Geje biorą się za polskie dzieci. Biedroń z transwestytą uczył maluchy „tolerancji”  - zdjęcie
20.06.13, 07:56Dzieci w szkole (fot. archiwum)

Geje biorą się za polskie dzieci. Biedroń z transwestytą uczył maluchy „tolerancji”

21

Ogólnopolska akcja „Żywa biblioteka” polega na organizowaniu spotkań z tzw. „Żywymi Księgami”, czyli ludźmi z różnych grup i środowisk, obarczonych – jak uściślają pomysłodawcy - stereotypami i nierzadko spotykających się z dyskryminacją w życiu codziennym.

W ramach takiego cyklu „Tęczowy Lublin” zorganizował dla najmłodszych spotkanie z Robertem Biedroniem. Ale „atrakcji” było więcej. Jak donosi „GPC” dzieci mogły zobaczyć... transwestytę Telimenę Feniks oraz lesbijkę, ateistkę i ekspedientkę z erotycznego sklepu.

Moja dusza jest często rozdwojona. Chciałabym nieraz poczuć się jak kobieta, być nią, doznawać tego, co mogą kobiety. Najczęściej jest to upodabnianie się do nich poprzez ten odmienny ubiór, wygląd zarezerwowany tylko dla kobiet, być jedną z nich w ich gronie, akceptowaną przez nie... zaglądam „za drugą stronę lustra”– cytuje Telimenę „Tęczowy Lublin”, a za nim „GPC”.

eMBe/GPC

Komentarz przeczytaj TUTAJ 

Komentarze (21):

