Gruzin chwali Polaków: Są nieugięci wobec rosyjskiej agresji i propagandy - zdjęcie
23.02.20, 19:05Screenshot Youtube

Gruzin chwali Polaków: Są nieugięci wobec rosyjskiej agresji i propagandy

12

Polacy mają ogromne doświadczenie i są w tej kwestii nieugięci” - powiedział więziony przez niemal dwa miesiące przez Rosjan gruziński lekarz mówiąc o kwestii przeciwdziałania rosyjskiej agresji oraz propagandzie.

Waża Gaprindaszwili, który został zatrzymany w rejonie konfliktu gruzińsko-południowoosetyjskiego przez rosyjskich żołnierzy zaapelował do społeczności międzynarodowej na antenie Polskiego Radia, aby nie zostawiać jego kraju sam na sam z Rosją. Jak stwierdził:

Tylko międzynarodowa solidarność pozwoli takim krajom, jak Gruzja czy Ukraina skutecznie przeciwstawiać się rosyjskiej agresji”.

Dodawał także:

[…] z Rosją nie należy podejmować walki - Rosję trzeba ignorować”.

Podkreślił, że w okresie pobytu w niewoli zrozumiał, że skoro Gruzja nie może okupować Rosji, może zamiast tego demonstrować swój sprzeciw, w czym muszą jej pomagać wszystkie wolne oraz rozwinięte kraje świata.

dam/Polskieradio24.pl,Fronda.pl

Komentarze (12):

02020.02.24 8:20
rozjedziemy kacapów w swoim czasie a pozyteczne ćwoki sami sie popowieszaja albo beda wieszani z radością :)
oficer LWP2020.02.23 22:07
czy to nie bandyci Gruzini pod wodzą agenta CIA Saakaszwilego dokonali mordu 700 mieszkańców miasta Cchinwali bombardują i ostrzeliwując z armat i rakiet w nocy? z tymi bandytami zażydzonemu PIS po drodze
Nemo2020.02.24 7:26
Tylko wojak z PRL z wypranym mózgiem może pisać takie brednie.
Leszek2020.02.23 21:32
Jacy Polacy, to nie Polacy mają dziś władzę w Polsce, tylko pachołki różnej maści i barwy. Robią gawiedzi wodę z mózgu. Jeden jest większym kłamcą od drugiego. Starczy wpisy poczytać jakie są debilne. Kiedyś to tylko najgorszy menel tak myślał. Jest to zwykły rynsztok. O PIS świadczy dobitnie chociażby to jak był traktowany św. p. Jan Szyszko. Tak samo w Kościele Katolickim Episkopat Polski obchodzi się z arcybiskupem Ja nie Pawłem Lengą. Dzisiaj gdy by żył Św. Jerzy Popiełuszko też by to zniszczyli. Takie kanalie są przy władzy w Polsce.
Nemo2020.02.24 7:25
Ależ TVN wyprał ci mózg. Tylko zacietrzewiony psychopata może utożsamiać się z takimi idiotyzmami.
anonim2020.02.23 20:35
www.ciinema.eu ---------------------- To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej! www.ciinema.eu
A dlaczego nie masz dzieci? Boś "biedroń"! 2020.02.23 20:09
Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "tak robią ludzie z jajami! " - A ty je masz, jaja? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "ja pierdyolę" - To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: "jej odperdala To dlaczego nie masz dzieci? Przyznaj się kretynie, że dostajesz erekcji tylko otwierając strony Frondy. Bo jaki inny mógłby być powód?
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.23 19:50
Wyborcy PiS i interpretacja czegokolwiek? Oni nie interpretują, oni przyjmują do wiadomości prawdy, objawione przez prezesa albo innych, przez prezesa oddelegowanych do tych prawd głoszenia. Dla tych wyborców najważniejsze- ile prezes DA, żeby im się żyło lepiej, najlepiej bez pracowania, i ile da do kk. Zenek im pośpiewa, Lichocka i Nawacki zaimponują, są igrzyska, jest chleb. Oni nie zapytają, co ze śledztwem smoleńskim, choć to byla główna obiecanka prezesia przed objęciem pełni władzy, nie zapytają też, o co chodzi z tym Banasiem. Skoro go kontrolują, znaczy naraził się polskęzbawcy. Tak powiedzą w TVPiS, tak ogłosi ksiądz dobrodziej.
dron2020.02.23 20:08
Lecz tą swoją łepetynę i się nie popisuj.
Ikar2020.02.24 7:23
Daj spokój, TVN cię nakręciło i piszesz ich językiem. A to przecież stacja lewacka, tępiąca PIS od 30 lat, nakręcająca złe emocje i twardo stojąca za bojówkami PO - KOD.
02020.02.24 8:18
płyniesz baranie płyniesz, dobrze dobrze, niech ci ten baniak zryje do reszty :)
XXX2020.02.26 12:50
Co ty możesz wiedzieć o czym myślą i czym interesują się wyborcy PIS.Przecież sam bazujesz na przekazach medialnych ,tylko innych TVN.My wiemy co ze śledztwem się dzieje,ty jak widać nie.Podział budżetu jest od paru lat nareszcie sprawiedliwy.Socjal jest w każdym kraju i tam ludzie to rozumieją ,nawet płacą na emigrantów i to dużo.Zenka słuchają także ludzie z innych opcji politycznych,o gustach się nie dyskutuje.Z Banasiem także wiemy o co chodzi.Wyobraź sobie ,że wyborcy PIS także mają internet i umieją z niego korzystać.Do kościoła ludzie chodzą się modlić a nie słuchać wiadomości politycznych.