Furia lewicy. W Argentynie feministki podpaliły pomnik w kształcie krzyża i robiły sobie z nim zdjęcia - zdjęcie
07.12.19, 10:25Fot. ilustracyjne via Pixabay

Furia lewicy. W Argentynie feministki podpaliły pomnik w kształcie krzyża i robiły sobie z nim zdjęcia

24

Kolejny przejaw agresji lewicy przeciwko wierze i Kościołowi katolickiemu. W Argentynie grupa lewicowy aktywistek organizacji feministycznych usiłowała spalić pomnik w kształcie krzyża, który znajduje się w mieście Salta. Budowla upamiętnia kongres eucharystyczny, który miał tam miejsce w 1974 roku.

Pożar wzniecony przez lewicowe aktywistki udało się na szczęście szybko ugasić. Po tym, jak podłożyły ogień, wykrzykiwały feministyczne hasła i fotografowały się na tle płonącego krzyża.

Tłumacząc swoje zachowanie, kobiety twierdziły, że to „forma sprzeciwu wobec zjawiska przemocy na tle seksualnym w Argentynie”.

Co to ma oznaczać? Jaką wiadomość ma nieść ten czyn? Co próbuje się osiągnąć takim zachowaniem?”

- pytał retorycznie abp Salty Mario Cargnello.

dam/KAI,Fronda.pl

Komentarze (24):

