Gozdyra do aktywisty LGBT: Słucham, k...a? Oczekujesz szacunku, a śmieszkujesz z takiego zachowania? - zdjęcie
02.08.20, 09:43screenshot youtube- polsatnews.pl

Gozdyra do aktywisty LGBT: Słucham, k...a? Oczekujesz szacunku, a śmieszkujesz z takiego zachowania?

78

Wczoraj Polska obchodziła rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.  Z tej okazji środowiska patriotyczne zorganizowały w Warszawie IX Marsz Powstania Warszawskiego. Niestety, skrajnie lewicowe środowiska nawet taki dzień wykorzystały do ataku na polskie wartości i dokonano kolejnych prowokacyjnych ataków. Aktywista LGBT wykonywał obelżywe gesty w kierunku uczestników Marszu Powstania Warszawskiego. Tego obrzydliwego zachowania broni inny znany aktywista. W ostrych słowach odpowiedziała mu dziennikarka Polsatu, Agnieszka Gozdyra.

Aktywista, któremu postanowiła odpowiedzieć dziennikarka Polsatu, to mężczyzna znany z poprzykręcania do znaków drogowych z nazwami różnych miejscowości w Polsce tabliczek z napisem "Strefa wolna od LGBT". To przez jego propagandowe działania na Zachodzie Europy upowszechnił się przekaz o rzekomej dyskryminacji mniejszości seksualnych w Polsce.

,,Oburzony mieszkaniec pokazuje, co myśli o marszu narodowców. No ale dla policji to za dużo, wiec i flagę trzeba było zabrać - była brawurowa interwencja” - pisze na swoim profilu społecznosciowym rozbawiony Bart Staszewski, publikując film z prowokatorem aktywistą LGBT, wypinającym i klepiącym się po kroczu w kierunku uczestników Marszu Powstania Warszawskiego

Nie dziwi ostra odpowiedź dziennikarki:

"Słucham?? Słucham, k...a? Oczekujesz szacunku, a śmieszkujesz z takiego zachowania? Chyba Cię przegrzało w takim razie. To jest dno den. 1 sierpnia. Święta data. Idiota maca się po jajach i wznosi na szczyty obrzydliwości, a Ty robisz taki wpis. Ogarnij się, chłopie (...)  Bla bla bla. A ja napiszę krótko. Facet maca się po jajach. Jest ohydny. Nie waż się dopisywać do tego wzniosłych haseł, bo to nie jest nic innego niż to, co właśnie napisałam. Jeśli tego nie rozumiesz, to srogo się oderwałeś"     - napisala Agnieszka Gozdyra.

Rr, tysol.pl

Komentarze (78):

