Fronda wygrała z Konfederacją - zdjęcie
29.05.19, 13:30

Fronda wygrała z Konfederacją

39

Fronda.pl wygrała przed sądem w sprawie, która dotyczyła użycia słów "agentura wpływu Moskwy".

9. maja br. Fronda.pl określiła Konfederację mianem agentury wpływu Moskwy w TYM artykule. Konfederacja zażądała przeprosin.z Konfederacją. Sąd Apelacyjny w Warszawie uchylił zaskarżenie Konfederacji na postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie - i zdecydował o umorzeniu postępowania w sprawie. 

 

Komentarze (39):

Jan Radziszewski2019.05.30 10:53
+++ Wkrótce żydów NIET i NIE BUIET ot w roku 2026/7 Pan 13 11,2016 + co chcą wrogowie Moi, by ludzi było mniej, was „nie Żydów” ( goji ) 500 milionów (najwięcej) ziści się, tylko, że miejsca nie będzie dla nich. Ani jeden nie prześliźnie się przez oko sprawiedliwości. Ani jeden z nich nie posiądzie Ziemi. Nigdzie się nie schowa. Ani na Ziemi, ani pod Ziemią, ani w oceanie, ni pod oceanem. Ni w jaskiniach, ani nawet poza Ziemią. Zostaną zniweczone wszystkie ich dobra i to w czym pokładali nadzieję. Zginą i pójdą w ogień, jak plewy na spalenie. Będą służyć za chrust i ściółkę dla złych duchów. Zobaczą wtedy czym byli: błotem nierządnym, a dufali, że są panami świata. Kto nie chce królować wraz ze mną, nie będzie nawet królował, jak myśli, w królestwie ciemności. Im bardziej służył demonowi za życia, tym większą wzgardę okaże (on - cezar J 19,15) mu w swoim królestwie. Nawołuję i napominam. Nawołuje, napomina, prosi przede wszystkim moja Matka. Obraziliście ją i obrażacie. Nic sobie nie robicie z jej napominań, z jej łez. Będziecie wołać i prosić jej wstawiennictwa, wy którzy nią wzgardziliście, ale będzie za późno. Wy, którzy to zrobicie nie ocalicie ciał. Ocalicie jednak dusze. Nieszczęścia od was nie odejdą i nie ominą waszych domów i waszych doczesnych „powłok” na tej Ziemi. Zginiecie, ale ocalicie dusze. Mała trzódka jednak ocali i ciało i dusze i zobaczy nowe Niebo i nową Ziemię. Pan 636 Plany tego Narodu, jak również plany czarnej bestii – Masonerii, będą unicestwione, a ci, co pójdą za ułudą demona, oddani będą w szpony tego, któremu tak wiernie służyli 584 Przekląłem naród z którego się wywodzę. Z tej nacji uratują się jedynie ci, co uwierzą, że JA JESTEM. + Czyściec spotka jedynie garstka oszukanych i zwiedzionych, nie świadomych do końca swojego grzechu. - Ci z Mojego narodu, co nie przyjęli Mnie, jako Mesjasza, walczyli i nadal ze Mną walczą, ci sami wybrali swój los i to bezpowrotnie 645 -+++ Izrael wbił się w potężną pychę, nad którą nie umie zapanować. Jeszcze raz dam szansę temu narodowi, tak by uznał Mojego Boskiego Syna. Ci, którzy się nawrócą, będą ocaleni. + Ci, co pozostaną pyszni, krnąbrni, butni, sami wybrali swój wieczny los. Dzień Sprawiedliwego Gniewu Bożego usunie ich z powierzchni ziemi.
czyznie2019.05.30 9:42
Fronda nie wygrała tylko sprawę umorzono bo nie mogła już mieć wpływu na wynik wyborów. Czyli Frondzia kłamie jak zwykle
Jan Białopiotrowicz2019.05.30 9:20
Z czego się Państwo cieszą, czy ktoś w redakcji przeczytał uzasadnienie wyroku? "Dla wyborców jest oczywistym, że tego rodzaju publikacje służą przede wszystkim stworzeniu wokół kandydatów określonej atmosfery, nie mają natomiast nic wspólnego z faktami." Ten wyrok tylko potwierdza rzetelność dziennikarską "Frondy".
