sędziów i prokuratorów użył określenia „największa zorganizowana grupa przestępcza, jaka działa na terenie Rzeczypospolitej”.

ED/wpolityce.pl/stefczyk.info

Komentarze (16):

anonim2014.08.5 15:25
Rozumiem ze dotyczy to rowniez sedziego Andrzeja Kryze. Tylko skad przedstawiciel „największej zorganizowanej grupy przestępczej, jaka działa na terenie Rzeczypospolitej” w PISowskim rzadzie?
anonim2014.08.5 15:46
Jeśli za nazwanie policjanta "bandytą" trafią się do aresztu to czekam na sprawę Biedronia oskarżonego o czynną napaść na policjanta - próbował wyrwać pałkę :) Wówczas Biedroń pod prysznicem miałby wzięcie...
anonim2014.08.5 16:01
@kenobi- W normalnym państwie cywilizacji zachodnej nikt nie pomyślał by by wsadzać reżysera za nazwanie policjanta bandytą. Ale widać, że twoje wzorce pochodzą z nad Buga i stamtąd czerpiesz wzorzec "normalnego Państwa".
anonim2014.08.5 16:09
Nie zamierzam orzekać, czy ma rację, czy też się myli, jednak... Jakby nie patrzeć przywódcy, a także liczące się zwyczajnie persony krwawego, PRL-owskiego reżimu, jaki władał Polską przez okres 50 lat, w istocie nigdy nie zostali sprawiedliwie osądzeni... To daje do myślenia... Zwłaszcza tak młodym ludziom jak ja... Którzy opierają się nie w istocie na sentymentach, przywiązaniu, a na rzetelnych, obiektywnych ustaleniach historii. :(((
anonim2014.08.5 16:21
Braun wściekle atakuje Gazetę Polską!!! Od 2:40. https://www.youtube.com/watch?v=TSthsc1jgyY
anonim2014.08.5 16:30
Filmy Grzegorza Brauna, do obejrzenia na portalu Ahaaa.pl, zapraszamy:)
anonim2014.08.5 16:55
"kiedy chwila nadejdzie, tzn. kiedy Rzeczpospolita będzie łajdactwo karać należycie – powiedział Braun" I oczywiscie to Grzegorz Braun bedzie decydowal o tym, kto jest lajdakiem i jaka kara jest dla takiego delkwenta nalezyta. Inaczej sie obrazi, ze sprawiedliwosci nie dosc i bedzie meczyl otoczenie swoja agresja. chociaz wlasciwie chyba ten typ meczy niezaleznie od okolicznosci. Moze warto byloby sie przebadac np. zrobic tomografie panie Grzegorzu ( o badaniu psychiatrycznym nie mam smialosci wspomniec). Takie napady agresji (a wlasciwie permanentny stan pobudzenia) moga byc wywolane uciskiem jakiegos guzka..
anonim2014.08.5 17:10
Za komuny nawet pociotkowie funkcjonariuszy systemu zażenowani byli systemowymi represjami. W PRL-bis/judeopolonii represje są w sumie popierane i to nie tylko przez grupy uprzywilejowane typu mniejszości narodowe (szczególnie wiadoma), dewiantów czy niektórych lewaków ale także przez zwykłych nieuświadomionych Polaków.
anonim2014.08.5 18:10
poznałem pana kryże osobiście w sądzie ...tragedia
anonim2014.08.5 18:34
@Spas Obawiam sie o Twoje zdrowie. Przy takich silnych emocjach zylka moze peknac...
anonim2014.08.5 18:41
Jak to leciało Spas? Przed wojną byli wspaniali Polacy i prości Żydzi a po wojnie : prości Polacy i wspaniali Żydzi? Stalin co usta słodsze miał od malin wiedział gdzie wbić skalpel żeby pozbawić Polskę ducha - w takie miasto jak Lwów.
anonim2014.08.5 20:42
Wyobrażacie sobie co by się działo gdyby za rządów pis-u wsadzili jakiegoś reżysera?
anonim2014.08.6 8:03
Podana strona już nie istnieje: http://astral-projection.blog.onet.pl/2011/01/24/kaczynski-i-judeopolonia-bedziesz-w-szoku/ Odpowiedż dla Kodera : „… Ja wymienię cuda (Kaczyńskich) z czasów współczesnych: -zatrzymanieanie eksumacji w Jedwabnem – to działanie żyda Kalksteina w perfidny i odrażający sposób nie tylko obciążyło naszą Ojczyznę za zbrodnię w Jedwabnem (kłamliwie i niesłusznie), ale wytworzyło także negatywny stereotyp Polaka za granicą. Oczerniania nas nie było końca. -nazywanie z mównicy sejmowej wojny z Irakiem „naszą”. Polski żołnierz m.in. dzięki zaangażowaniu Kalksteina uczestniczy w jankeskim ludobójstwie narodów arabskich. -publiczny podziw dla Ariela