Jazzz2020.08.3 16:26
Proszę, proszę, chyba jednak Polsat odblokuję.
Danuta.2020.08.3 12:15
Brawo. Dołaczam się do pani oceny sytuacji. To jest ściek...
dobromir2020.08.3 11:33
Muszę kupić w modelarskim sklepie gumę kauczukową do mojej kochanej procy z lat młodości. Będą pawiany uciekać z parapetów, trzymając się za jaja.
rufus2020.08.3 11:30
Fatalne w tym jest to, że, żeby coś takiemu kabotynowi wytłumaczyć, "żeby zajarał", to trzeba używać rynsztokowego języka, bo taki rozumie. Współczuję pani Gozdyrze, bo mimo, że bardzo trafnie przemówiła, to jednak musiała użyć knajackiego języka, a tu po prostu nie ma dyskusji, tu pała w durny i chamski łeb.
Jan Radziszewski2020.08.3 10:30
bardzo biedni ci aktywiści LGBT - od do piekła nie za długo trafią + za niedługo a nawet może i w tym roku Prześwietlenie sumień tj Sąd Ducha św ++"Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. - a piekło czeka i gore! + Bowiem Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu ++ stąd pytanie +++ a gdzie mogą jedynie trafić mordercy i prześladowcy KK - tylko mogą do PIEKŁA + bowiem wieczne są tylko NIEBO i PIEKŁO (nie czyściec ) powstałe tj stworzone dla Lucyfera i jego zwolenników w tym potępionych ludzi
Gryf2020.08.3 8:06
Aktywistów LGBT należy wyłapać, wykastrować, ogolić i zamknąć w miejscu odosobnienia. To nie są normalni ludzie, którzy powinni cieszyć się swobodami obywatelskimi. To zwyrodniali, zboczeni i zdegenerowani dewianci i ich miejsce jest we więzieniu, albo psychiatryku.
Hanys GórnoŚląski2020.08.3 5:41
jeżeli ci podludzie spod znaku "tęczy" myślą, że takimi zachowaniami zyskują sympatie zdrowych psychicznie Polaków, to sie chyba z ch.. na łby pozamieniali.
Mexx2020.08.3 5:20
Niebawem wyjdziemy na ulice z wyjętymi ze strychu fajnymi rzeczami, wtedy wytłuczemy te lewackie pedalskie pomioty raz na zawsze.
some man2020.08.3 4:55
Zgadzam się, takie zachowanie to jest DNO!
loo2020.08.2 20:53
kręcicie...co znaczy strefa wolna od LGBT na wsi? mordobicie, demolkę, plucie i szczucie...że tez mi przyszło żyć w takiej prostackiej Polsce
Koles 652020.08.3 5:06
to co tu jeszcze robisz?
Cool2020.08.3 5:13
A dlaczego lewackie bydło miałoby zachowywać się inaczej na wsi niż w miastach??? ...
Ala2020.08.3 5:41
Mamy tolerować taką chamską dzicz, bo Bruksela kasy nie da na rozwój gmin. Takie to nowoczesne czasy.
Baranek2020.08.4 17:15
Co to za bełkot? Co chcesz nam powiedzieć? że gardzisz Polską, Polakami, wsią? Bo to w zboczonej Europie obciach? No co ty nie powiesz?. Mówią nam o tym od rana do wieczora zakompleksiali celebryci, zwolennicy KO, szerzej, wierni czytelnicy GazWyb-u, Newsweeka. A my to mamy w nosie i jesteśmy sobą.
Jagna2020.08.2 20:13
Jak dla mnie to on wyglądał jak małpa w zoo co się drapie po jajach i tak go trzeba traktować - kraty zalecane, oglądanie niekonieczne.
gość2020.08.2 20:10
Konwencja stambulska nie chroni kobiet, a jedynie ich imitacje - osoby udające kobiety. Ten fakt, jest jednak widoczny tylko w angielskim tekście konwencji. Ukryło go umyślnie przekłamane tłumaczenie, przygotowane na polityczne zamówienie ówczesnego rządu PO: gender (swoistą imitację płci) przełożono w nim na płeć (zespół cech biologicznych), zgodnie z wytycznymi ideologii, która rzekomo nie istnieje. Oznacza to że: 1) Oszukany Sejm ratyfikował przekłamany polski tekst konwencji i opublikował go wraz z prawdziwym tekstem angielskim w dzienniku ustaw.2) W ten sposób oba sprzeczne ze sobą teksty stanowią część krajowego porządku prawnego (art. 91.1 Konstytucji). Każdy z tych dwóch punktów stanowi wystarczający formalny powód, by anulować ratyfikację konwencji nie wnikając w inne (skądinąd skandaliczne) zapisy konwencji. Jest jeszcze powód trzeci: konwencja z założenia nie chroni kobiet!
buli2020.08.2 20:05