ada2019.05.29 23:33
Jak to okreslil dosadnie Michalkiewicz ? Ekstremisci filosemiccy z PISu leza na wznak z rozlozonymi nogami przed Zydami . Natomiast czesc wyborcow PISu ( mam tu na mysli patriotow i tych ,co maja chociaz deko oleju w glowie oraz tych , co sie nie kupuje chwilowo ) to widzi stad rozbicie na Konfederacje . Takim niezlym przykladem zidiocienia jest Magierowski , ktory niemal zapisal sie do syjonistow , jezdzil po Ameryce i namawial Polonusow , aby nie manifestowali przeciwko 447 , a i tak dostal w czerep od Zyda .To juz nawet nie jest zenujace . Naleze do ludzi , ktorzy uwazaja ze polski narod znalazl sie przed najwiekszym zagrozeniem od 80 lat . I jesli moi rodacy tego nie zrozumieja , dobra wladza nie pomoze poprzez media i konferencje roznego rodzaju w zrozumieniu o co chodzi i nie przeciwstawia sie stanowczo wraz z rzadzacymi ( PIS ? Zreszta niewazne kto , ale jest bardzo wazne poparcie narodu dla tejze wladzy , ktora chcialaby sie przeciwstawic calemu temu przemyslowi holokaustu , bo jesli wyludzacze zastosuja dajmy na to jakies sankcje , to narod musi wiedziec o co jest wojna … , ze wojna jest na noze ), to zostana wykiwani na pokolenia przez zydowskie bandy , ktore maja poparcie izraelskich politykow i Stanow Zjednoczonych . Ciekaw jestem czy znowu sie potwierdzi powiedzenie , ze Polak przed szkoda jak i po szkodzie glupi . Czy PIS wybierze partylularne interesy partyjne , czy wybierze jeszcze szersze poparcie ( " agentow rosyjskich " z Konfederacja 5% , Kukiz 4%. Wylapanie tych glosow moze nawet pozwoliloby na zmiane konstytucji ) . Zapewne przed koncem 2020 roku dowiemy sie , a moze duzo wczesniej , czy decydenci PISu mowia prawde , ze "ani guzika nie oddadza … " , czy klamia w zywe oczy .
wolnośc słowa2019.05.29 19:41
Fronda jest ruską onucą, zarządzaną przez PiSowski mossad, prześladuj.ący Naród Polski, tzn kłamie!!!!!!!!!! w którym są szantażowani agenci
Nawrócić żydów z Pisu: dudów, kołchałerów, ... !!!2019.05.29 23:16
Braun Chciał Pana Jezusa ogłosić Królem Polski, a Pani Godek chcę zabronienia Aborcji w Polsce to super ludzie, wśród duchowieństwa takich brak, i za to Frondo Krytykujesz Konfederację ? Fronda to pisowski portal, i zachowuje się tak samo jak pis w TVP wielka krytyka konfederacji i nie dopuszczenie jej do głosu !!!.
bandytyzmi PiSu ciag dalszy2019.05.29 17:58
https://www.youtube.com/watch?v=z4YzAek7EDU
lir2019.05.29 16:35
Dziwię się tylko Pani Godek.No żeby tak się zeszmacić z tym wariatem z muszką to już naprawdę fanatyzm płodowy
Pfft2019.05.29 18:14
Mówisz, jakby w przypadku Godek czymś niezwykłym było kierowanie się w życiu czymś innym, niż ślepą nienawiścią i uprzedzeniami...
Ela2019.05.29 16:33
Jeżeli trole nie zrozumieją , że trzeba ze wszystkimi sąsiadami utrzymywać zdrowe gospodarcze stosunki. A Korwin-Mikke, to nie cała Konfederacja .
Jan Radziszewski2019.05.29 16:32
