Gdynia. Seks z nieznajomymi i alkohol. ,,Warszawka'' ulegała pokusie - zdjęcie
21.05.20, 13:43Zdjęcie ilustracyjne/YT

Gdynia. Seks z nieznajomymi i alkohol. ,,Warszawka'' ulegała pokusie

32

Głośny już film Sylwestra Latkowskiego odsłania mechanizmy, butę i hipokryzję środowisk artystycznych oraz wielu celebrytów. Zatoka Sztuki, to miejsce, które kusiło różnymi atrakcjami, jak na przykład popijaniem dobrego alkoholu podczas seksu z nieznajomymi. Można to zobaczyć na fragmentach „reklamówek” Zatoki Sztuki i Dream Club umieszczonych w filmie Latkowskiego.

Jeden z takich zachęcających materiałów kończy się pokazując mężczyznę z piwkiem w wannie, a w łóżku rano … dwie nagie kobiety. Wyobraźnie ma podpowiadać, co działo się w nocy.

Jak możemy przeczytać na portalu niezalezna.pl:

Śledztwo w sprawie "Krystka" ruszyło 2015 roku, gdy 14-letnia Anaid z Gdańska rzuciła się pod pociąg po tym, jak wyznała swojej koleżance, że została zgwałcona.  W wyniku śledztwa okazało się, że "Krystek" wielokrotnie zaczepiał nieletnie dziewczyny, a niektóre wielokrotnie gwałcił. Wyszło też na jaw, że "Krystek" działał bezkarnie przez wiele lat na terenie Trójmiasta, Pucka, Wejherowa i Władysławowa. Latkowski opisał kulisy działania mężczyzny, dramat dziewcząt oraz młodych kobiet.

mp/pap/niezalezna.pl

 

Komentarze (32):