Jedynym argumentem który przekona chama, to dać mu w mordę. Próba dialogu zostanie uznana za słabość. Kidy patrzę na potulnych idiotów, którzy sądzą, że cokolwiek innego poza strachem przed konsekwencjami, za łamanie prawa, może powstrzymać tęczowych faszystów jest mi wstyd. Dumny Naród pozwala, żeby grupka skundlonych „rodaków” opluwała to, za co Polacy oddawali życie. Byłem oburzony, kiedy ktoś zamieścił w internecie grę w której wygrywał ten, kto, celniej rzucał gxxnami w B. Komorowskiego. Moje oburzenie wynikało nie z szacunku dla Pana Komorowskiego, ale z tego, że był On Prezydentem Polski. Dzisiaj totalna opozycja w wyjątkowo prostacki sposób atakuje Prezydenta i rząd. Parafrazując stare powiedzenie „i w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu” wystarczy Paryż zamienić na Brukselę. Kiedy łamią prawo, bezwzględnie karać. Kiedy pyskują, olewać. Psy szczekają, karawana idzie dalej.
Alojzy Cedzidło2020.08.2 20:48
Czyli panie /i " buli " : karać , bo tylko nieuniknioność kary , daję odrobinę nadziei na opanownie zarazy. Czy to jest w Polsce do wykonania . ? Czy możliwe , nie wiem . Mam wątpliwości . Prawdziwych Polaków coraz mniej . Uroczystości związane z rocznicą powstania , to kapitalny przykład na taką diagnozę Tyle tylko ,że obwinianie PiS o brak opanowani zarazy , też moim zdaniem nie bardzo słuszne . Zaraza ma korzenie nie w Polsce . W " podlewaniu " tych " korzeni" mają zasługi i nasze gnidy. Tu i w Brukseli . Nam Polakom nie podoba się tolerowanie " zarazy ". A co by się działo gdyby władza sięgneła po skuteczne sposoby ? Cały świat mamy na karku. Chociaż jak by się zastanowić to może by i " świat " olać . Tak jak z " uchodzcami" Na razie bitwa wygrana . .
ceramik2020.08.2 19:01
to znaczy, że wśród z boczków, to same Śmiszki.
Szybka Randka2020.08.2 18:26
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Agnieszka2020.08.2 18:44
Fronda czy wy wstydu nie macie czy ślepi jesteście? Serio wasze forum to jednocześnie tablica do ogłoszeń tego typu?
Astm.2020.08.2 17:53
Pani Gozdyra prawidłowo postąpiła z tymi kanaliami inaczej nie można. Dziwie się ,że te świni nikt nie postrzelił tych podrobów, choćby z wiatrówki,to by gnój zapamiętał na całe życie jak należy się zachowywać.
Bianka2020.08.2 17:10
PANI się zniżyła do jego poziomu, ale czy to coś da?? Szkoda, że inni dziennikarze nie wykażą się odwagą jak ta Pani, by choć w kilku słowach zaprotestować przeciwko manipulacjom takiego pokręconego człowieka. Głos dziennikarzy jak najbardziej cenny!
jack2020.08.2 16:59
On nie śmieszkuje tylko śmiszkuje.
Szybka Randka2020.08.2 15:26
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
jebaj sie z tatusiem2020.08.2 16:02
....
kerr2020.08.2 15:02
Nooo! Agnieszka mnie pozytywnie zaskoczyła! Szacun Agnieszko, tylko trochę się boję o Twoja karierę w Polsacie...
Ukasz2020.08.2 14:44
Ich powinno się leczyć przymusowo.
Ninel2020.08.2 14:37
Aktyw LGBT nie oczekuje szacunku, tylko ULEGŁOŚCI. Mamy po prostu bez szemrania wypełniać ich żądania, bo jak nie, to... to jak zbiorą siły, zorganizują struktury i zwolenników, czemu służy pokazowe zawłaszczanie przestrzeni publicznej, wtedy zrobią nam tu BLM po polsku.
Konfederata2020.08.2 14:36
Niw wszyscy są w Polsat
Seraf2020.08.2 13:24
Zboczeńcy!!!
rebeliant2020.08.2 13:00
"Aktywista, któremu postanowiła odpowiedzieć dziennikarka Polsatu, to mężczyzna znany z poprzykręcania do znaków drogowych z nazwami różnych miejscowości w Polsce tabliczek z napisem "Strefa wolna od LGBT". To przez jego propagandowe działania na Zachodzie Europy upowszechnił się przekaz o rzekomej dyskryminacji mniejszości seksualnych w Polsce" - takimi treściami sami wzmacniacie mitologię, której celem jest szerzenie fikcyjnych urojonych zarzutów. Żadne symbole nie są przestępstwem: ani te na tak, ani te anty. Przestępstwa są konkretne: zabójstwo, pobicie, gwałt, kradzież, niszczenie mienia, fałszerstwo. To nie przez jego propagandowe działania upowszechniło się przekonanie o urojonej dyskryminacji, lecz przez budowanie fałszywych poszlak na dyskryminację. W tym przypadku mamy tu zfaszyzowanie ludzi - mocno podkreślam - którzy podają się za mniejszości sek... chociaż nie ma sensu tutaj dodawać jakie mniejszości - jakaś grupka chce mieć przywileje ugruntowane na tresurze barwami, symbolami i brzmiącymi szlachetnie hasełkami.