Zawsze mnie, Panie, zaskakujesz jak chcesz bym pytał to się tego nie spodziewam. Tyle już, Panie Jezu, powiedziałeś. - Pytaj jednak dziecko:) - Czy roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane? - Będą dziecko. - Niestety, Panie Jezu? - Czyż nie ma na was przyjść ucisk. - Ale im, Panie, Jezu, nie chodzi przede wszystkim o pieniądze ale o przejęcie własności w Polsce (?) - Tak, przede wszystkim dziecko. Dlatego kwota ta urosła tak aby Polska nie mogła jej dać waszym wrogom i wrogom Kościoła – synagodze szatana. Jak mówiłem synagoga szatana dotyczy przede wszystkim żydowskich elit i to tych, które mówią o sobie, że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią. - I nie wywoła to, Panie, protestów Polaków? - Wywoła dziecko lecz jeszcze nie w tym roku, to znaczy protestom przeciw którym wysyła się policję i wojsko. Jeśli robią to we Francji to myślicie, że nie zrobią tego u was? Gdyby to ugrupowanie (Konfederacja) oddało Polskę Chrystusowi i szło zawsze z moim sztandarem Chrystusa Króla byłoby inaczej. I musiałoby to być zapisane w ich statutach. Nie być tylko prywatną sprawę niektórych jej członków. Zresztą na jej czele stoją kryptożydzi a przecież to nie może przynieść nic dobrego
Jan Radziszewski2019.05.29 16:29
Jan Radziszewski 29.5.19 13:23 Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata wtorek, 28 maja 2019 29 V 2019 Wybory zostały sfałszowane na niekorzyść Konfederacji. Środa, 29 maja Po 24:00 Zapisz dziecko - Cóż zapisać Panie? - Zastanawiasz się czy jednak wybory do Parlamentu Europejskiego nie zostały sfałszowane na niekorzyść Konfederacji. - Tak, Panie, zastanawiam się. Słuchałem wypowiedzi Bosaka, który to wykluczał, ale posłuchałem też wypowiedzi W. Sumlińskiego, który powiedział, że wymyka się to logice, to cofanie się wyniku w nocy przypomina mu sytuację z wyborami prezydenckimi. J. Kaczyński miał przewagę i to pięć punktów a potem ona malała, malała i przegrał. Ja też miałem to skojarzenie. - Wybory zostały sfałszowane na niekorzyść Konfederacji. Tak, Panie Jezu. Ty to mówisz, Jezus Chrystus? - (Upewniasz się dziecko:). Tak, Ja to mówię Jezus Chrystus. Twój Bóg i Pan. - Panie Jezu nie zasłużyliśmy abyś nam to powiedział. Chwała Tobie Chryste.
Ela2019.05.29 16:27
Niech się fronda nie chwali , przecież mamy sądy nie zreformowane , które ogłaszają wyroki jak się im podoba aby przypodobać się rządzącym i nie stracić stołka.Katolicki portal "frondy" niech się nie zwie katolickim głosząc takie kłamstwa .W niedługim czasie może być Paruzja więc dobrze by było zgłosić się do spowiedzi Generalnej,i przyznać się do nienawiści Polaków inaczej myślących.
krzysztof 54+2019.05.29 16:13
wasze zwycienstwo jest takie jak j k z pisuaru pyrrusowe , przykro ze wasz umysl jest zamkniety , wierzycie gnoma jak bóstwo ze ocali polakow , nie on klamstwo wielokrotnie powielane robi sie prawda .
polak2019.05.30 15:37
wiesz jak się mówi na wyspach "'największe w Polsce zło -to debile którzy popierają PełO
W POPiSowym PRLu wszystko możliwe2019.05.29 15:51
Czy wybory sfałszowano? https://www.youtube.com/watch?v=ojzm-DI2PKA
bea2019.05.29 16:47
TY TEEZ ROSKI TROL
tadeusz Kulczycki2019.05.29 14:49
,,niezawisłe" i Ziobrowskie sądy razem przeciw patriotą. Fronda może się wstydzić, a cieszyć się to już na pewno nie ma z czego.
Leo2019.05.29 14:29
