"Frog" w rękach policji. Przed więzieniem ukrył się w Wielkiej Brytanii - zdjęcie
26.01.22, 14:23fot. yt/gazeta.pl/screen

"Frog" w rękach policji. Przed więzieniem ukrył się w Wielkiej Brytanii

6

Jak podali dziennikarze RMF FM, znany polski pirat drogowy Robert N. ps. "Frog", który od pewnego czasu był poszukiwany listem gończym został zatrzymany dziś rano w Londynie.

Pod koniec ubiegłego tygodnia PAP informowała, że „Frog” został prawomocnie uniewinniony przez Sąd Okręgowy w Warszawie. Uniewinnienie Roberta N. dotyczy jego rajdów w Warszawie oraz pod Kielcami. Wcześniej sąd I skazał go na 2,5 roku bezwzględnego więzienia.

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w lutym 2021 uniewinnił Roberta N. za przestępstwa związane z pirackim rajdem po Warszawie. Uznał go jednak za winnego spowodowania bezpośredniego niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym odnoście jego pirackiej jazdy w lutym 2014 r. pod Kielcami. W wyniku wyroku został on skazany na 2,5 roku bezwzględnego więzienia oraz 5-letni zakaz prowadzenia pojazdów.

Po wniesieniu apelacji warszawski Sąd Okręgowy w ten wtorek zniósł orzeczenie I instancji i uniewinnił Roberta N. także ws. dotyczącej pirackiej jazdy pod Kielcami.

Oznacza to, że także w tej sprawie Robert N. jest prawomocnie niewinny.

Robert N. był poszukiwany listem gończym wydanym przez warszawski sąd. Ma on bowiem do odbycia karę 1,5 roku pozbawienia wolności w związku z prawomocnym wyrokiem za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Jak podało RMF FM, mężczyzna ujęty o 6:30 w środę rano, a na terenie Wielkiej Brytanii przebywał przebywał prawdopodobnie już od pewnego czasu.

 

mp/rmf fm/pap/fronda.pl

Komentarze (6):

TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.26 22:08
A co??? MOŻNA??, MOŻNA???. Policja SUPER. Ale te "SONTY"??? Dalej latajcie na SPĘDY typu "KONZTYTUCYJA", czy "FOLNE SONTY". A to wymuszenie na PiS-e losowania SENDZIUF???? Jak trafić w losowaniu w kole WĘDKARSKIM na ATLANTYDZIE, na uczciwego WĘDKARZA, żeby wybrać go do STRAŻY RYBACKIEJ skoro 99% wędkarzy KŁUSUJE, a do tego PRZYPŁYNĘLI na GRECKICH CZOŁGACH ( sorry nie na CZOŁGACH, a na GRECKICH OKRĘTACH WOJENNYCH zwanych TRIERY)w 44 r.p.e.?? Jest szansa podczas LOSOWANIA, aby trafić na tego JEDYNEGO SPRAWIEDLIWEGO. Gdyby KRÓL wybierał SĘDZIEGO to wiedziałby, który WĘDKARZ jest UCZCIWY, NIE KŁUSUJE i nie KRADNIE wędek, i SIECI, i WIERTAREK w MARKETACH, i PODZESPOŁÓW do LICZYDEŁ, wtenczas to takie KOMPUTERY, i takiego by wskazywał, bo byłby pewny na UCZCIWY WYROK. A tych 99% to może wyznaczać do spraw związanych z kradzieżą wiaderka OLIWEK, WIOSŁA czy włamanie do PIWNICY czy do ALTANKI na OGRÓDKACH PRACOWNICZYCH zwanych DZIAŁKOWYMI. Mogą Ci (99%) rozstrzygać sprawy związane z kradzieżą pojazdów, typu HULAJNOGA, BOBO.
Kowalski Anatol2022.01.26 17:45
Nasza dzielna policja zamiast marnować czas i energię na ściganie jakiegoś typa , który i tak zostanie uniewinniony przez Niezawistny Sąd pod byle pretekstem [ dobrze będzie jeżeli jeszcze Sąd nie zasądzi poważnego odszkodowania za poniesione przez zatrzymanego straty różne ] . Nasza dzielna policja powinna zająć się tym co jej najlepiej wychodzi - ŚCIGANIE NIEZAMASKOWANYCH WROGÓW PAŃSTWA I LUDU . Wrogów, którzy bezczelnie i bezkarnie kpią sobie z państwa nie nosząc wymaganych maseczek gdzie trzeba i gdzie nie trzeba , przez co nie tylko wystawiają na zagrożenie innych - bardziej zdyscyplinowanych obywateli , ale jeszcze wystawiają na szwank majestat władzy a to jest gorsze niż grzech pierworodny.
gumowa kaczka2022.01.26 17:36
straszne ,tak go mamusia wychowała,życzę szerokości pod celą :-) pełno takich gogusiów w autkach taty
loppo2022.01.26 16:08
A teraz kasta będzie się gimnastykować aby wypuścić gangstera na wolność ??
Frog ??2022.01.26 16:06
To istny kretyn choć to syn pani prokurator ! Co teraz zrobią kaściarze nadzwyczajni ??
J232022.01.26 15:46
Skończy w końcu szkołę.