Grodzka wyznała: "jestem jak arbuz". Przeczytaj, o co tu chodzi! - zdjęcie
01.07.14, 07:15fot. Wikipedia

Grodzka wyznała: "jestem jak arbuz". Przeczytaj, o co tu chodzi!

9

Anna Grodzka powiedziała, ze nie chodzi w żadnej mierze o koalicję między Twoim Ruchem a Zielonymi, a jedynie o „budowanie solidarności między różnego rodzaju pozaparlamentarnymi ugrupowaniami”. Także rzecznik Twojego Ruchu Andrzej Rozenek uznał, że przejście Grodzkiej jest poszerzeniem zaplecza politycznego partii Palikota. Grodzka ma stać się pomostem pomiędzy oboma ugrupowaniami.

„Zawsze byłam posłanką lewicową, zawsze byłam zielona” – mówiła Anna Grodzk w „Dziś wieczorem”. „Wcale nie się nie wstydziłam tego mówić w kampanii wyborczej, mam więc poczucie, że jestem lojalna w stosunku do wyborców” – stwierdziła. Przywołała też ciekawą opinię na temat swoich poglądów: „Mówią, że jestem jak arbuz. Z zewnątrz zielona, w środku czerwona” – wyznała Grodzka.

Jedno trzeba przyznać: podobieństwo do arbuza z pewnością pasuje do profilu jej nowego ugrupowania.

Pac/tvp.info

Komentarze (9):

anonim2014.07.1 7:49
Grodzka wyznała????? Przestancie jeszcze wy oglupiac ten narod - ... iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają..., Podporzadkujcie to odpowiedniej osobie i piszcie - Grodzki powiedzial, ewentualnie- Grodzka powiedzial.
anonim2014.07.1 8:37
Zielona? to prawda.
anonim2014.07.1 8:56
Zgadza się. I nie chodzi o kolory, lecz o kształt facjaty. Nota bene obleśnie wstrętnej.
anonim2014.07.1 9:05
Poprawnie powinno być: Anna Grodzka powiedział...
anonim2014.07.1 10:54
WYZNAŁ !!!! POWIEDZIAŁ !!! Frondo co z tobą? Quo vadis? Od kiedy do chłopa zwracacie się w formie żeńskiej?
anonim2014.07.1 12:40
Chyba ma łeb jak arbuz. @granatowy Wyrok sądu może sobie stanowić nawet, że słońce świeci tylko w nocy, ale rzeczywistość i tak się z nim nie zgadza. Wolę rzeczywistość. Bęgowski to przebieraniec, a każdy kto o tym cwaniaczku mówi per pani, to pomyleniec.
anonim2014.07.1 18:04
Oddać jaja dla ideologii to co to za chłop.
anonim2014.07.1 18:06
"Nota bene obleśnie wstrętnej." I nie dajesz kobiecie szans już raz jemu się udało wmówić ,że jest kobietą to może jej uda się dodatkowo wmówić ,że ładną .A Ty stajesz "jej" na drodze do urody.Potwór.:))
anonim2014.07.2 19:16
Begowski jest jak arbuz =to fakt.Dlaczego?To proste:arbuz jest z wierzchu zwykle zielony-i tak o nim mysla Polacy.Gdy sie natomiast ten arbuz przekroji okazuje sie byc czerwonym.Begowski jest czerwony do szpiku kosci.Zawsze byl.Juz za czasow mlodosci nie nalezal do NZS(Niezalezne Zrzeszenie Studentow) tylko do komunistycznego ZSP(Zrzeszenie Studentow Polskich) ktore zwalczalo to niezalezsne a do tego bylo dotowane i faworyzowane przez komunistow.Po ukonczeniu studiow Begowski byl naczelnym gazety mlodziezowej.Jako wyjatkowo zaufany komunista mial paszport w domu.Kto wie kto mogl miec paszport w domu ten wie jakiej rangi komunista byl juz wtedy Krzysztof Begowski.nastepnie byl pracownikiem SB(Sluzba Bezpieczenstwa)przemianowanej z UB po powstaniu poznanskim.Dlatego wlasnie Begowski przyrownuje siebie do tego warzywa.