lgbt2020.08.2 12:14
Lubie twarde w tyłku
tbgl2020.08.2 12:44
jak się przekonać do smaku guana?
opty2020.08.2 11:46
Gdzie stało lewactwo wszelkiej maści, w czasie Powstania Warszawskiego ? PO prawej stronie Wisły i czekało na ...........
nemesis2020.08.2 21:49
https://www.youtube.com/watch?v=Swq2L_I6TFQ może to ci coś rozjaśni, prymitywie
katolik2020.08.2 11:35
pani redaktor lepiej odejść z tego TVN, nie warto się poniżać
Głupku2020.08.2 12:26
W Polsacie pracuje, głupku.
katolik2020.08.2 13:00
na jedno wychodzi
Olo2020.08.2 17:03
Polszmat niewiele się różni od wsi24
katolik2020.08.2 11:33
kto zaprzeczy ,że dno Po i podobne , gendery lgbty to nie kłamcy, sprzedaja na zachodzie Ojczyznę Polaków, dla i przez szatana, przykrecajac tabliczki , jak Polska ich krzywdzi. Czy tacy ludzie są normalni? Ale swoją zapłatę dostaną za takie kłamstwo, szkalowanie, krzywdę Polski i Polaków
Wstyd2020.08.2 11:18
Gondyra, kooorwa, nie mlaskaj.
Spadaj2020.08.2 11:53
dziadu UBecki .
profos2020.08.2 12:46
rowerzysta?
doradca2020.08.2 17:53
powiedz tak do swojej matki padalcu, bo to ona wydała na świat takie NIKOMU NIEPOTRZEBNE gów.o jak ty.
Antek z Czerniakowa2020.08.2 11:15
Ale się oburzyła, szkoda że dopiero teraz, a tak ich głaskała po tych jajach, zakrzykując tych niezgadzajcych się z jej poglądami, hipokrytka...
Wojtek Polak2020.08.2 11:01
nigdy bym nie powiedział że kiedykolwiek zgodzę się z p Gozdyrą a tu takie miłe zaskoczenie.jeśli ludzie tacy jak pGozdyra zaczynają nabierać dystansu to takich zachowań prowokacji ze strony ideologi lgbtq+znp to znaczy że wraca zdrowy rozsądek i normalność. chociaż zdaję sobie sprawę że jedna jaskółka wiosny nie czyni ale trzeba się cieszyć i z takich małych kroków w stronę normalności.
emil2020.08.2 11:34
Reakcja dziennikarki Gozdyry na prowokację łachmyty z LGBT (?), lewaka (?) nie jest żadnym pocieszeniem. Jest przerażająca, że tak strasznych mamy dziennikarzy. Przecież to wypowiedź lumpa, a nie dziennikarza z czołowej polskiej redakcji TV. Co najdziwniejsze, to fakt że nikogo z wypowiadających się na forum, ten język żula nie razi. Czyżbyśmy już doszli do tak niskiego poziomu kultury i dostosowaliśmy do niego swoje wymagania?
Agnieszka2020.08.2 10:58
Miło po tak długim czasie różnych prowokacji odkryć, że po drugiej stronie zboczeńcy epatujący swoimi genitaliami wszystkim mózgów nie zlasowali.
BABCIA2020.08.2 10:56
Gozdyra w punkt,
Olo2020.08.2 10:54
Gozdyra to jedna z niewielu lewaczek z którą da się konwersować , nie jest typowym lewackim zombi !
infor2020.08.2 10:44
A po co wchodzić w kontakt z takim gów.em jak ten bart staszewski? Przecież to ylko prymitywne gów.o i poniżeniem jest wchodzić z tym w jakikolwiek dialog
Agnieszka2020.08.2 11:00
My nie mamy po co, ale jak oberwie od swojego, to może przez moment zastanowi się, że jest obleśny a nie dowcipny.
jack2020.08.2 15:35
Dialog absolutnie nie ale decha konieczna.
zig2020.08.2 10:32
ty szmato!!!!
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2020.08.2 10:36
Szmato? Przecież jednemu dewiantowi popierającemu drugiego powiedziała prawdę. Pomimo, że raczej jest lewaczką. Tego nie rozumiesz ludzki śmieciu ?
babcia2020.08.2 10:55
W punkt
Anonim2020.08.2 10:39
Nazwa "szmata" jest zastrzeżona dla "czarnych szmat". I są z tego dumne. Chociaż teraz to mogły by się już chyba przemianować na "tęczowe szmaty"...
infor2020.08.2 10:46
Pamiętaj - NIKOMU NIEPOTRZEBNY - śmieciu, że tak to możesz się tylko zwracać do tej co cie wydaliła na ten świat
slawek522020.08.2 11:47
Szmata to cię urodziła i to śmierdząca