espada2020.05.22 11:25
Czy wam juz naprawde to nie nadojadlo?ile juz mozna?kiedy wreszcie skonczycie uprawiac te swinstwa?
lilu2020.05.22 8:44
Gdynia?! Jaka Gdynia?! Wypraszam sobie. To Sopot, proszę Gdyni nie mieszać z tym błotem!
gumowa kaczka2020.05.22 5:56
nudny jest ten seks,nędzny popęd ,o który się nikt nie prosił
katolicka kretynizacja polski2020.05.21 21:51
to miasto mafii tuska tak Q.,..,,...wa złodziej ćpun i pedał robili co chcieli mieli na to przyzwolenie trójmiejska mafia voksdojcza tuska i jego kamaryli adamowicz i spółka
kos2020.05.21 21:02
Dlaczego w tytule GDYNIA? Jesli juz to SOPOT )tzw. Zatoka Sztuki ) lub GDANSK.
JS2020.05.21 20:18
Fronda ulega lewakom i kasuje przeciwne im komentarze jak ten, który jeszcze raz wstawiam. Uwielbiani przez gawiedź telewizyjną czy estradową, kinową ulubieńcy, to nie jednokrotnie DRAPIEŻNIKI seksualne ! Utrzymują jednak oni swój nienaganny wizerunek dla świata ale gdy przychodzi noc przemieniają się w agresywnych i wulgarnych seksoholików bez zahamowań, którzy chcą się wyżyć seksualnie a na swoje ofiary upatrują niewinne, nietknięte dzieci, osoby małoletnie. Oni chcę więcej od życia bo mają pieniądze a niech ich ktoś zaatakuje, oskarży to rzucą się swoimi adwokatami jak lwy do gardeł. Dotyczy to też polityków, bogaczy, ekscentryków ! Demaskujmy tych przestępców ! Najmroczniejsze miejsce na ziemi: Chateau des Amerois – Zamek Matki Ciemności https://killuminati.pl/najmroczniejsze-miejsce-na-ziemi-chateau-des-amerois-zamek-matki-ciemnosci/ Jezus Królem, nie budujmy w Polsce potęgi szatana ! Pozdrawiam
KASTA2020.05.21 18:50
Ręce precz od Zupełnie Nadzwyczajnej KASTY Ludzi !
POleci parę głów....2020.05.21 16:45
ZATOKA PEDOFILII I Q-REWSTWA. A ci celebryci, którzy oczywiście o niczym nie wiedzieli...., swoją tam obecnością, tylko to q-rewstwo tym zwyrolom nakręcali. Jak słyszę , że jedna i drugi nic nie wiedzieli o tym co się tam działo, to zadam Wam (drodzy forumowicze) pytanie - czy chodzicie na imprezy do jakiegokolwiek klubu, więcej niż dwa razy, nie wiedząc co się w nim dzieje? Nie zadalibyście sobie pytania, co w klubie do którego wstęp mają ludzie dorośli od 21 r.ż., robią nastoletnie dziewczyny? Tam kokaina i alkohol lały się strumieniami, loża kosztowała kilka tyś. złotych a jak ktoś przyjeżdżał tam toyotą to był wyśmiewany. Wiem, celebryci, aktorzy, adwokaci mieli tam wszystko za friko, a dla tych Krystków i Turków, było to kosztem prowadzenia tego burdelu. Niektórzy z tych celebrytów i adwokatów wykorzystywało to biedne dziewczynki i z pewnością byli nagrywani (tak postępuje mafia i spec służby, nauczyli się zbierać kompromaty od sowietów) i dlatego była zmowa milczenia, i dlatego teraz trzęsą ze strachu, co jeden z drugim naćpany i pijany mógł tam robić i co na niego mają. Dlatego należy pozyskać świadka koronnego (ci dwaj wyżej wymienieni oczywiście odpadają) i za informacje udo-opić tych bezdusznych do szpiku kości zepsutych zboczeńców i tych którzy ich ukrywają. A umoczeni tam są nie tylko celebryci, aktorzy, biznesmeni, ale także, lub aż, sędziowie, prokuratorzy, adwokaci, policjanci, którzy wszystkich i siebie chronią. Wszystko zaś wiedzie do trójmiejskiej ośmiornicy PO
MaxFiend2020.05.21 15:42
Podziękujcie właściwym ministrom PiS, bo to ich podwładni latami nie reagowali na ewidentnie przestępczą działalność związaną z tymi lokalami.
Pat2020.05.21 16:56
pierd...ony Układ Gdański...mówi ci to coś choooyu?.. Układ rządu PO na Pomorzu...qrwooo..
anonim2020.05.21 17:24