Fronda wygrała Polska przegrała
Alojzy Cedzido 2019.05.29 14:47
Bądz dokładny . Piszesz prawdę , to jej lepiej broń .jaśniej ! Przegrała Polska z czasów PRL, Mnie dziwi ten wyrok . Pani Prezio Gelsdorf juz nie rzadzi?
lir2019.05.29 16:36
Nie widzisz że to korwinowy pajac?
bezlitosny internauta2019.05.29 14:26
#jacieniemoge Polska wygrała z Konfederacją! Polska! A co!
łowca troli2019.05.29 13:55
Niemiec, Amerykanin oraz Ateista Dumny Gej założyli się o to, kto dłużej wytrzyma w pakamerze ze skunksem. Pierwszy wszedł Niemiec i po 30 sekundach wynieśli go nieprzytomnego. Drugi wszedł Amerykanin, niestety niewiele dłużej wytrzymał i odwieziono go na detox. Trzeci wszedł Ateista Dumny Gej i ku ogólnemu zdziwieniu zupełna cisza. Jak to długo trwało nikt nie pamięta, ale jedno jest pewne, że skunksa wywlókł z pakamery miejscowy weterynarz. Natomiast Ateista Dumny Gej spokojnie odpoczywał na pryczy. Zapytany o to co się stało ze skunksem- odpowiedział: ” ja nie ponimaju, ale wiem jedno, że gdy tylko zacząłem ściągać onuce to skuns nie wydierżał”.
bogdanus2019.05.29 13:45
Po wypowiedziach Korwina widzimy że Fronda ma rację.
krzysztof 54+2019.05.29 16:17
nie ma racji, niezaleznie od wszystkiego korwin ma troche racji , jezeli uwazam ze krym dobrze nalezy do rosji to jestem rosyjskim trollem , nie tylko mysle , u was z mysleniem jest kiepsko , macie cos rodzaju fobie antyrosyjskie .
lir2019.05.29 16:38
Korwin nigdy nie miał racji.Zapamiętaj, towariszu!
krzysztof 54+2019.05.29 20:38
WSPOLCZUJE KRETYNIZMU TO SIE LECZY BETONIE PISOWSKI
polak2019.05.30 15:35
szto ty gawarisz -?
michu2019.05.29 13:43
Jak tam reforma sądownictwa? Ponoć miała być ;) A jak tam lustracja i dekomunizacja?? ;).
Alojzy Cedzido 2019.05.29 14:40
A o co chodzi ? O co chodzi ? Przeciez grubą krechę ,,narysował : PiS . Jeszcze przed zalożeniem .( a tak powaważnie , też bym tak zapytał )
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.29 13:31
Im bardziej ignoruję słowiczkowe ściierwo tym większeog piierdolca ono dostaje. Brawo ja!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.29 13:47
Marna prowokacja homofobku! Tylko Biedroń tylko Timmermans. Delegalizacja Heteroseksualizmu! (ten prawdziwy)
!2019.05.29 13:56
polak ateista dumny gej IP Address: 2.63.255.255 Continent: Asia, Europe Country Code: RU Country Name: Russian Federation Region Name: Novosibirskaya oblast' City Name: Novosibirsk City Latitude: 55.041500 City Longitude: 82.934601 ZIP Code: 630099 Time Zone: +03:00
stah2019.05.29 15:18
wot swołocz praklate stierwo!
!2019.05.29 13:30
Polak Ateista Dumny Gej 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić
bezlitosny internauta2019.05.29 14:30
To to kuźwa pokaż, jak niby "każdy może sprawdzić" ten jego IP a nie pastuj stale i wciąż ten sam tekst. Zaczynam podejrzewać, że go zupełnie nie rozumiesz, fajansowa lamo!
guess who dimwit 2019.05.29 16:24
Ask nicely, asshole !
Pfft2019.05.29 18:11
O, "słowiczek poznański" znowu... Widzę, że dalej ci ta żenada z wrzucaniem angielskich wstawek nie przeszła. Ach, jakiś ty światowy, jaki wykształcony, oświecony, wow, tak mi imponujesz! /s
Urszula2019.05.29 20:12
"Fajansowa lama". :D Wykorzystam