anonim2013.06.20 7:59
LAPY PRECZ OD DZIECI!!! Z B O C Z E N C Y!!!
anonim2013.06.20 8:15
I znaleźli się szaleńcy, którzy swoje dzieci tam zaprowadzili? He he he ...
anonim2013.06.20 8:18
Po zdjęciach widać, że było bardzo sympatycznie. http://www.kurierlubelski.pl/artykul/913729,lublin-zywa-biblioteka-na-deptaku-czyli-ludzie-roznych,4,18,id,t,sm,sg.html#galeria-material
anonim2013.06.20 8:19
Łzy cisną się do oczu z tej wielkiej bezradności, kiedy dzieciom dzieje się krzywda. I ten strach, że to może już niedługo dotyczyć moich najbliższych. Panie przyjdź!
anonim2013.06.20 8:26
Wydaje się to bardzo ciekawą i sympatyczną akcją:) U nas powinna być ona skierowana do większości społeczeństwa, które ma problem z tolerancją, a nie tylko do dzieci. Jeżeli cała akcja jest robiona z wyczuciem i odpowiednio do dzieci dostosowana to jest ok. Faktycznie na zdjęciach całkiem fajnie to wygląda:)
anonim2013.06.20 8:32
Hej zboczeńcy, którym wszystko kojarzy się z seksem, posłuchajcie księdza Kowalczyka :) http://www.fronda.pl/a/ks-kowalczyk-sj-dla-frondapl-by-krytykowac-ideologie-gender-trzeba-ja-najpierw-poznac,28964.html
anonim2013.06.20 8:34
Hej Bryś pisząc "W przyszłości obleśne typy, śliniące się, zniszczone przez rozpustę i choroby weneryczne" masz na myśli kolesi w czarnych sukienkach?
anonim2013.06.20 8:58
@Bryś Wyluzuj, są Polakami tak samo jak Ty i ja, nie trzeba być katolikiem i popierać Frondę żeby być Polakiem. Pooglądaj zdjęcia, kto chciał to przyszedł.
anonim2013.06.20 9:08
Artur.db Przecietniak Otóż to, otóż to właśnie:)
anonim2013.06.20 9:30
Z tej Frondy, to już naprawdę zdobiła się pedalska kloaka! Tak tu śmierdzi od pedalców, że nos zatykać!
anonim2013.06.20 9:41
Tych ludzi trzeba leczyć... Nikt nie zabrania im żyć po swojemu ale kiedy swoje chore teorie chcą wtłoczyć najmłodszemu pokoleniu niech nie dziwią się, że spotka ich zdecydowany opór. Jako chrześcijanie nie możemy potępiać człowieka ale niegodne czyny mamy obowiązek potępiać. Jak wielu tutaj stwierdza - mają prawo by żyć tak jak chcą. Zgadzam się z tym. Ale to, że ktoś zachowuje się w sposób obrzydliwy nie może stać się obowiązującą normą. Można znaleźć w społeczeństwie liczną grupę np. złodziei. Idąc nurtem tolerancji powinniśmy uznać prawa tej sporej grupy i zrobić spotkanie ze złodziejami żeby dzieci miały wybór... Dlaczego podaję tak infantylny przykład ? Ponieważ mogę użyć tych samych argumentów do jego obrony, których używają geje, lesbijki, transwestyci i reszta dewiantów - oni tacy się urodzili, to daje im szczęście, bądźmy "tolerancyjni", szanujmy zainteresowania innych, nie wytykajmy palcami bo to ich boli..., co oni poradzą, że nie podoba im się uczciwa praca, to przecież nie choroba tylko styl życia i można wymieniać, wymieniać....
anonim2013.06.20 9:44
Kurcze czy nie ma tam kogoś, aby ich wykopać w zadek!!!!???
anonim2013.06.20 9:51
Masakra, po co ten człowiek obnosi się ze swoim nieszczęściem; dzieci tego jeszcze nie rozumieją; ta osoba (zwana Telimeną Feniks) ma po prostu zaburzenia emocjonalne!
anonim2013.06.20 10:15
Nie można odnieść się do treści spotkania o tolerancji, bo nie jest nam znana. Zdjęcia to o wiele za mało , by wydawać opinię o treści i konsekwencjach spotkania. O czym my w takim razie mówimy? Wszyscy jesteśmy przez Boga powołani do istnienia, ale nie każdy z nas nadaje się na nauczyciela i wychowawcę. Społeczność potrzebuje nauczycieli, którzy są mistrzami i żyją ideałami. Inaczej byłyby to wyrobnictwo i socjotechnika, które w wydaniu nazistowskim czy komunistycznym przerabiały pokolenia naszych ojców i dziadów. Teraz też dezintegruje się społeczności, a opłakane skutki widać na Czechach bardzo wyraźnie.U nich nawet Krecik "uczył tolerancji", więc do tej pory śmieją się w niewłaściwych momentach.
anonim2013.06.20 10:28