PiS oczywiście winny ,ale wcześniejsza władza też nic nie robiła w sprawie pedofili ,a to nie jest sprawa ,która pojawiła się teraz ,pedofilia jest od dawna .Żaden rząd nic nie robił w tej sprawie ,czy teraz coś zrobi ,czy to tylko chwilowe zainteresowanie tak przedwyborami np .zobaczymy .
Sekielski, co ty na to?2020.05.21 15:20
ŻADNA REWELACJA! Prawda jest bardziej niż prozaiczna. Tzw. celebryci, dziatwa tych z "sałata", od zamierzchłych czasów PRL-u szukali wrazeń w Trójmiescie. W podziemiach Grand Hotelu w Sopocie działała "dyskoteka" i pokoje na godziny, w lokalach wzdłuż Wełtawy, w okolicach "żurawia", wszystko było do nabycia, dyskoteka na "wyścigach"... Trójmiasto było tanie dla zboków z Niemiec, Szwecji ... Kompletne dno, jak do tej pory, nie doczekało się ani "sekielskich", ani "wielkiej literatury", a Trójmiasto było i ciągle jest "anusem moralnym" Polski. Szczecin w niemniejszym stopniu. Pedofilia-homoseksualizm kwitł za przyzwoleniem "władz" bo wladza czerpala zyski. Nagle się okazuje, że pedofilia-homosekualizm pomiędzy księżmi to NIC w porównaniu z syfem moralnym "szyszek" partyjnych PRL-u, ich ulubionych celebrytów, ich dziatwy "złotej" a raczej czerwonej. Zrobić wielkie pranie - publicznie. Nudnych jest kilku księży i kilku biskupów, nagle się okaże, że ci różni "wojewódzcy" (typowo żydowskie nazwisko), jego poprzednicy, czerwona dziatwa; michniki, kuronie to kompletny syf moralny HIPOKRYCI.
krzysztof2020.05.21 15:13
Szkoda że twórca filmów nie przedstawił żadnych dowodów ani nawet przesłanek że "warszawka" widziała o gwałtach na nieletnich,bo o pedofili nie może być mowy. To że tam bywali na imprezach to żaden dowód. To tak jakby dowodem w sprawie pedofili w Licheniu byli politycy czy biskupi którzy bywali u k.Eugeniusza Makulskiego. Samo bywanie w klubie czy kościele to żaden dowód.
anonim2020.05.21 17:16
Działy się tam złe rzeczy i nawet jak celebryci w tym nie brali udziału czy nawet nie widzieli tego to nie powinni się wtrącać i bronić tego szajsu ,bronili mają za swoje . Swoją drogą trudno uwierzyć ,że nie widzieli tam tych nieletnich dziewczyn ,ale może naćpani nie widzieli.
AAAtomek2020.05.21 22:00
Byłeś w Licheniu, wiedziałeś o ksiedzu Makulskim?
Pokręć2020.05.21 14:49
Człowiek sam w sobie to proste bydle, pojeść, pop...yć, pospać. Sami się zastanówmy i odpowiedzmy sobie na pytanie: co dla nas znaczy w życiu seks. Czy bylibyśmy w stanie bez niego żyć? Czy wyobrażamy sobie życie bez niego? Czy nie jest on dla nas główną motywacją działań i nie jest dla nas celem życia? Albo czymś, dla czego znosimy wszystko inne? Każdy (zwłaszcza mężczyzna) coś z tym ma. Takie, czy inne fantazje. Jeden - nieszkodliwe, jak np przebieranki czy fetysz na punkcie ceramicznych wazonów, inny lubi kolegów a są tacy, co mają słabość do dzieci. Dojrzały mężczyzna będzie się potrafił kontrolować. Niedojrzały - o ile ma pecha - nie dość, że może komuś złamać życie, to jeszcze trafi do więzienia, gdzie inni niedojrzali mężczyźni wy...ią z niego jakikolwiek popęd seksualny. Tak po prostu jest.
Bizzu2020.05.21 14:21
No i sie zaczęło.... straszą pozwami, maja pełne gacie, oburzeni, że się szarga ich " dobre" haha imię..... zboczeńcy, pedofile teraz dopiero spinacie poślady
wytupczony,zgolaszony,wytuskowany,wykidawkowany 2020.05.21 14:21
czekam na standardy GW,TVN,LGTB i zawieszenie programu "flagi w odchodach"
Obserwator sceny politycznej2020.05.21 14:16