antykomuch2020.08.2 10:29
Ogólnie nie jej lubię ale tym razem popieram
Jerzy2020.08.2 10:21
Co to za dziennikarka? Nikt powazny ani powazany. Jej programy promuja prymitywizm i pustostan, bezwartosciowe pseudodebaty. Ona jest tylko nastawiona na szukanie i wywolywanie szokujacych zachowan i wypowiedzi. Byc moze jest to jej sposob na zwiekszenie slupkow ogladalnosci
Anonim2020.08.2 10:31
Flaga Polski włożona w psią kupę w programie cwelebryty w TVN-ie to oczywiście szczyt wykwintności... TVN w zasadzie powinien nosić nazwę: "gej TV" albo "Sodoma TV". A "Gazeta Wyborcza" to raczej powinna nosić nazwę "Gej Wiadomości".
Anonim2020.08.2 10:36
Do "GW" to bardziej pasuje nazwa "Gomoryta Codzienny". Gdyby zmienili porę wydawania to nawet skrót by się zgadzał: "Gomoryta Wieczorny"... Tak przy kolacji poczytać co dzisiaj nowego w temacie hemoroidów...
Japa2020.08.2 11:01
Gdzie tu logika w Waszym myśleniu . Był taki uczony ,ktory twierdził ,że akcja zawsze budzi reakcję . Przy wymaganiu szacunku dla siebie trzeba mieć szacunek do innych . A u Was to tak , jak PO . Naplujecie w twarz sąsiadowi i wymagacie aby Was szanował .. Napluj na pana Biedronia albo pana Rabieja , zobaczysz co Ci odpowie. . Chociż .... Pieron wie co tacy kochają ...
Artur2020.08.2 10:07
Szacunek dla p.Agnieszki. Nazywanie zboczeńca w inny sposób niż na to zasługuje to sedno problemu. Mamy do czynienia z bandą obłudników potrzebujących resocjalizacji, którym instytucje europejskie dają pieniądze w zamian za ich obleśne zachowanie.
Prawicowiec patriota2020.08.2 10:06
Czy lewactwo ma, poza zagranicznym opłacanym ściekiem, padającym powoli, takie portale jak Fronda lub Niezależna? Fronda - Google pagerank 5 rosnący, Interia 6 malejący. NIE MA - przyszłość to MY!
Anonim2020.08.2 10:19
A czegoż się spodziewasz po sodomitach, jak ich całe myślenie sprowadza się do zawartości odbydnicy...
Anonim2020.08.2 10:25
Ps. Nie musimy żyć w czasach Sodomy i Gomory by wiedzieć, dlaczego Pan Bóg zrobił wtedy porządek z tą żulią. Ta sama ocena tych zachowań jest w Nowym Testamencie. Wszelkie gadanie, że Pan Bóg stoi po stronie uciśnionych zastosowane do usprawiedliwiania sodomitów nie wytrzymuje - w świetle Pisma Świętego, ale nie tylko - krytyki. Dla Pana Boga sodomia to obrzydliwość, grzech wołający o pomstę do Nieba. Nowy Testament jest w tym względzie jednoznaczny: sodomia to obrzydliwość w oczach Boga.
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.2020.08.2 10:23
Pamiętaj, ze te wstrętne lewactwo nabija frondzie odsłony ! widać to po stosunku komentarzy ;) Poza tym nigdzie nie znajdziesz tyle lolkontentu co tu...
Katolik2020.08.2 10:57
Osobiście interia podawała kiedyś, że 80% komentarzy jest z telefonów komórkowych. Tu nie ma takich możliwości. Gdyby były kto wie jaki byłby stosunek tych komentarzy, a byłoby ich więcej.
Jahu2020.08.2 10:01
No i o to chodzi, gdy każdy a zwłaszcza dziennikarze i politycy zaczną nazywać rzeczy po imieniu i zgodnie z rzeczywistością to żadne zboczenia czy inne idiotyzmy typu, że płeć można sobie wybierać itp. nie będą miały szans na panoszenie się i deformację ładu społecznego i cywilizacyjnego.
Szybka Randka2020.08.2 9:57
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.2 9:56
na podstawie wybryku jakiegoś jednego debila będą teraz zarzucać setkom tysięcy osób LGBT takie same zachowanie!
Anonim2020.08.2 10:17
Odezwała się tęczowa intelygencja... Rżniesz głupa cretino. Wystarczy popatrzeć na te wasze tęczowe marsze równości. Z Trzaskowskim i Dulkiewicz na czele i jeszcze innym szambokwiatem... To reguła a nie wybryk.
Michał Jan2020.08.2 10:39
Na podstawie wariactwa jednej pary z Lublina wymyślają jakieś obozy koncentracyjne dla elgiebeciarzy.
Michał Jan2020.08.2 10:40
I mniej dykty wciągaj, bo Ci się elgiebeciarze w oczach mnożą.
To , , " nie jest cudzysłów2020.08.2 9:54
Żenada, redaktorku @rr.