Szarona, izraelskiego zbrodniarza – syjonisty i konstruktora światowego „nowego ładu”. -miłe przyjęcie Bnai Brith. Ta skrajnie antypolska loża żydowska została zdelegalizowana przed wojną, zaś otworzyła swoją siedzibę w Polsce po roku 2000, na prośbę… Kaczyńskiego. -hannukowe święta w pałacu. Święto hannuki, czyli święto triumfu żydów nad gojami jest obchodzone przez wszystkich prezydentów III RP (wszyscy są żydami). -ogromna zajadłość wobec Rosji wykraczająca poza wszelką polska logikę, a zrozumiała gdy się gra w orkiestrze architektów globalizmu -udawany sceptycyzm wobec UE, jawny serwilizm wobec USA – a więc sympatia dla imperiów sterowanych przez Żydów. Te imperia budują Jew – NWO. jeden wielki kraj na wzór dzisiejszego Izraela i gojskiej Palestyny. -naiwna, markowana lustracja, infantylna wersja patriotyzmu. Do tego stopnia, że każąca zadać pytanie: z glupoty? Wielu dało się nabrać i nazywa tą dywersję „romantyzmem”. -Kalkstein spotwarzył Pałac prezydencki zakładając tam jarmułkę, wielokrotnie. Podczas wielu wizyt w Izraelu, gdzie Kaczor jechał konsultować swoje decyzje i po instrukcje, jak kiedyś do Moskwy – też paradował w jarmułce. -kontakty Kaczyńskich i większości polskojęzycznych polityków (tzw: „pełniących obowiązki Polaka”) z George Sorosem i Fundacją Batorego" cdn...
anonim2014.08.9 13:39
OZ Ja wymienię dla odmiany wasze cuda ''ale wytworzyło także negatywny stereotyp Polaka za granicą. Oczerniania nas nie było końca.'' Ów stereotyp tworzą od dwóch stuleci komuniści, potem doszusowali ich koledzy z lewicy laickiej i lewicy katolickiej, a potem Twoi i Pana Grzeska towarzysze, opluwający wszystko co polskie na lewo i prawo.Jesteście zbrodniazrami ''Polski żołnierz m.in. dzięki zaangażowaniu Kalksteina uczestniczy w jankeskim ludobójstwie narodów arabskich.'' Ale jak polski mlodzieniec umieral jak pies gdzies na Kaukazie, w słuzbie moskiewskiego imperium to wy wraz z Panem Grześkiem twierdzicie, że powinien sadzić jabłka i czekać na zbawienie.Ot wasza antypolska obłuda ''miłe przyjęcie Bnai Brith. Ta skrajnie antypolska loża żydowska została zdelegalizowana przed wojną, zaś otworzyła swoją siedzibę w Polsce po roku 2000, na prośbę… Kaczyńskiego.'' Goebbels był twoim mistrzem?Od kiedy to sanacyjna, przedwojenna, piłsudczykowska Polska jest dla was jakimś wzorem?Goebbels wiecznie zywy ''ogromna zajadłość wobec Rosji wykraczająca poza wszelką polska logikę, a zrozumiała gdy się gra w orkiestrze architektów globalizmu'' Propaganda goebbelsowska jakiej Pan Grześ by sie nie powstydził.Zajadłośc wobec Rosjji [załózmy ,ze nie jest wytworem waszego mózgu, a istnieje realnie]jest czymś wyższym moralnie, niż fanatyczna zajadłość wobec polskiego narodu, jaka wylewa się z waszej bazgraniny, towarzysze ''udawany sceptycyzm wobec UE, jawny serwilizm wobec USA –'' nie widzę tu również nic gorszego ponad waszą skrajną nienawiść do wszystkiego co polskie[oczywiście zdanie Twoje nie ma żadnego sensu, istnieje tylko w urojeniach Braunów, Goldbergów i innych szaleńców] ''naiwna, markowana lustracja, infantylna wersja patriotyzmu.'' Wasz leninowski entuzjazm godny podziwu.U was internacjonaołów, a takimi są liberałowie, patriotyzmu nie ma w ogóle, więc nawet infantylny jest lepszy[pomi8jam tu również bezsensownosć wywodu] ''Kalkstein spotwarzył Pałac prezydencki zakładając tam jarmułkę, wielokrotnie. P'' I datego powinien na tronie zasiadać król, autokrata, trzymający krótko polski motloch za pysk. Macie mały probem chłocy.Do osiągnięcia tego celu musicie wyeliminować naród polski co jest chyba ponad wasze siły, nawet z pomocą odwiecznego brata cdn
anonim2014.08.26 18:23
Filmy Grzegorza Brauna, do obejrzenia na portalu Ahaaa.pl, zapraszamy:)
anonim2014.10.21 18:22
Filmy Grzegorz Brauna, Ahaaa.pl, zapraszamy do zakupu:))