Zwróćmy uwagę na przeciętnego autora tekstów broniącego czy też reprezentującego wyborców PO co przejawia się w postaci ataków na prezydenta, rząd, polskie państwo lubo osoby, których działalność jest niewygodna dla liberalnych działaczy: bardzo często osoby te używają brutalnego języka wydają sie toczyć pianę gdy widzą przymiotnik "katolicki" w ich ocenie zażywanie narkotyków jak kokaina nie jest wielką sprawą pedofilia jest zła tylko gdy da się za jej pomocą uderzyć w jedną konkretną wspólnotę pedofilia jest tylko potknięciem gdy dotyczy celebrytów krytykujących rząd łapówki są złe bo zawsze można o nie choćby posądzić kogoś z PiS łapówki są tylko wypadkiem przy pracy nawet gdy są na to świadkowie, jeśli dotyczą prowadzących w przeszłości audycje w Trojce, czy dotyczą prominentnych działaczy PO gdy dyrektorka Trójki za czasów Tuska cenzuruje politycznie artystów konserwatywnych to przecież nie jest żadna cenzura - ona ma prawo wyboru gdy obecna dyrekcja Trójki zapobiega oszustwu przy tworzeniu listy przebojów to nie jest godne pochwały, nie istnieje żadne prawo wyboru, to zakrawa na cenzurę gdy PiS zarządza wybory z kandydatem PO który nie zdał egzaminu i notowania oscylują wokół "0" to jest to próba uśmiercenia ludności, gdy znajdujemy dla tamtego kandydata dublera to już mamy 10 tyś własnoręcznie zebranych z narażeniem życia podpisów zanim wystartowała kampania Dalej nie chce mi się już pisać. Poza tym pękam ze śmiechu.
Pokręć2020.05.21 14:54
Bo PO to poziom dziecka, które jak mu zabierzesz zabawki, bo pora spać - kładzie się na podłodze i wrzeszczy (nazywa to "totalna opozycją"). A jak zobaczy, że może przegrać (przez własną głupotę), to wrzaskiem domaga się zmian reguł gry w trakcie jej trwania. Żenujące, nie wiem, czy da się być większym hipokrytą. Zdrojewski nawet gdzieś bąknął, że właściwie, to teraz wszyscy kandydaci powinni zbierać od nowa podpisy "żeby było sprawiedliwie". Nie wiem, co z tym zrobić. Ogolić jajka i do piaskownicy. Tylko tyle.
ada2020.05.21 20:27
tylko,że to nie jest śmieszne
Suweren2020.05.21 22:10
Wnoszę, że czytasz bardzo wybiórczo. A zatem słaby z ciebie obwerwator.
Andrzej 2020.05.21 14:13
Zachowanie tzw. warszawki pokazuje na jakim poziomie intelektualnym są ci "celebryci". To świadczy o ich beznadziejności.
MaxFiend2020.05.21 15:40
To fakt swoją drogą. Ale jaki beznadziejny poziom przedstawia państwo, które umożliwia tego rodzaju działalność i mając wiedzę, latami nie podejmuje żadnych działań?
Dell2020.05.22 9:57
"państwo, które umożliwia tego rodzaju działalność i mając wiedzę, latami nie podejmuje żadnych działań"? Dlaczego "wasz" rząd nic z tym nie robił?
#jprdl2020.05.21 14:07
Alkohol i seks. Jeżeli dotyczą dorosłych ludzi, są dozwolone.
był, jest i będzie drugim BUL lewatywą2020.05.21 13:59
boję się o Czaczkowskiego kandydata "warszawki" - jakie ma POkusy oprócz POplatfy i nacisku Budki
#NieGłosujęNaPiS2020.05.21 14:09
Nie wymawiasz grupy spółgłoskowej »tsz«?
katolicka kretynizacja polski2020.05.21 13:53
Obrzucić góvvnem, obwinić bez dowodów, schować się za plecami bolszewików tworzących karykaturę mediów. Metoda uznana za podstawę zarządzania informacją skierowaną do mas! Podręcznik dla kierownictwa i urzędników PIS: Ideologia PIS, Rozdział II - Manipulacja, chaos, strach - zarządzanie kryzysowe społeczeństwem - systemy przekazu.
Andrzej 2020.05.21 14:14
Za to księży można obwiniać bez najmniejszych dowodów ?!!
Bizzu2020.05.21 14:23
Zamilcz zboczeńcu, za ciebie tez się wezmą,
była zatoka Świń, a jest Zatoka Sztuki2020.05.21 13:51
nie ma prawdziwej "warszawki" - tylko ruskie onuce, ze słomą we włosach i palcach u nogi, którym tylko dragi - żarcie z wypróżnieniem =- sex wszystkimi otworami