Jan Radziszewski2019.12.8 1:22
trole tam owe feminiski występować będą!!1 Jezus powiedział mi również, że w piekle jest miejsce zwane „centrum rozrywki". Dusze uwięzione w dołach nie mogą dostać się tam. Choć różne dusze są dręczone na odmienne sposoby, wszystkie jednak palone są ogniem. „Centrum rozrywki" ma kształt areny cyrkowej. Ci, którzy mają zabawiać diabła, stawiani są na środku areny. Są to ludzie, którzy na ziemi świadomie służyli szatanowi, zamiast Bogu. Wokół areny zebrane są inne dusze, z wyjątkiem tych z dołów. Na scenie znajdują się ci wszyscy, którzy za życia byli przywódcami okultyzmu na świecie: wróżbiarze, czarodzieje, telepaci, czarownice i czarnoksiężnicy - wszyscy, którzy świadomie dokonali wyboru, aby służyć szatanowi. Pracując dla złego zwiedli wielu ludzi i spowodowali, że podążyli oni za szatanem, żyjąc i umierając w grzechu. Ci, którzy zostali zwiedzeni i upadli w grzech przyszli teraz, aby torturować swych zwodzicieli. Jeden po drugim podchodzili i dręczyli ich. W trakcie takich tortur duchowe kości były zabierane i palone w różnych częściach piekła. Dusza była rozdzierana na kawałki, które rozrzucano po całym piekle. Okaleczone dusze odczuwały niewyobrażalny wprost ból. Ci, którzy znajdowali się wokół areny, ciskali w nie kamieniami. Każda tortura była dozwolona. Dręczone dusze błagały o śmierć, lecz to właśnie była wieczna śmierć. Rozkazy wydawał tu szatan. To jest jego centrum rozrywki.
skuter2019.12.7 23:00
Przyjdzie dzień kiedy jedynym światłem będzie blask od Boga A wtedy drżyjcie wszyscy bluźniercy
gregor2019.12.7 15:29
a co na to papiez Franciszek jest z Argentyny
mendy mendy2019.12.7 15:24
"Sutener" obrazowo i dokładnie nie tylko siebie samego opisał ale także jego "czynności" manualno-seksualne. Bo jaka baba by poszła z takim do "łóżka". Nawet Joaśka Senyszyn dostałaby torsji. Albo te dwa niedopałki; mały pękaty żydek "Karlson" i jonasik aaa. Nie wiem czy to jest keller-hahn, czy to jest ofiara "Operacji Wisła" albert extra Vergin, może to być nowaczek-robaczek urodzony na staten ajlend w czworakach pod Nowa Hutą albo stachu artysta od pieluch, to nie ma znaczenia - faktem jest, że są to mendy które dostają wzwodu jak coś dowalą katolom, moherom, prawakom. To jest ich "viagra". I jak "sutener" ale nie na tapczan ale w gacie.
Wojtek Polak2019.12.7 12:09
banda oszalałych zwyrodnialców z nienawiści do KK będzie robić wszystko na co im się pozwoli. dla tego powinniśmy przestać tolerować czerfono-tęczofo lewacką zarazę bo oni nikogo i niczego nie tolerują co nie mieści się w lewackie ramy. był czarny nazizm a teraz jest czerfono-tęczofy naziinteracionalizm i oni nie cofną się przed niczym nawet przed mordowaniem jak bolszewicy ich protoplaści.lewacy po przez swój zbokoterror z terroryzowali pół świata i jak się świat zacznie budzić a w tym kierunku wszystko idzie{ patrz Szwecja po 29 latach marsz dla życia} to na pewno dla utrzymania władzy lewactwo zaczną mordować.
Albert2019.12.7 11:22
Bardzo słuszna akcja. Nie ma zgody na obecność w w przestrzeni publicznej symboli propagujących zbrodniczą działalność .
Albert2019.12.7 11:24
"Bardzo słuszna akcja. Nie ma zgody na obecność w przestrzeni publicznej symboli propagujących zbrodniczą działalność. " Tak powinno być. Pi͏e͏r͏d͏o͏l͏o͏n͏a autokorekta w telefonie...
andrzejhahn32019.12.7 11:17
nawet w Argentynie maja na was katoli wyje....bane
Darek2019.12.7 12:43
Za to ty pisząc te słowa nienawidzisz innych ludzi, musisz chyba samego siebie też nienawidzić. Jesteś smutnym zakompleksionym człowiekiem żal mi Cię :-(
andrzejhahn32019.12.7 12:55
kompleksy to macie wy katole..............biedne ciemne i zacofane istotki
nawracajcie się, bo niedługo może być za późno 2019.12.7 11:16
Obejrzyjcie ten filmik, to się dzieje w XXI na planecie ziemia. Antychryst jest już wśród nas, a takie jak te opętane baby, to jego nieświadome niewolnice https://www.youtube.com/watch?v=m4KbBa41zcE
Anita2019.12.7 11:14
Te kobiety to mają nierówno pod kopułom. Chyba jakieś opętane.
MirekT2019.12.7 11:05
Te babska należałoby połapać, wpie-rd-olić im i posadzić tam gdzie ich miejsce. Te "kobiety", a właściwie powinienem napisać "nieruchane sami-ce" nie nadają się do niczego. Powtarzam - do niczego ! Tzw. odpad lub śmieć ludzkości !
Sebastian Lorenc2019.12.7 11:09
Rany, jakie Ty masz kompleksy. Strasznie mi Ciebie żal.
anonim2019.12.7 11:21
jak się widzi takie rzeczy, to się ma nie tylko kompleksy https://www.youtube.com/watch?v=m4KbBa41zcE Mario Błaszczyk vel Agnieszko Dz. .....
Sebastian Lorenc2019.12.7 11:30
Nie mam potrzeby udawać tu kogoś innego, niż jestem.Nazywam się Agnieszka Dziedzic. Maria też nie wstydzi się podpisać. Nie sądź wszystkich swoją miarą. Niektórzy nie boją się przedstawić. Odwagi życzę.
anonim2019.12.7 13:06
a ja nazywam sie dudka bolka kopcia syn.... nie żartuj sobie
FerdekKiepski2019.12.7 11:09
Ulala, masz pan poważne problemy z agresją, tylko psychiatra pomoże.
KKK2019.12.7 11:01
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy rasista, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha. Do wiadomości moderatora portalu Fronda i policji. W dniu 25.11.2019 komentator portalu Fronda Björn Karlsson zamieścił rasistowski wpis ! My czytelnicy portalu prosimy o ukaranie tego rasisty, jego blokadę na portalu lub zawiadomienie prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Przypominamy, że rasizm jest w Polsce przestępstwem karalnym !! Oto jego rasistowski wpis Björn Karlsson 25.11.19 11:11 Viki Gabor typowo polskie imię i nazwisko! i ta słowiańska uroda... Do tego tańczył chłopak w różowej kamizelce i czarny imigrant jeszcze. A nie, ten czarny to był syn matki tej z Częstochowy, to swój przecie a nie jakiś imigrant co to przenosi choroby i pasożyty. A Ciemny Lud kupił wszystko i pan Kurski jaki dumny ze swojego odkrycia ,prawdziwy sukces PiSu a najbardziej żoliborskiego prezesiny... https://www.fronda.pl/a/matka-kurka-wiocha-nie-zadna-swiatowosc-multikulturowy-chlam-nie-zadna-polskosc,136609.html Do moderatora portalu Frondy: Popatrz sobie człowieku na wpisy, a szczególnie wpis niejakiego Björn Karlsson : Toż to czysty R A S I Z M !!!!!!!!! Czy ty chłopie, mówię do moderatora portalu Franda popierasz rasizm ?!! Jeszcze raz - czekam krótki czas, a potem zawiadamiam prokuraturę ! Tak nie może być dalej !!! W Polsce rasizm i antasemityzm jest traktowany jako przestępstwo i ścigany przez sądy i prokuraturę !!!
Sutener Krakowski Marian B. 2019.12.7 10:48
Trzeba natychmiast wysłać do tej Salty, Krucjatę Różańcowa pod przywództwem, obecnie bezrobotnej, byłej posłanki Pis SOBECKIEJ.!!!!!!!!!!!!! Pan Premier da im rządowy samolot jak naszym siatkarzom. Pani Sobecka, niech Pani nie czeka, trzeba Krzyż ratować.!!!!!
ROXANA2019.12.7 17:01
https://www.youtube.com/watch?v=VkAAA666m7I
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.7 10:44
Każe rozgarnięty wie, że podpalenie pomnika (jeśli beton można spalić!) nie ma związku z profanowaniem czyjejś wiary! Po prostu jest to tylko sprzeciw wobec zbrodniczego kościoła katolickiego i tego co wyprawiają klechy!
!442019.12.7 11:21
wiesz jestes wyjatkowo wredno istota ludzka szmata , co ci ten klecha zrobil ze go szkalujec , a twoja stara jak cie wychowala
Jahu2019.12.7 10:39
Idiotki jeśli protestujecie przeciw przemocy to raczej pentagram spalcie albo łeb kozła..za przemocą stoi szatan więc jego symbole palcie..Krzyż jest symbolem miłości niepojętej.