@Bryś przeczytaj sam co napisałeś o miłości nieprzyjaciół etc, na pewno nazywanie kogoś psem nie jest aktem miłości i na pewno nie jest nim wsadzanie ludzi do więzienia. Co zaś się tyczy homoseksualistów i trans, bi itd. Bądźcie sobie na zdrowie. Ja nie chcę wam zaglądać do łóżka, Wy zaś nie zaglądajcie do tego jak wychowuję dzieci / jakie poglądy głoszę o ile nie nawołują do przemocy. Tak było zawsze homoseksualizm i inne był jest i będzie, ale błagam bieganie z cyckami na wierzchu i w latexowych ciuchach po centrum Warszawy jest raczej głupie i niestosowne po prostu. Wniosek niech obie strony nauczą się wzajemnego szacunku i przyzwoitości i stosowności pewnych zachowań. Dialog, a nie eksterminacji. Najlepiej było kiedyś: jestem homo/ czy innym tam to robię to po cichu, nikt mnie za to nie karze, ale ja nie biegam i krzyczę o tym.
anonim2013.06.20 10:38
Jestem pewna, że Jezus wcześniej poznał wszystkich zboczeńców (każdego czasu), tych, o których mówi, że NIE WEJDĄ DO JEGO KRÓLESTWA. Wszystkim, którzy zasłaniają się "poznaniem" tych "inności" (dewiacji, chorób skreślonych z listy chorób), zapraszam, by odpowiedzieli: Czy jako rodzice (gdyby nimi byli) marzyliby, by ich dzieci wyrosły na gejów, lesbijki, transwestytów, pedofilów etc.? Czy chcieliby, by ich córki rozpoczynały współżycie w wieku 11 lat? (Tego żądają pedofile z bratnich krajów Miłościwie Panującej Unii Europejskiej) A z uwagi na to, że "wolny seks" jest także normalny: Czy chcieliby, by ich córki wycierały coraz to inne łóżka, albo podjęły pracę prostytutki? (W końcu ten rodzaj usług jest normą prawnie dozwoloną i jak twierdzą niektórzy rządzący, powinien być zarejestrowany i opodatkowany, co wzbogaciłoby budżet naszego kraju.) Wielu w imię tolerancji podeptało swoje człowieczeństwo, swoją godność i usiłuje wmówić ludziom, że to nie tylko jest normalne, ale też dobre i zasługuje na pochwały. I zgodnie z tym założeniem, usiłuje zdeprawować niewinne dzieci. Co mówi na temat zgorszenia maluczkich Chrystus? Lepiej byłoby gorszycielom przywiązać kamień do szyi... Oj, może i lepiej... Aż chce się płakać. Do Boga należy czas i miłosierdzie...
anonim2013.06.20 10:45
"Jak czytam wypowiedzi takich trolli jak KwartzSwartz, 5piw, Franco7 mam wrażenie, że albo są oni starymi, zramolałymi, obleśnymi Ubekami albo przynajmniej ich wyedukowanymi wnuczkami. Na pewno nie są Polakami" "Twój prowadzący wieczorem głaszcze Cię po Twoim służalczym pyszczku, oraz drapie pod lewym uszkiem i mówi: - Dobry, dobry... masz kostkę w nagrodę. Tylko poszczekaj jutro!" - wydaje mi sie że z drugiego sformułowania jasno wynika do kogo przyrównujesz 5 piw i innych. Zaś zarzucasz mi poprawność z sytuacji mamy trzy wyjścia: 1.Albo zgodzić sie na to co sie dzieje a dzieje się źle to chyba każdy dostrzega: chodzi mi np o postulaty legalizacji aborcji na życzenie czy innych dziwnych postulatów ocierajacych sie o pedofilię lub seksedukację od 4 roku życia. 2.Albo to co ja napisałem tzn nikt nikomu do niczego nie zagląda i geje etc siedzą cicho na tej samej zasadzie, że ja nie opowiadam o ekcesach z żoną kochanką i nie domagam sie darmowych wibratorów i prezerwatyw i jest spokój. 3.Albo można ich za mordy i do obozów pracy niech sie ucza czym jest życie tylko zauważ że stosując takie metody pozwalasz na to, żeby to dzialało w drugą stronę, czyli "homofobów" do obozów i zakazać mszy. Pozdrawiam, z Bogiem
anonim2013.06.20 10:50
Modlimy się codziennie z nasze dzieci aby Dobry Bóg ochronił je od tego typu zagrożeń. Obok modlitwy, która jest najważniejsza, przychodzi jednak czas na działanie. Łapy precz od moich dzieci!
anonim2013.06.20 11:14
Ale prężnie zboczeńcy działają,w ten sposób chcą powiększyć swoje grono w przyszłości,a do wyborów tak daleko.
anonim2013.06.20 11:15
towarzystwo tu piszące jest tylko dlatego że bardziej ceni się ilość wejść niż szacunek dla siebie. To może się kiedyś bardzo źle skończyć
anonim2013.06.20 14:39
Jako ojcie bym zapytał, czy jest tam jako poseł? Jeżeli nie, to wpier.... jeżeli tak, to wypier.... razem z organizatorami. ŁAPY PRECZ POTRZASKANI PRZEZ WŁASNE DOMY I RODZICÓW ZBOCZEŃCY!!!